Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

vRata (Út, 2. 6. 2009 - 13:06)

ahoj bude mi 14 a před týdnem mi to v noci poprvé vyteklo. Moc krásnej pocit a péro mi stálo jako kanón. Je to normální. Mám ho 16.cm.

martin (Pá, 10. 4. 2009 - 13:04)

je normalni že při poluci a při masturbaci mi jenom vyteče trochu sperma

Makiavelli (Pá, 30. 8. 2019 - 11:08)

Ano, ovsem, ze je to mozne. Pokud produkzjete mene ejakulatu, nez je bezne /cca 3ml na jednu ejakulaci/, tak budete v mensim mnozstvi ejakulovat behem ejakulace i poluce.. Podrobne o spominane poluci zde- https://www.erekce.cz/poluce/

Tony (Pá, 30. 8. 2019 - 11:08)

PÉroč tu dáváš odkazy na ten plátek, který je plný nesmyslů.

jirka (So, 17. 11. 2012 - 11:11)

ahoj,kazdy den musim onanovat,uz me to ani nabavi,ale stale musim,poradte nekdo co delat,diky

Jarda. (Pá, 21. 9. 2012 - 16:09)

Mě k plínkámm asi před 20 roky mamča taky dokopala. Řekla,že radši vypere a vyžehlí plínky,než celé prostěradlo a prádlo. Moc jsem se styděl atd.,ale pomohlo mi to a když jezdím na delší služebky do ciziny bez dosahu přítelkyň,tak se mi hodí i teď. Myslím,že zesměšňovat někoho kvůli tomu je neférové. Vzpomeňme si na sebe,když nám bylo 14-15,kdy jsme se navíc ještě tady nemohli poradit. Přeju hezký den všem s plenkami i bez nich.

roman (Pá, 21. 9. 2012 - 11:09)

to je ale tema, me snad prijde ze to je vtip, to kluk v 15, 16 letech musi nosit plinky??? :D nebo trenky pod pyzamo, a zacaka denne matraci,to v tomhle veku jeste nevi jak si ma poradit? A resi to jeste s rodicema? To je neskutecnej joke tahle diskuze:D

čtenář (Pá, 21. 9. 2012 - 11:09)

ok vyskusam a nepoznas nejake...Plínky doporučuji,je to kromě masturbace spolehlivý prostředek ke klidnému spánku.Dostanou se v prodejnách zboží pro batolata. Plenku na údu si přetáhni slípy,aby ti neujela.

Medvidekpu (Čt, 20. 9. 2012 - 22:09)

Poluce do plíneček.Jak...To je pokračování dalšího dílu z tvé "červené knihovny"?

Robin (Čt, 20. 9. 2012 - 17:09)

někoho to ale může vzrušovat

Robin (Čt, 20. 9. 2012 - 16:09)

Alfo,dej pokračování

Regína (Čt, 20. 9. 2012 - 16:09)

To snad nemůžeš myslet vážně!!!!

alfa (Čt, 20. 9. 2012 - 16:09)

Poluce do plíneček.Jak jsem rostl,přicházel jsem do let,kdy mi dívky přestávaly být lhostejnými. A pak jsem se jednoho rána probudil s nepříjemným pocitem chladu pod sebou. Když jsem na sebe sáhl,zjistil jsem,že pyžamo je promočené a pode mnou na prostěradle byla veliká loužička protivné,mazlavé hmoty. Samozřejmě jsem už věděl,že ze mě vytekly ve spánku spermie,a tak jsem šel za maminkou. „No,už je z tebe mužský“,řekla. „A měl jsi toho tedy v sobě víc než táta“. Mimochodem to velké množství v sobě mám pořád a ohromuji tím dívky i ženy,když to uložím do nich,nebo na jejich bříška. Maminka po mě přestlala postel,umyl jsem se,ale trampoty teprve začínaly. Za pár dní se to opakovalo a pak se mi to stávalo skoro každou noc. Moc mě to znervózňovalo,sty­děl jsem se a v noci jsem špatně spával ze strachu,aby to ze mě zase nevyšlo. Do gymplu jsem pak chodil nevyspaný,una­vený,mátožný a nemohl jsem se soustředit. Co s tím věčným lepkavým mokrem mám dělat,nemám si nakonec dát pamprsku ? Masturbování pomohlo jenom trochu. Svěřil jsem se mamince a požádal jsem ji,aby mi dala nějakou látku,kterou bych si na noc dal do kalhot. „Látka ti nepomůže“,usmála se maminka. „Potřebuješ něco většího,co hodně saje.Ale mám někde staré bavlněné plínky,ty se budou hodit. A taky ti koupím nějaké větší kalhotky,které si vezmeš pod pyžámko. Plínečku budeš mít vždycky pod polštářem.“Když jsem šel večer do postele,našel jsem pod polštářem větší slípy a taky starou,velkou­,měkkoučkou a sepranou bavlněnou plínku,vyžehlenou a voníci. Oblékl jsem si slípy,plínku nacpal do nich a zakryl jsem se. V tom přišla maminka: „Ukaž,já se podívám,jestli to máš pořádně“.Svlékla mě a poznamenala,že tak tu plínku nemůžu mít ve slípech nacpanou. „To by ti zase toho polovička utekla na prostěradlo.“ Zručně mě svlíkla,plínečku rozprostřela a pak mi do ní zavinula penis.Ten mi okamžitě ztvrdl jakou sloup,zvlášť při pohledu na maminčina silná prsa pod noční košilkou. Neřekla nic,sedla si vedle mě na postel a začala mi přes měkkoučkou látku pomalu mnout žalud a druhou rukou mi stahovala kůžičku nahoru a dolů,až jsem se roztřásl. Nechala mi kůžičku stáhnutou,žalud mi stiskla a už jsem ze sebe do plínečky stříkal vodotrysk spermií. Vždycky při výstřiku mi žalud stiskla,pak zase uvolnila a dělala to až do okamžiku,kdy už ve mě nic nezbylo. Pak mě zavinula penis do jiné čisté plínky,přetáhla přes to slípy a po políbení odešla. Ještě řekla: „Můžeš se před spaním vždycky do té bavlnky uvolnit a vzít si pak na noc jinou,nechám ti jich ve stolku zásobu a ráno ty mokré hoď do koše s prádlem.“Hrozně moc mi pomohla. I když jsem se před usnutím neudělal a jen se zavinul,spal jsem úplně klidně. A když jsem se v noci po výronu probudil,jen jsem si pohladil vycpané kalhoty a s příjemným pocitem uspokojení jsem zase usnul. Tím skončily moje trampoty. Probouzel jsem se jako dřív do suché a čisté postele,řádně vyspaný a časem se mi plínečka tak zalíbila,že jsem si ji bral doma hned,jak jsem přišel ze školy.Líbilo se mi mít penis pěkně sevřený jakoby ve vagínce a zabalený a když na mě přišla touha,klidně jsem se kdykoliv do měkkoučké látky udělal a zůstal tak. Jednou jsem se vyjímečně díval s rodiči na film. Táta ležel za mnou na gauči na boku a maminka ležela před ním. Měla vzadu vyhrnutou košilku a slyšel jsem,jak oba občas zavzdychají. Maminka pak dušeně vykřikla a začala spokojeně vrnět. Došlo mi,že měla zezadu tátu v sobě a oba se tiše,něžně a nenápadně milovali a pak se do ní udělal. Vzrušilo mě to a hned jsem sáhl do slípů,sevřel jsem penis a za okamžik jsem tátův výstřik následoval. Bohužel ne do ženy,ale jenom do měkké,obepínající plínky. Když jednou šel dřív do práce,napadlo mě jít do ložnice a lehnout si k mamince. Voněla ještě tátou,což me vzrušilo a začal jsem se k ní tisknout. Prvně v životě jsem na nohou ucítil teplá a měkká ženská stehna. Nebránila se a políbila mě. Líbal jsem jí na prsa a tiskl jsem se k ní. Zalilo mě horko a začal jsem do plínečky stříkat svoje horké bohatství,dokud jsem nějaké měl. Pak mě maminka pohladila a nechala u sebe dospat. Později jsem s ní měl rozhovor o prezervativu. Koupila mě je a když mi ho večer sama nasazovala,vzalo mě to tak,že jsem ho hned naplnil k prasknutí. Pak mi ho maminka opatrně sundala a dala mi plínku. Nad ránem,když osaměla,osmělil jsem za ní jít s ochranou na penisu. Pohladila mi vlasy a zašeptala: „No tak pojď“. Věděl jsem,že se něco musí stát,točila se mi hlava,třásl jsem se a začal jsem ji líbat prsa,hladit stehna a najednou jsem s penisem postupoval dál,až nahoru a ucítil jsem přes gumu její velké,horké a otevřené ženství. Celý jsem se ještě víc roztřásl a dotkl jsem se žaludem jejích měkkých pysků. Sevřela mi jimi špičku penisu a zašeptala: „Dál už ne,to je jenom pro tátu“. Stejně bych se dál nedostal,protože jsem se vzepnul,vykřikl a a začal do prezervativu vystřikovat tak,že jsem málem omdlel.Když jsem se probral,maminka mi ze zvadlého mužství přeplněný prezervativ sundala,pak mě přitiskla k sobě,hladila mi vlasy a o něčem přemýšlela. „Potřebuješ ženu“,řekla. „To stříkání semínek do plíneček už ti stačit nebude.Leda jako náhrada. Jak se ti líbí třeba Vikina ?“ Znal jsem tu její o něco mladší silnější a hezky vyvinutou kamarádku,která občas přišla za mamkou na kafe a zálibně si mě prohlížela. „Líbí“,hlesl jsem. „Ty se jí líbíš taky,tak něco s tím uděláme,ano ?“ Kývl jsem hlavou a zakrátko jsem po večerech začal s Vikinkou hodiny opravdového milování s hezkou,silnou a opravdovou ženou. Ale o tom až třeba jindy…A to s maminkou je dlouhá a dlouhá léta promlčené…

Medvidekpu (Čt, 20. 9. 2012 - 14:09)

Mám 14-letého syna.Asi...A neměl by jej raději poučit otec?Sám to také musel zažít.

uýřýšwýi (Čt, 20. 9. 2012 - 14:09)

fujžtoáýfvwe

mm (Čt, 6. 9. 2012 - 20:09)

nosim ich lebo sa citim v noci bezpecnejsie. skusal som aj kondom, ale nebolo to to prave. a rano ked nahodou nestihnes ranne mocenie,tak nieje problem.

Andrea (Čt, 6. 9. 2012 - 20:09)

Můj syn mívá poluce docela často,jednu týdně nebo i třikrát. Radila jsem mu, ať masturbuje, ale řekl mi, že mu to nejde. Trvá to už přes rok a je to pořád stejné.

kamil (Út, 21. 8. 2012 - 16:08)

len ma napadlo, ze problem...a to koli comu ich nosis tiez koli poluce??a to ich nosis dobrovolne ci rodicia prikazali??

mm (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

obcas, hlavne v noci, ale aj...len ma napadlo, ze problem nocneho vyronu semena by si takto mohol vyriesit.

mm (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

a ty nosis plienky??obcas, hlavne v noci, ale aj cez den

Reklama

Přidat komentář