Reklama

Gamblerství

Lemog (So, 19. 12. 2015 - 06:12)

Ahoj všem: 97. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Pá, 18. 12. 2015 - 14:12)

Ahoj všem: 96. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Čt, 17. 12. 2015 - 06:12)

Ahoj všem: 95. den bez gamblu a cigaret

Lemog

petr brno (St, 16. 12. 2015 - 23:12)

Jsem kokot

petr brno (St, 16. 12. 2015 - 23:12)

Puvodne jsem chtel jen dat o sobe vedet. Dnes hsem rad za odezvu i negativni. Mel bych si rict: mas kouke tak jednej jak chlap. 2 ci tri tisice clivek naplni mrazak ci koupi neco deckam. Jsem kokot. Vim to. Zkurvebej gamb. Ja jsem ale sracka.

petr brno (St, 16. 12. 2015 - 23:12)

Chlapi. Mate pravdu. Pokud tvrdim ze mam rad a ze mi jde o ne a ne o sebe tak bych nemel vubec hrat vim ze dva roky je dlouha doba alena druhou stranu:je otazkou kdy to prezenu. Jsem pro kecebnu: ale za orve na neschopence kdyz pujdou oenize na spkatky tak holkam nemuzu zapkatit ani najem. Sakra. Kdyz to vim tak bych mel byt vic motivovan. Hele zbam oravidka. Nesmim hrat abi za hakir. To ja vim jsem v tlaku. V kruhu.

Lemog (St, 16. 12. 2015 - 17:12)

Ahoj kluci..

já se teda...Kdyz tak premyslim nad tim, co pise Tragik pro Petra Brno - take bych se priklanel v petrove pripade k hospitalizaci na 3 mesice v PL. Je samozrejme spousta okolnosti, ktere na hospitalizaci maji vliv, ale pokud "dokazal" zkrotit svou zavislost z neomezeneho hrani automatu na hrani si za 500 tydne, byla by to snad cesta k odbourani hrani kompletne. Odstrihl by se od hrani, zrejme by ziskal informace jak postupovat v pripade bazeni a mohl by za ty 2000 mesicne neco koupit pritelkyni a detem. No, je to na kazdem z nas, jak a na co se v danou chvili citi.

Toto je jen muj nezavisly postreh.

Lemog

Já fandím (St, 16. 12. 2015 - 12:12)

Lemogovi a věřím,že on jako jeden z málo to dá.Ví dobře,co musí dodržovat a všechno co napíše dává smysl.I to,že moc dobře ví,že si nic nemá namlouvat a třeba i s kouřením přestat hned,což dokáže jen málokdo,jen hodně silní jedinci.Sama jsem vášnivá kuřačka a vím,že bych to nedala a když už,tak bych si musela říct,že to aspon hodně omezím,což je stále o ničem.

Tragik (St, 16. 12. 2015 - 10:12)

A ještě jedna věc.. nechtěl jsem to psát ale prostě nevydržím.

Píšeš že chráníš blízké, že nemáš šanci atd bla bla bla.

To jsou prostě kecy. Stavíš se do role oběti a vymlouváš se. Jestli opravdu máš někoho kdo tě má rád tak víš dobře co musíš udělat aby jsi je ochránil + aby jsi jim ukázal že za tu lásku stojíš.

A to je ŘEŠIT SVUJ PROBLEM.

Tragik (St, 16. 12. 2015 - 10:12)

Ahoj kluci..

já se teda vyjádřím taky. Asi mě Petře za to nebudeš mít rád ale je to kokotina sorry.

Pročetl jsem co jsi psal. Máš-li pocit že jsi specielní případ mimo učebnice (tvoje slova) tak nejsi. Kontrolovaná hra je v učebnicích dobře popsána. Ty období může prožít každý gambler. Ale nic to němění že VŮBEC NEŘEŠÍŠ SVŮJ PROBLÉM.

U tebe bych silně doporučoval dát si tři měsíce v léčebně. Na tom není nic špatnýho. Srovnáš si myšlenky a třeba najdeš sám sebe. Hlavně ale uvidíš co je to opravdu nehrát. To je podstatné.

Pokud ani to nejsi ochoten udělat, najdi si skupinu kde budeš o tomto mluvit. To já doporučuju všem včetně Lemoga. Má pravdu že mu to nenutím ale určitě i on ví že si to myslím stále.

Opatruj se. Je to ta nejhorší závislost na světě. Horší než droby nebo chlast. Takto se s tím musí pracovat.

Tragik (St, 16. 12. 2015 - 10:12)

Ahoj kluci..

já se teda vyjádřím taky. Asi mě Petře za to nebudeš mít rád ale je to kokotina sorry.

Pročetl jsem co jsi psal. Máš-li pocit že jsi specielní případ mimo učebnice (tvoje slova) tak nejsi. Kontrolovaná hra je v učebnicích dobře popsána. Ty období může prožít každý gambler. Ale nic to němění že VŮBEC NEŘEŠÍŠ SVŮJ PROBLÉM.

U tebe bych silně doporučoval dát si tři měsíce v léčebně. Na tom není nic špatnýho. Srovnáš si myšlenky a třeba najdeš sám sebe. Hlavně ale uvidíš co je to opravdu nehrát. To je podstatné.

Pokud ani to nejsi ochoten udělat, najdi si skupinu kde budeš o tomto mluvit. To já doporučuju všem včetně Lemoga. Má pravdu že mu to nenutím ale určitě i on ví že si to myslím stále.

Opatruj se. Je to ta nejhorší závislost na světě. Horší než droby nebo chlast. Takto se s tím musí pracovat.

To Petr Brno (St, 16. 12. 2015 - 09:12)

Hrát dvě hodiny po pětikorunové sázce u pc ti žere čas a zvyšuje závislost tou dlouhou hrou. Není to řešení. Je jen otázka času kdy zase prohraješ jednorázově balík. Ale to víme všichni a jsme si s tím jistí. Tak to zkrátka funguje.

Lemog (St, 16. 12. 2015 - 09:12)

Ahoj všem: 94. den bez gamblu a cigaret

To petr brno: Ahoj Petře, ja uz jsem se svou zavislosti byl na tom tak, ze jsem musel jit a tzv. odevzdat rulete penize, uz mi o penize vubec neslo, byl jsem "zvykly" nemit zadne penize a za cenu toho, ze me prejde bazeni a nebude mi spatne jsem s vedomim, ze nejdu vyhrat ale odevzdat prachy jsem sel, poctive jsem si odehral a prohral a zase jsem sel do prace. Sileny kolotoc, ze ktereho jsem se ted pokusil vystoupit s jasnymi a prisnymi pravidly.......pro me tedy neexistuje ta moznost, kterou jsi zvolil ty, postupne upoustet paru a krmit zavislost po mensich davkach - jako kdyz kurak prestava a snizuje davky nikotinu. Ja jsem prestal zaroven i kourit a to taky radikalnim rezem, ze dne na den....jde to a muzu rict, ze z meho hlediska prestat kourit je daleko jednodussi nez odolavat bazeni na gamblerstvi.
Ja bych to jako ty nezvladl, to jsem zkousel a u me tato moznost neexistuje.

Lemog

petr brno (Út, 15. 12. 2015 - 22:12)

Dekuju moc. Vim ze me lidi odsoudi jen jsem nechtel byt ten kdo tu nenapise protoze v tom tezce jede a nebo psat a chlubit se. Nemam cim. Proste se snazim chranit ty na kterych mi zalezi. Zatim to lip neumim. Ja jsem byl velky hrac na matech. 2 roky jsem nebyl. Mam ty zapasy. Zas extra me to nebavi. Asi proto neprohravam tolik ale dva roky mito pnaha co ja vim se stresem, s touhou riskovat a hrat. Verim ze bud se jednou probudim aatnu to uplbe a nebo intervaly se aspon zmensi az zaniknou.

Lemog (Út, 15. 12. 2015 - 20:12)

Ahoj všem: 93. den bez gamblu a cigaret

To Petr Brno: Ahoj, reakce na tve prispevky budou pravdepodobne vesmes odsuzujici a v podstate by se takovym reakcim nedalo nic vytknout.
Ja se na tvuj popis tveho reseni situace gamblera divam asi takto : musim jednoznacne ocenit, ze s informaci, jak resis sve gamblerstvi, prichazis i sem. Jsou miliony typu lidi a ac je gamblerstvi definovano vcelku konkretne, kazdy z milionu gambleru svou zavislost proziva stejne a zaroven tak ruzne. Ja velice dobre chapu, ze se snazis predejit velke rane a radeji postupne upoustis a tzv. krmis svou zavislost po malych davkach, doufajic, ze ji to bude stacit. Neni to idealni reseni ale ja ho chapu. Kazdy bojuje jak se citi a uzna za vhodne, tak jak to delas ty je rozhodne lepsi nez nedelat vubec nic a cekat az te zavislost zazene do kouta a ....... Muj system samolecby se take nepotkava s pochopenim, abstinuji zatim velmi kratce, ocenuji pristup a komentare Tragika, ktery objasnil a doporucuje navstevu AG ale nenuti. Pral bych ti Petre Brno, aby jsi casem dospel do stadia, kdy nebudes muset gamblit vubec

Lemog

petr brno (Út, 15. 12. 2015 - 00:12)

Avhjo. Vim zevmi chces otevrit oci a vazim si toho. Javjen poosal sebe po cca dvou letech. Ver mi ze se nezbkaznim a vic neprohraji. Nikdy jsem nebyl se zpozsenim spkatky a ani si nemutu fovolit prohrat vicvnez 500 za tyden. Takovy blazen nejsem. Ale stejne dekuji zes tu se mnou v noci byl

Petr Brno (Út, 15. 12. 2015 - 00:12)

Ano. Mel bych tu napsat ze nehraji mesic. Dva rok. A nebo ze hraji furt a navim jak s tim. Ja se tu mam dojem nehodim. Nejsem ani ten dobry co pochopil a snazi se ani ten zly. Ja jsem totiz ten uprostred. Pochybuji ze mi tu nekdo napise ze jsem borec a at se drzim. Proto tu nepisu. Dostal jsem po roce co to tu sleduji odvahu prijit s kuzi na trh. Tot vse. Chtel bych aby ti co jsou uplnev hajzlu aby vedeli ze na zacatku je treba neprohrat barak svych deti.tot vse. Kamenujte me ale me he to jedno. Ja vystoupil ze stinu a jen rekl co se nehodi do kramu a do ucebnic.

Petr Brno (Út, 15. 12. 2015 - 00:12)

Ano. Mel bych tu napsat ze nehraji mesic. Dva rok. A nebo ze hraji furt a navim jak s tim. Ja se tu mam dojem nehodim. Nejsem ani ten dobry co pochopil a snazi se ani ten zly. Ja jsem totiz ten uprostred. Pochybuji ze mi tu nekdo napise ze jsem borec a at se drzim. Proto tu nepisu. Dostal jsem po roce co to tu sleduji odvahu prijit s kuzi na trh. Tot vse. Chtel bych aby ti co jsou uplnev hajzlu aby vedeli ze na zacatku je treba neprohrat barak svych deti.tot vse. Kamenujte me ale me he to jedno. Ja vystoupil ze stinu a jen rekl co se nehodi do kramu a do ucebnic.

Petr Brno (Út, 15. 12. 2015 - 00:12)

Bojuji kazdy den. Ale prisel jsem na pravdu: jsem gambler a chci hrat. Neumim to potlacit. Ale zjistil jsem ze kdyz chci teda tak moc hrat tak ze mi nejde o zisk ake o hru samotnou. Proste gambler. Dam 5 kc a dela mi dobre kdyz vyhraji stovku. Protoze budu mit dalsich 20 sazek. JSEM ztraceny pripad. Ale: neprohraji tolik a pomuzu nekomu koho msm rad. Ja vim ze je to tezko pochopitelne. Hele ale ono dva roky co to tak delam taky neni zanefbatelna doba.kazdy je chytry jak radio ale ten boj nakonec bude zase jen na me.

Petr Brno (Út, 15. 12. 2015 - 00:12)

Bojuji kazdy den. Ale prisel jsem na pravdu: jsem gambler a chci hrat. Neumim to potlacit. Ale zjistil jsem ze kdyz chci teda tak moc hrat tak ze mi nejde o zisk ake o hru samotnou. Proste gambler. Dam 5 kc a dela mi dobre kdyz vyhraji stovku. Protoze budu mit dalsich 20 sazek. JSEM ztraceny pripad. Ale: neprohraji tolik a pomuzu nekomu koho msm rad. Ja vim ze je to tezko pochopitelne. Hele ale ono dva roky co to tak delam taky neni zanefbatelna doba.kazdy je chytry jak radio ale ten boj nakonec bude zase jen na me.

Reklama

Přidat komentář