Reklama

Výprask vařečkou

Petra (St, 21. 8. 2019 - 13:08)

Aha, no to možná ne ale to už je teďka nějak jedno..

Pedro (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Pravda pravda .. je to jedno .. Výprask je přeci jen jednodušší než chodit do práce :D..

Petra (Po, 2. 9. 2019 - 14:09)

No nevím, přeci jen ho musí člověk pretrpet a to taky není nejsnazší.. brigáda by třeba taky šla no ale i Vy sám jste mi radil možnosti jak ty holinky poškodit, abych dostala nové.

Pedro (Po, 2. 9. 2019 - 19:09)

To rozhodně není snadné.. Stud, bolest, ... Já bych tu brigádu zmínil už i před tím, ale ta doba letních práci byla už pryč a tohle byla nejjednodušší ač bolestivá možnost. A jak to dopadlo ? Máš ty co jsi chtěla??

Petra (Út, 3. 9. 2019 - 18:09)

Dopadlo to tak na půl no.. nové mám ale ne přímo ty co jsme tak chtěla.

Pedro (Út, 3. 9. 2019 - 18:09)

Aa tak aspoň, že to nejsou ty retro:D .. A co prut už je v klidu, nebo ti táta ještě domlouval??

Petra (Út, 3. 9. 2019 - 21:09)

Domlouval, když přišel v náladě domů z hospody. Hlavně matka do něj pořád hucela ať to udělá a udělal až když se takhle vrátil domu večer

Pedro (St, 4. 9. 2019 - 05:09)

Domlouval ... takže byl další výprask ?? .. A s tím bráchou to máš jak .. to dostáváš i před ním ? ..

Petra (St, 4. 9. 2019 - 06:09)

Ano byl. A jak kdy, záleží a situaci, občas i před ním no, stejně jako on predemnou občas.

Pedro (St, 4. 9. 2019 - 09:09)

Takže během měsíce slušný nářez za par prohřešků .. Aa tak je dobré, že je to tak spravedlivé oba před každým .. Od táty si dostala hodně??

Petra (St, 4. 9. 2019 - 10:09)

Hlavně spíš je to takový jiný dostat v leze na postel a než jako jindy od mámy ohnula přes botnik vyspuleny zadkem. Ani nevím zda to doopravdy za ty holinky stalo tohle vše.. mám nějaký od značky Aigle ale teďka mám místo červených žluté s bílými proužky.

Pedro (St, 4. 9. 2019 - 11:09)

To o ten botnik mi přijde lepsi.. Noo určitě to nestalo za to mít pro jedny pruhovaný boty tolikrát pruhované zadek, ale co už noo poučení pro příště:) ..

Petra (St, 4. 9. 2019 - 13:09)

No, je to lepší pocit, když jsem víc jakoby oblečená, obuta a tak.. ony mají jen tři proužky, jeden u podrážky a dva na horním konci jako na litku, jinak jsou celé žluté :-D

Pedro (St, 4. 9. 2019 - 13:09)

A tak aspoň trochu změna.. Příště si dáš brigádu a vybereš si jiný :D .. Já sem právě nevěděl .. nenapsala jsi, jak trest probíhal..

Petra (St, 4. 9. 2019 - 16:09)

Asi ano, ale to až tak za rok, teď si dát bacha, abych je neznicila někde nechtěně, teď uz by mi doma nevěřili. Tatka za ne dal docela dost peněz a jsou docela pohodlny. A bracha hnedka prisel s tim, ze chce taky novy, kdyz mam já nový:-D

Pedro (St, 4. 9. 2019 - 16:09)

Ne ne myslel jsem tebe:) ... Jo jo dávej na ně bach .. a tak aspoň, že jsou pohodlné .. Tak aby je brácha taky nepoškodil:D :D ..

Petra (Čt, 5. 9. 2019 - 14:09)

On má tu výhodu, že mu ještě roste noha takže má více méně každý rok nové.. No kdyby to udělal, tak by ho asi čekal mazec ..

Pedro (Čt, 5. 9. 2019 - 15:09)

Pravda pravda počká si rok a má nové .. Zbytečně riskovat výprask ..

Petra (Čt, 5. 9. 2019 - 17:09)

Ano, přesně tak. Hlavně u toho vždy ječí jak malá holka ale nakonec za chvíli potom jede dal, jako by se nic nestalo.. je jinej :-D, možná ani ne rok, těžko říct u něho.

Pedro (Čt, 5. 9. 2019 - 20:09)

Mi neříkej, že ty si u toho potichu:D .. Tak brašku trosku popostrč ať si zase teošku zařve .. :D ..

Reklama

Přidat komentář