Reklama

Gamblerství

Mirek Brno (Čt, 22. 10. 2015 - 21:10)

Ještě snad: hledejme vzájemně světlo v sobě a to lepší v nás. Lemogu: rady co dělat, aby jsi neměl už nikdy žádná bažení jako já znáš. Někdy jich využij. Nehraju už 25 měsíců, ale to není důležíté. V mé hlavě už hazard neexistuje a nic mi to neříká. Pořád říkám, že bych byl padlej na hlavu kdybych dal do hazardu jedinou Korunu. Zase sem někdy mrknu.

Gomel (Čt, 22. 10. 2015 - 21:10)

Tady to žije ale.:) Dobře...Nejspíš

Mirek Brno (Čt, 22. 10. 2015 - 21:10)

Tady to žije ale.:) Dobře se držíš Lemogu. Jak se jmenuješ jménem vlastně?

radek (Čt, 22. 10. 2015 - 19:10)

Pro tebe je 400 tisíc mala castka? Pro me ne a vcas sem to zarazil. Navíc pred 15 rokama mely ty penize vyssi hodnotu nez ted. Ale je to uz spousta let co sem byl v Bohnicich. Lemog tady pise za dalsi dva anonymy. A Lemog neodpovedel skoro na nic. Jen nadaval a placa si to svoje.

Myslím si, (Čt, 22. 10. 2015 - 17:10)

Lemogu, pokud ja jsem...že si sám něco nalháváš.Pokud by šlo o tak malé částky jak píšeš,pak bys jistě nešel 2 krát na léčení.Muselo to být vážnější.Jinak,Lemog ti na všechno odpověděl a souhlasím s Marií,nejdůležitější je přestat hrát a teprve potom se postarat a splácet své pohledávky.Bez toho to totiž ani nejde.

radek (Čt, 22. 10. 2015 - 17:10)

Lemogu, pokud ja jsem nestastny clovek, kdo jsi pak ty? Proc nemas odvahu odpovedet na me otazky? Kdyz si dvakrát za mesic zahraju za drobne poker nebo ruletu s kamarady beru to jako pobaveni. Je mi 53 let a deti mam dospele a zajistene. I sam jsem s manzelkou zajisteny. Bez dluhu. To ze sem byl kdysi 2 x v lecebne po prohrani par se tisíc byla moje sebereflexe. Ty na to koule nemas. Hazard s nekoletymi pauzami hraji skoro 30 let.

Lemog (Čt, 22. 10. 2015 - 16:10)

Ahoj Marie, radek je zkratka neštastny clovek, chapu ovsem ze predstava dozivotnich proher ve forme nejake nepravidelne se opakujici dane z jeho kapesneho musi byt dost stresujici. Az si uvedomi, ze jen on sam je schopen s tim neco udelat, bude se mu na tomto svete lepe dychat. Neni na to zadny lek, nefunguje zadne politovani a sup a zavislost je pryc. Je to o discipline a ja ac je to pomerne kratce co nehraji, to zvladam bez vetsich problemu. Protoze jsem gemblerem pres 20 let tak vim, ze krusnejsi chvile teprve prijdou, myslim si ze jsem na ne pripraven, to ukaze cas ale jsem bojovnik a nevzdam se tak lehce. Nevim jestli na netu existuje jine diskuzni forum o gamblerstvi, pokud ano - neznam ho, pokud ne - jsem snad jediny diskutujici abstinujici gambler v CR?

Lemog

Marie (Čt, 22. 10. 2015 - 14:10)

Mano, ty jsi kdo? Moje rodina...Žádná Mana sem nepíše :)).

Marie (Čt, 22. 10. 2015 - 14:10)

Proc se porad vymlouvas misto...Proč ho tak nesnášíš? Znáš ho osobně?
Kdyby byl člověk závislý třeba na piku, zadlužený, tak první krok je zbavit se toho svinstva.
Potom se může podívat druhým do očí a začít splácet.
Lemog to dělá nejlépe, jak v nynější situaci může.

Je (Čt, 22. 10. 2015 - 14:10)

jasné,že takový hráč většinou nadělá dluhy a to skoro všude,koho zná,ale co je lepší,dělat je dál,nebo se vzchopit a chtít s tím něco dělat? Lemog si to aspon uvědomuje a před ničím se neschovává.Kdyby chtěl něco tajit,tak tady nenapíše o sumách,které dluží.Spousta hráčů na to přijde až pozdě,kdy ztratí všechny přátele,rodinu střechu nad hlavou.

radek (Čt, 22. 10. 2015 - 14:10)

Proc se porad vymlouvas misto pravdy o svych dluzich? Proc parazitujes na ostatních platicich dane? Proc ve svych 50 letech ani nemas dost zodpovednosti aby jsi vedel komu a kolik dluzis? Proc si ve svem veku pujcujes od rodiny? Proc pracujes na cerno? Proc nejdes do lecebny? Proc nejdes na anonymni gamblery nebo nezkusis jine terapie? Je problem napsat slusne vsem veritelum ze uz nejsi podvodnik a chces zacit splacet dluhy co jsi u nich nasekal? Proc nejdes do osobního bankrotu a schovavas se v Praze? Proc te mam litovat? Proc pises jen to co se ti hodi?

Lemog (Čt, 22. 10. 2015 - 12:10)

To radek: Radku, je evidentní, že nejsi psychicky vyrovnaný a pokud se to nezlepší, odmítám s tebou vest diskuzi. Kopej, plivej, nadávej mi, bud nastvany na cely svet - pokud ti to pomuze zbavit se zavislosti na gamblingu, je to v poradku.
Toto je ovsem ma posledni reakce na tve prispevky.

Já se muzu podivat do zrcadla a rict si: dobre delas a je uplne jedno jestli dluhy zaplatim za 10 nebo20 let, protoze pokud se mi podari z mozku vyhnat to neco, co zpusobuje zavislost, pak jsem sam pred sebou spokojeny.

Preji ti radku v zivote hodne stesti a hodne sily v boji s tvou zavislosti.

Lemog

radek (Čt, 22. 10. 2015 - 12:10)

Lemogu ja nemam dluhy, nekourim, neberu antidepresiva jako hodne gambleru, mesicne dam rodine asi 20 tisíc na zivotni naklady a platim radne dane na zdravotnictvi, policii, silnice v tomto state. Neparazituji na ostatních platcich dani. A sem chudacek podle tebe a ty neplatic jsi superman. Proc nenapises pravdu jak ukryvas penize pred veriteli? Pokud dluzis 3, 4, 5 milionu a ani nevis kolik komu. Slusny clovek vi komu dluzi. Pracujes na cerno? Nebo podnikas a faktury pises na mamu? Auto mas psane na mamu? Parazitujes na nas co platíme dane? Jsem fakt zvedavy jestli opravdu budes splacet dluhy. Ale neverim ti. Napis tady Mane kolik dluhu jsi zaplatil za tech 20 let. Kolik kamaradu a blizkych si podvedl.

Lemog (Čt, 22. 10. 2015 - 11:10)

Ahoj všem: 39. den bez gamblu a cigaret

........hrající gambler nemuze za to, jak se chová k okoli, jake ma reakce v pisemnem projevu, je to nemoc a tzv. kontrolovane hrani neexistuje. Radku doufám, ze tva zena ma pod kontrolou vase finance a dava ti kapesne na tve prohry...aby se nestalo, ze jednoho krasneho dne neprohrajes jen sve kapesne ale treba vsechny vase rodinne uspory......tak to toiz chodi u gamblera, ktery si mysli, ze to ma pod kontrolou, tak doufam, ze to mas takto ošéfované aby tvoje zena a deti netrpely tvoji nemoci. Jsi smireny s tim, ze do konce zivota budes prohravat, strasna predstava.....dvakrat absolvujes klecebnu a pak to vzdas???? To jsi teda opravdu slaboch a kopes kolem sebe a hledas chyby na druhych jen ne na sobe a pritom to zalezi jen na tobe, jak budes dal fungovat.Ty jsi ten chudacek, ktereho musi ostatni litovat, ze prave on se dostal do zavislosti ...........No tak to tedy "gratuluji".
Lichotí mi, ze se zajimas o stav me lecby formou alternativnich možnosti, pozadam te ovsem abys termin a intenzitu ponechal na mem uvazeni, dekuji za pohcopeni. V současné době se cítím dobře, chut na cigaretu uz temer neprichazi, bazeni po hre se zatim da zvladat i kdyz mam penize u sebe.
dnes jsem zaplatil prvni splatku v rodine 25000,-kč.

Lemog

Jana (Čt, 22. 10. 2015 - 10:10)

Mano, ty jsi kdo? Moje rodina...Aspon si na nic nehraje a napíše,jaká je pravda.Sice nevím,co je ti do jeho dluhů,ale sám vidíš,že splatit dluhy chce,jen je to velká částka,která se nedá splatit brzy.Jde o to,že prozřel a víc než měsíc nehrát je výborný začátek.Krom toho,už i peníze mívá u sebe a to už je samotná výhra,že do té herny prostě nejde.

radek (Čt, 22. 10. 2015 - 10:10)

Mano, ty jsi kdo? Moje rodina nijak netrpi. Hraju kontrolovane asi 20 x jen rocne. Jenom. Ctyri roky takhle a za treba tisicovku, dve co na vyplate ani nepoznam. Uz neprohravam vic jako pred lecebnami. Slaboch je ten kdo neplati dluhy a kazdy den tady jak pacient pise sve vyblitky o dnech. A slibuje splaceni dluhu co stejne nesplni. Kdyby chtel splaci hned a zjisti si kolik vůbec dluzi. Ale to se mu nechce. Nekdo mu tady radil nejake alternativni leceni a pak se asi na neho vybodl kdyz videl ze nic neudela a bude si radsi na netu psat den dvacaty a Mana mu to odkyve jaky je pasak.

Marie (St, 21. 10. 2015 - 21:10)

Co mu muzu zavidet? Ze je...Ale hraješ dál, jsi slaboch.

Lemog (St, 21. 10. 2015 - 21:10)

Pro mene chapave jedince:

1. varianta
rok 2015 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci
rok 2016 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci
rok 2017 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci
rok 2018 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci
rok 2019 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci
rok 2020 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci
rok 2021 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci
rok 2022 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci
rok 2023 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci
rok 2024 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci
rok 2025 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci
rok 2026 - Lemog hraje cely rok, veritelum ani dluh v rodine nesplaci

Lemog neví kudy kam............gamblerství je svinstvo

2. varianta
rok 2015 - Lemog hraje do poloviny září, od poloviny září nehraje a nekouří,
splácí dluh 50000,-kč v rodině, za 50000,-kč si kupuje auto,
dluhy věřitelům nesplácí
rok 2016 - Lemog nehraje a nekouří , splácí věřitelům 300000,-kč
rok 2017 - Lemog nehraje a nekouří , splácí věřitelům 300000,-kč
rok 2018 - Lemog nehraje a nekouří , splácí věřitelům 200000,-kč
za 100000,-kč ušetřených z nevykouřených cigaret si kupuje např. auto
rok 2019 - Lemog nehraje a nekouří , splácí věřitelům 300000,-kč
rok 2020 - Lemog nehraje a nekouří , splácí věřitelům 300000,-kč
rok 2021 - Lemog nehraje a nekouří , splácí věřitelům 200000,-kč
za 100000,-kč ušetřených z nevykouřených cigaret si kupuje např. auto
rok 2022 - Lemog nehraje a nekouří , splácí věřitelům 300000,-kč
rok 2023 - Lemog nehraje a nekouří , splácí věřitelům 300000,-kč
rok 2024 - Lemog nehraje a nekouří , splácí věřitelům 200000,-kč
za 100000,-kč ušetřených z nevykouřených cigaret si kupuje např. auto
rok 2025 - Lemog nehraje a nekouří , splácí věřitelům 300000,-kč
rok 2026 - Lemog nehraje a nekouří , splácí věřitelům 300000,-kč

Lemog si vybírá 2. variantu

Lemog

radek (St, 21. 10. 2015 - 19:10)

Co mu muzu zavidet? Ze je hajzl a sve dluhy nesplaci a veritelum se smeje? Dluhy zadne nemam. Vydrzel sem nehrat roky. 37 dni je k smichu.

Závidíš, (St, 21. 10. 2015 - 16:10)

Lemogo, proc neodpovis z tema...že Lemog to dává.

Reklama

Přidat komentář