Reklama

Gamblerství

Petr Brno (Po, 14. 12. 2015 - 23:12)

Pro achjo: ale dit ja vim ze nas pravdu. Ja tam chodil. Vum ze musim pkne abstinovat. Uplne. Souhlasim s tebou. Ake zitra vstanu a vse hevjinak. Ja sevtuvjen otvitam a priznavam ze jsem sracka. Obcas tu nekdo napise vety jak z ucebnice. Ja si na nic nechci hrat. Jsem proste slaboch. Snazim se. Jevprosinec a budou odmeny a vum kolik. 10 pridam na dovolenou. 5 dan moji a 5 mi schova. Rekl jsem ji predem ze dostanu 20 navic abych se odrizl od penez. Chci pro ne to nejlepsi ikdyz bych mohl vic konat nez jen chtit. Ja vim

Petr Brno (Po, 14. 12. 2015 - 23:12)

Vim ze jsem chudak. Jsem troska.Mam o 7 let starsi pritelkyni v polovicnim invalidnim ze ktereho nezaplati ani najem. Nejsem na sebe hrdy. Mam ji rad a jeji dcery. Nemam proste silu. Nevydrzel jsem. Hrajii a nahraji. Ale dokazal jsem za 2 roky splatit balik, za dalsi dva roky budu bez dluhu. Mam strach ze sebe. Ze tri mesice nic a oak bum. Znam se. Delam co muzu. Za tri mesice prosazim 6 - 8 tisic. Byly diby kdy jsem to uvalul za den. Snazim se. Jedu v tom sice ale ne za tolik a staci mi to.vim ze ziji v bludu. Ale aspon trochu pomaham. Aspon jak to jde. Vic to fakt neumim. Dneska.

Ach jo (Po, 14. 12. 2015 - 23:12)

I tka prohraješ.. ale ne pět set korun ale život. Dřív nebo později.

Jestli myslíš že to máš jako že jinak tak si někdy jdi poslechnout nějaký gamblery na skupinu nebo terapii. Jeto stále stejné.

Petr Brno (Po, 14. 12. 2015 - 23:12)

Proste tak je to u me.mam nervy tak si nabiji petistovku a jedu zapasy dve hodiny nebo dva dny po vecerech. Pak az pristi tyden. Reknu si zejsem debil a neco jako vidis to zase si prohral a nehraj. Zactyden uz si nevzpomenu a asi je mi to jedno. Chxi hrat. Ale mam limit petset korun. Tak jedu po petikorunach. Prohraji a musim cekat tyden. A to dodrzuji.ale nedokazu si predstavit ze bych hral maty. Po 3 pivech bych tam narval 30tisic. A ted si uvedomuji ze vkastne nemam hak poradit. Tak jen podotknu ze je to muj pribeh. Umel hsem prohrat 40tisic za hodinu ba tulete a matech. Presel jsem na sazky kde protoze nechlastam tak jsem schopen hrat za desetikoruny. Nechci ale vkastne nikomu rikat at sazi. Ach jo. Asi toxdnes ukoncim a jdu spat. Rrzte se

Ach jo (Po, 14. 12. 2015 - 23:12)

proč ti nadávat...jsi chudák a ještě jsi to nepochopil.
Bohužel tvoje pravda co tu popisuješ je tvůj sen a blud.

U gamblingu, alkoholu, drog říc že hraješ jen trochu je asi stejný jak když ti buchta řekne že je trochu těhotná.

takže prostě hraješ tečka. A stejně jako u chlastu se dřív nebo pzději jakékoli limity vypaří a zkončíš zle.

tady se žádný medaile nedávají.

Přeju ti co nejdřívější probuzení a aby nebylo pozdě vyhledat pomoc.

Petr Brno (Po, 14. 12. 2015 - 23:12)

Vsichni co sem chodite a bojujete: uspesne ci neuspesne. Jste tu a priznalivjste si problem. Ja o nem 7 let vedel ale resil jsem si ho sam. A to je spatne. Udelali jste pokrok. Sic zitra udelate blbost a prohrajete za den vicnez za cely minuly rok. Vstante a zacnete znovu. nechodite tam kazdy den. Abstinujete a bum. Co uz. Nepolozte to. Snizte castky a zvetsete intervaly. Kdyz to teda jinak nejde. Uz vidim jak mi tu zitra bude nekdo nadavat. Je mi to fuk. Neziskas li zlatou i bronzova je dobra. Skoncis li na ulici tak uz ti bude vse jedno. Lip se bojuje v teple. A to je moje pravda.

Petr Brno (Po, 14. 12. 2015 - 23:12)

Ps1: pisu z mobilu tak proto hrubky ps2: Mirek z AG je dobrej chlap a ma svych problemu dost tak me delsi dobu vytaci ten brnak co byl nekde u samanu a pomlouval ho tu. Jsem obycejny clovek co byl rad za pomocnou ruku kterou mi Mirek dal. Ja jsem zadal o pomoc. A tu jsem dostal. On dela co umi.kazdy z nas.

Petr Brno (Po, 14. 12. 2015 - 23:12)

Lemog. DRZIM TI PALCE. Drz sechlape. Ja jsem v gamblu uz 10 let. Pred 3 lety jsem poznal AG Brno. Nechodim protoze jsem porad v praci a protoze se spis stranim lidi.Ale pomohlo mi to tak ze uz dva roky se nezadluzuji a splacim. Na automaty nechodim. Presel jsem na sportovni sazky ale to jen obcas a max prohraji za mesic par tisic. Jsem porad gambler ALE srazil jsem to do urovne jakoby negamblera cili neco jako bezneho hrace protoze negambler co sazi stejne nevyhrava coz vsichni vime. Nejsem na sebe hrdy. Hrat bych nemel vubec. Ale aspon pokrok. Mam 5 let priteljyni samozivitelku a ja i muze ponoct s bytem ajidlem pro decka takze jsem se musel dat do kupy. Klidne me tu zpupujte. Je mi to jedno. Jsem gamvler a vim to. Ale aspon pokrok.lepsi nez pul roku abstinovat a pak udelat ranu za pul mega. A vim o cem mluvim... znam takove....

Ja (Po, 14. 12. 2015 - 21:12)

Mám raději romské publikum.

Blbec (Po, 14. 12. 2015 - 19:12)

Připravím smlovy ,,,,vy budete mlčet. ..Já se budu předvádět. a vy dostanete provizi...běda když něco povite. ...

Blbec (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

No konečné mne to seplo. ...taky už na čase ...po 33 letech...blbce

Alfons (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

Myslím proti smlouvě jako třeba komparzisti

Alfons (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

Kolik stoji publikum

Alfons (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

Mám pravdu...

Alfons (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

Já tomu rozumím tak,že když proziji pod vlivem LSD sexuální představy či prozitky,tak abych se nyní dostal zpet do vyváženeho stavu tak musím hledat publikum.

Alfons (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

Tady funguje cenzor.Pusti jen to co se mu hodi ..

Lemog (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

Gratuluju Lemogu.. pocitově...Ahoj Tragiku, tak jsme tady aspon dva bojovnici, neni dulezite kdo s jakou metodou lecby vedouci k abstinenci. Hlavne se chlape drz, ja jsem v pohode, vubec zadne stresy. Ted jsem na vedlejsim webu zaregistroval dalsiho odvazneho gamblera zacinajiciho abstinenta, tak mu tam hodim povzbuzujici radky, chodim taky na alkoholik.cz, je to velmi pribuzne s gamblerstvim, i tam se da hledat a nachazet inspirace k abstinenci, tam ta diskuze je docela ziva - alkoholiku je hodne.

Tak at je to jak chce, je dobre vedet, ze vzdycky muze byt hure a proto to, ze nehrajeme je nase vyhra

Lemog

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Vis u me nepůjde o závislost,jak si představuješ ty. Spis o uvolnění bloku.(negativního prozitku).Az vystuduju na profesora a dostatecne problematice po rozumím, tak si poradím.
Měj se fajn,vše dobre.

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Reseni jake závislosti ty resis

Golem (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Skupinu ano,mně nevadí lide...ale v jiné institucí. ..

Reklama

Přidat komentář