Reklama

Jak získat svalovou hmotu?

Kamil (Po, 25. 10. 2021 - 23:10)

Ano, začala se více pohybovat, protože najednou měla mnohem více sil. Nezměnil se její duševní stav, ale po fyzické stránce je daleko lepší. Kupuji jí proteinový nápoj od značky Sponser, který je připraven speciálně pro potřeby seniorů. Objednávám ho pravidelně z obchodu halbich .cz

Lesnakova (So, 23. 10. 2021 - 01:10)

A poznal jste nějakou změnu?

Kamil (Pá, 22. 10. 2021 - 02:10)

Ze začátku jsem nevěděl, že se má něco takového vůbec řešit. Mám doma maminku, z rodiny nikoho jiného nemáme, máme tedy jen sebe. Proto jsem se rozhodl o ni postarat do poslední chvíle. Maminka je po tělesné stránce celkem v pořádku, akorát je zmatená. Zapomíná se a nemá dostatek pohybu. Díky tomu začala hodně oslabovat a to pro tělo rozhodně není dobré. Proto jsem s ní byl u doktora a ten mi doporučil, abych jí do stravy zařazoval i výživné proteinové nápoje, které zajistí udržení svalové hmoty a celkově posílí tělo. Vyzkoušel jsem to a mamce ten nápoj ještě k tomu chutná, takže jí do toho nemusím nutit.

Lesnakova (Čt, 21. 10. 2021 - 14:10)

Máte prosím někdo zkušenost, jak udržovat svalovou hmotu u člověka, který má sníženou pohyblivost? Konkrétně tedy u seniorů?

Daniel (Ne, 25. 4. 2021 - 21:04)

Já si kupuji spalovače tuků bez přidaného cukru z internetového obchodu fitham .cz, kde mají velký výběr těchto doplňků. Pravdu má i pán nade mnou, chce to cvičit, odpočívat a hlavně si hlídat stravu.

Návštěvník (So, 24. 4. 2021 - 03:04)

Cvičit cvičit, následně i odpočívat a strava !!! (Bílkoviny, uhlovodany ...) ... Hlavně vše v rovnováze ...'

Michal (So, 24. 4. 2021 - 00:04)

Vůbec mi nejde o kulturistiku, snažím se pravidelně cvičit, ale nemá to takové výsledky, jaké bych si představoval. Potřebuji svoje tělo zbavit co nejvíce tuku, protože potřebuji hodně zhubnout.

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 21:04)

Kulturistika je vyloženě nezdravá. Je to dost často pro lidi nesportovní co si myslí, že jim to pomůže v balení holek a v profesi a v dělání dojmu. No to teda možá udělá dojem, ale na nějaké dyliny.Mně to nesedí, smrdí to drogama. Jsou to feťáíci, zobou, tak je to. A baví co by si mohli dát, aby jim to víc ještě rostlo. Tak ať si rovnou koupěj býčí žlázy a vstříknou si tam injekcí testosteron býčích varlat, je to nechutné.

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 21:04)

A k čemu mít svalovou hmotu ? Pro focení do kalendáře nebo do filmu, ale jinak? Mně teda ti borci s tím velkým zadkem co chodí v kvádrech přijdou příšerní. Třeba ten filmový kritik, co vzpírá. Beru, když to dělá vyhazovač, aby nebyl každý den K.O. a na áru, ale běžný člověk přeci dělá něco s pohybem, zvedat činky je nepřirozená činnost. Ano je to jak výkrm býka.

Daniel (Pá, 23. 4. 2021 - 00:04)

Ano jistě, při výběru správných a správného užívání spalovačů tuků to funguje opravdu dobře. Ono nejvíc jde o tom rychleji pálit tuky a měnit je ve svalovou hmotu.

! (Pá, 23. 4. 2021 - 15:04)

Svalovou hmotu získáš nejsnáze tak, že si ji koupíš u řezníka pod obchodním názvem maso.

Michal (Út, 20. 4. 2021 - 01:04)

Mohl by se někdo podělit o zkušenosti s užíváním spalovačů tuků? Funguje to?

Karel (Čt, 29. 8. 2019 - 21:08)

Díky moc.Hned ho vyzkouším.

Návštěvník (So, 24. 8. 2019 - 22:08)

Podle mně je to genetické, jsou tři typy postavy, vyber si sport, který odpovídá tvé postavě a neřeš to. Být hubený je dnes navíc in.

Karel (So, 24. 8. 2019 - 22:08)

Zdarec,nemáte někdo nějakou radu co si mám pořídit na zvýšení svalové hmoty?Začal jsem chodit do fitness,ale není to ono.

Vilém (Po, 26. 8. 2019 - 20:08)

Určitě si kup www.maxulen.cz super doplněk na růst svalové hmoty.Sám ho beru už nějakou dobu a jsem moc spokojený s výsledkem.

coutliyox (Pá, 24. 5. 2019 - 07:05)

Koupit Steroidy - http://tonzes.com/sterocz.htm

Toník (St, 20. 12. 2017 - 20:12)

Je to asi generační...Ale to přeci není "americké". To bychom spíš pili colu a pojídali hambáče s hranolkama...
I člověk, který sportuje jen rekreačně (kolikrát je to těžší, než profesionálně - ráno do práce, nákupy, děcka, málo spánku), tak ocení právě ty proteiny, jichž je více druhů. Právě ty zjednodušeně řečeno bílkoviny sportovec (i rekreační) ocení.
Pestrá strava k tomu samozřejmě patří, ale i ty specializovanější přípravky nejsou na škodu. Už ale raději končím, ať nedělám reklamu!

sdfg (St, 20. 12. 2017 - 18:12)

Dobrá, dejme tedy tomu tak,...Je to asi generační věc,dnes co je americké to je hezké...
Kulturistiku nemusim,to radši jakýkoliv jiný sport a posilovnu jen na formu.Preparáty ani náhodu,jíst dle chuťi,zdravě a chutně,jídlo potřebuje mít i objem,ne jen kalorie v nějakém proteinu,kde je to koncentrované,protože třeba kuřezí řízek je jen 16 procent protein.

Martina (St, 20. 12. 2017 - 17:12)

Dívala jsem se na ně a nejsou drahé, v porovnání s jinými eshopy

Reklama

Přidat komentář