Reklama

Holky,o co vám vlastně jde?

Hm (St, 21. 8. 2019 - 21:08)

tak to jsi asi v menšině...

o co (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

No přece o plnou kešeňu.

o co holkám jde?? (Út, 20. 8. 2019 - 17:08)

No přeci o sex a o peníze. O co jiného by jim asi šlo, nemyslíte???

Návštěvník (Út, 20. 8. 2019 - 19:08)

To je blbost. Některým určitě jo, ale mi jde o lásku, věrnost, důvěru a spolehlivost. Ale to chci moc.

Jana (Po, 18. 6. 2007 - 13:06)

Kluku, jak se ti daří? Napiš jestli se něco zlepšilo ve tvém životě.'

Jakub (Čt, 8. 3. 2007 - 22:03)

Tak jak se máš Kluku? :-) ...'

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 23:03)

Nauč se žít :-) Vztekloune ...'

Honza (So, 3. 3. 2007 - 23:03)

A za co bych se Ti ty spratku jeden omlouval? Nějak toho o té Alence víš .... že by jsi byl/a skutečná?
Jinak nezacláněli .... prosím .... nezacláněli ...:o)'

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 22:03)

Mohl by ses omluvit Alence, ona je skutečná totiž :-) Vážně se nemáš rád Honzo ...'

Honza (So, 3. 3. 2007 - 22:03)

Ale asi by bylo od nás lepší, kdybychom tu nezacláněli, pokud to není k tématu .... co říkáš Kubo ... jeden!!!'

Honza (So, 3. 3. 2007 - 22:03)

Jakoubku .... brávo .... pěkně jsi to okopíroval, jen jsi pozmněnil to datum .... nuž co bych také od Tebe mohl chtít a čekat, chichi ...

Co k tomu všemu opravdu dodat ??? .... anonym/Jakub/Alenka,jeden jest a asi nikdy tím moudrým nebude .... připadá mi to jako docela zoufalý krok člověka .... jinak asi inteligentního .... jak je zde vidět ... hahahaha :o)))))'

Honza (So, 3. 3. 2007 - 22:03)

tak v něčem máš pravdu, ale v něčem si to nemyslím. Třeba, že by měli žáci se více snažit učiteliporozumět, pokud učitel jede jako stroj a nesleduje zda ho žáci dobře poslouchali a porozumněli, tak asi jeho výklad bude na pendrek ... Ono také jak žáci prospívají je vizitkou učitele .... mělo by být v jeho zájmu, aby jeho žáci všechno pochopili a měli dobré výsledky ... ano i žáci by se měli snažit, ale někdy stačí jen trochu neporozumnění látky a pak je to všechno někde jinde.
A pak já jsem to původně psal o tom jak jsou lidem podávány třeba ty uživatelské manuály na elektroniku .... tak by asi také bylo lepší, kdyby uživatel se snažil porozumnět tomu manuálu ??? Fakt je to někdy psané ... přeložené pro mimozemšťany.
Tuhle jsem měl docela problém nastavit pitomou novou televizi ... když jsem se vykašlal na manuál, který mimochodem popisoval spoustu bezpečnostních věcí, které spíše vyděsí uživatele ...ale to co bych tam potřeboval tam nebylo, tak jsem zapojil mozek a využil zkušeností z minulých nastavování jiných televizí a pak jsem to nastavil mnohem jednodušeji, něž bylo (nebylo) v manuálu. U předešlé televize jsem zase musel použít anglickou verzi, anglicky moc neumím, ale s pomocí tohoto manuálu jsem to dal do hromady.

Nemyslím, že jsem tu první otázku dal nějak špatně... nesrozumitelně, kdo chtěl tak to pochopil hned, mě taky nikdo nic nevysvětloval, prostě mi řekli, že se mám mít rád ...ale nevěděl jsem jak to myslí a co to je mít se rád .... proto ten dotaz. Jen jsem tu naspal trochu více o sobě, ale nemělo to vysvětlovat ten můj dotaz, jen jsem se trochu rozepsal, ale asi je to dobře. To, že se točím stále v kruhu je možná pravda ... ale jak mám najít a otevřít dveře, když je ještě nevidím ? Tak jo, asi je to fakt o tom i více si věřit, ale problém je, že to je jen v něčem a to jsou právě vztahy se ženami ... ne, že by byl problém se s nimi seznámit/sejít, poklábosit a dobře pobavit a opět se sejít, v tom není problém ... problém je spíš v tom, že se bojím jít do hlubších vztahů ... nedej bože, kdyby mě najednou moc chtěla, to bych honem dal zpátečku ... to by na mě musela moc pomalu ... mám prostě strach z hlubších vztahů ... velký závazek na který se nějak po všech těch zkušenostech už necítím. Asi bych musel stoprocentně vědět, že je to ta pravá a že mi bude ve všem vyhovovat ale ... jsou vůbec takové?
Prostě se bojím jít znovu do nějaké nejistoty a jistotu asi nemáme nikdy ... a riskovat ... to už se bojím ... zklamání bylo velké.
Vím, že bych to měl nějak vymazat z paměti, ale to neumím ... asi bych potřeboval být postřelen amorovým šípem, pak by to šlo asi samo ... nevím ? Jo v podstatě jsem silnej, je fakt, že když si zpátky promítnu co všechno jsem musel ustát a bylo toho fakt moc, tak jsem vlastně dobrej a asi bych k tomu potřeboval najít tu správnou partnerku a řešit vše ve dvou. Mám několik kamarádek ....přítelkyň, ale co z toho časem bude opravdu nevím ... neřeším to a nechávám tomu volný průběh, nuž uvidíme. Rozhodně jsem nezahořkl a nehodil flintu do žita, život jde dál a je docela pěkný a věřím, že se jednou najde příjemná a milá přítelkyně a bude to OK.'

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 21:03)

Jestli jsi Honzo psal Ty citace Ty, tak Ti gratuluji :-) Jen jako zkušený člověk bys mohl pochopit, že pokud je uvedeš bez předchozích a následujících reakcí, tak pro kohokoliv jiného jsou zbytečné :-) Já vím, chtěl jsi opět pobavit, jen z Tvé hlavy to prostě nikdy nebude ... Že mám partnerku a jsem šťastný, tím nebudu nikoho přemlouvat, nemám to zapotřebí ...'

Kerstin (So, 3. 3. 2007 - 19:03)

Já už se na to nemůžu dívat, Jakub a Alenka, to jsou dva buzeranti, co tady furt někoho peskujou a buzerujou... nechcete si najít lepší místo, než je tahle diskuze a lepšího člověka, než je Honza? Člověk napíše názor a neustále dokola mu to budete omlacovat o hlavu... blbci'

Alenka (So, 3. 3. 2007 - 15:03)

Sice jsem psala,že se již k Tobě nebudu vyjadřovat,ovšem mi to nedá.
Alenka-není imaginární a už vůbec né s mozkem Jakuba!Jedna rada: Neskládej si tu fantasmagorie,nebo by Tě mohl v brzké době navšívit Dr.Chocholoušek.
Netrav tolik času na Doktorce a řid se pro změnu tím,co Ti radila Olga.
Jinak hezký den Honzo.'

Honza (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

Omlouvám se, zapomněl jsem tam dát nick Honza.'

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

To Jakub: Myslel jsem si, že jsi chytřejší .... ale opak je tomu pravdou ....

Tak třeba toto, cituji; .... Připadáš mi Honzo, jako ryba, která neumí plavat, ale přesto se neutopí ...
Tak to je opravdu moudré přirovnání, hodné tvého formátu ....
Ještě jsem neviděl žádnou rybu, která neumí plavat a ještě, aby se utopila ?!? .... no nic ....
A ta trapárna s tou imaginární Alenkou s mozkem Jakuba ....

Jsi proti mě strašně zaujatý, možná mi závidíš .... nevím .... hlavně Ti vadí, když vidíš mé jméno .... a tak to je asi stejné jako když já vidím Tvé xxcd/Jakub/anonym a k tomu ten Tvůj názor .... chjo ....

Další tvá citace; Vážně mám pocit, že jsem "starší", než Ty ...

Tak to bych Tě spíš mohl jen politovat .... ale mě nikdo nemusí litovat, nemám to zapotřebí a jsem teď spokojenej ....
To jen Tvá bezmezná hloupost Tě svazuje a mozek nedokáže pracovat tak jak by měl :o)

Jo a taky moc nevěřím, že vůbec máš nějakou partnerku .... nenenene ????

Buď zdráv a vesel :))))'

Honza (So, 3. 3. 2007 - 01:03)

:o)))

Iva (So, 3. 3. 2007 - 00:03)

Je to asi týden co jsem sem psala, že mě nagelovaní frajeři spíše odpuzují, a že se mi líbí kyž je kluk stydlivej.'

Honza (Pá, 2. 3. 2007 - 21:03)

Kubíčku, jsi mi už tou tvou trapností k smíchu ... pozdravuj Alenko/Jakuba a i Ivu :o))))'

Reklama

Přidat komentář