Reklama

neztopoří mi penis

Robert (Čt, 25. 3. 2021 - 01:03)

Také mám zkušenosti s gelem, který zabírá do 20 minut. Kupuji ho z obchodu supererekce .com Za 20 minut po konzumaci ho mám zase jako v 18. Díky němu mohu souložit zase několikrát za sebou, je to opravdu síla. Je to gel runner, který si beru vždy po velkém balení.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 02:03)

Správnej chlap se ztopoří i na smrtelném loži. Z ženskejch, který dokážou nahatý uděla techniku Čínský sátně, se ztopoří i mrtvýmu. Otec ztopořitel se na to božím okem nadrženě kouká a cloumá to s ním, kdyby nežil v celibátu tak by skočil na Héru.

ytong (Po, 22. 3. 2021 - 01:03)

A to já znal faráře,jak šukal ženský na káře !!

Karel (Ne, 21. 3. 2021 - 22:03)

Já jsem se koukal na pořad s Bohoušem Kleplem a ten tam zmínil, že ho jednou strčil do vysavače, a hezky rychle tedy zmáčkl čudlík. Nicméně, pokud se to vylepší a vysavač se dá na nejnižší výkon a strčí se to do tlustostěné skleněné nádoby. Holt kdo je starší už si musí pomoci.

Karel (Ne, 21. 3. 2021 - 21:03)

Takže radíte doktora nebo gel? Ten gel jíte nebo si ho dáváte na přirození?

Tonda (Ne, 21. 3. 2021 - 06:03)

Není to žádná legrace, měl jsem spolužáka, věčně psal dopisy nějaký Aťce, pak si s ní dal jakejsi výlet že jako přenocují, a byl zvadlý, makonec se přiznal že se mu nepostavil. Byl ho takový hezounek, holky ho měly rády, oženil se po třicítce, měl dvě děti, ale už dávno vím že spolu nesouloží. Někdo je čilej, druhý je čilejší, někdo si nevrzne ani ve třicítce. Mrdání není pro každého. Znám faráře tomu stojí jen vidí babu ...mladou, starou, a nic, zatím bez výsledku, i když co není může být, pak jsou notoričtí honiči co se stydí s babou promluvit, těžko se seznamují. Ten co tu píše že nemá čas jít k doktorovi, že je pořád v práci, tak ať si s prominutím políbí prdel, když má měkýše ať si pak neztěžuje!

ytong (Ne, 21. 3. 2021 - 04:03)

Mě stojí furt-i na 29.února !

cákal (So, 20. 3. 2021 - 19:03)

Rada pro všechny měkký ptáky, ať je vám kolik chce musíte jít lékaři. Nemohu nikomu radit, taky co asi bych mohl poradit, nějakou blbinu, dát si ptáka do sádry a pod. Já jsem neměl nikdy žádné problémy, už když jsem byl malý sotva mi byli tři roky máma mne koupala ve škopku, mě stál pinďour, jak jezdila kolem se žíněnkou stál jako tyčka, ohnula ho a piňdourek se zase vrátil zpátky. Později ve škole bych oprcal každou spolužačku. Začal jsem brzo už po 13 letech, ale nebylo to jako nijak příjemný až později . To už jsem se učil, ve třídě bylo víc holek, některé byly chtindy, prcali jsme v parku a cestou domů jsem se třeba zastavil u spolužačky, nikdy jsem neměl problém. Otec když mu bylo přes osmdesát. tak měl také pořád nějaké baby. Ty baby si ho chválily, některé to říkaly i mě, jaký je fotr frajer. Byl vdovec a netrpěl samotou. Jo a jestli já se dožiju takového věku doufám že budu prcat taky. ono je to sděvčaty tak, že oni si toho chlapa najdou, když je chlap vůl, ožrala a bije ženský, tak si nevrzne ani kdyby mu stál až do ameriky!

Pavel (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Karle neházel bych flintu do žita (i když jsem to na chvilku také udělal) Totálně jsem zanevřel na sex a pomalu i život, protože jsem se s tím nedokázal vyrovnat. Pak jsem si řekl, že prostě budu zkoušet přípravky na erekci a uvidím, jestli to zabere. Měl jsem asi na 4 pokus štěstí ne na prášky, ale na gel po kterém mám zase pevnou erekci. Takže rozhodně doporučuji také zkoušet a život bude zase veselejší!

Karel (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

Já už zkoušel několik přípravků, ale mám ten stejný problém. Prostě mi to nejde....

Valér (Pá, 23. 8. 2019 - 18:08)

Já mám erekci furt, mám 80 let.

luci (Pá, 23. 8. 2019 - 23:08)

Tak buď rád , pokud máš ovšem kam zavést jinak je to problém , ale snadno řešitelný.

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2019 - 11:08)

Nesmíš tolik masturbovat, pak se nediv.

! (Ne, 18. 6. 2017 - 20:06)

Taky nebude věčně! Můžeš ho potom půjčovat manželce na čištění oken místo jelenice!

Dan (Ne, 18. 6. 2017 - 15:06)

Venco jestli nekecas tak bud rad ze ti porad stoji jak beton.

Venca (Po, 8. 5. 2017 - 21:05)

Jak tak koukám, mám kliku že mě pořád stojí, když je potřeba, stačí že si v hlavě přehrávám nějakou mrdanici a je trvdej jako beton. a stojí jako tyč když příjdu utahanej z práce.

viktor (Po, 8. 5. 2017 - 20:05)

Opravdu podpora jak tu vidim zasnu jak ceskej clovek je zlej ,mam problemy taky zkousim kegelevy cviky a zlepsuje se to,

marek (So, 18. 3. 2017 - 12:03)

Opravdovu zasnu misto podpory banda delilu,zkus kegelovy cviky,me to hodne pomohlo.zadej do vyhledavace a ono te to navede,opravdu ceskej clovek zustane idiotem.

Petra (Út, 28. 6. 2016 - 11:06)

sem věčně v práci málo...Tak se vykašli na svůj penis a makej. Stejně podle tvého popisu nemáš čas jít k doktorovi. Tudíž ani na honění tvého žužlíka a ani na pořádnej šukec.

No ta... (Út, 28. 6. 2016 - 09:06)

Stojí to za to, si ten čas najít. Vím, jaký je to pocit s tím to problémem. Neblbni řeš to.

Reklama

Přidat komentář