Reklama

plenková disciplína

kms (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

kms

Tom (Pá, 6. 9. 2019 - 07:09)

Já nemusím být prikurtovany k posteli a mám plinku mezi nohama normálně a když je plinka ráno suchá tak dostanu ještě punčocháče pod kalhoty a mohu vyrazit směr práce plinku mám natahovací kalhotky na ně si vezmu trenky aby plinku to stáhlo a musím si vzít i kompresní punčochové kalhoty jelikož celý den jsem na nohách.

Honza (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

To by se mi líbilo, být přikurtovaný k posteli s plínkou mezi nohama.

Alias (St, 4. 9. 2019 - 14:09)

Hele sestro nechceš se k posteli privazat sama ten klučina co píše tak přišel na návštěvu za kamarádem a když se pomocil do plenek a potřeboval prebalit tak proč by ho vlacela do koupelny tak mu plenky vyměnila prostě v pokoji a co je natom že mu je dala. Ty jako zdravotní sestra jsi zlá co. Proč nikomu nevyhovet třeba dítěti které se náhodou pomocí do pleny. Ono to dítě za to přeci nemůže to mělo být mokré plince ty zdravotní sestra jsi divná takovou jsem ještě neviděl. Když to dítě asi nemělo svoji mamku u sebe ale byla u jeho matky tak asi kdo ho měl prebalit do suché plenky možná si řekl i on sám to nikdo přeci neví.

Hana (St, 4. 9. 2019 - 21:09)

Přečti si ještě jednou co jsem napsala .
Buď dobrý.,

A (Út, 3. 9. 2019 - 17:09)

To byl ještě v autosedačce a pak že to dítě ochrání ta auto sedačka mne mamka musela prebalit v nemocnici nejdřív si toho všimla jedna sestra protože si myslela že kamarád se pokadil ale byl jsem to já kdo se pokadil tak ho sestřičky odkrili a radši pro jistotu se koukli jestli není také posrany a byl obojí tak přímo na pokoji mu vyměnili plinu jedna sestra říká že ať se koukne na mne ze já budu také podelany tak jedna postel byla prázdná tak tam dala přebalovací podložku a řekla ať si lehnu a sestry koukali co to mám za druh plen že mám dvě látkové pleny a jednorázovou tak tu moji plenku dali pryč a dali mne dvě látkové pleny a jejich jednorázové a pak zpět gum kalhotky neboli svrchní a gum kalhotky ty jsou dohromady pak silonove punčocháče a kombinézu teplakovou a oni říkali že jsem hodný že jsem přišel za kamarádem a pak ještě říkali jestli jsem nepřišel sám a já jsem řekl že nikoliv že mamka je u jeho mamky a pak pleny dali konečně i kamarádovi úplně stejně jako mně a já jsem podekoval za prebaleni do čisté plenky a pak přišla mamka a divila se co dělám v nemocniční posteli a já jsem ji řekl že sestry mne museli prebalit do čistých plenek. A pak se mne ptala kam sestry odnesli pospinene plínky a já jsem řekl že my dali od nich látkové pleny a v tom přišla sestra co mne přebalovala zrovna a ptala se proč když jsem tak velký že dostávám plenky když už dávno jsem s nich vyrostl. A ona řekla že se pomocuji jak přes den tak i noc tak právě kvůli tomu nosím plenky. A když přijeli s večeří tak kamarád dostal kolem krku suchou plenku jako brindak a mamka se toho ujala nakrmila kamaráda a mne mamka dala kojeneckou lahev se sunarem a sestry koukali že používám kojeneckou lahev pak mamka řekla sestrám že jemu ji můžou také normálně dávat.

Hana (Út, 3. 9. 2019 - 23:09)

Sa dimím že když jsi byl sám na tom dětském oddělení u kamaráda že si tě sestra nespletla s pacientem, nenahnala tě do koupelny vysprchovat přebalit pyžamo a neuložila tě na tu prázdnou postel, mamka by se pak divila, a kdoví co by na to řekla, a když by ses vzpíral že mamka si pro tebe hned příjde že nejsi pacient tak bych tě jako zdravotní sestra k té posteli přikurtovala abys neutekl a nevzpíral se.

A (Út, 3. 9. 2019 - 08:09)

Tak jeho mamka se probudila a je ve stabilním stavu a začala ho hledat mamka ji řekla že je na dětské ortopedie já jsem u něho on je svázán s latkovymi plenkami jen nohy má svázané jako do kozelce a mezi nohama mne říká že má také asi 8 látkových plen aby mu vše stáhlo a má prerazenou páteř a bude zřejmě na invalidním vozíku takže už nebude nikdy chodit a doma bude stále dostávat pleny a z jsem se s toho vše pocural a posral

A (Po, 2. 9. 2019 - 14:09)

Tak jsem přišel ze školy vysvlekl jsem se do trenek a nechal jsem si jen punčocháče a mamka mi říkala že i punčocháče ale i trenky musejí dolů že mne dá 4 látkové pleny a ona nikde koupila svrchní kalhotky tak říká že mi je dá jsou ve vnitřním nijake pogumované a ona říká že to jsou svrchní a gum kalhotky současné a říká že mne dá bodyčko dlouhé jak rukávy tak i nohavice a ptal jsem se mami jestli náhodou neví kde je kamarád že nebyl ve škole a ona řekla že je v nemocnici že měla jeho máma autonehodu že on je na dětské ortopedické klinice a jeho mamka bojuje o život a mami mužem jít za ním na návštěvu no neboj půjdeme tak ti dám teplakovou kombinézu ale nejdřív sundame to bodyčko a dám ti místo bavlněných punčocháču silonove 40 den chceš tělové a nebo černé barvy a já odpověděl tělové barvy a říkám jí že budu chtít prebalit do čisté pleny že jsem se pocural a trochu posral a ona mi říká že to cítí že jsem se pokadil tak budu muset jít prebalit do čistých plenek počkej připravím ti přebalovací podložku tak si tady lehni stáhla my punčocháče pod kolena a rozbalila plenky a říká to se nám děťátko pořádně pocuralo a pokakalo tak v klidu lež jdu si namočit plenku a musím tě otřít jses málo pokaden dám ti kombinaci plenek a pak zpět punčocháče a kombinézu teplakovou a botky ti dám prestige kotník ty barevné dostala jsem je od jedné paní s práce má je po synovi kterému vyrostla noha já mám číslo 36 ale to bylo číslo 34 a půl tak mi snad budou a byli mne když jsem měl jen punčocháče a bez ponožek chtěla mi je dát ještě ponožky ale já je nechtěl už musí si zabalit tašku s plenkami na přebalování. Tak už jdeme musím končit. Zítra a nebo ještě dnes večer napíšu jak vše dopadne s kamarádem.

T (Čt, 29. 8. 2019 - 12:08)

Kdo nevěří ať tam běží tam přebalování běží na celém denním a nočním nošení plenek a vše ostatní co noseji mimina.

Waco (St, 28. 8. 2019 - 12:08)

Tentokrát jsem se náhodou i docela zasmál.

Návštěvník (St, 28. 8. 2019 - 11:08)

To jsou hovna ...

Matka (St, 28. 8. 2019 - 11:08)

Tak ráno se probudili a pleny měli mokré a posrane mami prosíme prebalis nás musíte počkat ke snídani bude kaše ovocná a pak vás umyji a prebalim do čistého nejdříve musím menšího prebalit do jednorazovky a pak mu dát brindak a nakrmit ho a asi je také umyji a prebalim tak volám syna a on jde a koukám že plena je naducana tak sundame bodyčko gum kalhotky a plenky rozlepila jsem plinku a to nadeleni v plence tak jsem plinku zapla zpět a šup do koupelny sním položila jsem ho na podložku a rozepla pleny a dala do vany a umyla jsem ho a říkal že se bude mít sám a jak to dorekl tak už měl v puse dudlík. A já mu říkám že nebude se mýt sám že když chce nosit plenky tak se bude tak i chovat že umývat a krmit ho budu já a on souhlasím mami tak je umytí a dala jsem mu osusku s velké pleny zabalila jsem ho a odnesla do pokoje na postel dala jsem pod něj suchou plenku a on kouká že má jen jednu ale jednorazovku s bodyckem a svrchnimi kalhotky a to samé jsem udělala i s dcerou a teď milé děti nasadim vám brindacky a nakrmim vás a dcera ale mami já jsem najim sama už jednou jsem to řekla tvému braskovi v koupelně když chcete nosit plenky a ostatní věci co k tomu patří tak budete mě poslouchat. Jinak vám pleny už dávat nebudu a pak si dělejte věci sami je vám to jasné a plně souhlasili oba dva.

kill me please (Ne, 1. 9. 2019 - 14:09)

kill me please

Matka (St, 28. 8. 2019 - 10:08)

Já osobně dávám pleny malému dítěti je mu 2,5 roku a ještě mám dceru a syna dceři je 6 let a synovi 9 let a právě nechci vypisovat komu je let ale k tématu když jsem prebalovala malého tak dcera na mne koukla a já jí říkám co pak chceš a ona mami prosím o plenku a dotoho se přidal i syn že by ji chtěl také a já na ně zírala jak oparena co to po mne chtějí já jim říkám že s plen jste už dávno vyrostli vy už pleny nepotřebujete žádné a oni my nedali pokoj furt že je prostě chtějí mít tak počkejte dobalila jsem malého. A šla jsem si dát do kuchyně cigáro a panáka a přemýšlela jsem co to vlastně chtějí a do kuchyně vstoupil syn optal se mne na co mají počkat byl už večer a chtěli ji snad spát a já mu řekla bez do dětského pokoje a veškeré oblečení co máte tak půjde dolů a lehnete si kazdej na přebalovací podložku a čekejte musím vše připravit tak jsem se rozhodla že jim oboum dám dvě látkové pleny a jednorázovou a gum kalhotky bavlněné punčocháče místo pyžama a teď jdu do pokoje k nim s plenkami atd tak koukám jste už připraveni kdo půjde do plenek dřív a hlásí se dcera že ona jako první chce plenky tak jsem to rozlozila a koukla že bude tolik plen nadzvedla jsem ji nohy a vše strčila podni a ještě jsem ji namazala masti a zaspala pudrem a potom vše prelnula mezi nohy a ještě gum kalhotky a místo těch punčocháču zkusím dát bodyčko a to samé jsem udělala i se synem. A já jim říkám jaké to je mít zas pleny a oni na to že dobré a já jim říkám že tu horní část pyžama si také můžete sundat zkusím vám dát bodyckatak jsem pro ně šla k malému do druhého pokoje a vzala jsem dva nové dudlíky plus dvě kojenecké láhve a šla jsem k synovi a nasazují mu bodyčko je drobné postavy tak mu je a dala jsem mu i dudlík to si vezmeš až půjdeš spát ten dudlík a dcera říká jestli by pleny nemohli být jen jednorázové a já jim říkám že to mají schválně takto pro větší savost jste už větší tak potřebujete trochu silné pleny a mami na co máš ty kojenecké láhve mám je protože vám dát každému udělám Sunar tak si zatím vemte dudlíky a já jim jdu udělat ty sunary a pak vám něco řeknu až vám přinesu lahvičky a tak jim je připravím i ze sunaru a pár kapek projimadla. A mýlí zlaté dětičky až toto vydudat tak si vezměte každý svůj dudlík a půjdete spát oba dva a obě potřeby budete dělat do plenek a budu vám tedy dávat pleny do neděle a s plikami skoncite a od pondělky budete dostávat pleny jen na noc a v sobotu a neděli je budete mít po celý den a nebojte že ve škole budete bez plen koupím vám ty dry nites a nebo půl oné jak to vypadá jako spodní prádlo a teď mimina spát a dobrou noc a sladké sny děťátka moje a kolem půl noci si vás skontroluji hlavně vaše plenky.

Alias A (Po, 26. 8. 2019 - 18:08)

Na českém internetu to najít nejde protože to není v České republice je v zahraničí Německo či jiná republika ostrov Robinsona Cruise tam takový tábor je že velká část větších možná i dospělých používají pleny a vše co je dětské ale v dospělosti jako např. Plenky, punčocháče, bodyčka, dupačky, overaly, zavinovačky, spací pytle dětské židličky, talířky, dudlíky a kojenecké láhve ale veškeré oblečení. Je to všechno ušité v dospělém ale jsou na tom dětské obrázky ze zvířátky i kytičky atd. Přečtěte si články klubu ABDL možná ten nikdo to prepisuje sem. On nikdo tyhle stránky nezna

Bon (Pá, 23. 8. 2019 - 09:08)

Může to být i smýšlení ale nikdy i nemusí aa ten dotyčný píše stále velké A tak to je podle mne stejný nick. Ale jestli mají děti zdravotní problém tak pro nikoho jsou lepší dávat pleny nežli aby bylo mokro v posteli a nebo v oblečení. Buďto můžou být retardovane a nebo to můžou být také ABDL jedinci které jsou větší a hrajou si na malé děti co nosí plenky a veškeré dětské oblečení a používají dětské kojenecké láhve... Je lepší používat pleny nežli aby fetovali drogy ty vás úplně zničí a pleny nikoliv akorát se jich nemůžete zbavit je lepší mít celý balkón či zahrady povesenych látkových plen a dětského oblečení.... Než brát tvrdé drogy a hulit trávu.

Vlasta (So, 24. 8. 2019 - 17:08)

Plně s tebou souhlasím . Jsou mnohem horší věci , než když si někdo bere dobrovolně pleny a chová se jako malé dítě . Pokzd starší dítě skutečně potřebuje pleny z nějakého důvodu , tak je to holt nutnost .

Dotaz (Čt, 22. 8. 2019 - 18:08)

Baví tě furt sepisovat tu ty píčoviny pod různými nicky?

Petr (Čt, 22. 8. 2019 - 22:08)

Docela by mě zajímalo jestli ty traktáty fakt někdo čte.

Reklama

Přidat komentář