Reklama

Chci se stát Shemale

Anonym (So, 2. 3. 2024 - 15:03)

Shemale jsou super, nahoře holka dole kluk se stříkačkou, prostě co víc si přát. S přítelem jsme si splnili sen na sex a skvělé, když mám v sobě oba a když mě oba naplní, u nás je zákaz kondomů. Příteli naštěstí nevadí, když mu ho strčí do zadku a opačně. 

Anonym (Čt, 22. 2. 2024 - 13:02)

Hledam holku s penisem petr breclav 704758892

Anonym (Pá, 2. 2. 2024 - 18:02)

Mám 4deti,ale přesto bych rád měl prsa co největší, dají se sehnat hormony po kterých by mi narostly,?

Default User Image
Mirda (Pá, 1. 9. 2023 - 22:09)

Ahoj tvou snahu cením. Nikdy dost shemale holek. Já s jednou jsem , je moje žena. Náš příběh je jak z pohádky. Měl jsem kamaráda na základce, měli jsme k sobě blízko a byl vždy jiný. Teď už vím že to byla holka v klucicim těle. Trávili jsme spolu skoro všechen čas a došlo i na nějaký intymnosti. Pak jsme oba po střední šli studovat jinam. Pořád jsme byli ve spojení ale kvůli práci a m  první ženě ani nebyl čas. Po rozvodu jsme si s petrem/Petrou psali hodně.   Takže jsem se dozvěděl že je teď Petra.domluvili jsme si schůzku já dojel do ČR a setkali jsme se. Nemohl jsem ji poznat. Krasnastihka holka , nesmírně sexy. Malé prsa krásný zadek. Samozřejmě jsme se spolu vyspal já bylo mě jasný že už nikdy nechci holku s pičkou ale jen s pérem. Láska na první pohled a sex nejlepší    

 

Vendy Valentin… (Po, 11. 4. 2022 - 22:04)

Ahojky Panove co byste se semnou opravdu chteli setkat a kido si me můžete i co více kamosou mezi sebou ako svou sexualnou novou devku a klidnesi poradne dopujte peckem kristalom a ne to pod ako ti pohlovatbudu pusté my to zadeckemapak me zamrdate i pldl chti kamosumprodate

Lucie (Ne, 9. 1. 2022 - 01:01)

Taky takovou hledam. Divku s penisem, shemale, ktera by chtela chodit s normalni holkou. Ozve se nekdo?

joozzka (So, 5. 2. 2022 - 19:02)

pokud hledas zenu s penisem napis na joozzka @ seznam.cz Peta

Pavlina (Ne, 9. 8. 2020 - 23:08)

Potají se oblékám do dámského a už jsem měl sex s mužem a moc se my to libylo

Transsexualita (Ne, 25. 8. 2019 - 12:08)

je obrovská lidská tragédie, která ničí postižené jednotlivce i jejich rodiny. A to do té míry, že ani ten přímo postižený jednotlivec, ani ta rodina, už vpodstatě nemají žádnou životní perspektivu. https://youtu.be/EKo_EmfEPWs

Sandra (So, 24. 8. 2019 - 17:08)

Ahoj také bych chtěl mít místo hnusnýho penisu krásnou vagínku ale být mužem dále.

luci (Ne, 25. 8. 2019 - 01:08)

Vagínku můžeš mít , chirurgové to zvládnou , ale mužem už nebudeš . Aby ti vymodelovali vagínku , tak ti napřed vyřežou penis i s kulkami. Ale zato ti dají hormony a narostou ti prsa a bude z tebe holka , ale jalová.

Sandra (Ne, 25. 8. 2019 - 08:08)

No tak mě vyřežou ten hnusnej penis ale hlavně že tam dole budu mít to co tam mají holky tu vytouženou vagínku a ty hormony holt se nedá nic dělat.

? (Ne, 25. 8. 2019 - 16:08)

No dobře, budeš ale holka a ty chceš zůstat kluk. Máš v tom nějaký chaos, ne?

luci (Ne, 25. 8. 2019 - 11:08)

Co máš proti penisu ? Spousta žen ho má v těle ráda , já také .

Nikola (Ne, 25. 8. 2019 - 14:08)

Chodím s pěknou trans a naštěstí nemá ten hloupý nápad, nechat si ho odstranit. Má ho plně funkčního a dost velkého, takže mě skvěla uspokojí a i vystříká a naplní moji pipinku nebo análek.

Axel (Pá, 7. 1. 2022 - 23:01)

A má ta Tvoje trend stejnou kamarádku ? Velmi vážně takovou hledám. Děkuji za odpověď

Nikola (Ne, 9. 1. 2022 - 16:01)

Naštěstí zatím nemá a jsem moc ráda, že jsme spolu. Chodila jsem jak s klukem, tak i s holkou a s ní to bylo vše skvělé, ale takhle je vše nejlepší. Vlastně si zadovádím jako by s oběma najednou.

Axel (Pá, 7. 1. 2022 - 23:01)

A má ta Tvoje trend stejnou kamarádku ? Velmi vážně takovou hledám. Děkuji za odpověď

Axel (Pá, 7. 1. 2022 - 23:01)

A nemá ta Tvoje transka stejnou kamarádku ? Velmi vážně takovou hledám

robertek (Út, 3. 10. 2017 - 23:10)

Ja mam problem s tim, ze...Od svého dospívání si to představuju jaký by to bylo být kluk s kundou. Moc mě to vzrušuje. Rozhodně nechci aby to někdo poznal a věděl to. O tom že mám kundu bych věděl jenom já a jinak bych se tvářil jako kluk. Takže to mám asi taky tak jako ty.

Reklama

Přidat komentář