1140 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ne, ani jsem na ni nenaléhala
Aha ani mezi řečí se sama neprořekla?
16. Srpen 2019 - 20:18
(anonym) (anonym)
Odpověď na Tohle je normální ale je
Je to úplně normální
17. Srpen 2019 - 11:39
Pavlína (anonym)
Odpověď na A už jsi ji to řekla? Chtěla
Radši bych se dotýkala já jí a zkoumala pocity které při onanii má. Moje představy jsou, že to dělám s úplně cizí, mladinkou lesbinkou.
17. Srpen 2019 - 12:32
Pavlína (anonym)
Odpověď na Jak reagovala na tvé odpovědi
Poznala jsem, že to v ní vzbudilo dost zájem, ta klučičí onanie.
17. Srpen 2019 - 12:35
Pavlína (anonym)
Odpověď na Sestře bude taky deset, ale
U každé dívky i v tom útlém věku je to trochu jinak. U ségry jde jen o nepatrné, zatím malinké náznaky kterých si všímám, neboť ji dobře znám.
17. Srpen 2019 - 12:40
Pavlína (anonym)
Odpověď na Kromě výšky a tvarů postavy
Doma to utajit nejde a vím, že hrozně ráda se pozoruje. Až moc často stojí před zrcadlem, různě se otáčí, sleduje se. No a co víc? Třeba zadeček má už jiný, než třeba před rokem. Za rok za dva, až víc vyspěje, bude mít krásnej zadek i tělo. Už teď je to znát.
17. Srpen 2019 - 12:59
Pavlína (anonym)
Odpověď na Aha ani mezi řečí se sama
To jo a myslím, že si toho ani nebyla vědoma. Ze dvakrát se zeptala (jen jinými slovy) jaký pocity při tom zažívají kluci. Jestli to prý maj stejný, nebo jiný, než holky. Takže z toho je jasný, že ten pocit při onanii či orgasmu zná.
17. Srpen 2019 - 13:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Radši bych se dotýkala já jí
To ti věřím, víš ze své zkušenosti, které doteky jsou příjemné a bude snadné sestru naučit to tak, aby si to maximálně užila.
17. Srpen 2019 - 16:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To jo a myslím, že si toho
Myslíš že zažila už i orgasmus? V kolika jsi ho poprvé zažila ty?
17. Srpen 2019 - 16:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Doma to utajit nejde a vím,
Dole už jsou taky vidět změny? Máš pravdu že v tomhle věku je to naprosto individuální jak u kluků tak u holek.
17. Srpen 2019 - 16:07
Lukáš (anonym)
Odpověď na U každé dívky i v tom útlém
Jako nepatrné náznaky už má i ségra, ale nemůžu rict, že už má prsa. Taky ji vidím skoro denně, nějak se před sebou nestydíme, ve společném pokoji to ani jinak nejde.
17. Srpen 2019 - 16:22
Pavlína (anonym)
Odpověď na Myslíš že zažila už i
Je jasný, že si se sebou už ségra hraje. Poznám to podle pohybů že se nademnou něco děje. Chybí mi však u ní takové to pravé vyvrcholení. Žádná holka není schopna potlačit těch prvních pár vzdechů a rychlejšího dýchání. To prostě nejde a to mi u ní zatím chybí. Škoda, že jsem si nezapsala, v kolika jsem měla takový už skutečný orgasmus. Vím ale, že při oslavě mých jedenáctin jsem si to potom večer v posteli dělala. Takže od deseti a něco už jsem si ji musela zpracovávat.
17. Srpen 2019 - 18:58
Pavlína (anonym)
Odpověď na Dole už jsou taky vidět změny
Ségře nevadí když k ní vstoupím do koupelny. Mám dojem, že i na to poslední dobou čeká abych ji viděla. Většinou je ponořená v pěně, ale někdy je už i v osušce. Naposledy asi před týdnem jsem si všimla, že ještě nemá vůbec chloupky. Já jsem je malinko měla až tak kolem jedenácti.
17. Srpen 2019 - 19:11
Lukáš (anonym)
Odpověď na Ségře nevadí když k ní
Ségře taky nevadí, když vejdu do koupelny a stejně tak to nevadí mě, když vejde ona. Ale chloupky už má asi rok.
18. Srpen 2019 - 0:12
Lukáš (anonym)
Odpověď na Je jasný, že si se sebou už
Jednou jsem přišel domů ze školy, vešel do pokoje a ségra byla udýchaná a červená ve tváři. Měla na sobě jen kalhotky, ale večer taky podle zvuků a pohybů poznám, že si hraje.
18. Srpen 2019 - 0:32
luci (anonym)
Odpověď na Jednou jsem přišel domů ze
A nenapadlo tě , že bys jí mohl pomoct ? Ale opatrně , otčím mi pomohl a než mi dozněl orgasmus , tak najel a udělal to do mne. Užívala jsem hormony na akné , takže se nic nestalo.
18. Srpen 2019 - 0:58
slunečnice (anonym)
Odpověď na Ségře taky nevadí, když vejdu
To má chloupky docela brzo jestli je jí teprve 10 let. Měls možnost si všimnout kde jí vyrůstají? Jestli jen nahoře na sponě nebo už i kolem pysků? Je tmavovláska? Mě začaly růst před pěti lety, v deseti a něco. Jsem plavovláska.
18. Srpen 2019 - 6:01
slunečnice (anonym)
Odpověď na Jednou jsem přišel domů ze
Kontroluješ jí pak kalhotky a prostěradlo? Jestli už má orgasmus, tak to podle množství vytečeného sekretu je znát. Teda většinou. Některé dívky vytečou minimálně. Já, když jsem začínala, tak i při hraní si s ní jsem byla mokrá dost.
18. Srpen 2019 - 6:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A nenapadlo tě , že bys jí
Večer mě to několikrát napadlo, ale nevím jestli by souhlasila. Běžně se před sebou nestydíme, ale při tom, to nevím.
18. Srpen 2019 - 7:09
Lukáš (anonym)
Odpověď na To má chloupky docela brzo
Je tmavovláska, má je nahoře, ale začínají i kolem pysků. Zatím si je neholí, má radost, ze tam něco má.
18. Srpen 2019 - 7:16
Lukáš (anonym)
Odpověď na Kontroluješ jí pak kalhotky a
Ne, to mě nikdy nenapadlo. Ale skoro každý večer poznám že si hraje, pak začne lehce vzdychat a je vidět že zrychluje.
18. Srpen 2019 - 7:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kontroluješ jí pak kalhotky a
V kolika jsi začínala a jak, ze jsi byla tak mokrá? Máš sourozence?
18. Srpen 2019 - 7:22
slunečnice (anonym)
Odpověď na Ne, to mě nikdy nenapadlo.
To lehké vzdychání a zrychlování kmitání prstem značí, že se schyluje k orgasmu. Vzdychy při vyvrcholení jsou pak úplně jiné. Je možné, že tvoje sestra ještě nedospívá k plnohodnotnému orgasmu ale neříkám, že nemůže vytéct. Kdybych u ní byla přítomna, tak stoprocentně poznám zdali již má orgasmus. A to fakt jen podle tří, čtyř vzdychů.
18. Srpen 2019 - 9:24
slunečnice (anonym)
Odpověď na V kolika jsi začínala a jak,
Asi už tak na konci druhé třídy jsem se o tyto věci začala zajímat. Už v těch deseti, jedenácti jsem si hlavně večer dlouho s ní hrála a zkoumala. Myslela jsem na kluky i holky, co byli už v sedmičce a výš. Dost se mi líbily tehdy holky. Jejich těla. Nevím, jestli to můžu napsat, snad ano. Představovala jsem si, jak se s nimi cucám a roztírala jsem si svoje sliny po nose, obličeji. To mě hrozně tenkrát vzrušilo a byla jsem mokrá, aniž bych se přivedla k orgasmu. I teď mám takové svoje libůstky, svoje tajnosti při uspokojování.
18. Srpen 2019 - 9:44
slunečnice (anonym)
Odpověď na V kolika jsi začínala a jak,
Mám jednoho vlastního brášku a bráchu a ségru nevlastní. Toho nevlastního ani moc neznám, ale s jeho ségrou, je starší (18) jsme nejlepší kámošky.
18. Srpen 2019 - 9:49
slunečnice (anonym)
Odpověď na Ségře taky nevadí, když vejdu
Když tvoje ségra vstoupí do koupelny, tak jsi ve vaně? Nebo už tě někdy i viděla a všimla si jaký to máš mezi nohama?
18. Srpen 2019 - 11:06
Lukáš (anonym)
Odpověď na Když tvoje ségra vstoupí do
Viděla mě několikrát stejně jako já ji.Někdy mi přijde, že chce schválně abych ji viděl.
18. Srpen 2019 - 12:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mám jednoho vlastního brášku
A tebe už brácha viděl? Kolik u je?
19. Srpen 2019 - 7:22
Čárlí (anonym)
Odpověď na Ahoj je mi to dost trapné je
Nejsi psychous, dělá to tak hodně kluků v tvém věku. Tělo si samo řekne co chce.
19. Srpen 2019 - 11:10
Kabiš (anonym)
Odpověď na Nejsi psychous, dělá to tak
Čárlí, na to vůbec neodpovídej. Ten dotaz je z roku 2013. To už je dávno pasé.
19. Srpen 2019 - 11:32

Stránky

Přidat komentář