Reklama

Vzrušuje mě máma

Hanz (Čt, 23. 8. 2018 - 20:08)

Na dovolený sem mamce mazal...Když vás vzrušuje máma najdete si ženu v jejich letech

pavlik (So, 18. 8. 2018 - 21:08)

Já jsem se narodil mámě, když byla ještě neplnoletá, takže když jsem byl v pubertě, bylo ji kolem třiceti a fakt pěkná ženská. Mohla by to být klidně i moje partnerka. Taky jsem ji často šmíroval u koupelny anebo v létě když byla v plavkách a opalovala se venku na dece, tak jsem ji z okna pozoroval a byl jsem vzrušený, někdy jsem i honil a i orgasmus byl. Nejvíc hrdý jsem na to, že já jsem vlastně vyrůstal v jejím bříšku, než jsem se jí narodil a já jsem prošel její pipinou, když mě vytlačila na svět. Tahle skutečnost ve mě vzbuzuje hrdost.

Fanda (So, 18. 8. 2018 - 03:08)

Děcka co tu řešíte? To co...Na dovolený sem mamce mazal krémem záda , táta byl ve vodě tak sem se nabídl :) popravdě sem se u toho taky vzrušil , souhlasím s prispevkem pokud je ženská atraktivní tak chlapa ikdyz to je její syn prostě pritahovat bude, taky bych si s ní jako se ženskou dovedl predstavit sex když bychom byli sami doma, zajímalo by mě jestli jí treba taky někdy napadla myslenka mě vyzkoušet :) Neváhal bych

anonym (Ne, 13. 8. 2017 - 00:08)

Právě jsem viděl máminu...Ja mám to isté...mamka je často v práci, takže dosť často aj masturbujem pri jej spodnom prádle a neraz som ju nenápadné sledoval, ako masturbuje, a vystriekal som sa pri tom samozrejme...mám na ňu slabosť, je veľmi sexy a niekedy, keď spí, tak si nad ňou vyhoním, moc fajná je, milujem ju...pred spaním myslím na to, ako s ňou trtkam a fest ju milujem

Steven (Po, 17. 4. 2017 - 00:04)

Je moje máma, jakou kundu...Tod musím říct perfektní básen chlape :D

Petr (Ne, 19. 1. 2020 - 05:01)

Nedavno sem spal vedle mami a ve spanku jak spala tak si mislela ze mrda,tak se pak pomalu priblizila a byla us naha a ja sem ji sahnul na zadek a prstem sem ji tam vjel,a pak sem ji tam ho dal ,byla hned mokra,dobre se mrdalo a vistrik sem doni a mackal kozi,a po mesici sem mrdal tetu bylo to supr,mnela kundicku omg,ale k segre se nak priblizujeme mozna ji omrdam

Doktor (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

Radši si nejdřív udělej domácí úkoly, pak můžeš fantazírovat ostošest.

Bohuš (Po, 11. 6. 2018 - 12:06)

Jajjj uchylni
Lucko, proč úchylní ? Vysvětli mi to !

jaktoříct (Ne, 10. 6. 2018 - 23:06)

mě spíš jenom vzrušuje představa jak jí to říkám a jak zareaguje na to

Pavel (Čt, 22. 8. 2019 - 06:08)

Mě se to taky líbí a byl jsem i tak drzí že jsem ji napsal jestli by mi neposlala fotku jak je nahá nebo aspoň prsa. Po chvíli hučení mi prisla fotka podprsenky, aspoň něco.

A (Čt, 22. 8. 2019 - 20:08)

Tvoje vlastní?

Pavel (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Ano podprsenka mojí mámy kterou mi poslala ona.

Slávek (Ne, 13. 1. 2019 - 00:01)

Tak mě by spis zajimalo jestli to ty zensky napadne, kdyz je vidi vlastni syn treba jen v kalhotkach a helence doma a musime delat jako ze nic , taky se mi libi mamka jako zenska které nevadi ze po jejim byste chodi syn jen v boxerach :) Mluvím o sobě nikdy mi nic nerekla že je to nevhodné ... , nevim co by mi řekla na to kdybych se jí sveril ze ji ucuchávám kalhotky ....

Kde (Ne, 29. 1. 2017 - 09:01)

Je moje máma, jakou kundu má?
Bydlí za horama, sex si užívá.
Houpou se jí kozy, má je jak vozy.
Jak bych rád bych si šáhl,
bradavky cucal...

Li-ne (So, 28. 1. 2017 - 21:01)

Lucko ,nauč se napřed psát a pak můžeš přispívat svými trapnými názory.

lucka (So, 28. 1. 2017 - 20:01)

A pak ses probudil s rukou...Jajjj uchylni

martin (Ne, 22. 9. 2013 - 20:09)

Říkáš, že mamka je...i když je tam klíč je přes něj vidět, máme to tak i na záchodě

Návštěvník (Čt, 24. 2. 2022 - 08:02)

a tam se na ní taky koukáš nebo posloucháš jak čůrá?

kriminalista (Ne, 22. 9. 2013 - 20:09)

Říkáš, že mamka je zamčená a přitom ji pozoruješ klíčovou dírkou. Tady mi tvoje výpověď nesedí. Když je zamčená, tak je klíč v zámku a není přes něho vidět. Tak znovu! A nevoď nás za nos.

Nikdo (Pá, 28. 4. 2023 - 09:04)

A ty snad rovnáš klíč aby nebylo vidět?

Reklama

Přidat komentář