Reklama

Gamblerství

Lemog (St, 28. 10. 2015 - 18:10)

Ahoj všem: 45. den bez gamblu a cigaret¨

Lemog

Lemog (Út, 27. 10. 2015 - 16:10)

Ahoj všem: 44. den bez gamblu a cigaret¨

To Gabi: přečti si prvních 10-20 stran teto diskuze na tema gamblerstvi a v nich myslim najdes dost rychlou odpoved na svoji otazku. Jsou zde pribehy realnych partnerek gambleru, skoda, že zde ted zadna nepise, mohly jste se vzajemne podpoprit.......drzim palce at zvolis rychlou a spravnou variantu.

Kopni ho do zadele tak rychle jak jen to jde, chces-li zachranit sebe a sve dite..

Lemog

Pokud (Út, 27. 10. 2015 - 15:10)

Ahoj vsem muj pritel je...bych měla svůj byt,byla jsem zdravá,soběstačná,pak bych neváhala.Nevěř tomu,že se změní,ba naopak.Je lehké odejít,když máš jinou jistotu.A to gamblera nemám.

Gabi (Út, 27. 10. 2015 - 13:10)

Ahoj vsem muj pritel je gembler jsme spolu uz 7 let mame dvouletou holcicku. Tet si pripadam hrozne nikdy by me nenapadlo ze budu mezi vama a psat ze s gemblerem mam dite!! Proc je tak tezke odejit od nej proc ho porat lituju, kdyz vim jakej to je hajzl a co vse udelal je to troska, ale proc ja si chci porat dokazovat ze mu pomuzu a na jednu stranu vim ze on bude porat stejny! Nenavidim ho za to a nekdy si preju aby uz tu nebyl ze jen tak od nej budu mit pokoj a nebude me dal nicit. Poradte jak ho vymazat a nemyslet na nej kdo mel tu silu se zbalit a odejit

Lemog (Po, 26. 10. 2015 - 18:10)

Ahoj všem: 43. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Ne, 25. 10. 2015 - 06:10)

Ahoj všem: 42. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (So, 24. 10. 2015 - 10:10)

Dobry den Andrejko,
vim,ze...Ahoj Janka90: Zdravím a preji hodne sily v tvem boji. Andy tuto diskuzi zalozila, ja jsem ji precetl kompletne celou , celych 15 let jeji existence, snad tady Andy nekdy chodi a bude ti moct pomoci radou ci vlidnym slovem. Co si pamatuji z teto diskuze, tak Andy bojovala a drzela sveho partnera nad vodou, bohuzel situace se nelepsila ani po nekolika letech co sem Andy prispivala svymi komentari jeji partner boj s gamblingem nezvladal. Nechci strasit, kazdy zavisly musi chtit a zacit u sebe, drzim palce at zvolis spravnou cestu.

Lemog

Lemog (So, 24. 10. 2015 - 10:10)

Ahoj všem: 41. den bez gamblu a cigaret

To Jana Dvořáková: myslim, ze kdyz ty penize hodite do kanalu, usetrite si dalsi penize i nervy. Kdyby jste totiz nahodou vyhrali, tak stejne tuto vyhru zase prohrajete, prohrajete i svych 65000 a prohrajete i dalsich svych xxxxxx tisic.............anebo je vas prispevek provokace - nu což, i to je možne

To nóó: "Uvědomte si, jak šeredně vypadá člověk s cigaretou, hlavně žena, uvědomte si, jak šeredně vypadá opilý člověk. A stejně tak odpudivě vypadá člověk stojící u těch beden." - moc pekne napsano a nejlepsi na tom je, ze jakakoliv zavislost je potvora a velmi tezko se s ni bojuje ale bojovat se da , co by za moznost bojovat se svou nemoci a mit moznost ovlivnit prubeh sve nemoci dali lide, kteri jsou nevylecitelne nemocni a nemohou se branit........to my, gambleri brecime na vsechny strany ale jsou horsi nemoci a my svuj osud muzeme ovlivnit......pak jiste vnimame jak odpudive vypada clovek stojici u tech beden .....................

tak Jano Dvořáková - hodne stesti v K. Varech - snad pred vchodem do kasina bude ten kanal :-)

Lemog

Janka90 (So, 24. 10. 2015 - 09:10)

Dobrý den, před týdnem se...Dobry den Andrejko,
vim,ze vas prispevek je uz nekolik let stary,ale momentalne se nachazim uplne ve stejne situaci jako vy kdysi...
Je mozne se s vami nejakym zpusobes spojit? Samozrejme pokud by vam to nevadilo. Moc by mi to pomohlo.
Moc dekuji za pripadnou odpoved, preji krasny zbytek dne Jana

Ivka (So, 24. 10. 2015 - 00:10)

Jedeme s přítelem na...Tak to bych si raději vyrazila s manželem za teplem. Šetřit celý rok a potom to projet během večera, to je blbost.
65 tisíc, to je divná částka. Po malých se nevyhraje nic, ale člověk hraje déle, když dá 6 x po 10 a jednou po 5, bude hrát krátce, ale také nevyhraje nic. Jak se člověk zaháčkuje, je konec. A i kdyby jste náhodou vyhráli, necháte to tam.

Jana Dvořáková (Pá, 23. 10. 2015 - 23:10)

Jedeme s přítelem na wellnes do K.Varů a chcem si tam zkusit užít a navatit se v casinu-u živé rulety.Jedem to zkusit poprvé.Celý rok na to šetříme a těšíme se.No chcem to zkrátka zkusit.Máme skorem 65tisíc-sázíte to po malých částkách nebo třeba po více jak dvou tisícovkách? díky za rady

nóó (Pá, 23. 10. 2015 - 23:10)

závislost na cigaretách...- x krát jsem viděl silně nervózní chlapy, když jim v hospodě docházely cigára a výčepní neprodával a automat byl rozbitý.
- x krát jsem viděl vlastní ségru, která šílela u mámy na vesnici, když zjistila, že nás čeká dlouhý večer u ohně a neměla dostatek cigaret.
Je to od tématu, ale je to o závislosti. O té trapné závislosti.
Uvědomte si, jak šeredně vypadá člověk s cigaretou, hlavně žena, uvědomte si, jak šeredně vypadá opilý člověk. A stejně tak odpudivě vypadá člověk stojící u těch beden.

Držím palce všem, co s tím chtějí skončit.
40 den...gratuluji.

Marie (Pá, 23. 10. 2015 - 21:10)

Ahoj všem: 40. den bez...Ano, pochopil jsi.
A doufám, že jednoho dne uvidíš "gambl" také z vnějšku. Moc ti to přeji.

Lemog (Pá, 23. 10. 2015 - 21:10)

Ahoj všem: 40. den bez gamblu a cigaret

myslím, ze kazda zavislost je trapna pro cloveka, ktery tu kterou konkretni zavislost neproziva. Napr. koureni - pro kuraka naprosto prirozena vec, zajistit si dostatek cigaret a pri pohledu do krabicky s poslednimi 3 cigaretami rychle spechat napr. na benzinku pro dalsi krabicku, kurak v tom nevidi nic nenormalniho natoz omezujiciho nebo trapneho. Jak se ovsem na tu stejnou situaci diva odnauceny kurak - cili byvaly kurak? Sedi si v klidu doma, nema potrebu kourit, zbavil se "zavislosti" na cigaretach a pri predstave, ze drive "byl nucen" v okamziku, kdy mu dochazely cigarety, bezet na benzinku a koupit dalsi krabicku, at uz treba jen pro pocit, ze ji ma u sebe nebo ji skutecne po vykoureni poslednich trech cigaret z predchozi krabicky otevrel, tak v teto chvili musi byt spokojen s tim, ze nikam bezet nemusi a tudiz neni "trapne omezovan" svou zavislosti. Takto chapu ja " trapnost a omezeni" kuraka oproti nekurakovi.

A cigarety jsou jen slaby odvar toho, jak trapne se chová, jedna a necha se zavislosti na gamblingu ovladat gambler.

Lemog

Lidičky,co je t (Pá, 23. 10. 2015 - 17:10)

Od mládí se pomočovat až do stáří a mít poruchu řeči,do toho se starat o svojí závislačku.100 krát lepší,být závislá na cigaretách.

Marie (Pá, 23. 10. 2015 - 15:10)

závislost na cigaretách...:), s kým mám tu čest?
Klidně se představ a popovídej, jak ti je závislost milá.
S odstupem času vidím, že byla hlavně trapná.
Proč do toho motáš běžné nákupy - pro mne obtěžující???????? - to nevím, protože to je nebe a dudy. Jako kdybys alkáčovi řekl/a, že proč si jede koupit chlast, když jídlo mu přeci stačí. Trochu mimo, že ano?
Nejsi ty ta nechápavá, světaznalá Anonymka? To by odpovídalo.

Maruško, (Pá, 23. 10. 2015 - 08:10)

Lemogu, já tomu rozumím....závislost na cigaretách byla pro tebe trapná,omezující? A v čem? Že sis musela jet pro cigarety? Většinou podle toho,kolik jich vykouříme,tak máme doma do foroty.Od kuřáka jsem ještě neslyšela,že by ho obtěžovalo si pro cigarety zajet,je to stejné,jako když chodíš nakupovat potraviny,asi i to je pro tebe obtěžující a děláš tím něco navíc.Jinak neříkám,jistě by každý kuřák byl raději,kdyby s tím seknul.

nóó (Čt, 22. 10. 2015 - 21:10)

já přesně nevím, co Radek po L. chce. To má prodat ledvinu? Splátkový kalendář je to nejlepší řešení.

Marie (Čt, 22. 10. 2015 - 21:10)

Ještě snad: hledejme...Skvělý. Držím palce.

Marie (Čt, 22. 10. 2015 - 21:10)

Ahoj Marie, radek je zkratka...Lemogu, já tomu rozumím. Také bych nechtěla, abych byla nekuřačka "jako". Je to stejné, jako: "Nejsem gambler, ALE čas od času si zahraji." Zkrátka jsem s tím praštila a jsem vděčná, že už nešílím při pohledu na poslední 2-3 cigarety v krabičce a nesedám do auta, abych si pro další krabičku zajela k pumpě. Ta závislost byla zničující, omezující a i trapná.

Radka lituji. Podle těch výpadů není sám se sebou spokojený, ví že zklamal, a hledá někoho, na kom by si zchladil žáhu. Nebo si mu přefikl manželku :)? Navíc začíná být paranoidní. To není dobré.

Mám obavu, že abstinující gambler jsi asi jediný. Ale věřím, že to čte dost lidí...
Co znám kluky, tak mají recidivy, proto nemá cenu, aby sem psali. Není čím se pochlubit. Nedokázali to. Většinou za to mohl alkohol, či pocit "odměny": něco jsem dokázal (nechal jsem si vytrhnout zub, dodělal jsem úklid sklepa, mám narozeniny a jiné podobné důvody...ty se vždy najdou), tak se "odměním" a jen trochu si zahraji....nebo třeba jen to, že dostali prémie.
Dva sedí, tak nevím jak na tom jsou a v jakém stavu vyjdou.
V rodině gamblera máme (poslední zprávy - mínus 13 miliónů), ale jednání o vrácení naší půjčky - přes rok mi jen dětinsky lhal - mi ho tak znechutilo, že už mne nezajímá. Prý nehraje, nevím, až se přihlásí, tak ok, když ne, už jsem ty peníze odepsala. Zase tak velká částka to nebyla.
Drž se, věřím, že to dokážeš. M.

Reklama

Přidat komentář