Reklama

Gamblerství

Jana (So, 17. 10. 2015 - 13:10)

Takže Lemogu děláš na...I když jsem v léčebně nebyla,tak s tebou nemůžu souhlasit.Ono jde totiž především o to,jestli sám chceš přestat,jestli sám chceš se léčit,nikdo jiný to za tebe neudělá a pokud tam jdeš nedobrovolně,pak ani léčba ti nemůže nic dát.

Radek (Pá, 16. 10. 2015 - 19:10)

Takže Lemogu děláš na černo a neplatíš tomuhle státu žádné daně, nemocenské? Není ti blbý ani nevědět komu dlužíš a kolik a srát na ně? Naštěstí nedlužím a prohrávám teda všechno co vydělám.
Léčebna je na nic. Zavřou tě a pak pustí a zase jsi v tom gamblerským světě. I anonymní gambleři jsou na nic. Bavíš se tam kolik kdo prohrál a kde a co hrál a jen tě to nabaží zase hrát. Jednou sem vydržel nehrát půl roku a byl sem celou dobu v křeči a ve nervách.

Lemog (Pá, 16. 10. 2015 - 17:10)

Ahoj všem: 33. den bez gamblu a cigaret

To radek: Dluh.....vubec netusim, kde kolik dluzim, predpokladam, ze to bude nekde kolem 3000000, v rodine to je "jen 50000" to zvladnu zaplatit do konce roku a do konce roku bych si taky chtel pozjistovat kde co dluzim a nejak rozvrhnout splatky.......Nepsal jsem tady zamerne o dluzich a splaceni dluhu, samozrejme ze o tom vim ale ted se soustredim na sebe - pokud "zachranim" sebe a svuj zivot, ma smysl zacit resit dluhy.....nebudu se zabyvat dluhama, pokud si nebudu jisty, ze se dostavam z pasti gamblerstvi.........Nejprve musim vydrzet do konce tohoto roku abstinovat a tim nastartovat proces trvale abstinence

Radku, co ti dal pobyt v lecebne? Je rozdil mezi první a druhou hospitalizaci? Mohl bys ve zkratce popsat jak to tam probiha?

Lemog

radek (Čt, 15. 10. 2015 - 22:10)

Lemogu a jak to mas se splacenim dluhu? Splacis a kolik? Nebo na veritele, rodinu nesplacis? Ze pises jak utracis a navrchu ze dluhy nikdy nesplatis. Byl sem v lecebne 2x bohnice a hraju porad.

Jana (Čt, 15. 10. 2015 - 18:10)

Ahoj všem: 32. den bez...To bažení myslím zažiješ ještě několikrát,ještě není úplně vyhráno,i když ty z poloviny určitě ano.Celý život už si budeš muset dávat na určité věci pozor a hernám se vyhýbat obloukem.Závislost,jako závislost,máš pravdu,že určitě krásný pocit jak sám píšeš nad tím vítězstvím.Ne každý to dokáže,je potřeba víc,než jenom chtít.Držím palce

Jana (Čt, 15. 10. 2015 - 18:10)

Ahoj všem: 32. den bez...To bažení myslím zažiješ ještě několikrát,ještě není úplně vyhráno,i když ty z poloviny určitě ano.Celý život už si budeš muset dávat na určité věci pozor a hernám se vyhýbat obloukem.Závislost,jako závislost,máš pravdu,že určitě krásný pocit jak sám píšeš nad tím vítězstvím.Ne každý to dokáže,je potřeba víc,než jenom chtít.Držím palce

Lemog (Čt, 15. 10. 2015 - 16:10)

Ahoj všem: 32. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Minulých 14 dnů sem tam bažení, nabíralo několikrát na intenzitě ale nepodlehl jsem a 12000 kč, ktere jsem mel u sebe postupne zmizelo a premenilo se na ruznorode smysluplné zbozi - jidlo, dobroty pro sebe a pro psa, bunda, svetr, cepice, pujcka sousedce, palivo, serizeni auta apod..........dnes dalsi prijem financnich prostredku - zkusim si nechat 30000,- par dnu na zacatek..

V Česku už není zadny jiny abstinujici gambler? Vsichni gambleri jsou v hernách? Kaslete na to borci a borkyně , je spravny cas prestat hrát...a jde to ...i prestat kourit, jak jednoduche - nezapalit si a nejit do herny, delat cokoliv jineho a odmena? krome penez v penezence hlavne pocit vitezstvi nad cim to? nad nejakou pitomou zavislosti? ...jo, je to pitomost - jen gambler vi jak je tezke s tim bojovat ale jde to - a ja uz se nedam , uz toho bylo dost , tak pojdte i vy ostatni a nekrmte ty blikaci potvory

Lemog

Jana (St, 14. 10. 2015 - 16:10)

Tak se každý den podívám,abych věděla,jestli jsi vydržel a koukám,že ano.Tak jen tak dál,at ti to vydrží.Nedej se,jsi na dobré cestě.

Jana (St, 14. 10. 2015 - 16:10)

Tak se každý den podívám,abych věděla,jestli jsi vydržel a koukám,že ano.Tak jen tak dál,at ti to vydrží.Nedej se,jsi na dobré cestě.

Lemog (St, 14. 10. 2015 - 15:10)

Ahoj všem: 31. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Út, 13. 10. 2015 - 20:10)

Ahoj všem: 30. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Snehu (Po, 12. 10. 2015 - 19:10)

Ahoj jsem shemale divka Kamila 28 175 68 penis 16 prsa 1 ky Brno a jizni morava 737038673 nonstop

Lemog (Po, 12. 10. 2015 - 18:10)

Ahoj všem: 29. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Ne, 11. 10. 2015 - 19:10)

Ahoj všem: 28. den bez gamblu a cigaret

Lemog

eva (So, 10. 10. 2015 - 23:10)

No jestli to takhle půjde...no hlavně že vám to sype na ukor neštěstí druhých musí to byt asi krasny pocit

Lemog (So, 10. 10. 2015 - 10:10)

Ahoj všem: 27. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Pá, 9. 10. 2015 - 21:10)

citace:

"V mém případě to šlo a jde jen díky tomu, že jsem svou závislost dokázal přetransformovat do něčeho jiného-okolí i mě samotnému méně škodlivého,což samozřejmě není ideální řešení,ale mě se to podařilo nasměrovat k mé rodině, k představám a dlouhodobím cílům, snům a práci. Před tím jsem však musel sám v sobě rozebrat své pocity a svůj život jako takový. 1) jsem si tehdy musel připustit to, jaký by byl život, kdybych nezačal hrát. Tenkrát jsem byl v opravdu špatné situaci jak ekonomické, rodinné a pak už i profesní. Logicky jsem dospěl k tomu, že jsem na kraji propasti a držím se pouze jedné strochnivělé větve. Už jako náctiletý jsem se profesně i ekonomicky dostal do služné sociální úrovně a stejně tak uspěšně jsem vše i "prohrál". 2) musel jsem sám sobě přiznat, že jako člověk jsem k ničemu, nestojím za to, abych byl v blízkozti komukoliv. Z toho jsem také vycházel v následném postupu "sebeléčby". 3) pokaždé, když se dostavilo bažení, tak jsem si vzpoměl na okamžiky totálních depresí a stresů, které jsem prožíval při velkých prohrách a následném řešení problému vzniklých finančním nedostatkem způsobeným onou prohrou. S tím samozřejmě také souvisela dost špatná situace u mých blízkých, kteří mé stavy vnímali značně nedobře. 4) musel jsem přehodnotit "hodnotu peněz", protože jako gambler jsem přeci nehrál protože jsem nemocný, ale pro peníze :-)...jeden z bludů. To v mém případě byl asi jeden z největších problémů...nikdy, tedy pokud jsem nehrál, mi peníze v kapse nechyběly. Musel jsem se odprostit od materiálních představ a naučit se žít "za pár korun". Prodal jsem auta...tehdy jsem měl dvě...a opustil jsem město, práci i rodinu...(mámu,tátu,bráchu s jeho rodinnou a tehdejší přítelkyni)...bylo to nejtěžší rozhodnutí v mém dosavadním životě. Odjel jsem s pár tisícema do jiného města, kde žiju dodnes...víceméně inkognito...pro své bývalé "kamarády" a spolupracovníky.
Pomalu se ted, po asi dvou letech vracím k tomu, co jsem kdysi dělal a co jsem měl rád a vím, že to byla jediná pozitivní věc na mé osobě. Dodnes mám v sobě hrůzu jen ze vzpomínek, hrůzu která však součastně nedovoluje závislosti obsadit opět první místo v mém životě (toď má rada,jak řešit situaci, kdy se dostaví bažení...vzpomínat na "prohrané časy") .
Nejobtížnější však bylo vstoupit do svého podvědomí-"vnitřního nastavení" chcete-li...po hodně důkladném zaobírání se sám sebou jsem nakonec přišel na to, že můj problém je v tom, že od malička jsem měl v sobě pocit soutěživosti, pocit toho, že musím být první ve všem a všude. Zjištění a následné odnaučování se tohoto, mě pomohlo k dnešnímu pocitu duševní rovnováhy...ted si asi někdo řekne, že jsem jeden z těch lidí, kteří se zaobírájí sami sebou natolik, že přestávají vnímat realitu, ale tomu tak opravdu není. Naopak mě toto pomáhá realitu chápat daleko přesněji...alespoň si tedy myslím.
Myslím si, že v mém případě (a nejen v mém) platí přísloví: "člověk si začne něčeho vážit, až když o to přijde".

Myslím si, že někdy ztráta člověku pomůže nejvíc...a na druhou stranu vím, že to co má v životě opravdovou hodnotu vytrvá a alespoň z části (ale již lepší) se navrátí.
A toto zaručuji všem, kteří se bojí svůj problém řešit otevřeně a nekompromisně. Nebojte se přijít o to co máte radi tím, že začnete řešit svůj problém s hraním. To opravdu pro vás důležité se určitě třeba trochu v jiné podobě navrátí.
Přeji všem klidnou dobrou noc "

Lemog (Pá, 9. 10. 2015 - 20:10)

Ahoj všem: 26. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Pá, 9. 10. 2015 - 20:10)

14.5.2010 21:18 - OBČAS ČTOUCÍ PRO CICAKA
AHOJ,RÁDA BYCH TI NAPSALA PÁR PRAVDIVÝCH VĚT,OHLENĚ TOHO,ZDA MŮŽEŠ PŘESTAT SÁM.....JAK ASI VÍŠ Z MÝCH PŘÍSPĚVKŮ,TAK JSEM HRÁLA 15 LET,DOST DLOUHÁ DOBA NA TO,ABY ČLOVĚK POZNAL PROBLÉM GAMBLERSTVÍ.JÁ TI ŘÍKÁM NA ROVINU,ŽE SÁM NIKDY NEMŮŽEŠ PŘESTAT,ALE TO SI VLASTNĚ UVĚDOMÍŠ AŽ V TÉ LÉČEBNĚ V ČEM VLASTNĚ LÍTÁŠ,KAŽDÝ Z HRÁČŮ SI MYSLÍ,ŽE SE LÉČEBNĚ VYHNE,TO ALE NENÍ MOŽNÉ,PROTOŽE DOKUD TĚ NĚKDO NENAUČÍ JINÉMU MYŠLENÍ A HLAVNĚ,ZABRÁNIT TOMU,JAK ŘÍKÁŠ TY SEPNUTÍ,TAK Z TOHO V ŽIVOTĚ NEVYLEZEŠ,JE TO FAKT SVINSTVO,JAKO FETÁKOVI KDYŽ CHYBÍ DROGA,TO TĚLO SI O TO PROSTĚ ŘEKNE A POKUD NA SOBĚ TVRDĚ NEZAMAKÁŠ V LÉČEBNĚ,TAK SKUTEČNĚ NENÍ CESTY ZPÁTKY,JÁ,NEŽ JSEM ŠLA DO LÉČEBNY,TAK JSEM ROK NEHRÁLA-PROTOŽE MI FINANCE DRŽELA KAMARÁDKA,V OKAMŽIKU,KDY MI PŘEDALA MŮJ ÚČET,TAK SI NIKDO NEDOKÁŽE PŘEDSTAVIT CO SE DĚLO,JEŠTĚ ŽE JSEM NEMĚLA MOC NAŠETŘENÝCH PENĚZ,BYLA JSEM JAK URVANÁ Z ŘETĚZU,NESKUTEČNEJ MAZEC,PROJELA JSEM TO JEŠTĚ TEN DEN,CO JSEM DOSTALA PENÍZE DO RUKY A TAM JSEM POCHOPILA ,ŽE JE FAKT ZLE A ŽE SE ČLOVĚK NEMŮŽE VYLÉČIT TÍM,ŽE U SEBE NEBUDE NOSIT PENÍZE,ŽE SI NEDÁ PIVO ATD....JE TO STEJNÉ JAKO KLEPTOMANI,CO JE PLATNÝ,ŽE NEBUDOU KRÁST ,KDYŽ S NIMI DO OBCHODU BUDE NĚKDO CHODIT,AŽ PŮJDOU SAMI,UKRADNOU DESETKRÁT TOLIK A TAK TO JE I S HRANÍM.BOHUŽEL.LITUJU TĚCH PROMARNĚNÝCH LET U BEDEN,TĚCH PROHRANÝCH PENĚZ-TY JSOU V PRDELI,TO MI NIKDO NEVRÁTÍ,JEDINÉ,CO SE DÁ DĚLAT JE PROSTĚ UŽ NEHRÁT A JÁ TO MÁM ZMÁKNUTÝ,KONEČNĚ PO TĚCH LETECH A VĚŘ,ŽE JSEM V TOMTO SMĚRU NA SEBE HRDÁ,ALE LÉČEBNA BOLÍ,NEMÁM TO ZADARMO,DRŽÍM PALCE,AT SE SPRÁVNĚ ROZHODNEŠ

Lemog (Čt, 8. 10. 2015 - 19:10)

Ahoj všem: 25. den bez gamblu a cigaret

to Jarka: ahoj Jarko, z nejakeho duvodu tvuj kamarad jeste asi neprisel na to, ze by s timto svinstvem, nazyvajicim se gamblerstvi, chtel skoncovat. Ty, pokud mu chces pomoci, budes muset navstivit nejakeho odbornika, ktery se zabyva lecenim gambleru aby ti poradil jak na kamarada. Ikdyz pribehy a navyky gambleru jsou podobne, kazdy clovek je original, na kazdeho nejak pusobi ruzne okolni vjemy, , zalezi jak moc jste kamaradi, jak moc ti veri, jak moc je tebou ovlivnitelnýa spouste dalsich faktoru. To, ze jsi tady napsala svedci o tom, ze ti kamarad neni lhostejny, tak bez za tim a pokus se mu pomoci. Vim, ze je strasne tezke se divat jak si ulizuje a pritom on za to nemuze, je to nemoc, tak ti budu drzet palce at se ti podari s tim neco udelat

Lemog

Reklama

Přidat komentář