Reklama

Gamblerství

Tragik (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Ale pochopil. Je to u všech stejný. Mohl bych ti vyprávět ale tady na to není prostor.
Kažopádně vše něco stojí. Pokud ti vadí lokalita - čtvrtek v jugoslávské. Menší skupina.

Ale nesmíš se vymlouvat. Musíš něco dělat.

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Ne,nejde o skupinu....to bys nepochopil...Zhroutíl bych se asi už u brány.

Tragik (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

proč poslední? Jde o anonymní skupinu. Nikdo tě diagnostikovat nebude. Tvůj problém nezmizí sám od sebe.
Slova se nepočítají. Počítají se jen činy.

Když nechceš tak nechceš.
Zkus si představit co budeš dělat třeba za pět let.

Můžeš být v kriminále, v blázinci, mrtvetj

Nebo třeba můžeš být člověk co už 5 let bojuje úspěšně se svou závislostí, silnější než před tím kdy si poprvé zahrál. Člověk který získal zpět většinu toho co zničil. Člověk co ví co chce od života.

Co se ti líbí víc? Vyber si sám.

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Byl jsem na návštěvě v jiném podobném pracovišti a mohu ti rici,že se me zmocnuje hrůza. ..takže raději o něčem jiném. ..

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Vzpomínám si,že tam diagnostikovali pribuzneho,snad tam mel byt i sadismus,který zase na jiném podobném pracovišti nemohli potvrdit. Nečetl jsem žádnou ze zpráv jenom co jsem slyšel ústne ,později .

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Tragiku,ses hodny.Bohnice by byl nejspíš i muj krok první ale i poslední.

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Tragiku,ses hodny.Bohnice by byl nejspíš i muj krok první ale i poslední.

Tragik (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Ahoj Goleme. Udělej ten jednoduchej krok.
To fakt není na mě ale na tobě.

Přijď dnes do Bohnic. I když to zní hrozně není se za co stydět. Přijď si alespoň poslechnout příběhy. Já tam budu tak na 80% - zatím jsem v práci ale mělo by to dnes vyjít.

18:30 - Bohnice, anonymni skupina. Byl to můj první krok a může být i tvůj.

http://www.gambling.wbs.cz/Odkazy-na-pomoc.html

O Lemoga se bojím. Bojím se o každého z nás.

Jeslti chceš můžeme si hodit pár mailů ale dost možná to bude nejlepší tady protože to může doplnit i někdo další plus to může někomu pomoci.

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 14:12)

Tragiku nebo pokud bys jel jinam na skupinu mohl bys me tady vyzvednout.Je to na Tobě. ..Já už na to silu nemam..

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 14:12)

O Lemoga se neboj ,ten to zvládne,horší je to se mnou, postupuju metodou postupných kroku a doplňování vědomosti. ..

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 13:12)

Tragiku, rad bych s Tebou zase pohovořil a vyměnil si zkušenosti. Určitý posun jsem u sebe také zaznamenal.

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 12:12)

Nevim , kdy a kde ted mas skupinu.Myslis ,že byste me vzali?

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 12:12)

Nevim , kdy a kde ted mas skupinu.Myslis ,že byste me vzali?

Tragik (Po, 14. 12. 2015 - 12:12)

Gratuluju Lemogu.. pocitově jsme na tom podobně. vidím že máš silný drive to dotáhout reps. vydržet navždy.
I tak bych tě rád někdy viděl na skupině (nadá si pokoj co...) :o)

Nejsem teď na tom co se osobního života týká nejlíp. Neumím si ale přdstavit jak zlý by to bylo kdybych do toho ještě hrál. Proto se rád připojím k výzvě Lemoga pro ty co ještě neabstinují.

Přetrhněte ten kruh šílenství. Vystupte ven... nebude to lehký ale NENÍ NIC HORŠÍHO NEŽ POKRAČOVAT. Každá minuta vás stahuje hlouběji. Každá minute ja spláchnutý kus života dohajzlu.

To mě prosím věřte.

Lemog (Po, 14. 12. 2015 - 07:12)

Ahoj všem: 92. den bez gamblu a cigaret

Lemog

To (Ne, 13. 12. 2015 - 19:12)

už je velký úspěch a věřím ti,jsi pozitivní,nemáš žádné depky.

Lemog (Ne, 13. 12. 2015 - 18:12)

Ahoj vsemn, dnes jsou to presne 3 mesice, kdy jsem byl naposledy v herne. Zhnusen tím, jaky vedu zivot, ze se necham ovladat jakousi entitou, ze ja v tu chvili nejsem ja, ze jako cvicena opice hazu sve tezce vydelane penize do rulety a majitel herny si mne ruce a chrochta blahem jaci jsou gambleri dobry byznys, ze prohravam a potom nemam na jidlo natoz na alimenty pro dceru atd.... jsem s tim sekl a nalezite zdrave nazloben sam na sebe mophu konstatovat , ze tyto 3 mesice bez gamblu byly krasne a pomalu zacinam zase vnimat bezne zalezitosti bezneho obcana nepostizeneho nemoci zvanou gamblerstvi. Naopak se proti zdravemu cloveku, ktery neprosel peklem zavislosti citim ve vyhode, ze mam tuto zkusenost a dokazu lepe vyhodnotit bezny problem, protoze je naprosto pravdive rceni, ze pokud nejde o zivot tak jde o h...o.........Nestresuji se nad beznymi problemy, reknu si - "to neni zadny problem , to se vyresi" - JA NEHRAJI A TO JE DULEZITE - a od toho se odviji denni pohodova nalada a ze ji mam na rozdavani, tak tak i cinim a snazim se pusobit pozitivne na okoli a kdyz je dobra nalada, jde vse s usmevem a tak nejak bez zadrhelu

Tak vsem abstinujicim preji hodne zdaru a sily ,
tem, kdo jeste nevi, ze budou abstinovat, tak aby na to co nejrychleji prisli

Pekny vecer vsem

Lemog

Lemog (Ne, 13. 12. 2015 - 08:12)

Ahoj všem: 91. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (So, 12. 12. 2015 - 06:12)

Ahoj všem: 90. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Pá, 11. 12. 2015 - 16:12)

Ahoj všem: 89. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Reklama

Přidat komentář