Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Karel (Čt, 29. 8. 2019 - 11:08)

Slunečnice, a už jsi někdy před nějakým klukem čůrala? A pokud ano, jaký jsi u toho měla pocit?

slunečnice (So, 31. 8. 2019 - 17:08)

Ne, ještě nikdy jsem to před klukem nedělala. Ani si nedokážu představit jestli by mě to vzrušovalo nebo jaký pocit vůbec bych při tom měla. Spíš mě vzruší a to dost, když se před druhýma odhalím, když vidí to, co je na mém těle nejintimnejší. Ale jen tak letmo, mnohdy v náznaku.

Návštěvník (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

Kolik ti je? Nestydíš se třeba na koupališti před cizími lidmi?

slunečnice (Po, 2. 9. 2019 - 16:09)

Bude mi 16, no ještě něco schází. Hrozně jsem se styděla tak do svých třinácti. Byla jsem jak vyžle, hubená, jen malinko náznak prsou. Spravila jsem se jakžtakž k těm patnácti. Teď všichni říkaj, že mám pěknou postavu. Snad je to i pravda, ráda provokuji a cítím ty pohledy. A zjistila jsem, že se líbím i dosti dívkám. Takže na koupáku ale i jinde si to užívám.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 22:09)

V kolika ti začaly růst prsa? Kde jinde než na koupaku si to užíváš?

slunečnice (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

Až tak kolem dvanácti ale nic moc to nebylo. A ani není doteďka. Ale jsem ráda, že mám menší prsa a vím, že mnohým se to i líbí. Teď jsem přišla z koupáku, asi naposled letos. Od zítřka se má změnit počasí a tam jsem se tak trochu předváděla. Jinak si to užívám třeba v tom vlaku. Jedna spolužačka je určitě do mě zamilovaná a já ji provokuji tak, že mám ruku položenou na stehně, blízko rozkroku a prstem pohybuju jako bych se dělala. Dívá se na to a musí být úplně mimo z toho. Tak takový věci mám ráda.

Lukáš (Pá, 6. 9. 2019 - 22:09)

Tak menší jsou lepší, než nějaký velký, co pak holce visí.

Dana (Pá, 6. 9. 2019 - 23:09)

Taky mám prsa dosti malá ale mýmu klukovi se hrozně líbí. Když si s nima hraje, tak mě dokáže přivézt až k extázi. Nakonec jsem ráda těm mým prsům, tak jsem z nich kdysy byla nešťastná.

Lukáš (So, 7. 9. 2019 - 00:09)

Tak ségra je má myslím akorát do ruky, malinko větší jsou fajn, ale nic velkého.

Jonas (Pá, 6. 9. 2019 - 03:09)

Slunečnice a na koho při tom myslíš? Na kluky nebo na holky? Jsi Bi?

slunečnice (Pá, 6. 9. 2019 - 16:09)

Řekla bych, že víc než polovina holek v tomto věku touží po tom, pomazlit či pomilovat se s druhou dívkou. Taky k nim patřím i když samozřejmě chcu kluka.

Evča (So, 7. 9. 2019 - 17:09)

Zkus to s holkou, je to něco skvělého, sice jsem se ze začátku obávala co a jak bude a co dělat, ale po chvíli jsem se už odvázala rozjela se a moc si to užila. Kluk je taky skvělý, ale s holkou je to jiné a v něčem i lepší. Neváhej.

Návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

Evi a ty jsi to už zkusila s holkou?

slunečnice (So, 7. 9. 2019 - 20:09)

Je to moje velké přání alespoň něco málo mít s dívkou, avšak zatím mám smůlu nějakou najít. Jsou tak dvě spolužačky o kterých si myslím že by si daly říct, avšak bojím se některé z nich něco naznačit. Přitom tak ráda bych se s nimi pomazlila. Snad to někdy vyjde.

Lukáš (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

Pokud se nezeptáš, tak nebudeš vědět jestli na tom nejsou stejně jako ty.

slunečnice (Ne, 8. 9. 2019 - 09:09)

Zkusím to hned zítra v pondělí s tou spolužačou z vlaku odpoledne ze školy. Vím, že se pořád na mě dívá a snad to bude tím, že se jí líbím. Nebo se na mě dívá a říká si, jak jsem blbá. Ale to asi ne. Zkusím ji jen tak lehce pohladit, třeba po vlasech nebo položit na okamžik ruku kolem ramene. Když necukne, tak snad to bude dobrý a pak uvidím co dál.

Evča (St, 11. 9. 2019 - 15:09)

Tak jak to dopadlo?

Evča (Ne, 8. 9. 2019 - 11:09)

Dobrý plán, tak uvidíš. Na mě to podobně zkusila kamarádka a neodmítla jsem to. Dnes už to s ní běžně dělám a nechala jsem se od jedné holky sbalit i na zábavě. Ten můj kluk mě podpořil, že v pohodě a spíš mě v tom ještě podpoří. Líbí se mu to.

Petruša (Út, 10. 9. 2019 - 09:09)

Takže tvýmu klukovi nevadí, že máš dívku se kterou se milujete? Dívá se na vás když jsi s ní?

Evča (Út, 10. 9. 2019 - 13:09)

Nevadí a proč by mělo? Když jsme spolu a on občas taky, tak se dívá, na tom nic není a při tom si ho vyhoní. Mám zkusit aby se přidal, nebo radši neriskovat?

Reklama

Přidat komentář