Reklama

Výprask vařečkou

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

Naposledy sem dostala, když jsme s kámoškou zkoušely kouřit cigarety, ona je někde sehnala a tak nám to nedalo ale máma šla venčit psa a uvidela nas. Přiběhla, dostala sem par facek, musela sem domu a doma mi naridila utřít psovi nohy od bláta a odešla. Jenže se vrátila s vareckou a hned v předsíni sem dostala. Musela sem se ohnout přes botnik a ona mi stáhla leginy i kalhotky ke kolenum a serezala mi vareckou zadek. Mela jsme ho cerveny jak ty holinky co sem mela na sobe...

Jirka (Pá, 15. 10. 2021 - 11:10)

Váš sis to zasloužila

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

A jak dopadla kamarádka ?? Té to prošlo bez trestu ??

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

Určitě nic příjemného, ale do budoucna tě to třeba poučí a k cigaretám tě to táhnout nebude. Co by za to něktří kuřáci dali, kdyby jim to zarazili hned na začátku .. Mám podobný zážitek i když né tak drastický a jsem nekuřák ...

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

No to ne, ale vím, že musím poslechnout a tak sem držela. Ikdyz sem cítila jak se mi chvěje zadek a měla sem ho úplně stažený, když mi mamka stáhla kalhotky...

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

To ano poslouchat se musí.. A tak třeba máš na dlouho vybráno ..

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

To záleží na taťkovi až se vrátí, zda nedostanu i od něho. Hlavně ten den už sem dostala ráno od mamky a za kouření už to bylo ten den po druhé. Kámoška je v pohodě ani zaracha jako já nedostala. No její rodiče to neřeší, ikdyz jim to moje máma řekla, má to doma volnější než já.. Jinak mi je 16 let teďka a stále musím poslouchat a i na zadek dostanu no

Jouda (Ne, 18. 8. 2019 - 20:08)

Dnes je tolik hezkých věcí, které si člověk může dopřát místo drahých cigaret. :)

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

Aha až tak .. No když to bylo už po druhé, tak je možný, že si máma bude stěžovat, že na tebe nestačí a měl by tě srovnat.. Tak budu držet palce, ať se slituji .. Kámoška to má dobrý noo .. si to schytala i za ni ..

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

Podruhé ten den jen ne za kouření ale za to, že sem mámu neposlechla a ráno šla ven s kámoškou v nových bílých converskach, když bylo po desti.

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 17:08)

Já sem pochopil, že tam bylo ještě neco dalšího . Proto sem psal, že je možný že si bude tátovi stěžovat aby dal větší trest .. Nechceš psát raději na email .. tady mi to příjde takové neosobní. Můj je [email protected] ..

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 17:08)

No já používám jen fb a nebo instáč hlavně teda no

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 17:08)

No.. Bylo v tom jen tohle. Ráno sem šla ven a máma mi nakazala vzít si holinky. Nasi mě v tomhle drží dost z krátka a myslí si, že sem pořád jako malé dítě. Takže sem neposlechla a vzala si nový boty co sem dva dny před tím byla s mamkou koupit. Mamka mě zavolala naspatek domu, když sem byla chvíli venku a mě to ani nedošlo, že mám průšvih. Došla sem domu a když sem otevřela dveře, byly tam připravený holiny. Nechtělo se mi do nich, musím je pořád nosit jako malá holka, navíc jsou mi dost fest na noze, conversky mám 39tky a holinky 38. No ale prezula sem se do holinek a chtěla už odejít ale mamka si všimla zaplacených conversek co sem hodila vzteky, ze je nemuzu mit do botníku. Vzala proutek co byl v chodbě, ten tak je vzdy uz od doby co sem byla malá a z lískala mi zadek až se proutek zlomil. To sem dostala alspon přes leginy a kalhotky, který to tlumily lehce. Jelikož to bylo dost na rychlo, tak mě mamka jen pridrzela za ruku, abych neuhnula a sesvihala mě zadek. Takže prvně to bylo za boty a podruhé za to kouření. To použila varecku, když nebyl proutek. Mam od matky slíbený nový holiny, nějaký modernější alspon ale nevím, zda po tomhle nějaký vůbec dostanu, natož takový drahý jaký chci od jedny značky. Nechci chodit v červených dětských holinkach pořád, no :-(

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 17:08)

Máš pravdu to tě drží opravdu hodně zkrátka.. S těma botama se ti nedivím to by nechtěl nosit nikdo o velikost menší a ještě dětský..

Petra (Ne, 18. 8. 2019 - 17:08)

No právě. Proto taky chci nový a lepší. Jsou mi tak akorát ale stejně, chci prostě nové. Jsou nejspíše dámský nebo dětský nevím ale vypadaji tak celý červený, jen podrážky černý. Strašně svítí je to dost old school už. Nevím zda mi to teďka projde no. Už mě napadlo je i zničit, abych dostala nový ale když matka pozná, že jsem to udělala já schválně tak mě bude čekat zas jen výprask..Nevím no jak by se to dalo udělat

Pedro (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

To ano poslouchat se musí.. A tak třeba máš na dlouho vybráno ..

Tomáš (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

A při jaké poloze Lucko?

Lucka (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

V leže na posteli, třískala mě s ním přes prdel a nohy...pak se rozlámal. A zbytek byl kabelem od ntb :(

Petra (So, 17. 8. 2019 - 13:08)

Já dostala od mamky na holou vařečkou, že sem měla pak rudy zadek stejně jako moje holinky, co sem měla na sobě ten den.

t (So, 17. 8. 2019 - 09:08)

to budou na zadku zase jelita jak vo pouti.Tak se to říká Moniko.Těš se,nebo asi už dostáváš,že neodepisuješ?

Reklama

Přidat komentář