Reklama

Výprask vařečkou

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 18:08)

Jasný každý výrobce má tu velikost trošku podle sebe proto to tak je .. Napadlo mě pár možností, ale nejlepší a nejsnazší bude asi pomáhat.. Pač jinak to budeš mít jak říkáš do matury za trest ...

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 19:08)

A poradite pls.. kamoska mi rekla at je proriznu a v nejhorsim pretrpim ten jeden vyprask a budu mit nove holinky. Ted to jde ale az bude prset to budu zas řešit no

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 19:08)

Taky mě to napadlo, když ti nebude vadit ten jeden výprask, kterej za to určitě schytáš . Ale aby si pak za trest nedostala ty stejný .. Chtělo by to poškodit trošku chytřeji .. Napadla mě díra hřebíkem, jako že si na něj stoupla a teď tam zatíká nebo kdyby byl někde čerstvější asfalt tak si do něj stoupnout jako že nevědomky a konec konců jsou to hlínky, tak někde v lese nebo na poli, že se ti vyzula v bahně, ...

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 19:08)

Myslíte, jako, že bych jednu někde nechala a došla bos a domů :-D, hřebík nevím, aby to neprojelo i nohou. S vypraskem nevím no, asi v nejhorším jo no

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 19:08)

Přesně tak jednu nechat a s druhou zablácenou dojít domů .. Jestli ještě vydržíš do října tak to bude věrohodnější .. budou výlovy rybníků a tak můžete jako že s kámoškou jít na nějáký a tam to v tom bahně zůstane jak nic ..

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 20:08)

Děkuji za rady. Bude to horší s tim rybníkem nejbližší máme asi 5km a představa jít domů bosa mi není moc příjemná. Obávám se, že ať to udělám jak koliv, obtiskne mi matka ten nový proutek co přinesla za ten starý na zadek

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 20:08)

Tak to je blbý to bych taky nesel .. Leda jak si psala prvne si to odpracovat .. V horším případě bude na zadku prut a leginy to kryt asi nebudou ..

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 21:08)

No nejspíše ne. Prozatím děkuji

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 21:08)

I tak to hravě zvladneš, už si určitě zvyklá .. Nemáš zač Peti .. držím palce .. třeba ještě na něco s kámoškou příjdete ..

Petra (Po, 19. 8. 2019 - 11:08)

No.. dík. Jo třeba ještě jo

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 13:08)

Jaaj, tolika ran, za co tolik dostáváte? Já dostala za kouření, mamka mě vycapla jak s kámoškou kourime, na miste sem dostala pár facek a doma vareckou. A to nejspíš dostanu ještě od taty až se vrátí z montáží..

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 14:08)

Peti když si tady toho prečteš víc, tak zjistíš, že Irča s Mončou v tom mají i trošku oblobu a řekl bych, že některé výprasky dostávají i zbytečně provokativně .. Ty dostáváš za co a kolik ti je ??

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

Naposledy sem dostala, když jsme s kámoškou zkoušely kouřit cigarety, ona je někde sehnala a tak nám to nedalo ale máma šla venčit psa a uvidela nas. Přiběhla, dostala sem par facek, musela sem domu a doma mi naridila utřít psovi nohy od bláta a odešla. Jenže se vrátila s vareckou a hned v předsíni sem dostala. Musela sem se ohnout přes botnik a ona mi stáhla leginy i kalhotky ke kolenum a serezala mi vareckou zadek. Mela jsme ho cerveny jak ty holinky co sem mela na sobe...

Jirka (Pá, 15. 10. 2021 - 11:10)

Váš sis to zasloužila

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

A jak dopadla kamarádka ?? Té to prošlo bez trestu ??

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

Určitě nic příjemného, ale do budoucna tě to třeba poučí a k cigaretám tě to táhnout nebude. Co by za to něktří kuřáci dali, kdyby jim to zarazili hned na začátku .. Mám podobný zážitek i když né tak drastický a jsem nekuřák ...

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

No to ne, ale vím, že musím poslechnout a tak sem držela. Ikdyz sem cítila jak se mi chvěje zadek a měla sem ho úplně stažený, když mi mamka stáhla kalhotky...

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

To ano poslouchat se musí.. A tak třeba máš na dlouho vybráno ..

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

To záleží na taťkovi až se vrátí, zda nedostanu i od něho. Hlavně ten den už sem dostala ráno od mamky a za kouření už to bylo ten den po druhé. Kámoška je v pohodě ani zaracha jako já nedostala. No její rodiče to neřeší, ikdyz jim to moje máma řekla, má to doma volnější než já.. Jinak mi je 16 let teďka a stále musím poslouchat a i na zadek dostanu no

Jouda (Ne, 18. 8. 2019 - 20:08)

Dnes je tolik hezkých věcí, které si člověk může dopřát místo drahých cigaret. :)

Reklama

Přidat komentář