Reklama

vzrušení při jízdě na koni

Topik (Po, 5. 8. 2019 - 09:08)

To ja vim, jde jen o to, aby se na to doma nepřišlo, že sem to udělal nebi dělám vůbec..

luci (Po, 5. 8. 2019 - 09:08)

Záleží na barvě stélky /vnitřku boty /, ale pokud je světlá a tvůj střik stačí před obutím uschnout , tak to nepozná . Chápu , že jako každý fetišista tajíš svůj fetiš , to je normální.

Topik (Po, 5. 8. 2019 - 10:08)

Mají světlý vnitřek jako asi všechny holinky mají. Otázka je, za jak dlouho to uschne ikdyz ro nějak setru. Já doma nesmím vůbec si honit, máma to úplně nesnáší když honim.

Topic (Po, 5. 8. 2019 - 06:08)

Zajímavé hned mám docela nutkání, jít se tak vyhonit nad segry holinky do chodby než se někdo další doma vzbudi.

Topic (Ne, 4. 8. 2019 - 06:08)

Já to u starší sestry vnímám téměř stejně a na víc ji jsou dost cítit nohy z těch gumových bot, co tam celé dny nosí.

Anka (Ne, 4. 8. 2019 - 07:08)

No to je taky pravda, tady ty šílený gumaky. Ovšem dcera má od mala ráda zvířata a hlavně koně a nešlo jinak, než ji do oddílu přihlásit. Vždycky trnu, aby se jí nic nestalo.

Topic (Ne, 4. 8. 2019 - 07:08)

Takže vaše dcera taky musí nosit holinky povinně. Ségra taky mají je mít jako pevné boty na ježdění, že je to lacinější verze než kožené jezdecké boty.

Anka (Ne, 4. 8. 2019 - 05:08)

Dcera již rok chodí do jezdeckého klubu. Nejsem tím nadšená, ale nemohla jsem jí to odmítnout. A je to přesně tak, jak tady píší ostatní. Po těch dvou hodinách v sedle má úplně mokré kalhotky. Nevím, jestli u ní dojde k orgasmu, ale doma, po onanii, má kalhotky úplně stejné jako zde. V oddíle jsou tam samé dívky. Tak mě napadlo, jestli tam nejsou jen kvůli tomu vzrušení.

Jezdec (Ne, 4. 8. 2019 - 07:08)

Anko a dcera je už dospívající?

Anka (Ne, 4. 8. 2019 - 07:08)

Před prázdninami měla 14.

J. (Ne, 21. 7. 2019 - 09:07)

V průběhu celé téhle diskuze sem přispívají téměř výhradně dívky a ženy,což je sice pochopitelné,ale na druhé straně,proč by to nemohlo vzrušovat i muže?Tedy netvrdím že všechny,ale jistě by se takoví našli.Třeba mě to už párkrát vzrušilo,když jsem jel na koni,bohužel,doba jízdy byla příliš krátká na to,abych se udělal,ale ty přijemné pocity tam byly.Taky se mi líbilo,když jsem seděl bratránkům obkročmo na zádech a nebo na břichu.Zažíval jsem velmi zvláštní a vzrušující pocity,těžko to jde popsat,prostě je vzrušující mít pod sebou něco živého,buď koně a a nebo osobu.

Petr (Čt, 15. 8. 2019 - 19:08)

No, je pravda, že ty příjemné pocity mohou být i u mužů. také si vzpomínám, když jsme si v dětství hráli na koně, tak když jsem na někom seděl obkročmo, tak ten pocit byl dost příjemný.
Nebo, když jsme se jako kluci prali, vždy jsem dělal vše proto, abych vyhrál a mohl si potom na toho"poraženého" obkročmo sednout. Čím více se pak pode mnou vzpínal, tím to bylo vždy příjemnější. No, známe přece takové ty kamarádské "rvačky".

Áďa (Čt, 15. 8. 2019 - 20:08)

Není to tak dlouho, co jsme se takto prali s bratrancem. Bohužel se odstěhovali. Vím, že když jsem ho ovládl, tedy obkročmo si na něj sed, koleny mu pritiskl paže a pevně mu držel ruce, tak mě to neskutečně vzrušilo. A vím, že jeho taky když mě měl ve své moci. Bylo to před třemi lety, když jsme měli zhruba 13. Teď marně sháním někoho, s kým bych si tak mohl hrát.

Slávek (Út, 20. 8. 2019 - 19:08)

Ahoj,tak jestli hledáš,nechceš si dopisovat?Jsem rád v roli podřízené,ale i dominatní,pokud se tak domluvíme.Miluji,když mě někdo znehybní sezením obkročmo na mém břichu,a když mi koleny tiskne paže a ruce.Odkud jsi?Klidně tady dej svůj e-mail,a nebo můžu i já,domluva je jistá.

Jana (So, 20. 7. 2019 - 12:07)

Na koni jsem se vždy ukojila až jsem byla jednou mokrá jak to bylo silný.

Meny (So, 20. 7. 2019 - 07:07)

Kolik je dceři? Hlavně jestli to má z ježdění a ne z nějakého kluka tam. Takovou mám já osobní zkušenost...

Martina (So, 20. 7. 2019 - 09:07)

V jezdeckém oddílu je jich asi devět, samé dívky od 13 do 20. Vede je trenér- instruktor s manželkou. V pondělí odjíždějí na větší tábor na dva týdny. Dcera měla teď v červnu 15 a půl.

Vladan (Ne, 21. 7. 2019 - 15:07)

Jak píšeš, Martino, tvoje dcera začala v oddíle když jí nebylo ještě 13. Pozorovalas už tehdy na jejích kalhotkách její vzrušení?

Martina (Ne, 21. 7. 2019 - 16:07)

S koňmi začala když jí bylo 12 a něco a zpozorovala jsem to vlastně hned. Když si to teď uvědomuji, tak kalhotky měla již tenkrát úplně stejně mokré jak má teď.

Meny (So, 20. 7. 2019 - 12:07)

Tak to potom ano. Já chodil do podobného oddílu jako kluk. A byl jsem tam jediný kluk. Do toho společná šatna a holky to občas nenechavalo v klidu...

Reklama

Přidat komentář