Reklama

Tahání za tanga

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 10:01)

Já jsem kluk a zažil jsem to. Jednou mě k tomu vyhecovala kámoška, když jsem řekl že to nemůže až tak bolet, a jedny jsme koupili. Nepřišlo mi že by byl nějak rozdíl. Asi mají kluci v tomhle větší práh bolesti.

Barča (Ne, 19. 1. 2020 - 18:01)

A koupili jste tanga nebo kalhotky

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Kalhotky by nebyly ono. Chtěla ať toho lituju že jsem to řekl, ale fakt jsem to čekal horší.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Tanga

Barča (Po, 13. 1. 2020 - 21:01)

Přesně

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 13:01)

Zažil jsem a je to asi o prahu bolesti. Pověšení sice trochu bolelo, ale vydržet se to dalo bez problému.

martin (So, 21. 12. 2019 - 21:12)

jednou mi kamarad udelal se slipyma rarez a kdyz jsme byli vsatne na telaku tak ja myvam boxerky a zrovna jsem mel slipy a kluci mi za ne povesili na ten hacek co byva nad lavickama apote lavicku odsunulino ame se ty slipy rotrhli a mel jsem je bez gumy a potom pri vibijenej mi stahli kalhoty i stema slipama
druhy den jsem se mu pomstil a vitah sem mu boxerky az na hlau a poe este rotrch kdyz je mel zahakli za hlavu a on nemel trenky a taky semu stah pred celou tridou ty kalhoty

martin (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

jednou jseme lezli s kamaradama po streomne a delali jsme si naschvali no a jdnou kdyz kamos skakal s toha stromu tak mel zrovna slipy no a zrovna mu koukali z kalhot nota k jsem ho za ne chytyl a kdyz skocil tak se mu zarizli no a druhej den se mi kamos htel postit a vzal provazek nebo spis tkanicko a privazal ji za vetev a za mi trenky nebo spis boxerky no a jak jsem skocil tak ne ze by se urvala guma oni se nerotrhli u gumiale v rozkroku a ja jsem mel trenky na stromne ale on to vodnes huře protoze mel slipy a jasem ho este za ta slipy povesil na vetev a on tam visel akdyz rek zze uz to nevidrzi tak sem mu zatah za noha urval sem mu gumu a on mel jen ty slipy bez ty gumy

martin (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

jednou jseme lezli s kamaradama po streomne a delali jsme si naschvali no a jdnou kdyz kamos skakal s toha stromu tak mel zrovna slipy no a zrovna mu koukali z kalhot nota k jsem ho za ne chytyl a kdyz skocil tak se mu zarizli no a druhej den se mi kamos htel postit a vzal provazek nebo spis tkanicko a privazal ji za vetev a za mi trenky nebo spis boxerky no a jak jsem skocil tak ne ze by se urvala guma oni se nerotrhli u gumiale v rozkroku a ja jsem mel trenky na stromne ale on to vodnes huře protoze mel slipy a jasem ho este za ta slipy povesil na vetev a on tam visel akdyz rek zze uz to nevidrzi tak sem mu zatah za noha urval sem mu gumu a on mel jen ty slipy bez ty gumy

martin (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

jednou jseme lezli s kamaradama po streomne a delali jsme si naschvali no a jdnou kdyz kamos skakal s toha stromu tak mel zrovna slipy no a zrovna mu koukali z kalhot nota k jsem ho za ne chytyl a kdyz skocil tak se mu zarizli no a druhej den se mi kamos htel postit a vzal provazek nebo spis tkanicko a privazal ji za vetev a za mi trenky nebo spis boxerky no a jak jsem skocil tak ne ze by se urvala guma oni se nerotrhli u gumiale v rozkroku a ja jsem mel trenky na stromne ale on to vodnes huře protoze mel slipy a jasem ho este za ta slipy povesil na vetev a on tam visel akdyz rek zze uz to nevidrzi tak sem mu zatah za noha urval sem mu gumu a on mel jen ty slipy bez ty gumy

martin (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

jednou jseme lezli s kamaradama po streomne a delali jsme si naschvali no a jdnou kdyz kamos skakal s toha stromu tak mel zrovna slipy no a zrovna mu koukali z kalhot nota k jsem ho za ne chytyl a kdyz skocil tak se mu zarizli no a druhej den se mi kamos htel postit a vzal provazek nebo spis tkanicko a privazal ji za vetev a za mi trenky nebo spis boxerky no a jak jsem skocil tak ne ze by se urvala guma oni se nerotrhli u gumiale v rozkroku a ja jsem mel trenky na stromne ale on to vodnes huře protoze mel slipy a jasem ho este za ta slipy povesil na vetev a on tam visel akdyz rek zze uz to nevidrzi tak sem mu zatah za noha urval sem mu gumu a on mel jen ty slipy bez ty gumy

martin (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

jednou jseme lezli s kamaradama po streomne a delali jsme si naschvali no a jdnou kdyz kamos skakal s toha stromu tak mel zrovna slipy no a zrovna mu koukali z kalhot nota k jsem ho za ne chytyl a kdyz skocil tak se mu zarizli no a druhej den se mi kamos htel postit a vzal provazek nebo spis tkanicko a privazal ji za vetev a za mi trenky nebo spis boxerky no a jak jsem skocil tak ne ze by se urvala guma oni se nerotrhli u gumiale v rozkroku a ja jsem mel trenky na stromne ale on to vodnes huře protoze mel slipy a jasem ho este za ta slipy povesil na vetev a on tam visel akdyz rek zze uz to nevidrzi tak sem mu zatah za noha urval sem mu gumu a on mel jen ty slipy bez ty gumy

Pavel (Ne, 10. 11. 2019 - 19:11)

Mi skamaradama jsme blbli a jeden žních kdys jsme skakali Že stromu tak mi příval k trenky. Provazek a já sem se zeptal co dělá a on řek utrh jsem ti lístek a já sem trek tak to jo a druhý kousekr provázku zavázal za větev no a já sem měl slipy a on řek tak skalek a já jak sem skocil tak se mi ty slipy zarizli a bolelo to co mysllíte bolí to víc s boxerkami nebo slpama

Pavel (Ne, 10. 11. 2019 - 19:11)

Mi skamaradama jsme blbli a jeden žních kdys jsme skakali Že stromu tak mi příval k trenky. Provazek a já sem se zeptal co dělá a on řek utrh jsem ti lístek a já sem trek tak to jo a druhý kousekr provázku zavázal za větev no a já sem měl slipy a on řek tak skalek a já jak sem skocil tak se mi ty slipy zarizli a bolelo to co mysllíte bolí to víc s boxerkami nebo slpama

Pavel (Ne, 10. 11. 2019 - 17:11)

Mi skamaradama jsme blbli a jeden žních kdys jsme skakali Že stromu tak mi příval k trenky. Provazek a já sem se zeptal co dělá a on řek utrh jsem ti lístek a já sem trek tak to jo a druhý kousekr provázku zavázal za větev no a já sem měl slipy a on řek tak skalek a já jak sem skocil tak se mi ty slipy zarizli a bolelo to co modlíte bolí to víc s boxerkami nebo slpama

Zorka (So, 21. 9. 2019 - 10:09)

Lol :D . Zářez..klasika

Mirek (So, 24. 8. 2019 - 15:08)

Zářez miluju. Vždycky když holce tanga nebo kalhotky vykukují trhnu jima nahoru. Nejlepší je, když se roztrhnou.

Roman (Pá, 26. 7. 2019 - 03:07)

A vy ty kluky ještě máte rádi když vás takhle šikanujou

Jana (St, 31. 7. 2019 - 09:07)

Vždyť jo. Patřili to k tomu věku. Kdyby mi nic nedělali, tak bych si naopak připadala že jsem divná nebo že se mě štítí. Navíc se přiznám že mi zářez (v rozumný míře) byl celkem příjemný. Jak se to zařízlo, tak to dost dráždilo, vždycky jsem trochu zvlhla. Samozřejmě to nesmělo být moc, to už fakt bolelo. Jako když mě za ně pověsili nebo mi je vytáhli až k hlavě tak to už vůbec příjemný nebylo, ale nějak jsem to vydržela.

Hanka (St, 7. 8. 2019 - 20:08)

No máme to stejně ale mi se líbí i když mě pověsí prostě i když to bolí tak trochu i zvlhnu prostě to miluju a doufám že to takhle budu mít dlouho

Reklama

Přidat komentář