Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 20:08)

Já prostě toužím jako německy ač čech po té mystice ve Wagnerovi, ve Valhalle, ve vychlazeným bráníku v petce...

Rakato (Ne, 25. 8. 2019 - 21:08)

Další převlek? Na tebe by se hodil Neruda:
Ba nač bych osudu snad svému lál,
že zahrával si mnou zde jako míčem,
že hned mne hladil, hned mne šlehal bičem,
že ze mne ledacos už udělal
od skromné otázky až hrdé ku odvětě,
že padl jsem a vstal zas nastokrát —
já ledačím už byl v tom božím světě
a čím jsem byl, tím jsem byl rád.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 21:08)

No jo, tak to vzdávám, nejsem bavorskej němec a nemám doma padací mosty a nepiji bráník z tupláku za zvuku Wagnera a četby Nietzscheho a nemám doma obrázek Bismarka.

Rakato (Ne, 25. 8. 2019 - 22:08)

To by mohl říct každý. Já bych tě ale skutečně spíš viděl jako zakukleného Němce, co má doma ve skříni tajný oltáříček s fürerem a denně mu pálí svíčku. Už jste prohráli dvě velké války, ale jednou to vítězství musí přijít.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 22:08)

Můj dědeček bránil vlast a bojoval bojoval na Dukle, pak ji bohužel prorazili, ale jeho uniformu Ss mám ještě ve sklepě, jak si to věděl?

Rakato (Ne, 25. 8. 2019 - 23:08)

S tebou je to jako s tím chlapečkem, co se ho ptali, čím byl jeho taťka. A on říká: Elektrikář, našel jsem na půdě jeho helmu se dvěma blesky.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 23:08)

To je ale dobrý. Co dělá tvůj tatínek Pepíčku. Tatínek je perníkář. Chodí k nám lidi a chtějí prodat perník.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 23:08)

Nepodezírej mne, že jsem neměl slitování s mými nemocnými starými rodiči, kteří chodili a tahali těžká vědra vody a nákupy samy v ruce z obchodu a ze studny a starali se o dříví, ryly zahrádku, měnili ještě v devadesáti pneumatiky na autě. My s bratrem jsme se na to lítostivě dívali se soucitem a pokuřovali, no bylo nám 18náct.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 22:08)

Aja sa tatata, to jsem si samozřejmě vymslel, je to čirá smyšlenka, ani ten kvér tam nemám ani pušku mauzer.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 22:08)

Jak víš, že můj dědeček bojoval v první světové válce s puškou mauzer, byl to vlastenec?!

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 22:08)

Aja , ca ja ta ta, tu uniformu SS po tatínkovi tatínka, který nebojoval na Dukle ani pušku mauser po dědečkovi tatínka nemám ve sklepě, tam jak byli ty zásoby munice pro Hitler jugend SS landsmanchaft u nás ve sklepě po babičce.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 22:08)

At sak ja jak ksarak, to je všechno lež, prostě já byl česká vlastenec, ja her Hitler nebyl auch hrdina, víme?!

Rakato (Ne, 25. 8. 2019 - 23:08)

Ty jsi tady muž mnoha tváří, ale já vím, proč jsi tak zatrpklý a nediskutuješ jako všichni v hospodě u piva, ale tady v utajení. Jsi černoch, rodem i nesoustředěným okrajovým myšlením. Nejraději by jsi tancoval a zpíval s ostatními pražskými černochy na jejich pravidelným týdenním harembee, ale asi ti chybí noha nebo tak něco, a tak nemůžeš. Ale to nevadí, já tě vždy duševně podpořím aspoń slovem, abych ukázal, že mám černochy rád.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 23:08)

To je od tebe opravdu velkorysé, moji pražané mi rozumějí...

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 20:08)

Padouch nebo hrdina, Češi jedna rodina.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 20:08)

Ano, jsem milovník Bavorské kultury, zejména té lidové a blízké současné historie. Navštěvujeme s krajany tamější novodobé pamětihodnosti, naposled jsme byli v chrámu zasvěcený našim velkým německým osobnostem u Rýna blízko Regensburgu, opravdu impozantní, Nietzsche, Wagner-toho rád poslouchám a Bismark.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 20:08)

Princ Harry si vzal maškaru uniformu SS na veřejnost a já nemohu doma chodit v padacích mostech a s Bavorským tuplákem v ruce a petkou piva Braník vychlazený z lednice?! Žijeme snad v demokracii !

25.8. (Ne, 25. 8. 2019 - 19:08)

To je podobné jako ten domácí porod co skončil tragicky.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 19:08)

To jsou orgie po požití whisky s coca-colou, to dělá divy...Nebo to byl rum ve slevě s čajem a před tím pitka v hospodě?!

Rakato (Ne, 25. 8. 2019 - 20:08)

Ty bys měl jako stará páka vyznávat spíše Stalinův hněv - kofolu s rumem.

Reklama

Přidat komentář