Reklama

Trestání kluků

XXX (Ne, 6. 10. 2019 - 14:10)

A ještĕ jeden...

XXX (Ne, 6. 10. 2019 - 14:10)

Další sadistický pedofil s úchylnými představami...

Jan (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

Já dostávám hodně a často, páskem,pak mám zadek úplně modrej. Dostávám přes trenky nebo na holou.

Klára (St, 11. 9. 2019 - 10:09)

A trestáš ho jenom výpraskem nebo používáš i něco jiného? Možná by se hodil nějaký nápad. :-)

PEtra (St, 11. 9. 2019 - 11:09)

výpraskem na holou asi nejvíc :) líbí se mi to. Byla jsem bita od mamky, tak vím, jak to bolí....a jinak no tak, musí dělat, to co chci...jinak dostane navíc

Klára (Pá, 13. 9. 2019 - 11:09)

To je perfektní, že dělá všechno co mu řekneš. Já jsem ho ještě přesvědčila aby mě během trestání oslovoval slečno. A uvažuji ještě, že potom jak dostane na zadek by musel přede mnou pár minut klečet nebo stát s tím seřezaným zadkem.

Petra (Po, 16. 9. 2019 - 07:09)

jo jo :) musí si hlavně počítat rány nahlas. Když se splete nebo zapomene, má to celé znovu.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 00:09)

pokud se mu líbí být nahý a dostávat rákoskou ,dal bych mu trest klečení v koutě ,oblečený a bez bití, to je pro něj trest.

Klára (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Ahojky, já chodím už téměř rok s klukem, kterého trestám výpraskem na holý zadek. Když něco udělá co se mi moc nelíbí, tak jedeme na kolech někam do lesa a tam dostane rukou nebo mojí balerínkou na holý zadek. Je mi šestnáct a jemu sedmnáct.

Petra (Po, 9. 9. 2019 - 10:09)

Ahoja, s přítelem to máme stejně, teda podobně. Dávám mu na zadek docela často a mnohdy opravdu pořádný výprask. On si o to říkal sám ze začátku. Beru většinou rákosku nebo bičík a prdel mu řádně seřežu.

Klára (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

U nás to byl můj nápad, ale když s tím souhlasil tak si myslím. že se mu to taky musí aspoň trochu líbit. A taky ho to asi vzrušuje nebo většinou má při tom erekci. Aspoň ze začátku když si přede mnou musí stáhnout trencle a položit se mi přes stehna.

Petra (Út, 10. 9. 2019 - 07:09)

Jo to je stejný :) já mu dávám mnohdy fakt hodně. Jelita na prdeli do fialova

Klára (Út, 10. 9. 2019 - 13:09)

To já taková přísná zase nejsem. Obvykle mu zadek zmaluji pěkně do červena, ale žádné jelita. Nechci aby mi utekl, protože mne se trestání zalíbilo a on je potom moc milý a pozorný.

PEtra (St, 11. 9. 2019 - 06:09)

jasný to chápu, ten můj to chce, takže je to jeho volba :) ale je pravda, že se mi to líbí. No zkus si vzít bičík nebo rákosku na něj, to bude zadek víc než červený.

Honza (Po, 2. 9. 2019 - 16:09)

První výprask v životě jsem dostal až na vojně při povyšování zobáků. Měl jsem při tom erekci jako hrom.

Návštěvník (Ne, 1. 9. 2019 - 22:09)

Nevím no? ale u nás je docela účinné kleknout na 30-45min. nahý do kouta . Jde to i bez bití .

Eva (Po, 2. 9. 2019 - 09:09)

Souhlasím. Jde to i bez bití. To klečení je velice účinné. Naši dva kluci klečí za trest nahatí zadky k sobě. Lokty na zemi a hlavu na zemi. Pěkně roztažené nohy takže se musejí dívat nejen na svého pindoura a kulky ale i na pindoura a kulky toho druhého.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 23:09)

Tak až tak to neděláme , navíc mám jen jednoho kluka. když opustí bez dovolení své místo v koutě čeká ho plena a do postele,i když jsou třeba tři odpoledne a do rána z postele nesmí slézt nebo jak říkám ho sežerou krokodýli co plavou kolem jeho postele. Když i z postele sleze tak dostane pytel co je pro nemluvňata a díky tomu že nemůže v tom pytli chodit udrží ho v posteli.Zatím to funguje, až i to selže dostane abdukační postroj a to bude jeho konec.

Stanik (Po, 2. 9. 2019 - 12:09)

To musí být velice účinný takový trest. Tos, Evo, vymyslela ty? A máš je, když tak klečí a vykonávají ten trest, pod dohledem? Aby nějak nešvindlovali. Kolik těm malým darebníkům je? Jestli mají už tak těch 10, tak to se jim už můžou i postavit ty šulinky jejich. Sleduješ to trochu?

Eva (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Ano mám je pod kontrolou. Mladšímu je 16 a staršímu 17.

Reklama

Přidat komentář