0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Odpověď na Asi už tak na konci druhé
Výše jsem uvedla některé svoje rituály a libůstky. Můžeš, slunečničko, prozradit některé z těch tvých? Mimochodem, se svými slinami to dělám také jako ty. Děsně mě to vzruší. A to je jen takový úvod při mém sebeuspokojování.
19. Srpen 2019 - 11:51
Asi (anonym)
Odpověď na Výše jsem uvedla některé
nejlépe osobně. Chceš?
19. Srpen 2019 - 19:14
Milan (anonym)
já si ho honil poprvé ve dvanácti. Ale před tím se mi to stalo ve spánku ,kdy jsem se vyejakuloval spontánně do postele a myslel jsem si nejdřív, že jsem se pochcal.
19. Srpen 2019 - 22:52
slunečnice (anonym)
Odpověď na A tebe už brácha viděl? Kolik
Ne neviděl. Bude mu 10.
20. Srpen 2019 - 7:59
Karel (anonym)
Ahoj holky, chtěl jsem se zeptat, kdy je pro vás masturbace lepší. Před močením nebo po vymočení. A za jak dlouho po masturbaci močíte?
20. Srpen 2019 - 8:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ne neviděl. Bude mu 10.
A ty jsi ho viděla, nebo se před tebou stydí?
20. Srpen 2019 - 11:41
slunečnice (anonym)
Odpověď na A ty jsi ho viděla, nebo se
Už tak přes čtvrt roku má poluce. Všimla si toho mamka a říkala mi, no už mu to začalo. Taky mě zajímá jak to u kluka je. Prostěradlo je plné od semene a povlak peřiny taky, ale ne tak moc. Těžko říct jestli už honí. Myslím že se nestydí podle toho jak se mnou mluví, ale zatím je ještě malej. Ale to poznávání se kluky dosti během krátké doby, změní.
20. Srpen 2019 - 12:44
Veruna (anonym)
Odpověď na Už tak přes čtvrt roku má
Taky jsem měla takové zkušenosti se synem když s tím začínal. Nevěděla jsem, jestli má poluce nebo už zná onanii. Dávala jsem mu večer čisté prádlo i veškeré povlečení a to několikrát za sebou. Nakonec jsem podle skvrn zjistila že už se utírá, to zn. že už honí. Poluci měl jen krátkou dobu, tak ze čtyři měsíce.
20. Srpen 2019 - 15:04
Jakub (anonym)
Odpověď na Taky jsem měla takové
Rada pro mamky, které nechtějí příliš často měnit synovi povlečení. Když mi začaly poluce, tak jednou večer o tom mamka začala mluvit, řekla mi o co jde a dala návod, jak to řešit. Prostě mi doporučila, abych každý večer při sprchování se vyhonil, že je to zdravé a u všech kluků nezbytné. Říkali jsme tomu večerní hygiena, zkraje se i zeptala, zda jsem si to udělal. Nebylo to u nás žádné tabu, ani v řeči, ani když mne i při tom viděla. Fungovalo to tak na 99%.
20. Srpen 2019 - 19:07
Tony (anonym)
Já myslel, že seš v tom Kroščenku nad Dunajcem.
20. Srpen 2019 - 19:30
Lukáš (anonym)
Ségra se taky nestydí.
21. Srpen 2019 - 0:17
Jakub (anonym)
Sambulum zde cingulum oxa.
21. Srpen 2019 - 3:37
Simona (anonym)
Odpověď na Asi už tak na konci druhé
Zůstalo ti to, ten zvyk, se slinami? Děláš to i teď? A co ještě krasnyho se sebou provádíš.
21. Srpen 2019 - 9:05
Lukáš (anonym)
Odpověď na A nenapadlo tě , že bys jí
A jak bych ji měl pomoct?
21. Srpen 2019 - 12:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Radši bych se dotýkala já jí
Tak co, už jste nějak pokročily?
21. Srpen 2019 - 12:22
slunečnice (anonym)
Odpověď na Výše jsem uvedla některé
Nevím, jestli to říct. Dělám ještě pár takových věcí při sebeuspokojování, ale mohli by tady o mě někteří napsat že jsem úchylná.
21. Srpen 2019 - 13:22
Anonim (anonym)
Odpověď na Prvně bych rád vysvětlil
Neříkej jí to Je vědecky dokázáno že 92% dětí do 12 let masturbovalo ale pokud to dělá 2 nebo vícekrát denně řekni jí to a promluv o dospívání u ní a pak třeba řekni "já jsem to taky někdy zkusil" aby se necítila trapně a nebo řekni že je to v pořádku když 1 až 3 týdně se uspokojí ale ať ví že každý den je už velká zavislost!. Ale zajímaví příběh znám taky podobný tomuto.
22. Srpen 2019 - 0:06
Anonim (anonym)
Odpověď na Nevím, jestli to říct. Dělám
Kolik vám je pokud je vám do 18 let tak je to v pohodě i nad 18 let je vědecky prokázány že 99% kluků do 12 masturbovalo a 90% holek xD znám případ myslím že mu je už 13 a on pořád masturbuje a má 12 lettou sestru a ta to taky dělá ale každý sám
22. Srpen 2019 - 0:09
Návštěvník (anonym)
Klidně to napiš, ostatním to může být jedno co máš ráda.
26. Srpen 2019 - 11:52
Návštěvník (anonym)
Jak s tebou mluví, že poznáš že se nestydí? Převléká se normálně před tebou nebo schovává?
26. Srpen 2019 - 11:54
slunečnice (anonym)
Odpověď na Jak s tebou mluví, že poznáš
Nevím jak je to v jiných rodinách, ale bráška někdy řekne něco, že i já nevím co s očima, jak reagovat. Má třeba figurky supermanů a řekne "já nejsu superman ale sperman". A to má teprve těch 10. I s kámošama když k nám přijdou, tak skoro hlavním tématem mají tyto věci. Přede mnou se neschovává. I ve sprše než se zavře tak se mnou mluví už vyslečenej. To se mi na něm líbí. Lepší než nějaký přehnaný stud.
27. Srpen 2019 - 9:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nevím jak je to v jiných
Aha a ty to máš jak, slyšíš se před ním? Evidentně už není takové neviňátko v jeho věku.
27. Srpen 2019 - 21:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Aha a ty to máš jak, slyšíš
Stydíš se....
27. Srpen 2019 - 21:46
luci (anonym)
Na masturbaci není nic úchylného , někoho to vzrušuje na určitých místech , někdo používá nějaký fetiš , někdo to dělá a nepřizná to .
27. Srpen 2019 - 21:54
Pavlína (anonym)
Odpověď na Tak co, už jste nějak
Ne, nepokročily, každá jsme nakonec strávily prázdniny někde jinde. Já jsem teď po půlnoci přijela z delšího výletu v Rakousku, proto píšu až nyní nad ránem. Už se na ségru ale těším. Tak uvidím.
28. Srpen 2019 - 2:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ne, nepokročily, každá jsme
Tak třeba to vyjde a bude ráda když ji zaučíš.
28. Srpen 2019 - 6:13
slunečnice (anonym)
Odpověď na Aha a ty to máš jak, slyšíš
Nestydím se před bráškou ale taky to nijak zatím nepřeháním. Běžně se před ním v pokojíčku převlékám ale vždycky mám na sobě spodní prádlo. Vím jistě, že mi zatím nebere kalhotky ale zjistila jsem, že mi prohlíží zásuvku, kde mám zásobu různých druhů vložek. Když má u nás ze dva ze tři kámoše, tak co mohu zaslechnout, tak se baví, či špitají spolu hlavně o sexu. Prostě začínající puberťáci.
28. Srpen 2019 - 8:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nestydím se před bráškou ale
Takže nahou tě ještě neviděl?
28. Srpen 2019 - 8:32
slunečnice (anonym)
Odpověď na Takže nahou tě ještě neviděl?
Ne, ještě nikdy, ani v koupelně ne. Možná snad kdysy dávno, ale to jsme byli malí.
28. Srpen 2019 - 9:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ne, ještě nikdy, ani v
A styděla by ses před ním kdyby tě viděl?
28. Srpen 2019 - 13:02

Stránky

Přidat komentář