Reklama

Mohou mít přátelé mezi sebou sex?

Jarča (Po, 29. 12. 2008 - 15:12)

Už jsem to někde psala.S kamarádem se nespí! Kamarád je tu pro nás ve zlých i dobrých časech,aby pomohl,poradil,vyslechl,uklidnil,ale do postele nepatří.To pak není kamarád, ale milenec!Tak to aspoň vidím já...

martin (Út, 30. 12. 2008 - 15:12)

děti jsou velký je nám + 40 svým způsobem se taky trápí že mi ubližuje říkáme si vše otevřeně bojim se že ta přitažlivost kterou sama neumí vysvětlit zase zvítězí milujeme se s nim to až prý za tak moc nestojí ale ,nedokážu se s srovnat s faktem že je ochotná jít "jinam " a sex v prý nehraje důležitou roli ,a nevím proč jsem přesvědčenej že se to po čase zase oživí a tak....tvrdí že nechce odejít (dum je jeji)že nechce abych odešel já ale .......

Marek (Po, 29. 12. 2008 - 07:12)

Nevim, rad bych sex se svou kamaradkou, ale bojim se, ze by to potom znicilo nas vztah a to si nemohu risknout.

otik (Ne, 28. 12. 2008 - 20:12)

vůbec..kde žijete?kamaradství mezi mužem a ženou neexistuje.....dřív nebo později k tomu sexu dojde....kamarád taky rád.....leda,že by byla ona lesba a on homokož

Rosana (Ne, 28. 12. 2008 - 17:12)

to Flora: Ironie? :-) no tak co by sis o tom myslela?Si připadám jako magor

Flora (Ne, 28. 12. 2008 - 17:12)

Rosano, to je dobrej borec máš na nej mail nebo ICQ, sbírám kontakty na takový týpky.

Rosana (Ne, 28. 12. 2008 - 17:12)

Tak mě se právě stalo, že jsem zatoužila po kamarádovi, který mi na to odvětil, že jsem krásná holka, ale že mě zná natolik, že ví,jakej jsem cíta, že by mi sex na jednu noc ublížil.....Taky dobrá výmluva:-(

Marek (So, 27. 12. 2008 - 20:12)

Sex jakmile tam je, muze mnohdy kamaradstvi uplne znicit.

Klea (So, 27. 12. 2008 - 13:12)

jistě že mohou, někdy se to tak holt přihodí...pokud se pak delší dobu nevidí, citově nijak nezabřednou, mohou se dál vídat jako kamarádi. V takových případech většinou nějaká skrytá náklonnost byla již dříve a většinou i zůstane, jde jen o to, kam se to nechá zajít. (ledaže by bylo oboustranné zklamání pak si myslím dál bez obav)Se vždycky všichni tak diví a dělají překvapené, že kamarádům se to stát nemůže...no já nevím, ale takové to velkékamarádství mezi klukem a holkou jsem nikdy nezažila úplně bez jakékoliv náklonnosti a moc v to nevěřím. Sama mám pár fajn kamarádů, ale jsou chvíle, kdy by stačilo jen malinko povolit a mohlo by se něco přihodit.a jeden můj kamarád dokonce homosexuál - co jsme spolu prokecali večerů..., tedy zaručeně bezpečný se opil a začal se na mě vrhat a chtěl mě líbat, takže jak říkám, já na řeči o kamarádství fakt moc nedám :)

Návštěvník (So, 27. 12. 2008 - 01:12)

Moulo ty nevíš,že Ludmila byla svatá a má svůj vlastní kostel???

Taky blbec (So, 27. 12. 2008 - 00:12)

Ludmilka bude tak trošičku štětka,šukne si a je to.Možná si dá před tím i 5 piv.

Ludmilka (So, 27. 12. 2008 - 00:12)

S někým je to prima,potkáš ho třeby po 3 týdnech a prostě si šuknete,žádné závazky,už jen ten "milenecký vztah" je někdy stahující a dusivý.Vemte si,že třeby v pátek někam vyrazíte a je pohodička a chtělo by to příjemnou tečku,tak proč ne kamarád s kterým si nemusíš říkat-tak zas pozítří,prostě to necháš otyvřené-tak zas někdy...,než nějaký cizí.

Janka (Pá, 26. 12. 2008 - 23:12)

je jasne,ze ked budu mat medzi sebou sex,uz nikdy nebudu len priatelia...

A. (Pá, 26. 12. 2008 - 17:12)

Pokud spolu dva kamarádi budou mít sex, už nikdy nic nebude stejné. Už na sebe budete pohlížet zcela jinak než doteď. Pokud jste dobří přátelé, váš vztah tím rozhodně neupevníte.

Nemo (Pá, 26. 12. 2008 - 16:12)

To sou starosti, to sou starosti...

Návštěvník (Pá, 26. 12. 2008 - 16:12)

No kdyz spolu maji sex tak milenci jsou!!

Chantilly (Pá, 26. 12. 2008 - 16:12)

V žádném případě. Sex do přátelského vztahu nepatří, tak už to chlapi konečně pochopte a přestaňte sexuálně loudit po svých kamarádkách.

Honzis (Ne, 25. 8. 2019 - 22:08)

Muzou, Já jsem byl s kamarádkou v Chorvatsku. Jeli jsme sami a nic jsme spolu nemneli. Tam to na nás přišlo tak jsme si spolu uzili a po návratu zas jenom kamarádi no stress

luci (St, 6. 11. 2019 - 18:11)

Ano , je to o potřebě a dohodě . Nejste jediní.

BA (Ne, 21. 12. 2008 - 13:12)

Mohou mít přátelé mezi sebou sex a nebýt milenci?

Reklama

Přidat komentář