Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Host (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Jj ok,ale nevidím důvod proč to sem nyní vkládat. KLára o tom psala sama ,že to byla její první piss zkušenost a dnes už to je vývojově ten příběh někde dál a nejde zde primárně jen o společné čůrání.

Co (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

zas meleš o Kláře? On se Libor přejmenoval?

Kluk Standa (Čt, 15. 8. 2019 - 22:08)

Miško moc se těším na zítra a mám z toho i trochu obavy jestli si povahově sedneme a budeme si sympatičtí. Ale těším se na tebe i na KLárku velmi. Honí se mi myšlenky hlavou a asi budu neklidně spát a prosím tě, kdybych se ti nelíbil, řekni mi to na rovinu a já to zvládnu. Ikdyž si tady píšeme o čůrání a reakcích na to, tak já bych tě chtěl hlavně jako dívku poznat ohledně zájmů a názorů na život a kdybych se ti líbil, nebyl bych proti tomu se sblížit víc. Tak zítra se těším a dobrou noc!

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 22:08)

Celkem vidno, že na Klára se podepsalo více autorů

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 22:08)

Klára (anonym)
Odpověď na Líbí, musí mě to říct a já mu
Jednou jsme se ve škole s klukem se kterým jsem krátce chodila vydali na holčičí záchod v části budovy, co byla zavřená pro plánovanou rekonstrukci. Klučičí i holčičí záchody byly opuštěné a věděli jsme, že tady nikdo nepřijde. On už několik dní chtěl vidět mne jak chčiju,protože to jednou slyšel u něj přes dveře jak to teklo, když jsem si odběhla a byl z toho velkej mezi nohama. Ten den jsem asi hoďku opravdu potřebovala na malou a stále více ale dalo se to ještěvydržet. Když skončila přestávka, nešli jsme do třídy , ale zmizeli na ten dívčí opuštěný záchod. Jenže jsme nakonec zjistili, že jsou záchody zavřené. A mně se chtělo už dost nutně, protože jsem se už viděla v kabince jak to pouštím do mísy. Instinktivně jsem si dala ruku na pipinu,což ho ještě více rajcovalo, protože poznal, že to mám kritický. Seběhli jsme do suterénu, kde byla kotelna a jedna opuštěná místnost .Oba jsme věděli okamžitě, že to tady udělám. Hned za dveřma mne vyhrnul sukni a začal mi pipinku hladit před kalhotky a punčocháče a já v tom okamžiku začala čůrat. Spodní prádlo šlo okamžitě dolů a já před ním nečůrala ale doslova chcala širokým proudem na zem a vytvořila louži. Dával mi na pipku stále ruku, takže jsem mu skoro všechno vychcala do dlaně a byla jsem mokrá z toho až na stehnech a zadečku. Byl tak velkej, že chtěl abych mu ho vyhonila,ale taky to ani nemuselo být. Stačilo mu ho stáhnout a trochu našponovat a už to z něj šlo tak, že mi postříkal sukni a nohu. To byla naše první čůrací chvíle. Pak to chtěl opakovaně a když se mi chtělo a byla dobrá situace, čůrala jsem s ním ráda a on taky.
odpovědět
12. Únor 2019 - 21:29

Zkoumal (Čt, 15. 8. 2019 - 22:08)

No tohle je téměř autentické. Mám to vše zkopírováno a seřazeno. Návštěvník si to poupravil do svého více vulgárního slovníku,ale osa sedí. Dobrá práce.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Nic jsem neupravil. Je to strana 22, přesně zkopírováno, najdi si to.

Miška+Klára (Čt, 15. 8. 2019 - 19:08)

Ano ,zvolnily jsme,ale jak do zítra dopadne to se ozveme. Víc si užíváme a jsme v pohodě,dnes jsme ještě sbíraly houby a pak se cachtaly v bazénku. Čurání větší bylo v lese a o pak na zahradě a jina se těšíme z prázdnin. Klárka asi v neděli opravdu odjede dpomů a toho se bojím,protože budu smutná a vím,že to opláču a bude se mi moc stýskat ikdyž budeme spojené třeba skypem a podobně. Nikolka je taky ok a taky se mi svěřila,že se sice těší domů,ale nechtěla by od nás. Tak to nějak zvládneme snad.Libor jestli přijede tak to je napůl,jestli nebudou mít práci ,tak uvidíme.

Gabina (Čt, 15. 8. 2019 - 20:08)

Taky vás holky zdravím. Určitě si v pohodě užívejte společných radovánek a opravdu pište jen když budete chtít. Nejen já jsem za vás moc ráda ,ale není přece povinnost psát sem třeba několikrát denně. Já si vážím každého vašeho příspěvku a jestli je každý den nebo jen občas tak to není podstatné,hlavně že jste ok. Akdyž nebudete tak se svěřte. Kromě minima vysmívačů tady máte myslím velkou podporu nás, co vám fandí!

Pavlína (Čt, 15. 8. 2019 - 20:08)

Já se připojuji, naprosto se ztotožňuji s Gabčou!

Míla (Čt, 15. 8. 2019 - 17:08)

Taky mne napadlo,že jsou v pohodě a po těch debilních některých kometářích na jejich adresu se stáhly. Jsem zvědavá na zítra jak dopadne setkání s tím chlapcem v Dačicích. Snad nám to ozřejmí.

Ha!!!! (Čt, 15. 8. 2019 - 18:08)

Ty bys měla poděkovat Zkoumalovi, že za tebe bojoval včera. Jsi přece slušný člověk, ne?

Míla (Čt, 15. 8. 2019 - 18:08)

Moc děkuji Zkoumale. Moc si vážím tvé čestnosti a snaze být charakterním člověkem. Opravdu velký vřelý dík!

Tonda Vlas (Čt, 15. 8. 2019 - 19:08)

Zkoumal čestný a charakterní člověk? Pchééééééé chachááááááááááá. Ten mě stalkinguje a nehorázně pomlouvá už přes čtyři roky. Ten kocour si měl radši pochutnat na tom co má vpředu. Určitě by mu to šmakovalo líp než myš.

Míla (Čt, 15. 8. 2019 - 19:08)

Tak to jsem nevěděla. Já nic jiného než tyhle holky tady nečtu a tady jsem nezaznamenala pomluvy na Tondu Vlase. Ale z tvého obsahu psaní dovozuji,že jestli se k tobě tak chová,asi může mít důvod. Za tvými slovy je mnoho temného .

Ha!!!!!! (Čt, 15. 8. 2019 - 20:08)

Nech si ty kecy na Tonika.

Tonda Vlas (Čt, 15. 8. 2019 - 20:08)

Tu mě nepomlouvá. Má svou úchylárnu a pomlouvá mě jen tam, kde mu ji kazím.

Míla (Čt, 15. 8. 2019 - 20:08)

A mohu znát kde to je? Ráda bych chtěla být nezaujatá a objektivní.

Martina (Čt, 15. 8. 2019 - 16:08)

Klárko a Miško kam jste se nám ztratily? Jste ok? Jestli ano tak žádný problém užívejte si prázdnin a piště jen když budete mít chuť.

Ha!!!!!! (St, 14. 8. 2019 - 22:08)

Hlavně že jsi dorazil a nechytli tě policajti, protože bys ještě nadejchal.

Reklama

Přidat komentář