Reklama

Výprask před diváky

PEtra (Pá, 13. 9. 2019 - 07:09)

Tohle mi přijde jak na Velikonoce a ne jak na narozeniny :)

Jana (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

No právě, 33 let znamená 33 švihnutí něčím, možná páskem nebo možná rákoskou nebo ty potvory vymyslely ještě něco horšího, a toho se teď docela bojím. 33 čímkoli je hodně. Hlavně abych to nějak vydržela a nebyla trapná.

Petra (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Ahoja Jani, no a dostala jsi na zadek nekdy? Rakosku ti fakt nepreju.

warp (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

Neboj se, oni si tě už nějak podrží, takže to budeš muset vydržet v každém případě :-) A důležitější ve tvém případu asi ani nebude čím dostaneš, ale jak tvrdě a s jakou intenzitou tě budou plácat nebo švihat. Tedy jak moc tě budou nebo nebudou šetřit. Pro narozeninové výprasky se často používá dřevěná, plastová nebo kožená plácačka, protože je nejlépe slyšet když pleská o holý zadek, co celou zábavu umocňuje.

Jana (Čt, 12. 9. 2019 - 14:09)

Ahoj, já jsem Jana z Tábora a za měsíc mi bude 33. Kamarádi a kamarádky mě přemluvili, že bych měla podstoupit tenhle narozeninový výprask. Už jsem s tím souhlasila, věk 33 let si prý zaslouží mimořádnou oslavu, ale teď trochu váhám, potom , co jsem nejenom tady četla. Nši kluci požadují, abych při výprasku mělana sobě podvazky a punčochy a žádné kalhotky, tak tohle přání jim asi jehce splním, ale toho bití se stále bojím. Kamarádky už prý mají připravený scénář výprasku, ale nic nechtějí prozradit, že to pro mě bude překvapení. Tak nevím, co dělat, narychlo všechno odvolat se mi nechce.

warp (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

33 let by mělo znamenat 33 ran. Když to bude rukou na holou tak to hravě vydržíš, navíc tě budou vyplácet i holky. Když si na tebe připravili i nějaké pomůcky, tak to může být o něco horší, no asi se nemusíš bát, protože tyhle narozeninové výprasky jsou víc o zábavě a trošce studu, nežli o nějaké velké bolesti.

Mirka (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

Ty kalhotky, pravda, nebyly velké, ale tři šňůrky a dva kousky látky jsou snad dneska celkem běžné kalhotky. No a ty děti, co se jako na můj výprask dívaly, těm bylo 15 a víc, ty jsem mravně ohrozit nemohla.

PEtra (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

jo jo, tak v tangách je to na holou :) :) já to měla stejně

Pavlína (St, 11. 9. 2019 - 12:09)

Ty tvoje kalhotky bych chtěla vidět, zimní s nohavičkou, že??
A je trochu divné, že tě při výprasku mohly sledovat i nějaké děti.

Mirka (St, 11. 9. 2019 - 11:09)

Ne ne, úplně na holou to tedy nebylo! Drahé punčocháče jsem si sice sama preventivně sundala, ale kalhotky jsem určitě celou dobu té exekuce měla na správném místě. Ono tam kolem totiž bylo také pár starších dětí, tak jsem nemohla být úplně nahatá.

PEtra (Čt, 12. 9. 2019 - 06:09)

no to už je jedno, jestli na holou nebo přes kalhotky. Rákoska je rákoska.

Mirka (Út, 10. 9. 2019 - 10:09)

Když mi nedávno bylo 30 tak jsem dostala takzvaný narozeninový výprask. To se prý musí. tak jsem souhlasila, že to bude jenom legrace a jenom jako. Jenomže to nebylo jako a legrace už vůbec ne. Kluci se zachovali slušně a většina mě jen lehce poplácala rukou, zato moje nejlepší kamaradky si už předem připravily rákosku a s chutí mě seřezali do fialova. Snad jim to někdy oplatím.

Peta (Út, 10. 9. 2019 - 12:09)

na holou?

Jana (Út, 10. 9. 2019 - 19:09)

Narozeninový výprask je vždy na holou.

Petra (St, 11. 9. 2019 - 06:09)

joj :) rákoska na holou pěkně bolí...

ZDENĚK 62 (Ne, 8. 9. 2019 - 07:09)

Vařečkou jsem dostával od mamky ve škoní jídelně.Mamka dělala hospodářku ve školní jídelně.Když jsem něco provedl tak mně učitelka přivedla k mamce do kanceláře.Po domluvě mamka otevřela okno a řekla holky podejte mi vařečku kuchařky si mně všimly a bylo jim ti jasné,ajaj bude výprask a jedna z kuchařek podávala vařečku.Lehnul jsem si mamce přes klín vystrčeným zadkem nahoru a začal výprask.Vyplácela mně dokud jsem zadek neměl pěkně červený.Po výprasku mně paní učitelka odvedla do třídy.Doufám,že si to bodeš pamatovat,jinak to budeme muset opakovat.

Peta (Ne, 8. 9. 2019 - 10:09)

Jo varecka :) kolik jich o moji prdel bylo zlomenych...mati byla silena kdyz me mydlila. Modriny na zadku neustale.

Miky (Pá, 6. 9. 2019 - 10:09)

Taky mam podobný zážitek. Moje sestřenka byla vždy poměrně hubatá akaždá, vše ji tak nějak vždy prošlo. Akorát sem to vždy byl spíš já, kdo po našich společných lumpárnách dostal od mamky výprask. Vše se změnilo, když jsme byly společně s tetou a sestřenkou na chatě. Byla tam s námi i babička, která si tu chatu pravidelně pronajímala. Během toho pobytu tetě už došla trpělivost, když Lucka (moje sestřenka) řekla babičce, že je stará kráva s pulitrama na očích, tak ať se o ni nestará. A to jen kvůli tomu, že ji babička řekla ať se víc oblékne, než půjde ven. Přišla reakce, kterou nečekala. Teta k ní došla, odtahla ji zpět chaty, tam si ji přikázala lehnout si na takový starý kavalec co tam byl, stáhla ji tepláky i kalhotky a začala ji vyplacet. Nejdříve rukou a druhou ji držela za záda, aby neutekla. Pak řekla mojí máme ať ji podá vařečku z kuchyňské linky a dostala pěkných pár na holou ještě vařeçkou. Kopala a ječela u tohi, jeste si i zanadávala ale potom byla jak milius zbytek týdne. To ji moje mamka šla zout holiny, aby zní nelitalalo naslapane bláto jak sebou mlela a kopala ale schytala akorát kopanec. Tak ji nakonec drzela nohy dole pri tom, takze byla docela znehybnena a jen zadkem se snazila uhybat sem a tam. Dostala tehdy řádnou lekci.

Adela (So, 7. 9. 2019 - 19:09)

Já když nedržela, tak jsem schytala pak snad přes všechno (stehna, boky, záda, ruce), dokud jsem zase poslušně nenastavila prdel.

Miky (St, 11. 9. 2019 - 17:09)

Teta na nic nečekala a hlavně ona sebou prostě mlela, byl to její první takový výprask. Byla pořád rozmazlovana, hyckana jak princezna, nesmělo se na ni sáhnout a teďka tohle.

Reklama

Přidat komentář