Reklama

Gamblerství

Lemog (St, 21. 10. 2015 - 15:10)

Ahoj všem: 38. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Út, 20. 10. 2015 - 14:10)

Ahoj všem: 37. den bez gamblu a cigaret

Lemog

:)) (Út, 20. 10. 2015 - 13:10)

Lemogo, proc neodpovis z tema...Cože?

Pavel (Út, 20. 10. 2015 - 11:10)

Lemogo, proc neodpovis z tema dluhama co nesplacis?

Lemog (Po, 19. 10. 2015 - 20:10)

Radku, tak snad se tady nebudeme požduchovat a provokovat. Mysli si o me co chces, ja ze sveho planu neuhnu , tobe bydu prat aby se ti v zivote darilo dle tvych predstav, pokud do toho patri i zabava v herne, pak s tim stejne nikdo nic neudela pokud nebudes sam chtit ukoncit hrani. Mej se fajn a ver ze ti rozumim a nezlobim se, chapu ton klaves pri tvych komentarich.

Lemog

radek (Po, 19. 10. 2015 - 20:10)

Lemogu jak sem psal nahore deti ani manzelka nestradaji. Vydelavam slusne a nemam dluhy. Prohravam cast vyplaty urcenou na mou utratu a zabavu. Jak muzes dluzit 3 nebo 4 miliony a koupit si auto? Jsi ten dluznik podvodnik co ma adresu na radnici a auto psane na maminku?

Lemog (Po, 19. 10. 2015 - 19:10)

Radku, je mi líto tve kamaradky a jejich deti....ale za to ja prece nemuzu. Uz nebudu znovu psat a vysvetlovat jak to mam s dluhy, ty to vidis ze sveho uhlu pohledu a ja ti to neberu. A vis co - ....tim ze hrajes - navedl jsi me na jednu uvahu -jak jsem psal, tak do konce roku zaplatim dluh v rodine coz je 50000. Na konci roku to bude neco pres 3 mesice co nebudu hrat a v poslednich letech jsem bezne zua 3 mesice prohraval kolem 120000,-kč. Kdyz tedy nebudu hrat , rodine splatim 50000, tak vlastne budu mit 70000 do plusu optroti tomu, nez kdybych hral. Koupim si tedy na vanoce za tyto penize auto. Dekuji ti Radku, ze jsem si diky tobe toto uvedomil a budu mit letos super vanoce.
Co treba kdyby jsi ty misto aby tve penize skoncily v kapse majitele herny koupil za to neco svym detem? Nebylo by to smysluplnejsi?

Lemog

radek (Po, 19. 10. 2015 - 19:10)

Lemogu take sem mel abstinecni pauzy. Dokazal sem se drzet i tri roky!! Kolik si nejdyl vydrzel ty. Tak nepis nic o prozreni. Pises nesmysly a schovavas pod ne sve svedomi neplatice zavazku. Kamaradku jeden takovy gambler smejdsky dostal na ulici i ditetem. Brecel tak dlouho az mu pujcila a pak zmizel a nechal ji v tom.

Lemog (Po, 19. 10. 2015 - 18:10)

Ahoj všem: 36. den bez gamblu a cigaret

na radkuv komentar reagovat nebudu, rad si s nim zde vymenim nazory ale az "prozre". Nezlobím se na Radka, sám jsem gambler, dokážu pochopit jeho v současnosti gamblerské smýšlení.

Lemog

radek (Po, 19. 10. 2015 - 16:10)

Mano, ano hraju. Ale za svoje vydelane penize. Za svoje. Ne jak nejaky neplatic Lemog co ani nevi komu vsemu dluzi a chvasta se ze vydelava spousty penez. Manzelce davam dost na ucty i detem. A vzdycky to tak bylo i kdyz sem mel kvuli hre pujcky. Mel sem i dve prace. Znam dost gambleru smejdu kteri dluhy nevraci.

Marie (Po, 19. 10. 2015 - 15:10)

Radku, ale hraješ dál. Divím se, že do toho zrcadla ještě koukáš. Zklamal si na celé čáře.
Proč ti vadí Lemog? Do konce roku splatí dluhy rodině, potom se vrhne na splátkový kalendář.

radek (Po, 19. 10. 2015 - 14:10)

Lemogu ty tady davas rozumy a pises za co utracis ale proc nezijes skromne u abstinovani a nesplacis dluhy veritelum? Pujcovani ti jde ale splaceni ne? Pises ze ani nevis komu a kolik dluzis. Se mnou se nikdy zadny veritel nemazlil ale muzu se podivat do zrcadla ze sem vsechno splatil a nikomu nedluzim.

Lemog (Ne, 18. 10. 2015 - 18:10)

Ahoj všem: 35. den bez gamblu a cigaret

To gretka 75: dle mych osobnich zkusenosti velmi zalezi na tom, jak to ma gambler v dobe kdy abstinuje srovnane v hlave. Myslim , ze to je to nejdulezitzejsi. Ja jsem v soucasne dobe tak nazhaveny a odhodlany s tim bojovat, ze bazeni se dostavuje ale relativne bez vetsich problemu to dokazu zahnat - udelam v te chvili cokoliv , a zazenu to. Byly doby, kdy jsem takto odhodlany nebyl a v tu chvili podlehnout a jit do herny je tak jednoduche. Pokud to gambler nema srovnane v hlave, jsou to krece po celem tele, myslenka na hru stiha myslenku na vyhru a v okamziku gambler podlehne a jde a je to zase v pytli. Tak asi tak.

Lemog

gretka75 (Ne, 18. 10. 2015 - 17:10)

Ako je to s gemblerom ktory abstinuje co cíti?a ako je to s nim tiez ked začal brať piko?čo ďalej s takým človekom??

Míla (Ne, 18. 10. 2015 - 14:10)

protože neví s jakou...Na druhou stranu má Anonymka má dobrou zkušenost se závislostí na diskusích Doktorcy a problém se svou identitou, takže může do toho celkem erudovaně hovořit.

Jana (Ne, 18. 10. 2015 - 08:10)

musíš opravdu kafrat do...Názor snad napsat můžu a sám vidíš,že Lemog se mnou souhlasí.Však mě ignoruj,co máš tendenci na můj příspěvek vůbec reagovat.

Jana (Ne, 18. 10. 2015 - 08:10)

musíš opravdu kafrat do...Názor snad napsat můžu a sám vidíš,že Lemog se mnou souhlasí.Však mě ignoruj,co máš tendenci na můj příspěvek vůbec reagovat.

Jana (Ne, 18. 10. 2015 - 08:10)

musíš opravdu kafrat do...Názor snad napsat můžu a sám vidíš,že Lemog se mnou souhlasí.Však mě ignoruj,co máš tendenci na můj příspěvek vůbec reagovat.

Lemog (So, 17. 10. 2015 - 22:10)

Ahoj všem: 34. den bez gamblu a cigaret

To Radek: Pokud jsi gambler tak jiste vis, ze kdyz je gambler ve svem hracsklem zivlu, je mu uplne jedno jestli zaplati najem, dane, ucet za telefon apod... jen kdyz ma penize na hru. Ikdyz bych to nemusel vysvetlovat, protoze z tveho tonu prispevku citim nastvani na cely vesmir, pak vez, ze nedelam na cerno a castecne nezaplacene dane mi pracovnici bernaku spocitaji i s uroky a ja je s usmevem doplatim.

Ztotoznuji se s nazorem Jany, ze zakladem uspesne lecby a nasledne abstinence je sam s tim neco chtit udelat. Nikdo jiny nemavne kouzelnym proutkem a zavislost nezmizi. Ja uz se nenecham ovladat nejakym pocitem , ja chci sve pocity ovladat a mam bajecny pocit a radost z toho, kdyz jdu treba se psem na prochazku a muzu mu koupit kus dobreho salamu a koukat jak mu chutna....mam z toho radost a to je vic nez se nechat ovladat zavislosti na blikajicich nesmyslech. Pral bych i tobe Radku aby jsi dospel na zacatku do stavu, kdy si priznas ze to je nemoc a ze s tim chces neco delat. Ja to v tuto chvili zkousim bez PL, nevzdam se, mam jasny plan a cil cesty
Nedovolil bych si hodnotit natoz kritizovat te, neznam tvou osobnost a ikdyz jsme na tom vsichni gambleri podobne, kazdy z nas s jinou intenzitou vnima a snasi trable gamblerskeho zivota.Snad i ty brzy najdes silu bojovat s timto zlem.

Lemog

Anonymko, (So, 17. 10. 2015 - 13:10)

I když jsem v léčebně...musíš opravdu kafrat do všeho? Vždyť vůbec nevíš o co tady jde?

Radku, jestliže jsi to ty nezvládl, to neznamená, že jsou na tom všichni stejně. Lemog jde na to dobře. To je cesta ke splacení dluhů.

Reklama

Přidat komentář