Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 07:08)

A tebe už brácha viděl? Kolik u je?

slunečnice (Út, 20. 8. 2019 - 07:08)

Ne neviděl. Bude mu 10.

Návštěvník (Út, 20. 8. 2019 - 11:08)

A ty jsi ho viděla, nebo se před tebou stydí?

slunečnice (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

Už tak přes čtvrt roku má poluce. Všimla si toho mamka a říkala mi, no už mu to začalo. Taky mě zajímá jak to u kluka je. Prostěradlo je plné od semene a povlak peřiny taky, ale ne tak moc. Těžko říct jestli už honí. Myslím že se nestydí podle toho jak se mnou mluví, ale zatím je ještě malej. Ale to poznávání se kluky dosti během krátké doby, změní.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 11:08)

Jak s tebou mluví, že poznáš že se nestydí? Převléká se normálně před tebou nebo schovává?

slunečnice (Út, 27. 8. 2019 - 09:08)

Nevím jak je to v jiných rodinách, ale bráška někdy řekne něco, že i já nevím co s očima, jak reagovat. Má třeba figurky supermanů a řekne "já nejsu superman ale sperman". A to má teprve těch 10. I s kámošama když k nám přijdou, tak skoro hlavním tématem mají tyto věci. Přede mnou se neschovává. I ve sprše než se zavře tak se mnou mluví už vyslečenej. To se mi na něm líbí. Lepší než nějaký přehnaný stud.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2019 - 21:08)

Aha a ty to máš jak, slyšíš se před ním? Evidentně už není takové neviňátko v jeho věku.

slunečnice (St, 28. 8. 2019 - 08:08)

Nestydím se před bráškou ale taky to nijak zatím nepřeháním. Běžně se před ním v pokojíčku převlékám ale vždycky mám na sobě spodní prádlo. Vím jistě, že mi zatím nebere kalhotky ale zjistila jsem, že mi prohlíží zásuvku, kde mám zásobu různých druhů vložek. Když má u nás ze dva ze tři kámoše, tak co mohu zaslechnout, tak se baví, či špitají spolu hlavně o sexu. Prostě začínající puberťáci.

Návštěvník (St, 28. 8. 2019 - 08:08)

Takže nahou tě ještě neviděl?

slunečnice (St, 28. 8. 2019 - 09:08)

Ne, ještě nikdy, ani v koupelně ne. Možná snad kdysy dávno, ale to jsme byli malí.

Návštěvník (St, 28. 8. 2019 - 13:08)

A styděla by ses před ním kdyby tě viděl?

slunečnice (Čt, 29. 8. 2019 - 09:08)

Ráda se před klukama i holkama předvádím, v rozumných mezích. Kdyby mě brácha teď v těch jeho letech viděl nahou, tak bych se určitě nestydela. Spíš by mě to vzrušovalo. Když třeba jedeme ze školy s děckama vlakem, tak ráda poodhalím stehna nebo něco podobnýho. Vždycky mě to dost bere.

Jonas (Ne, 1. 9. 2019 - 05:09)

Když, jak si psala, ve vlaku poodhališ ty stehna tak to před spolužákama? A co ještě, jen tak pro zajímavost, provedeš podobnýho. To je před klukama i holkama?

Lukáš (Čt, 29. 8. 2019 - 11:08)

Mám mladší ségru, ale taky se před mnou ráda předvádí a vůbec se nestydí.

Jonas (Čt, 29. 8. 2019 - 11:08)

Jak se tvoje ségra předvádí? Při svlíkání, nebo když ráno vstává, jestli teda máte společný pokoj, nebo nějak jinak tě provokuje? Určitě ji to musí být příjemné když se takto před druhým odvazuje.

Lukáš (So, 14. 9. 2019 - 09:09)

Ráno,večer, prostě když se převléká. Máme společný pokoj a ona se vůbec nestydí, přijde mi že chce abych ji viděl. A různě provokuje a vystavuje se.

Lukáš (Ne, 1. 9. 2019 - 14:09)

Ráno,večer, prostě když se převléká. Máme společný pokoj a ona se vůbec nestydí, přijde mi že chce abych ji viděl. A různě provokuje.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 13:09)

Lukáši,proč by se mněla stydět?Je holka,tak má pičku,ty se jí pochlub ptákem.

Lukáš (Pá, 6. 9. 2019 - 22:09)

Taky už mě několikrát viděla, nebylo to schválně, spíš náhoda. Ale taky jsem se nestyděl.

Návštěvník (Čt, 29. 8. 2019 - 13:08)

Ráno,večer, prostě když se převléká. Máme společný pokoj a ona se vůbec nestydí, přijde mi že chce abych ji viděl. A různě provokuje.

Reklama

Přidat komentář