Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Návštěvník (St, 28. 8. 2019 - 05:08)

PS ty Attends Slip Reg.Plus jdou v česku sehnat jen ve velikosti XL, což ale pozor - je velikost L jako u jiných plen. Nicméně ani velikost L nebude pro holku průměrné výšky a váhy, sice víc pobere, ale na slabší postavě protéka v oblasti hýždí. Takže jediné řešení, pokud chceš, aby to něco vydrželo, je nakupovat za hranicema. Betterdry, nebál bych se koupit ani Boomba super, které jsou za podobnou cenu jako Betterdry a s potiskem.

Tachken (St, 28. 8. 2019 - 05:08)

Pořádné plíny se nedaj v česku koupit. A už vůbec ne s igelitovým povrchem (ty s textilním špatně drží lepítka většinou, Abriformy pak prosakujou skrz nepochopitelně. Jsou nejtlustší, ale poberou určitě míň než slabší Attends Slip Reg.Plus (ty jediné snad maj na českým trhu igelitový povrch, značí se tím Plus, ale jdou hodně špatně sehnat). Doporučuju se poohlídnout v zahraničí, např. na německém Saveexpres. Nejosvědčenější pleny jsou Betterdry (Původní cComficare 10). Pak jsou i ve variantě s potiskem, je jich hromada, třeba Crinklz. Ale 90 % všech dobrých plen jsou jen potištěné Betterdry. Co se týče poměru cena / výkon, tak betterdry, i když jsou skoro o půlku dražší než nejsavější pleny v česku, tak pořád vychází levněji. Při pití cca 3 - 4 litry denně vydrží normální plena tak půl dne (nezahrnujíce noc) a betterdry klidně i 24 hodin. Takže spotřeba normálních plen je 3ks / den, betterdry 1 ks / den, někdy 2. Výměna vždycky tak za 20 - 24 hodin. Asi stejně drahá varianta je pak kombinace Abri-form M/L 4 Premium, odstranit vnější vrstvu a vložit do Attends Slip reg. Plus. To pak těch cca 20 hodin taky vydrží.

Stina (Út, 27. 8. 2019 - 15:08)

Je to hotový a špatný,proteklo to přes plínku na kalhotky a na koberec. Asi jsem se vyčurala hodně a teď to musim na koberci vysušit než přijde mamka. Potřebovala jsem dost, to jo a šlo to dlouho. Je mi 15 od 6.dubna.

Sabinka (Út, 27. 8. 2019 - 16:08)

Do plenky musíš čůrat zvolna. Některé poberou docela dost. Klidně i litr moči úplně v pohodě, ale chce to tam upouštět po troškách. Jak pustíš všechno naráz a silným proudem, tak ti proteče každá plenka.

Stina (Út, 27. 8. 2019 - 17:08)

Aha, mně se chtělo dost nutně a jak jsem to pustila hned jsem čůrala rychle všechno ven do plínky a dlouho. To bych ani nestopla .

Jj. (Út, 27. 8. 2019 - 15:08)

Možná sis dala nesprávně plenku nebo jsi měla velmi plnou šterbinku a močák. Kolik vyčůráš,když potřebuješ takhle nutně?

Stina (Út, 27. 8. 2019 - 18:08)

Už jsem to nemohla vydržet a vyčurala jsem do sklenice něco přes půl litru a víc. Asi jsem to měla pustit pomalu,ale to moc nejde,když musím hodně.

Stina (Út, 27. 8. 2019 - 16:08)

Já to neměřila,ale teď jsem vypila teda skoro půl litru perlivky a až se mi bude chtít čurat podobně moc jako teď tak to udělám do něčeho třeba větší sklenice a změřím to.

Stina (Út, 27. 8. 2019 - 15:08)

Mám plenku na sobě. Budu čurat,jestli to pojme. Musím dost hodně na malou hned teď.

Jj. (Út, 27. 8. 2019 - 15:08)

Pusť to do plínky. Kolik máš roků?

Jj. (Út, 27. 8. 2019 - 15:08)

Pusť to do plínky. Kolik máš roků?

Dana (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

Tak jsem si splnila touhy z dětství a zahrála jsem před sestřenkou noční nehodu. Počurala jsem se do spacáku, když jsme spaly pod stanem a docela se mi vysmála, to jsem od ní moc nečekala, ale byla to taková docela přijatelná ostuda. Kdyby tak tušila, že to letos rozhodně není poprvé, co mám mokro v kalhotách. Navíc to noční mokro má něco do sebe, škoda, že jsem to jako malá nevyzkoušela. Jenže teď už se musím krotit.

jij (Ne, 11. 8. 2019 - 10:08)

Ahoj jak se ti sestřenka vysmála,a co řekla na tvou nehodu máma?Ty ses jako malá nikdy nepočurala?Mamka ví o těch tvých dřívějších nehodách?Jestli se ti to noční mokro líbí, můžeš se zkusit párkrát počurat v noci do postele a uvidíš třeba ti mamka pořídí na noc plínky.

Dana (Ne, 11. 8. 2019 - 14:08)

Nejdříve nevěděla co na to říct, když viděla, že mám pod sebou mokro a pak se začala smát že jsem jako malé děcko a že na plíny už jsem dost stará. Navíc dodala, že tohle snad dělat nemusí, aby byla její mamka spokojená, protože mě pořád doma dostává za příklad. Moje mamka o téhle nehodě neví, ani o těch předchozích. Jako malá jsem se samozřejmě počurala a to i v noci, dřív jsem se chtěla začít v noci pomočovat, ale to jsem na to nenašla odvahu a teď už na to nemám věk.

jij (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

A kolik ti vlastně je let?Já jsem se začal schválně počurávat taky ve vyšším věku.To je sestřenka dobrá že to nikomu neřekla.

Dana (Út, 20. 8. 2019 - 17:08)

Jsem na střední, nechci tady být moc konkrétní. Nejsem si jistá, jestli se tím sestřenka někomu nepochlubí, ale to je jedno, nehody se přeci stávají. Ale trapas to byl, i když byl to docela zvláštní pocit. A ty se počuráváš v noci?

Jana (Po, 5. 8. 2019 - 14:08)

Ohledně savosti se nemusíš asi moc stresovat, zalepovací plenky pro dospělé toho všechny poberou hodně, takže to do nich můžeš pustit bez obav, ty nejsavější jsou spíš uzpůsobené na dlouhé nošení v noci apod.

Jinak taková drobnost - počítej určitě s tím že to bude větší balík než u plenek pro děti, tak pokud si pro ně půjdeš třeba na poštu, připrav si větší tašku nebo tak něco. A jak říká Sabinka, posílají je vždycky v neprůhledném balení, pro jistotu je lepší do poznámky u objednávky napsat něco jako "zabalit diskrétně", nikdy jsem s tím neměla problém.

Pamperska (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

Tak pokud jsou diskrétně balené, tak to s nějakou taškou asi nemusím přehánět. Ještě pořád váhám, kterou značku vybrat.

M.H (Ne, 4. 8. 2019 - 09:08)

nejlepší jsou Dobenpe 10. Jsou natahovací , nenápadné a postačí i na vydatnější vykonání malé potřeby bez průsaku. Pojme opravdu hodně.

Anonimus (Ne, 4. 8. 2019 - 03:08)

Naprosto vaší dceři rozumím také nosím plenky ale nedokážu se odhodlat a říct to svým rodičům.

Reklama

Přidat komentář