Reklama

Gamblerství

Lemog (Pá, 2. 10. 2015 - 19:10)

Ahoj všem, 19. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Čt, 1. 10. 2015 - 18:10)

Ahoj všem, 18. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (St, 30. 9. 2015 - 19:09)

Ahoj Lemogu, sám dobře...Ahoj Mirku Brno, ja nemam zapotrebi zde rozebirat kdy kde pojedu na holotropko apod......a to z toho duvodu, ze to mam naplanovano a at se ti moje postoje a nazory zdaji treba zvlastni, nemam potrebu zude na anonymnim foru vymyslet vymluvy ze tzreba nejedu kvuli penez apod. A prave proto, ze 100 lidi ma 100 chuti na stejne jidlo, i ja mam sve originalni potreby a vim jak si naplanovat "svou terapii". Tvou radu a doporuceni na doktora Hrabánka s velkym vdekem prijimam a dekuji za nej ale nebudu zde psat, kdy ho navstivim (bude to velmi brzy), jiste zde potom popisi sve pocity po navsteve.
Ty jsi dukazem toho, ze to jde zvladnout jednou a naporad, velmi bedlive jsem cetl tve komentare a myslim ze ani nevis, ze jsi se tady na foru dostal do slovni rozepre s druhym z vas dvou, kteri jste za temer 16 let zivota tohoto fora zvladli prestat hrat bez hospitalizace v PL a to kazdy z vas svym zpusobem.

I ja bych chtel dosahnout toho, ze mi vymizi z mozku jakakoliv myslenka na hru, ze zmizi bazeni, protoze jak pises ono drive nebo pozdeji u abstinujiciho gamblera prijde..........jsem pripraven postupnymi kroky dosahnout celkoveho ocisteni , neverim na zazrak hospitalizace v PL,

Lemog

Jana (St, 30. 9. 2015 - 18:09)

Pravda je,že pokud se stane někdo závislým,pak je potřeba tvrdost,bez rozmazlování,v tom dávám za pravdu Mirkovi.

Mirek Brno (St, 30. 9. 2015 - 18:09)

Ahoj Lemogu, sám dobře víš ( protože nejsi hloupej), že se Tě snažím nakopnout k radikální změně. Také sem počítal dny bez hazardu, tak jako miliony dalších gamblerů po světě. Jana o této závislosti vůbec nic neví a neví jak strašné to je. Na holotropko jsi nejel a prvně se vymlouval na peníze. Teď už se nevymlouváš, zkrátka si myslíš, že Ti pomůže počítání dnů. Na ayahuascku zatím nejsi zralej, rosekalo by Tě to. Ale doktor Hrabánek z toho holotropka ji zná také. Ty i já víme jak to Tvé počítání 20 let dopadalo? Přijde den a prohraješ zase výplatu. Už máš exekuce a nikdo Ti nepůjčí a nežiješ, jen přežíváš. Psal jsi, že své dluhy už nikdy nezaplatíš. Přitom jsi sám svým pánem a můžes cokoliv změnit. A jak píšeš, byl sem rebel a sem rebel a bavi mne to.:)Spousta anonymních gamblerů nebo abonentů z léčebny opovrhovala nos, ale kde je většina z nich teď? Buď pořád hrají, nebo mají velké dluhy, nebo živoří, nebo se třepou, když jdou kolem herny. Partnerka jim hlídá peníze a oni chodí z kapesným po městě, aby zase neselhali. Nebo nehrají řadu let, ale žijí v chudobě a dluží velké peníze. A ano, pár % z nich, co hráli jen pár měsíců či let a prohráli pár desítek nebo stovek tisíc nehraje...Ale zase mají bažení a choutky. A to se nebavím o těch co kvůli hraní kradli, podváděli a loupili. Nebo selhali a skončili v osobním bankrotu, v exekucích. Spousta z nich jsou živoucí mrtvoly bez energie a smyslu života a radosti z něho. Hodně štěstí.

Lemog (St, 30. 9. 2015 - 18:09)

Ahoj Jano, ahoj Mirku Brno :dovolil bych si reagovat na vase prispevky.

Ano, to ze si tady kazdy den napisu cislo bez gamblu a cigaret, to me moptivuje do dalsiho dne abstinence. I presto, ze tady Mirek Brno pise sve casto ostre nazory, vazim si jeho komentaru a Mirek Brno je pro me inspiraci, protoze je to jeden ze dvou zde diskutujicich abstinujicich gammbleru, kteremu se to podarilo bez lecby v PL. Znam jeho komentzare a vyhrocene diskuze s ostatnimi zde nebo na jinych forech, kazdy mel svou pravdu a ja si z teto Mirkovy pravdy vezmu to co me zajima a muze byt prospesne.Nezlobim se za to , ze nazyva me pocitani za fnukani, klidne at si kdo chce nazyva co chce cim chce, Mirkovi nikdo neveril jeho metodu a dnes je v pohode a ja to obdivuji, protoze vim jak tato zavislost funguje a je zakerna. A nejde o to , ze Mirek zvolil cestu do Peru a tam mu pomohli, ja vnimam velmi pozitivne to, ze ackoliv do Mirka sili gambleri i negambleri ze vsech stran, on se nedal a veril ceste, kterou zvolil. Proto klidne tady budu fnukat a to neznamena, ze se lituji a pokud to tak vypada, je mi to jedno, ja to zvladnu po svem.
Dekuji tedy za vsechny rady, mam rozvrzeny harmonogram, jak ktera prijde na radu, pokud nekoho kdo cte tyto stranky drazdi moje komentare - omlouvat se nebudu

Lemog

Jana (St, 30. 9. 2015 - 17:09)

No nic Lemogu, přijde mi,...Sice gamblerka nejsem,tak nedokážu posoudit,ale věřím,že je na dobré cestě,ono jenom si to přiznat a chtít s tím přestat je hodně těžké.Z poloviny má vyhráno a jak sám píše,on to ví,že je to na dlouhou trat,že se toho nezbaví během pár dnů,má v tom jasno a dobře ví,co má pro to udělat.Když vezmeš už jenom to kouření a on přestal ze dne na den a tím,že to tady píše jemu samotnému také pomáhá,proč to brát jako fnukání.

Mirek Brno (St, 30. 9. 2015 - 17:09)

No nic Lemogu, přijde mi, že ty pomoc nechceš a myslíš si, že to zvládneš sám. Nezvládneš a to víš stejně jako já. Pořád budeš mít bažení a jednou tomu podlehneš. Dostal si rady jak z toho ven a ty tady místo toho fňukáš a počítáš dny. Lehčím připadům pomůže i blázinec a nebo AG. Ale TY jsi težkej, dlouholetej gambler jako sem byl já. Takhle sem se v tom plácal 20 let také. Držel se a litoval a podlehl při větší krizi, když se lámal chleba. Přeju Ti hodně moc štěstí. Je zbytečné, abych tady dál ztrácel energie. Tvoje duše chce trpět a bude kvůli gamblu dál trpět. Já sem mám krásně. Nemám žádné dluhy, žádná bažení, majetek a zázemí za miliony a čistou hlavu. Ty to můžeš dokázat také. Ty jsi pánem svého osudu a je na čase přestat být otrokem jiných.

Jana (St, 30. 9. 2015 - 15:09)

Nikdy dřív jsi se nesnažil s tím seknout? Určitě se musíš i venku vyhýbat všem hernám,kde se hraje tato ruleta a právě si myslím,že z toho budeš venku,až půjdeš s klidem okolo,aniž by tě to nutilo vejít a zahrát si.Chápu ale,že to až později,ne po 17 dnech.V hlavě to máš srovnané,dobře víš,co máš a nemáš dělat a věřím,že ty to dokážeš a pak třeba zrovna tady budeš dávat rady ostatním,jak se z toho dostat.Samozřejmě,jednou to byla závislost,takže vyhýbat se hernám budeš muset na pořád.

Lemog (St, 30. 9. 2015 - 14:09)

Dobře,že máš peníze u...Ahoj všem, 17. den bez gamblu a cigaret

Ahoj Jano, děkuji za povzbudiva slova, ale jsem a budu stale ve strehu. Procetl jsem tuto diskuzi a je zde nekolik lidi, muzu i zen, kterym se podarilo vymanit ze sparu zavislosti na gamblingu. Psalo tady i nekolik lidi, kteri abstinovali mesic, dva, rok nebo i vice a znovu do toho spadli. Toto je beh na dlouhou trat a myslim ze sebemebnsi zavahani ta potvora zavislost vyuzije ve svuj prospech, proto jsem ve strehu a pripraven celit ataku.

V soucasnych dnech prichazi bazeni nekolikrat dennea kupodivu ikdyz mam u sebe penize, neni toto bazeni nikterak silnea to me desi, rikam si jestli to neni klid pred bouri. Snazim se hodne pracovat, vyvijet jakoukoliv cinnost jen abych nedal podnet k myslenkam na hrani. Prvni a takovy nejmensi krucek k trvale abstinenci chapu u sebe tak, ze vydrzim tyto 3 mesice do konce roku a pak si muzu rict, ze jsem snad nastartoval trvaly proces abstinence.Vim, ze do te doby prijde nekolik krizi a mam sve privatni metody jak jim odolat, verim si .

bez cigaret v pohode, zadne naplasti, zvykacky......asi mam silnou vuli:-)......nebo je to proti zuavislosti na gamblingu takova prkotina, ze mi to ani neprijde

Lemog

Jana (St, 30. 9. 2015 - 07:09)

Dobře,že máš peníze u sebe,protože jedině takto si dokážeš,že to dáš,že to zvládáš a neutíkáš od toho.Je to na dobré cestě.Abych řekla upřímně,tak jsem tomu moc nevěřila,že to dokážeš,ted už ano.Tak v tom takhle pokračuj.

Lemog (Út, 29. 9. 2015 - 19:09)

Ahoj Jano, jde to, jsem tak naockovany svou odhodlanosti s tim skoncovat, ze bazeni prichazi ale zatim neni tak silne, nevim jestli je to nejaka taktika. Vetsina penez, ktere jsem ted dostal je v bezpeci na ucte v bance, nechal jsem si v hotovosti docela dost (12000) na to aby me to mohlo lakat, a budu z toho platit bezne vydaje i vydaje souvisejici s praci, dalsi prisun financi budu mit asi za 2 tydny, tak ted to musim zvladnout, verim si.

Nekoureni v pohode, je to cim dal tim lepsi a lehci

Lemog

Jana (Út, 29. 9. 2015 - 17:09)

Tak to zvládáš velice dobře.Jen tak dál.Fandím.

Lemog (Út, 29. 9. 2015 - 15:09)

Ahoj všem, 16. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Po, 28. 9. 2015 - 17:09)

Ahoj všem, 15. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Ne, 27. 9. 2015 - 20:09)

Ahoj všem, 14. den bez gamblu a cigaret

Ahoj Jano, ranni navsteva kostela mi nic nerekla, neni to pro me, budu hledat dal svou viru.
Dekuji za tvuj nazor, souhlasim s nim i s tim , ze je dobre si neco koupit atd.......Ja to vlastne presna takto i myslim a zavadim do praxe, vcera jsem se nevyjadril presne, takze je to tak, ze drive, kdyz jsem dostal např 30000,- tak 13000 jsem dal do banky, 17000 jsem si nechal u sebe a vetsinou jeste ten vecer prohral....zustalo mi tech 13000 vc bance, z toho 10500 najem bytu a na mesic mi zbyly 2500 na jidlo pro sebe a psa - nic moc, kdyz si uvedomim, ze 17000 jsem hodil do kanalu.....Tentokrat jsem to udelal tak, ze 30000 ke kterym se nedostanu jinak nez ze je mam k dispozici na karte a muzu kartou platit temer vsude, tak techto 30000 je v bezpeci na ucte a v hotovosti jsem si nechal vyplatit 5000 kč, kdy vcera vecer jsem nakoupil dobre jidlo pro sebe a psa, byli jsme na dobre veceri a dnes celodenni prochazka po Praze se zastavkami a kupovanim vseho mozneho zajimaveho co se mi prave libi - koupit cokoliv je lepsi nez to hodit do rulety. Za vcerejsek a dnesek jsem utratil kolem 2000, zbyvaji mi 3000 doma v hotovosti, takze to neni tak, ze bych u sebe nemel zadne penize, jen jsem si nechal tech par tisicovek abych sam sobe udelal nakoupenim cehokoliv radost a uvedomil si ze tyto penize neskonci v kapse majitele herny. Zitra jsou po centru dalsi akce, tak pujdeme znovu na prochazkua s blazenym usmevem koupim pejskovi kus salamu a sobe kafe a zmrzku a cokoliv jineho na co mi vyjde hotovost.....protoze mam dobry pocit, ze vetsina penez je v bance a muzu po dlouhe dobe vcas zaplatit najem

To Fred:dekuji za názor a doporuceni, nevyvracim ho, jsem pripúraven i na poziti AD, pokud nepomuze studena sprcha, maratonsky beh nebo jina forma prepnuti mozku do noprmalu

Lemog

Fred (Ne, 27. 9. 2015 - 15:09)

Musíš se léčit pod odborným dohledem a na absťák brát AD. Jinak z toho venku nikdy nebudeš.

Jana (Ne, 27. 9. 2015 - 07:09)

Ahoj všem, 13. den bez...Ahoj.Tak vidím,že máš velký strach mít peníze u sebe a tak sis je raději nechal poslat na účet.No,ono tomu stejně neutečeš,jestli včera,nebo v pátek,nebo v úterý,je to úplně jedno.Chápu,že chceš mít jistotu,ale upřímně,ted sis sobě ještě nic nedokázal,dokážeš právě až ty peníze budeš mít v ruce a do té herny nepůjdeš.Takhle to bude stále při každé výplatě.Nevím,co poradit,protože tu situaci neznám,možná bych si já ještě ten den co dostanu výplatu všechno poplatila,něco pěkného si koupila a nechala si zbytek peněz na účtě,abych vyšla na celý měsíc na jídlo.To riziko je tam prostě veliké.Jinak si myslím,že je fajn mít nějakou víru v něco,jedno jakou,ale i to ti pomůže překlenout.

Lemog (So, 26. 9. 2015 - 19:09)

Ahoj všem, 13. den bez gamblu a cigaret

Noc na dnešek nic moc - baženíčko se hlasilo uz v noci, nemohl jsem dospat, návyk na hrani je silny, jeste to bude tvrdy boj. Nekourim 13. den, rano po pul hodine bazeni odezniva, jeste stejne nemam penize ale ta mrska zavislost uz je citi, uz je ve strehu - ale to ja taky a chystam se, ze budu brutalne a necekane napaden..........pro dnesek se vse vyresilo tak nejak samo, nebo ze by zasah vyssi moci? Penize jsem si nechal poslat na ucet, tam budou v bezpeci a ja v klidu bez bazeni - do utery - v utery rano dostanu v hotovosti 35000,-kč - na utery rano se musim dobre priúpravit ale na to ted nemyslim.....mam radost, že dnesek je v pohode, mam plan na nedeli a pondeli, zacnu zitra rano navstevou kostela - nejsem verici, pujdu se tam podivat....polozit par otazek......

Lemog

Jana (Pá, 25. 9. 2015 - 19:09)

Ahoj všem, 12. den bez...Tak ti věřím a doufám,že zítra večer zde napíšeš,jestli jsi i s výplatou pěkně doma.Držím palce.

Reklama

Přidat komentář