Reklama

římský hrnec

Daniela (Čt, 22. 8. 2019 - 06:08)

Kupovala jsem si pánvičku z titanu za 1700 od zgastro.cz, je to v podstatě investice na celý život. Dávají navíc záruku 25 let na nezkroucení povrchu.

Eva (St, 21. 8. 2019 - 07:08)

Titanové? To je lepší než nerezové? Kolik stála pánvička z titanu?

Daniela (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Vyzkoušela jsem už opravdu hodně hrnců, a pánviček. Nejlepší co jsem měla, tak titanové nádobí, nic se mi na to nepřichytí, a to na pánvičku dávám úplně minimum tuku.

Eva (Po, 19. 8. 2019 - 16:08)

Z jakého materiálu máte doma hrnce prosím? Vybírám to už asi týden, a nevím podle čeho se rozhodnout…

jediě (Čt, 22. 8. 2019 - 07:08)

Litinové.

Pár detailů (Ne, 10. 3. 2013 - 13:03)

•hrnec musíme VŽDY před použitím namočit minimálně na 15 minut do vlažné vody, čím déle je ponořen, tím lépe. Hrnec ponoříme celý a také dovnitř nalijeme vodu. Nezapomeneme namočit i víko, pokud víme, že jej budeme potřebovat. Pokud bychom tak neučinili, hrnec by v troubě prasknul,
•hrnec VŽDY vkládáme do studené trouby! Teplotu zvyšujeme během pečení postupně až k nejvyšší požadovné teplotě. Nejvhodnější je horkovzdušná trouba,

Hmmmmmmmmmmmmmm (Ne, 10. 3. 2013 - 10:03)

Dobrý den, dovoluji si...Poradíte prosím, koupila jsem římský hrnec, návod dodržovala do posledního puntíku, přesto mi římský hrnec během zapékání v troubě celý praskl kolem dokola. Zkrátka dno celé odpadlo. Čím to je?

Radovan Marin (So, 9. 3. 2013 - 22:03)

Dobrý den, dovoluji si vstoupit do Vaší diskuze a vložit odkaz na naše stránky www.srbské-vino.cz, kde naleznete ucelenou nabídku srbských vín a koňaků, ale hlavně nabídku tradičních srbských (římských) hrnců pro zdravé vaření bez tuku včetně návodů na použití. Tyto hrnce jsou ručně vyráběné z čistě přírodních materiálů bez použití chemických přísad. A co je nejdůležitější, tyto hrnce stačí opláchnout teplou vodou bez saponátů a před použitím v troubě je není nutné namáčet ve vodě. Více naleznete na našich stránkách www.srbské-vino.cz.
S pozdravem,
Radovan Marin

Franta V. (Út, 24. 11. 2009 - 19:11)

Zlatka-Jitka-Zlatka-Jitka.
Opakování je matka moudrosti.
PS: platí jen pro debilky

Návštěvník (Pá, 21. 6. 2002 - 21:06)

římský hrnec je fajn. Vaří se v něm úplně stejně jako v normální zapékací misce, jenže bez tuku. Takže na dno třeba poklást brambory nakrájené na plátky, proložit brokolicí, vajíčkem a sýrem , dát do trouby a je z toho super večeře-lehká, a netučná, ale ne suchá, protože to pustí vodu.'

Zuzana K. (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

Podobně zdravotně nezávadný je i titan, ten doktorka doporučila zase nám. Dá se na něm vařit i bez tuku, navíc je to materiál, který se používá na lékařské nástroje, viz: http://www.krasnezeny.eu/jake-ucinky-maji-kovy-na-nase-zdravi/
Hrnce máme z této stránky: http://www.bonio.cz/, kuchařku jsem si k tomu objednala cca za 200 Kč tuto: http://www.zgastro.cz/prislusenstvi/12-kucharska-kniha-varime-v-titanovem-nadobi-9788074292842.html
Snad někomu moje tipy přijdou vhod, přeji hezký den!

hm (Út, 5. 5. 2020 - 17:05)

Ale toto není z titanu. Litina a nebo smalt je lepší.

Zlatka (Ne, 21. 4. 2002 - 10:04)

Paní doktorko,manžel drží dietu, má žlučový kámen a musí na operaci. Ale nejdříve musí sundat tuk v krvi (má ho 3x víc, než je norma, dostal i lék - Lipanthyl 200 M). Při této příležitosti jsem zakoupila římský hrnec. Je opravdu vaření v něm tak zdravé?Pro ostatní: Máte někdo zkušenosti s vařením v římském hrnci? Nemohu sehnat žádnou kuchařku, jsou vyprodané. A proto Vás prosím, jestli máte někdo recepty, můžete mi je poslat? Předem děkuji Zlatka'

Reklama

Přidat komentář