Reklama

akutní nespavost

Katka (Út, 25. 5. 2021 - 05:05)

CBD je látka, která se přirozeně vyskytuje v konopí a která má zklidňující a regenerační účinky, proto se taky užívá na noc. Já užívám Kapky CC Drops s CBD 9% od značky cannacare .cz, které se dají užívat jak vnitřně, tak i zevně. Jsou 100% přírodní, veganské a vyrobené přímo v České republice.

Martin (Po, 24. 5. 2021 - 10:05)

Kapky s CBD? Co to je to CBD? A jak se takové kapky užívají?

Katka (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Přijde mi, že nespavostí trpí čím dál tím více lidí. Já jsem na to také trpěla, ale prášky na spaní jsem brát nechtěla. Proto jsem začala užívat kapky s CBD, které mi zlepšily kvalitu spánku a po kterých usnu do pár minut.

Martin (Pá, 21. 5. 2021 - 00:05)

Už dlouhou dobu mě trápí nespavost a prakticky bez prášku na spaní neusnu. Je mi teprve 35 let a nedokážu si představit, že bych prášky na spaní jedl do konce života. Proto s tím chci něco udělat a začal jsem se zajímat o různé alternativy, které mi s nespavostí pomůžou. Co pomohlo Vám?

Eliška (Po, 16. 9. 2019 - 19:09)

Hanko, doporučuji brát aspoň nějakou dobu. Uvidíte sama, jak na Vás bude fungovat, případně si můžete přidával (od 1/4 tablety až po celou tabletu). Mě stačí teda 1/4 tabletky a spím jako mimino. Výhoda je, že opravdu není návykový, takže ho lze brát i dlouhodobě.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 10:09)

Píšu na základě zkušeností a taký okolí, které má, měla tyto problémy z nespavosti. Jen nechoďte k psychologovi ( první reakce, každého lékaře na nespavost ) I když někdy nějaký prodělaný šok z úmrtí blízké osoby, či rozvod, rozchod .... může tento efekt v těle zpustit, ale to jsou ojedinělé případy. Teď k věci :-) k nám, kteří nevidí žáden důvod k nespavostí, žijí normální život. Nejdříve zjistit jaké látky, minerály, vitamíny v našem těle chybí. Pak si dát do pořádku střevní flóru ve střevech. V dnešní době při našem stravování, užívání léků a lidé, kteří často užívali penicilin, by toto měli mít na paměti. Téměř každý člověk má zničené střeva, ty pak propouštějí látky do našeho těla, které nám ničí zdraví, bakterie, které jsou potřebné k zdravé funkci našich orgánů. Pokud vám budou chybět minerály, vitamíny ( což převážně je vitamín C, hořčík, zinek, vitamin D) snažte se o nákup, který vám zaručuje, že to není chemie. Probiotika doporučuji brát z počátku i třikrát denně. Aspoň tři měsíce a pak aspoň jednou denně. Neříkejte, že jíte jogurty, mléčné výrobky. Pamatujte, že všechno je chemický zpracováno a při jejích trvanlivosti, probiotika v teto formě je minimální. Museli by jste toho sníst vagón, aby vám to dodalo potřebné množství. Stojí za zmínku, že probiotika léčí i alergií, což alergie je taky výsledek nezdravých střev. Samozřejmě, že jde taký o každou osobu individuálně. Jak jsem psala píšu na základě zkušeností. Potravinářská alergie v mém případě, nebezpečné otoky v ústech, tváře...... které se po této terapii uklidnily na minimům, kdy byly skoro na denním pořádku. A pak zkušenost z nespavosti jak u blízkých a také u mě, která se z ničeho nic objevila. Ještě jedná první pomoc než si tělo, střeva, dáte do pořádku ( nejdříve tak do třech měsíců a to vám budu ještě gratulovat ) pokud nemůžete usnout, netrapte se v postelí, vstaňte, trochu se projděte, mějte nachystané nějaké jídlo, samozřejmě lehké, stačí půl rohlíku, tenký krajíc chleba, jogurt, snězte to a napijte se vody. Vaše tělo se naprogramuje na jinou činnost, vy si jděte lehnout, měli by jste usnout, někdy hned, někdy do půl hodiny. Snad první dny terapie to bude trochu déle trvat. Přeji vám všem brzké uzdravení. Hlavně krásný a spokojený spánek, to je základ života i zdraví. Připojím, zdravé střeva :-) ty mají spojitost největší z naším tělem. Ještě doplním ohledně probiotik, nechci tady aby si někdo nemyslel, že dělám reklamu, takže záleží na vás jaké si koupíte :-) ale hledejte takové, kde je co nejvíce probiotickych bakterií.

Eliška (Út, 10. 9. 2019 - 08:09)

Zdenko, nemusíte se vůbec bát. Melatonin forte je na přírodní bázi, takže ho v klidu vyzkoušejte.

Zdenka (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

Eliško, nevzniká na něj závislost prosím? Trochu se bojím, aby pak nebylo tělo zmatené.

Hanka (Út, 10. 9. 2019 - 08:09)

A mohu brat melatonin občas a nebo raději pár měsícu a čekat zdali se mne spánek neupravi?

Eliška (St, 4. 9. 2019 - 01:09)

Zkuste Melatonin forte od pharmaactiv.com. Mě pomáhá i na celkové zklidnění, když mám hodně stresu v práci. A je napřírodní bázi, takže žádná chemie.

Nemáš pravdu. (St, 9. 8. 2017 - 18:08)

Nejezte tu chemii a zelený...Nespavost s tím opravdu nesouvisí.Můžeš trpět velkou nespavostí,i když budeš dělat třeba denně 12 ctky.

anousek (St, 9. 8. 2017 - 18:08)

Nejezte tu chemii a zelený čaj jen občas, pomůže večerní procházka na čerstvém vzduchu. Nebo se zdravě unavit. A nevěřím tomu, že žena s hospodářstvím má problémy se spaním.

David (St, 9. 8. 2017 - 18:08)

Na únavu je dobrý koenzym Q10. Únavu zažene taky zelený čaj.

Janča (St, 9. 8. 2017 - 18:08)

Poradí někdo jak řešit opačný problém? A. neustálou únavu z nevyspání? Kolegyně nemůže kávu, nesnese ji na žaludek, a samozzřejmě by bylo nejlepší se vyspat, ale má s tím trochu problém, jelikož mají doma velké hospodářství a zatímco my všichni ještě ležíme, ona už běhá kolem zvířat. Doporučoval ajsem jí tmavý čaj Puerh, víc jí nějak neporadím. Asi bude i problém ve stravě s málo bílkovinami, podle toho co ji vidím jíst, tak se dost šidí.

á (Po, 26. 3. 2018 - 16:03)

Skrytá reklama!

Eva (Po, 26. 3. 2018 - 16:03)

Na spani jsou ruzne bylinky,na každého pusobi něco jiného.Je to tak skoro se vsim.Nejde to tu rozepisovat.Pokud někdo bude chtit,zde je muj meilik
[email protected]

Dari (Po, 26. 2. 2018 - 07:02)

Na nespavosť je vhodný Melatonín. Kúpite ho v lekárni a samozrejme pravidelne chodiť spať v tú istú hodinu a vstávať tiež v tom istom čase. Mne to pomáha. A samozrejme prechádzky pred večerom na čerstvom vzduchu.

jitule (Pá, 10. 9. 2010 - 16:09)

Dobrý den,
dlouho sem také...Domaci solna jeskyne? O tom jsem nikdy neslysela. Jinak ja piju medunkovy cas. Z volne dostupnych leku pak muze pomoct treba Valecaps Plus nebo Benosen.

Jitka (Út, 24. 8. 2010 - 10:08)

Dobrý den,
dlouho sem také špatně spala, nebo nemohla pořadně usnout. Před nějakou dobou mi jedna známá poradila na noc si pouštět domací solnou jeskyni SALIN. Nevěřila jsme, ale za zkoušku člověk nic neda. A opravdu musím potvrdit, spalo se mi krasně, uplně v klidu jsem usnula a spala celou noc. Určitě stojí za vyzkoušení. Já jí koupila na aukru za necelé 3000 ale jinak stojí Kolem 4000. Ale co by člověk neudělal když muže konečně dobře spát.

kasandra (St, 14. 7. 2010 - 21:07)

Ja trpim tezkou nespavosti 13...Svou obvodní lékařku slušně,ale striktně požádejte o vyšetření na neurologii a tam povězte o své nespavosti.Neurolog Vás jistě odešle na další vyšetření nebo předepíše antidepresiva.Myslím,že byste to mohla alespoň vyzkoušet - jde především o Vaše zdraví a to přeci stojí za to!

Reklama

Přidat komentář