Reklama

stříkání semene

Dan (Po, 16. 9. 2019 - 06:09)

Hodná maminka , nechat synka takhle si užít

Franc (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Verčo ty mně napinas. Tak potom dej vědět jak vše dopadlo.Uz mám mravenceni v kulkach.

Verča (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Ted jen krátce. Jezdím za klienty soc. služeb k nim domu a nemůžu se dočkat až mi po třetí skončí služba. Kalhotky budou určitě na jiném místě než jsem je nechala a budou olízané. Na to bych vsadila i milion. Napíšu večer.

Franc (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Verčo ty mně napinas. Tak potom dej vědět jak vše dopadlo.Uz mám mravenceni v kulkach.

Franc (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

Verčo jak to dopadlo s těmi černými kalhotkami?

Steve (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Nech si těch keců na doma úchyle ... zde je to zakázáno!

Franc (Pá, 13. 9. 2019 - 11:09)

Verčo pořádně si vyhon kundicku přes ty černé kalhotky ať tam má synek hodně stavicky. Já mám teď na sobě včerejší použité kalhotky mojí ženy. Voní kundi štavickou a chcankama a chcankama. Mňam.

Franc (Pá, 13. 9. 2019 - 09:09)

Verčo tak mu nech v jeho pokoji tvé hodně stavnate kalhotky na posteli. Třeba ti je časem nastrika mrdkou. Nejlepší jsou černé na nich je pěkné vidět kundi stavicka.

Verča (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

V jeho pokoji mu svoje kalhotky nikdy nenechám. To vůbec nepřichází v úvahu. Jen je nachází v mé posteli. V neděli ráno jsem se udělala do těch mých černých kalhotek. Musela jsem však na sedmou odejít do sociálních služeb, kde mám službu do tří. Už jsem nedočkavá, až za tři hodiny přijdu domů. Kalhotky budou trochu na jiném místě než jsem je nechala a olízané. To vím zcela jistě. Ale nechám se překvapit.

Verča (Pá, 13. 9. 2019 - 11:09)

Skoro pravidelně mu ve své posteli nechávám kalhotky ve kterých jsem se udělala a pořádně se do nich utřela. Někdy syna brzy po jeho onanii s mými kalhotkami vidím a je jakoby úplně mimo. Šíleně to musí prožívat. Jedny kalhotky mám černé, tak hned zítra mu je s tím vším připravím.

Franc (Čt, 12. 9. 2019 - 12:09)

Verčo synovo ti bere použité kalhotky nebo čisté. Já nosím použité kalhotky mojí ženy. Je to příjemné cítit její kundi štavickou na kulkach.

Verča (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Nejprve mi začal slídit ve skříních s čistým prádlem a pak v mé posteli, kde objevil noční kalhotky jež tam nechávám. Teď nemine snad den, aby si je na chvíli nevypůjčil.

Franc (St, 11. 9. 2019 - 07:09)

Verčo tak mu dej tvé kalhotky ať stříká mrdku do nich lépe to budeš z nich sat.

Verča (St, 11. 9. 2019 - 09:09)

Kalhotky mi začal brát už asi tak před rokem. Teď má 13 a půl a poslední dobou se zaměřil i na vložky. Na kalhotkách, když je vrátí zpátky, ještě nikdy jeho spermie nebyly. Poznám jen, že jsou zepředu od něj ocucané. Utírá se však do triček a podobně a z nich semeno také krásně vysaju. Mnohdy i takových pět, deset minut poté, co vytekl.

Verča (So, 7. 9. 2019 - 17:09)

Mám syna, kterého mohu někdy, na víkendové chatce, při jeho onanii sledovat. Většinou to dělá přikrytý peřinou, někdy ale i bez. Bohužel, asi nikdy však neuvidím, jak mu stříká semeno. Honí si ho totiž přes předkožku, takže spermie mu po vyvrcholení zůstávají pod kůžičkou. Teprve poté si je utírá.

Robert (St, 11. 9. 2019 - 11:09)

Když jste na té chatce, jak máš možnost při jeho onanii jej sledovat? On o tom jistě neví, ne?

Verča (St, 11. 9. 2019 - 12:09)

Je to malá chatka s lůžkem pod střechou kde spíme. Dělám, že jako spím a on se pak začne věnovat již sobě.

Blažena (Čt, 12. 9. 2019 - 09:09)

Připadáte mi jako úchylné. Sledovat vlastní dítě při mastrubaci? Jasně že děcka, hlavně kluci onanují, to je všeobecně známé. Nechte jim soukromí a neponižujte je špehováním. Syn v pubertě se mě kdysi zeptal, co že je mastrubace, že to slyšel ve škole. Hezky jsem mu to vysvětlila jako normální příjemnou věc, že to může klidně dělat, ovšem nikdy mě nenapadlo slídit. A také jsem mu doporučila zamykat se v pokoji, abych tam omylem nevstoupila v nejlepším.

Franc (Ne, 8. 9. 2019 - 15:09)

Ahoj nemáš chuť mu ho vyhonit.

Verča (Ne, 8. 9. 2019 - 22:09)

Nikdy by mě nenapadlo, abych mu ho honila. Ale jeho semeno mi vhod přijde. Při mojím sebeuspokojování.

Reklama

Přidat komentář