Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Pavel (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Ahoj Terko rád bych tě poznal taky nosím plinky

Návštěvník (Po, 24. 6. 2019 - 23:06)

Jdi se podívat na nějakou LDN a to tě přejde uvidíš

ok (St, 26. 6. 2019 - 18:06)

Díky za radu. :) Pracoval jsem v LDNku a bavilo mě to :) Jedna mě pak přemlouvala, abych si zkusil také vzít plínky :) Počkej, až budeš po autonehodě v nemocnici a jedna sestra ti dá plínky, pak budeš mluvit jinak. ;)

tip (Po, 3. 6. 2019 - 23:06)

Koukněte se na www.inkopleny.cz, jsou tam i jednorázové s obrázky ze zahraničí, třeba se vám bude líbit.

Mato (Po, 17. 6. 2019 - 21:06)

Ďakujem super, hneď som si aj objednal s obrázky. Teším sa na ne

ok (Ne, 23. 6. 2019 - 23:06)

Pak dej vědět, ale jinak majitel obchodu je vstřícný člověk a přistupuje k tomu diskrétně. Pravidelně u něho nakupuji a jako vždy spokojenost.

Luboš (Út, 1. 1. 2019 - 02:01)

Nevím co je na tom zvláštního kdo nosí pleny já je nosím taky a moc se mi líbí když je mám na sobě. Já nikoho neodsuzují jaký kdo je. Mně se líbí když nosím plenky a gumové kalhotky to je můj životní styl. A prostě to miluju nosit a mít vždy na sobě a cítit tu nádheru že mám plenky na sobě.

M (Út, 1. 1. 2019 - 15:01)

Ahoj Lubosi a to si davas jednorazovky, nebo latkovky? A ty gumove kalhotky si objednavas odkud? Ja z incontinence shop.co.uk, ale je tam dost drahe postovne, ale jinak jsou to spickove gumove kalhotky-hodne vysoke a se sirokym rozkrokem, takze pliny/davam si latkovky/ jsou bezpecne pod igelitem a nemuze dojit k proteceni, ani k prosakovani. Na noc si davam vetsinou natahovaci L na 2-3 detske velke pliny-osusky, a pres den mezi lidi a do prace 2 osusky a plenkove kalhotky M zapinaci. A uplne nejnapadnejsi varianta je, ze si dam jen jednu plinu a pres ni gumove kalhotky S, ale to radeji natahovaci, protoze zapinaci by se mi pri ohnuti rozepinaly. Ale rozumim ti, ze mit na sobe pliny a gumove kalhotky je nadhera a taky si to uzivam.A taky kdyz na sobe nemam pliny a nestahuji me gumove kalhotky tak si pripadam jako nahy. Chci se v nich jit v lete koupat na reku jen s jednou malou detskou plinou 70x70. Moc me to laka. Nechces si dopisovat? Mej se fajn. M

Luboš (Út, 1. 1. 2019 - 02:01)

Nevím co je na tom zvláštního kdo nosí pleny já je nosím taky a moc se mi líbí když je mám na sobě. Já nikoho neodsuzují jaký kdo je. Mně se líbí když nosím plenky a gumové kalhotky to je můj životní styl. A prostě to miluju nosit a mít vždy na sobě a cítit tu nádheru že mám plenky na sobě.

Bobrik (So, 13. 10. 2018 - 11:10)

Trefena husa zagagala.

Ou (So, 13. 10. 2018 - 08:10)

Vidim, ze si tu vy mrdky...Nějak ztrácíš nervy...

9 (So, 13. 10. 2018 - 07:10)

Vidim, ze si tu vy mrdky...Ty kokot uchylnej

Pravy Miki v p… (Pá, 12. 10. 2018 - 15:10)

Vidim, ze si tu vy mrdky vystacite, tak vam preju dlouhou a bolestivou rakovinu, protoze za nic jineho nez pomalu zabit, pochcat a posrat nezaslouzis!

Pravy Miki v p… (Čt, 11. 10. 2018 - 19:10)

A zkoušeli jste někdo...Ahoj, noste si kazdy co chcete a hlavne na co stacite. Ja mam v Bohnicích i ruzne jednorazovky, kdybych uz nic jineho momentalne nemel na sebe, ale jinak jen a pouze detske latkove osusky, igelitou plinu a vysoke gumove kalhotky. Byl jsem v tom zabalu i na prohlidce u lekarky na psychiatrii a sama mi rekla, ze mi predepise jednorazovky od vyrobce, ktereho si vyberu. Ale ze s temi svymi latkovkami a gumovymi kalhotkami jsem chranen lepe, nez by to dokazaly jakekoliv jednorazovky! Jeste neco?

Pravy Miki v p… (Čt, 11. 10. 2018 - 19:10)

A zkoušeli jste někdo...Ahoj, noste si kazdy co chcete a hlavne na co stacite. Ja mam v Bohnicích i ruzne jednorazovky, kdybych uz nic jineho momentalne nemel na sebe, ale jinak jen a pouze detske latkove osusky, igelitou plinu a vysoke gumove kalhotky. Byl jsem v tom zabalu i na prohlidce u lekarky na psychiatrii a sama mi rekla, ze mi predepise jednorazovky od vyrobce, ktereho si vyberu. Ale ze s temi svymi latkovkami a gumovymi kalhotkami jsem chranen lepe, nez by to dokazaly jakekoliv jednorazovky! Jeste neco?

Pravy Miki v p… (Čt, 11. 10. 2018 - 19:10)

A zkoušeli jste někdo...Ahoj, noste si kazdy co chcete a hlavne na co stacite. Ja mam doma i ruzne jednorazovky, kdybych uz nic jineho momentalne nemel na sebe, ale jinak jen a pouze detske latkove osusky, igelitou plinu a vysoke gumove kalhotky. Byl jsem v tom zabalu i na prohlidce u lekarky v zahranici a sama mi rekla, ze mi predepise jednorazovky od vyrobce, ktereho si vyberu. Ale ze s temi svymi latkovkami a gumovymi kalhotkami jsem chranen lepe, nez by to dokazaly jakekoliv jednorazovky! Jeste neco?

Lord voldemort (St, 10. 10. 2018 - 19:10)

A zkoušeli jste někdo plenkové zalepovací kalhotky značky molicare?

mám od seni (St, 10. 10. 2018 - 09:10)

Poradíte jak správně...jsou dobré na navlékání. mají zezadu dopředu pásek na samolepku. normálně ve stoje obepnu jako pásek napnu a zalepím. poté plenu která visí dolu provleču, urovnám penis, napnu nahoru a zalepím do stran. rychlé, perfektně napnuté, krásně sedí. když vím že v ní budu dlouho a že dostane záhul, tak projistotu kolem pasu přetáhnu páslou kolem dokola. lépe drží a i po počurání se nevytahá. občas po delší době se mi stávalo že byla v pase volna. a hlavně volnější kalhoty ji pak nedrželi.musel jsem ji popotahovat.

petr60 (Út, 9. 10. 2018 - 14:10)

ahoj také moc rád nosím plenky a počurávám se do nich vysočina sms na 605029116 hledám někoho podobného

sam (Ne, 30. 6. 2019 - 18:06)

ja sem podobny

Reklama

Přidat komentář