Reklama

Gamblerství

Hezky napsané. (So, 7. 11. 2015 - 15:11)

a prave proto nevidim u sebe ...Každý je jiný a podle mého ta léčba v PL někomu může hodně pomoci,to záleží na každém člověku,protože jak píšeš,někdo to zvládne sám,druhý ne a troufám si říct,že jen malá menšina to zvládne sama.Tam máš lidi s úplně stejným problémem,slyšíš jejich zážitky,i to,jak nakonec dopadli a i toto ti hodně dá,když to slyšíš u druhých.Nejdůležitější je samozřejmě chtít sám,jinak nikomu nepomůže ani léčebna,ani on sám,pokud dostatečně nechce.Ty máš velkou šanci s tím nadobro skončit,jsi opravdu na dobré cestě,ale jinak je malá pravděpodobnost,že to někdo dokáže sám,bez pomoci.

Lemog (So, 7. 11. 2015 - 13:11)

přesně tak.Ani já tohle...a prave proto nevidim u sebe reseni v hospitalizaci v PL (ale samozrejme nikoho od toho neodrazuji, naopak, je urcite nejake procento tech, kterym hospitalizace pomohla), uz jsem tady nastinoval plan sve samolecby, tzn. chci se dostat do stavu , kltery popisuje Mirek Brno, kdy nema sebemensi problem s bazenim a protoze jsem zameren vice k temto alternativnim moznostem, verim mu a brzy se dostanu k tomu, ze se zacnu pripravovat podstoupit kroky smerujici k odbourani bazeni. Neni reseni podstoupit lecbu v PL a potom do konce zivota trpet a snaset bazeni a doufat ze pokazde drive nebo púozdeji odezni ale v podstate si jiz nikdy nebyt jist sam sebou

a proto dnes jdu ven se psem a jdu si uzivat zamraceneho podzimniho pocasi a ikdyby padaly trakare tak se budu usmivat, protoze JA DNES NEJDU DO HERNY

Lemog

Lemogu, (So, 7. 11. 2015 - 12:11)

Ahoj všem: 55. den bez...přesně tak.Ani já tohle nechápu,že někdo kolik let nehraje a pak jde a klidně tam nechá takovou sumu.Jak píšeš,bud je tam ta závislost,nebo není.Copak ten člověk v tu chvíli nepřemýšlí? Neříkám,pokud někdo jenom zkusí štěstí a hodí tam nějakou stovku,ale u tolika tisíc to nechápu.Stejně ale,jednou kdyby tam nechal můj partner takové peníze,už bych mu nikdy nevěřila.

Lemog (So, 7. 11. 2015 - 12:11)

Ahoj všem: 55. den bez gamblu a cigaret

..............."co když někdo to má tak,že třeba několik let nehraje a pak tam nechá třeba 15 tis.? To já moc nechápu,přece,pokud už je závislost,tak se hraje,pokud ne,tak by nebyl ochotný tam nechat tolik tisíc."
...tak napr. ja to zazil tak, ze pred 3 lety, kdy jsem byl docela vyrovnany( to jsem si tedy myslel , ze jsem v pohode), nehral jsem nejaky ten mesic, vse vypadalo naprosto bajecne - jdu kolem herny , v kapse mam asi 4000,-kč , rikam si nechod tam, nepotrebujes vyhrat...stojim pred hernou, premyslim - vzdyt se nic nestane, no a co - maximalne prohraju 4000,- a vkrocim do herny....pohltila me atmosfera, hraji s chladnou hlavou, nikoho si nevsimam, soustredene vyhravam 25000 a odchazim s pocitem viteze....jisteze, v tuto chvili jsem byl znovu polapen a to, ze jsem tehdy za 2 hodiny vyhral onech 25000,-kč, me pro nasledujici 3 roky stalo kolem 1000000,-kc, 3 roky zivota v nervech a hladoveni, zastavil jksem se az ted v zari a poucen nastolil abstinenci a spokorou funguji den za dnem a uzivam si kazdou minutu bez gamblu.
Cili odpoved je jednoducha - zavislost te dostane kdykoliv bude chtit, pokud nebudes ve strehu a pripraven se branit a chtit vyhrat. Nejlepsi reseni je to, ktere tady popisoval Mirek Brno, snad se taky casem dostanu do stavu, kdy myslenky na hazard budou z mozku vytesneny a nikdy se nevrati
¨

Lemog

ach jo... (Pá, 6. 11. 2015 - 21:11)

co když někdo to má...Anonymko, říká ti něco: abstinující gambler? A recidiva?

A (Pá, 6. 11. 2015 - 18:11)

co když někdo to má tak,že třeba několik let nehraje a pak tam nechá třeba 15 tis.? To já moc nechápu,přece,pokud už je závislost,tak se hraje,pokud ne,tak by nebyl ochotný tam nechat tolik tisíc.

Lemog (Pá, 6. 11. 2015 - 16:11)

Ahoj všem: 54. den bez gamblu a cigaret¨

Lemog

Lemog (Čt, 5. 11. 2015 - 12:11)

Ahoj všem: 53. den bez gamblu a cigaret¨

Lemog

Lemog (St, 4. 11. 2015 - 17:11)

že máš vyhráno.Škoda,že...Ahoj všem: 52. den bez gamblu a cigaret¨

...........ja gambler jsem takovy samotar, to je v poradku, pokecam si sam :-)

Lemog

Vypadá (Út, 3. 11. 2015 - 17:11)

Ahoj všem: 51. den bez...že máš vyhráno.Škoda,že si s tebou nepíše někdo,kdo je na tom jako ty.

Lemog (Út, 3. 11. 2015 - 17:11)

Ahoj všem: 51. den bez gamblu a cigaret¨

Lemog

Lemog (Po, 2. 11. 2015 - 17:11)

Ahoj všem: 50. den bez gamblu a cigaret¨

Lemog

Lemog (Ne, 1. 11. 2015 - 16:11)

Ahoj všem: 49. den bez gamblu a cigaret¨

Lemog

Lemog (So, 31. 10. 2015 - 19:10)

Ahoj všem: 48. den bez gamblu a cigaret¨

Lemog

Lemog (Pá, 30. 10. 2015 - 22:10)

To je skvělé, vidím, že...To Marie: Mi cigarety ani cigaretový kouř nesmrdi - jasne ze v zakourene hospode reknu " tady je smrad" ale jinak muzu projit kolem cloveka s cigaretou a nesekne to se mnou o zem jako s nekterymi odnaucenymi kuraky, kteri jsou vylozene zarytymi, neprijemnymi nekuraky.

jeste jsem se tady o tom nerozepisoval ale jako kazdy tezky gambler, tak i ja mam sve zkusenosti s obdobim, kdy jsem nehral a velmi dobre si pamatuji, co predchazelo me posledni recidive, ktera me stala nekolik set tisic kc, nekolik mesicu zivota a nekolik miliard nervovych bunek a dalsi a dalsi " neprijemne zazitky". Predpokladam, ze opravdu silne a neodolatelne bazeni prijde pravdepodobne mezi unorem a dubnem. Protoze svuj zivot zachranuji bez hospitalizace v PL, mam viru v to, ze je to mozne, presto se chystam brzy podniknout preventivni kroky v me samolecbe. Verim si, musim si verit, jsem srozumen se svou nemoci a tak jako chripka se leci leky, ja se nevzdavam a lecim se svou samolecbou.
Poslednich 47 dnu je tak krasnych, bez stresu, s radosti z obycejnych beznych kazdodennich starosti a hlavne s pocitem, ze nejsem ovladan "jakymsi nečim"

Lemog

Marie (Pá, 30. 10. 2015 - 21:10)

Ahoj všem: 47. den bez...To je skvělé, vidím, že máš silnou vůli, ono to také není legrace skončit ze dne na den.
Takže ti věřím, že dáš i to druhé...horší.

Já měla to samé, cigareta ke kávě, po jídle, ke sportovním přenosům, atd. Kouřila jsem doma, ač manžel byl nekuřák. Nyní si nedokáži představit, že jsme v tom smradu žili.

Měj se skvěle, M.

Lemog (Pá, 30. 10. 2015 - 19:10)

Ahoj všem: 47. den bez gamblu a cigaret¨

To Marie: Kouril jsem 30-40 cigaret denne, ranni kava bez cigarka bylo neco nepredstavitelneho...v nedeli 13.9. kdyz jsem v noci prisel z herny, totalne nastvany sam na sebe a bez penez, kdy vulgarismy letaly z prava doleva a zpet jsem roztrhal a nahazel zbytek cigaret co jsem mel u sebe do zachodové mísy. Ráno 14.9. jsem si misto cigaret koupil sacek bombonu, byl to docela zahul a ja byl tak nazhaveny , ze proste NE _ NEBUDU KOURIT, a vydrzel jsem ten zakladni prvni den...pak uz to slo den za dnem, abstacky jsem prekonaval silou vulea dnes si rano u kavy na cigarko ani nevzpomenu.....pokud vidim v televizi , ze si nekdo zapaluje cigaretu - to mi nevadi.....prvnich 20 dnu jsem se vyhybal vsem a vsemu, kde bych prisel jen na ocni kontakt s cigaretou, potom nekdy kolem toho 20 dne byla u me na navsteve kamaradka, ktera kouri a ja to vydrzel, zdrzela se 3 hodiny, vykourila par cigaret, ja pak vyjgle vyhodil a byl zasde klid......takze ja stim vlastne zadny problem nemam, mozna je to i tim, ze ocekavam atak bazeni na gambling a soustredim se na to, jak to budu resit..........zacatek nekoureni nebyl jednoduchy ale cigaretovy kour mi nesmrdi a ani neprovokuje, ze bych neodolal a zapalil si, prvni pomoc je stale v kapse - orbitky a bombon

Kazdy tu svou zavislost povazuje za tu nej, u me prestat kourit byla vlastne hracka, to horsi je zaludnejsi a na delsi dobu.

Lemog

Marie (Čt, 29. 10. 2015 - 22:10)

Ahoj všem: 46. den bez...Zdravím, skvělý...

Můžu se zeptat, jako bývalá kuřačka, jak nyní vnímáš cigarety? Když si někdo kolem tebe zapálí, na obrazovce vidíš zapalování cigarety, atd.? Máš chuť nebo nic?

Lemog (Čt, 29. 10. 2015 - 17:10)

Ahoj všem: 46. den bez gamblu a cigaret¨

Lemog

Šikula (St, 28. 10. 2015 - 19:10)

Ahoj všem: 45. den bez...Jen tak dál.

Reklama

Přidat komentář