Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

slunečnice (Ne, 18. 8. 2019 - 06:08)

To má chloupky docela brzo jestli je jí teprve 10 let. Měls možnost si všimnout kde jí vyrůstají? Jestli jen nahoře na sponě nebo už i kolem pysků? Je tmavovláska? Mě začaly růst před pěti lety, v deseti a něco. Jsem plavovláska.

Lukáš (Ne, 18. 8. 2019 - 07:08)

Je tmavovláska, má je nahoře, ale začínají i kolem pysků. Zatím si je neholí, má radost, ze tam něco má.

Lukáš (Pá, 16. 8. 2019 - 19:08)

Sestře bude taky deset, ale žádné náznaky na ní nejdou vidět, akorát se taky vytáhla.

Pavlína (So, 17. 8. 2019 - 12:08)

U každé dívky i v tom útlém věku je to trochu jinak. U ségry jde jen o nepatrné, zatím malinké náznaky kterých si všímám, neboť ji dobře znám.

Lukáš (So, 17. 8. 2019 - 16:08)

Jako nepatrné náznaky už má i ségra, ale nemůžu rict, že už má prsa. Taky ji vidím skoro denně, nějak se před sebou nestydíme, ve společném pokoji to ani jinak nejde.

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 03:08)

O čem konkrétně se poslední dobou bavíte

Pavlína (Ne, 11. 8. 2019 - 07:08)

V tom zastoupím naši mamku, že ségře vše vysvětlím já. Bavily jsme se o menstruaci, úplně dopodrobna jsem jí vše o tom řekla a takový podobný holčičí věci ohledně hygieny a tak. Kluci z její třídy měli krabičku kondomů, tak o tom jsme daly řeč, prostě tak jak ségry spolu mluvěj. Pomalu se snažím zavýst řeč na téma sebeuspokojování. Je to to nejintimnější ale poznala jsem jak ju to zajímá. A mě zatím při onanii neviděla, ale předevčírem asi slyšela.

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 23:08)

A ty jsi ji při tom viděla?? Stydíte se před sebou?

Pavlína (Út, 13. 8. 2019 - 20:08)

Postele máme nad sebou, takže podle pohybů a jejího neklidu jsem poznala, že už si holčička se sebou hraje. Spíš jsem se donedávna styděla já a dávala jsem si moc pozor aby mě nezaslechla. Ale teď jsem si řekla kašlu na to a musela mě při tom ráno slyšet.

Návštěvník (St, 14. 8. 2019 - 18:08)

A když jste se na to téma bavily, zmínila se jestli to už dělá, nebo jsou to jen domněnky podle pohybů?

Pavlína (Pá, 16. 8. 2019 - 18:08)

Ne, ani jsem na ni nenaléhala aby mi řekla jestli si to už dělá. Zcela bezpečně vím podle pohybů a chvění, že už se uspokojuje.

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 20:08)

Aha ani mezi řečí se sama neprořekla?

Pavlína (So, 17. 8. 2019 - 13:08)

To jo a myslím, že si toho ani nebyla vědoma. Ze dvakrát se zeptala (jen jinými slovy) jaký pocity při tom zažívají kluci. Jestli to prý maj stejný, nebo jiný, než holky. Takže z toho je jasný, že ten pocit při onanii či orgasmu zná.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 16:08)

Myslíš že zažila už i orgasmus? V kolika jsi ho poprvé zažila ty?

Pavlína (So, 17. 8. 2019 - 18:08)

Je jasný, že si se sebou už ségra hraje. Poznám to podle pohybů že se nademnou něco děje. Chybí mi však u ní takové to pravé vyvrcholení. Žádná holka není schopna potlačit těch prvních pár vzdechů a rychlejšího dýchání. To prostě nejde a to mi u ní zatím chybí. Škoda, že jsem si nezapsala, v kolika jsem měla takový už skutečný orgasmus. Vím ale, že při oslavě mých jedenáctin jsem si to potom večer v posteli dělala. Takže od deseti a něco už jsem si ji musela zpracovávat.

Lukáš (Ne, 18. 8. 2019 - 00:08)

Jednou jsem přišel domů ze školy, vešel do pokoje a ségra byla udýchaná a červená ve tváři. Měla na sobě jen kalhotky, ale večer taky podle zvuků a pohybů poznám, že si hraje.

slunečnice (Ne, 18. 8. 2019 - 06:08)

Kontroluješ jí pak kalhotky a prostěradlo? Jestli už má orgasmus, tak to podle množství vytečeného sekretu je znát. Teda většinou. Některé dívky vytečou minimálně. Já, když jsem začínala, tak i při hraní si s ní jsem byla mokrá dost.

Lukáš (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

Párkrát jsem její kalhotky viděl a byly docela vlhký mezi nohama, tak nevím. Spíš to bude jen z toho hraní, na orgasmus mi přijde malá.

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 07:08)

V kolika jsi začínala a jak, ze jsi byla tak mokrá? Máš sourozence?

slunečnice (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

Mám jednoho vlastního brášku a bráchu a ségru nevlastní. Toho nevlastního ani moc neznám, ale s jeho ségrou, je starší (18) jsme nejlepší kámošky.

Reklama

Přidat komentář