Reklama

Líbí se mi sešmajdané tenisky.

Autor diskuse
Mike

Ahoj, líbí se mi když má někdo sešmajdané tenisky na patách směrem dovnitř, kotníky vbočené k sobě, nohy mírně do x a špičky vtačí k sobě, prostě tak trochu nenormálně :-) Když nahodou  někoho s takovýma botama  a nožkama potkám, musím na něj koukat a  rád bych se v jeho botách prošel. Já sám je taky tak mírně mám. :-)

Kája (Čt, 5. 3. 2020 - 13:03)

Tenisky mám taky všechny trošku sešmajdaný pod patou. Nejvíc a za chvíli sešmajdaný mám svoje korkáče, které nosím nejvíc. Nosím je s prsty přes stélku a za chvíli se rychle ochodí vpředu pod prsty a pod patou směrem ven. Strašně se mi to pak líbí hodně vzrušuje.

Mike (Čt, 5. 3. 2020 - 12:03)

Ach jo, pořád nikdo s takhle sešmajdanýma botama? :-(

Mike (Po, 25. 11. 2019 - 08:11)

Ozve se někdo, kdo pozoruje při chůzi po ulici boty lidí před sebou?

Mike (St, 16. 10. 2019 - 19:10)

Ach jo, nikdo s takhle sešmajdanýma botama se neozve?

Dany (Ne, 22. 9. 2019 - 20:09)

Pro mě právě sezóna pantoflí s vystrčenýma prstama už skončila :-(
Naštěstí nejedu jen v tomhle, ale ještě v něčem dost podobným
tak si snad ještě užiju.

Mike (Pá, 27. 9. 2019 - 12:09)

To já mužů pozorovat stále, v létě , v zimě. :-)

Mike (Út, 10. 9. 2019 - 10:09)

Ještě poslední prázdninový den jsem ho potkal na opačném konci města na jedné kulturní akci, ale od té doby jsem ho nepotkal, ach jo. :-(

Mike (St, 28. 8. 2019 - 20:08)

Ach jo, dnes jsem ho potkal, dokonce cestou tam i zpět, ale neměl jsem čas a hlavně jsem nebyl sám, abych ho zkusil oslovit. :-( Ale šmajdá opravdu nádherně, hned bych mu dal nějaký moje botky, aby mi je zajel.

Dany (Čt, 29. 8. 2019 - 21:08)

Tak se ještě třeba ukáže a budeš mít příležitost. Už jsi někomu někdy dal svoje
botky na zajetí ?

Mike (Čt, 29. 8. 2019 - 22:08)

Půjčoval jsem, ale na zajetí to nebylo. Nešmajdal podle mých představ, tak je měl jen nakrátko. :-D

Dany (St, 7. 8. 2019 - 20:08)

To mě mrzí, snad bude brzo určo líp, pokud se ti líbí něco neobvyklýho, tak toho nebývá zrovna moc, vím to podle sebe.

Mike (Po, 12. 8. 2019 - 21:08)

Mám nový DC s tou VULC podrážkou, tak je začínám sešmajdávat, je to super, jak mají tu ostře seříznutou podrážku, je to hned druhej den vidět, jak se to krásně obrušuje. ;)

Dany (Po, 12. 8. 2019 - 21:08)

Tak vidíš, asi ti potom napíšu osobně jak to máš rád sešmajdaný, mě se taky dnes poštěstilo něco pro mě :-)

Mike (Po, 19. 8. 2019 - 08:08)

Objevil jsem kluka u nás ve městě co roznáší reklamy do schránek, má krásně sešlapaný paty k sobě, asi ho budu muset zkusit oslovit až ho potkám. :-)

Dany (Po, 19. 8. 2019 - 17:08)

Ty máš už nějaký zkušenosti z oslovením nebo jen výjmečně ?
Jdeš rovnou na věc a řekneš mu, že se ti to líbí jak má sešlapaný
paty k sobě ?

Mike (Po, 19. 8. 2019 - 19:08)

Právě že nemám, tak jsem zvědav jestli se odvážím. :-)

Mike (So, 24. 8. 2019 - 09:08)

No a samozřejmě, že se tu celej tejden neobjevil, prostě jsem ho nepotkal. :-(

Dany (So, 24. 8. 2019 - 17:08)

Škoda, no jenže asi to tak ve většině bývá, to co se ti líbí bývá málo a jen se krátce ukáže a zase zmizí navždy beze stopy, znám taky. Otázkou pak je zda
dotyčný by dokázal pochopit tebe co se ti líbí, člověk co není na něco ujetej
to prostě nepochopí nikdy a je to škoda, vždyť ujetí jsou taky fajn lidi.

Dany (Út, 30. 7. 2019 - 18:07)

Dnes jsem viděl na zastávce mladýho kluka, měl bílý kotníkový tenisky a jednu podrážku sešmajdanou tak až byla vidět díra. Jak seděl na zábradlí tak to bylo hezky vidět. Už jsem si toho začal taky všímat ;-)

Mike (Čt, 1. 8. 2019 - 23:08)

Super, ja jsem na dovolený, tak taky koukám po botách, co potkávám, občas se vyskytne nádhernej kousek.

Reklama

Přidat komentář