Reklama

Gamblerství

XAX (Čt, 3. 12. 2015 - 22:12)

Myly Lemogu :))) zadne...Ty vole gambleri sou zoufalci mas recht. Ale ty fakt pises jak s pomocny skoly to je fakt sila! ;)))

zacharias (Čt, 3. 12. 2015 - 20:12)

zachariasi, "kdybi"...Myly Lemogu :))) zadne trapeni nemam ale diskutovani o malych penisech muze byt zabavne, ale nevim ze bych tam neco psal... Ze te trapi nejake hrubky a preklepy, jejda udelej si korekci... Nejakej pravopis mne netrapi.
Ze ste zavislaci na hlupe bedne do ktere hazite prachy je jen vase hloupost. Skutecne doporucuji detskou ruletu.

Lemog (Čt, 3. 12. 2015 - 18:12)

Ahoj všem: 81. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (St, 2. 12. 2015 - 18:12)

Tady uvádí primář hlupák...mozna se pan primar prerekl nebo redaktor uklepl nuly, cislovka 500 je naprosto nesmyslna, nemusim byt expert ani hledat nejake statistiky, vim co jsem v hernach videl

Lemog

Lemog (St, 2. 12. 2015 - 18:12)

Ahoj všem: 80. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Út, 1. 12. 2015 - 21:12)

Abych upřesnil, hraju to jen...To Hele:
a myslenka tveho prispevku v tematu gamblerstvi je jaka?
nechces se radeji vratit na kecalek na duelovky a tam se rozplyvat u pokeru nebo jinych hrach pro zabavu...

Lemog

Hele (Út, 1. 12. 2015 - 21:12)

Nejsem sice hazardní hráč,...Abych upřesnil, hraju to jen pro zábavu nikoliv pro peníze.

Lemog (Út, 1. 12. 2015 - 21:12)

To Tragik : Ahoj, zdravim,
je dobre vedet, ceho jsme schopni, ja to mam ovsem s pripominanim si hrani trochu jinak, nejsem si jisty, jestli by v mem pripade bylo to spravne, pripominat si ty "uzasne chvilky". Chapu, ze na tomto principu funguji skupiny a verim, ze to akterum skupin pomaha a fandim vsem, kdo toto absolvuje a bere si z toho to, co je pro nej dobre a pomaha mu v abstinenci.

A prave proto, ze i ja si uvedomuji, ze jsem byl schopen travit spoustu ( radeji ani nereknu kolik) hodin v herne a to uz je poradna davka energie, ted tuto svoji energii vyuzivam k ucelum, kdy jsem prospesny sobe a okoli a delam veci, ktere me bavi a jsou prinosem.

Kamarad nastoupil do PL na protialkohol lecbu, myslel jsem , ze budu mit tzv. info online jak to tam chodi, neni tomu tak, nejsem pribuzny, nemam narok na navstevy. No tak mu aspon vycvicim psa, je to vyzva, jednoho sveho mam doma a druheho ted na 3 mesice , je to bojovnik ale ja vetsi - tyhle bojove plemena by meli mit jen lide, kteri na to maji, zvladnout takoveho temperamentniho psa. Jako kdyby vedel, ze o nem pisu, prisel se pomazlit a koukat smutnyma psima ocima. Takze ja ted budu vychovavat psa - a to me bavi.

Tragiku, pristi rok na vanoce to budeme mit oba neco pres 400, to uz bude veselejsi.

Tak se vsichni abstinujici gambleri drzme , abstinenci zdar

Lemog

Primář (Út, 1. 12. 2015 - 19:12)

Tady uvádí primář hlupák informace, že gamblerů co by se měli léčit je v CŘ jen 500 a hráčů jen 50t. Na léčení jsou v té fázi minimálně desetitisíce závisláků, gamblerů pak několik set tisíc. Tento blb je ideální reklamou pro Valentu a podobný hazardní ksindl a hraje jim s těmi svými 500 závisláky do noty k ovlivňování lidí.
http://brno.idnes.cz/lecba-gambleru-rozhovor-primar-psychiatrie-fzc-/brno-zpravy.aspx?c=A151201_112934_domaci_mav

Hele (Út, 1. 12. 2015 - 19:12)

Nejsem sice hazardní hráč, ale strašně miluju
karty. Poker, Prší, Ferbl, Canasta to je moje.

Lemog (Út, 1. 12. 2015 - 19:12)

zachariasi, "kdybi" ti to nevadilo, rad bych se vyjadril k tvemu prispevku a podporil te v tvem trapeni.
Konstruktivni debata s tebou neni mozna do te doby, dokud vlastnimi slovy nedokazes definovat "zavislost"(obecne)...ale poprosim te, abys opravdu nestrkal ruku na rozpaleny sporak, je docela pravdepodobne, ze se spalis a to bych nerad.

Já vim, ze je tezke se vyrovnat s tvym trapenim ale ver, ze bude lepsi kdyz se vratis zpet na debatu o malych penisech, tam jsi mezi svyma , tam ti rozumeji, fandim ti, verim ze svuj problem vyresis a tim se muzes odpichnout k sebeduvere

Mej se fajn a napis az budes vyrovnany a schopny vest plnohodnotnou diskuzi

Lemog

Lemog (Út, 1. 12. 2015 - 19:12)

Ahoj všem: 79. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Ani (Út, 1. 12. 2015 - 17:12)

nechapu lidi jak se mohout...já to nikdy nepochopím,ale snažím se těm lidem porozumět.Může mi někdo vysvětlit to,že vždycky je něco poprvé,že už kdysi dávno vám nebylo líto peněz,které tam naházíte.Možná někdo začal,když na tom byl finančně velice dobře,ale ani to já moc nepochopím,protože jsem si jistá,že mít u sebe hodně peněz,že si můžu dovolit cokoli,tak určitě bych nešla do herny.Jsou tisíce jiných možností,za co ty peníze utratit.Pak si také myslím,že je to dědičné,myslím takovéto hráčství,nezodpovědnost atd.Jinak všem vám ale fandím.

Tragik (Út, 1. 12. 2015 - 14:12)

Chlapče? :)

tak promiň. Podle pravopisu a stylu psaní jsem myslel, že jsi ještě na škole. -Ještě jsem takovou hrubku neviděl od nikoho kdo přečetl alespoň dvě tři knihy..To je jedno.

O tématu evidentně nic nevíš. Asi jsi si přišel zvednout sebevědomí tak pokračuj.

Nebo se na to vykašli a jdi se věnovat něčemu lepšímu.
Ať se Ti daří... upřímně.

zacharias (Út, 1. 12. 2015 - 13:12)

To je dobře že s tím... a ucit jako co ? chlapce skolu mam zasebou hodne davno.
To neni o tom byt rad, ale mit zdravy rozum, stejne jako kdyz vim ze polozenim ruky na rozpaleny sporak se popalim :)))))
Zas na druhou stranu, ten gembl je jiste lepsi nez brat drogy.
Mozna by pomohlo koupit si domu detskou ruletu nebo neco
podobnyho a hrat se zetonkama az do zblbnuti, nikomu to neublizi a prachy zustanou v kapse :)))) alespon zbyde na najem.

Tragik (Út, 1. 12. 2015 - 13:12)

nechapu lidi jak se mohout...To je dobře že s tím nemáš problém. Buď rád a místo přemýšlení o tom a psaní na fora, které se Tě netýkají se jdi zase učit :)

zacharias (Út, 1. 12. 2015 - 11:12)

nechapu lidi jak se mohout stat zavisli na hracich automatech :) to je uz lepsi si pred tu bednu kleknout a snad si ty prachy vymodlite :))))) Kdyz vidim, ze me neco doslovne odira o prachy
tak se na to vyseru... Kdybiste aspon ty obcasne vyhrane prachy rozumne utratili, ale vy je znovu nasazite do bedny a
jeste prohrajete jednou tolik :))))))

Tragik (Út, 1. 12. 2015 - 10:12)

Ahoj Lemogu a ostatní.. já mám dnes 40 dnů. Není to nic moc ale podstatnější než že nehraju je pro mě nyní důležitější, že těch 40 dnů držím i jiná pravidla. Zkrátka se nyní chovám jinak a každý den si to připomínám.

Lemogu.. nedávno jsme na pavláku měli super téma.. "kdy jsem se choval jako největší kreten" samozřejmě behem hry. Zajímavé příběhy které tady samozřejmě nebudu ventilovat. Nic méně jen ti chci připomenout tu negativní motivaci. Nezapomínejme čeho jsme byli shcopni. Opravdu se to stalo a může se to státl znovu pokud nebudeme obezřetní.

Blíží se vánoce.. pro mě budou bohužel dost smutné protože jsem rodině zasadil ránu která je hodně ovlivnila ne-li zničila. Zároveń ale to budou vánoce s čistou myslí, bez lhání, bez hraní a dokonce i bez pití (to asi moje první vánoce od 18ti let :o))

Mějte se a držte se.

Tragik

Lemog (Po, 30. 11. 2015 - 19:11)

Ahoj všem: 78. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Ne, 29. 11. 2015 - 15:11)

Ahoj všem: 77. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Reklama

Přidat komentář