Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (St, 14. 8. 2019 - 12:08)

To bude dobrý Milu. Skoro sedmdesát km od Písku mám já zahradu a kousek dál je nemocnice v jednom menším městě. Tak jsi možná kousek ode mě .)

Miluna (St, 14. 8. 2019 - 14:08)

No tak to je dobrý:-) akorát teď záleží na jakou stranu že jo.No musim ale říct podle toho co sem dělala že je to tu asi těžší než na Chirurgii.

Miluna (Út, 13. 8. 2019 - 20:08)

Prodavačky jsou chudáci když to tak můžu posoudit.Otík se mi ozval na profil.Chtěl mi do práce doprovodit ale sem mu napsala že nemusí.Nechci aby kvuli mě se takhle objetovával když má co dělat sám se sebou.To máš skvělý když to máš kousek.Já si přeju mít tuhle práci taky jednou v Písku.Horší je že asi neusnu.Já vždycky když mam vstávat a sem vyspalá tak se mi udělá taková blokace na usnutí a musim vždy jít někam první den nevyspalá:-( můžu dělat co chci abych usla a nejde to.Jestli zakápnu na hodinu nebo max dvě,budu ráda že vůbec něco:-(

Miluna (Út, 13. 8. 2019 - 19:08)

Já mam 177cm a 64kg a taky mi to jeden čas lezlo pod šedesát a to je pro mě jako pro tebe pod padesát viď,to už bylo pro mě taky málo.Tak nejsme Andy nějak podobné co se týká váhy k poměru výšky:-) já sem ale radši že sem štíhlá protože nadváha k vyšší postavě tak to vypadá mohutně a takový ženský se mi právě nelíbí.A cesta mi bude trvat busem jízdou přes hodinu a když vemu cesta v Písku na bus a pak z nádraží do nemocnice tak dohromady další hodina.Mít už řidičák a auto tak sem z domova v práci za hodinu.Jo jak je to vkládaný tim volnem tak je to skvělý.Dost mi to zaujalo jak mi to říkali a mile mi překvapilo že to máš zrovna tak.Na té chirurgii to bylo střídaný s 8h směnama a vůbec toho volna takhle nebylo.Jestli to budou většinou fakt takhle dodržovat tak to bych byla vděčná.Že je mezi čas nabrat síly viď.To je podle mě daleko horší směny prodavačů,který chodí denně celý týden v kuse a pak jednou za dva týdny volný víkend,to mi připadá hrozný.

Andrea (Út, 13. 8. 2019 - 20:08)

Milco,to cestování bude zápřah na to se připrav, já to mám do práce docela kousek,jak autem,tak mhd, práce prodavaček si vážím

Andrea (Út, 13. 8. 2019 - 20:08)

Milu, Otík se ti neozval?Dlouho tu nebyl, běž včas spát ať jsi odpocata

Andrea (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Milu a to jsem trošku přibrala, vážila jsem i 45 kilo, teď mám asi 51, měřím 165cm,kolik vážíš ty? Víš, budeš mít dost volna,jak dlouho ti bude trvat cesta ?

Andrea (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Víš, já jim všechno,ale fakt málo,nejsem velký jedlík, mám 2 ranní,volno,2 noční, měsíčně tak 14 směn, takže hodně volna,2 víkendy volné,2 pracovní

Miluna (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Jé tak to budeme mít nějak podobný.Tady taky by mělo být 14 směn,akorát když jsou dovolený nebo někdo marod tak se to zvýší.No to mě na tom láká že sice nebudu mít odpolední ale těma dvanáctkama je pak víc volna,což se mi zalíbilo víc než denně chodit 8h..to mi přijde horší než dvanáctky a pak víc volna.No tak to budeš mít hodně tim genetika a k tomu málo,asi malý porce.Já sem s malýma porcema začla hubnout.Teď se snažim tak neutrálně,chci ideální BMI a ne podváhu a ani nadváhu.K podváze už mi nedavno taky táhlo,jak sem vysoká tak na tu výšku už chybí kousek k podváze.Ale za Jirky sem i poznala jaký to je mít nějaký kg nadváhu a tak sem se necítila dobře.Ale pro Jirku to byl ideál pár kg navíc.Pro něj to pořád byla dokonalá postava když měl tenkrát bývalou ženu obézní.

Andrea (Út, 13. 8. 2019 - 15:08)

Zavaření 60 sklenic okurek, pár sklenic leča, mě to baví dělat si zásoby že zahrádky, každý si myslí, že když jsem hubená,tak nevarim,Milu, máš 2 12ctky?

Miluna (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Ty jo to si jich udělala hodně.A lečo mam zrovna moc ráda.Já teď nevim co dřív vařit protože mi chytaj chutě.Nemáš tu hubenost geneticky? Já už budu mít dvanáctky pořád.Teď je mam mít zítra a ve čtvrtek a pak nevim kdy mi další napíšou.

Andrea (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Milu,taky dělám 12ctky, ranní, noční, nabízeli mi místo jen na ranní, odmítla jsem, noční mám nejradši,jo a tu hubenost mám po rodičích,i sourozenci

Miluna (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

A kdybys třeba jedla často zákusky tak ani tak ti moc nejde přibrat? Pamatuju si že bys chtěla přibrat.To já to noční jak kdy,někdy mam problem vydržet a někdy mi bavilo.Ale já mam nejradši odpolední ale tady to nedělaji čistě jen odpolední,asi jedině když někdo chybí.A kolik ti dávaji za sebou nejvíc dvanáctek? Tady asi většinou tři za sebou.Tak začnu rannim a přístí týden nejspíš noční.Začínam být nějak nervozní jak se to blíží.

Andrea (Út, 13. 8. 2019 - 13:08)

Milu,to je paráda, hlavně vydrž, ať jsi soběstačná,v noci stejně moc nespíš,jak tam budeš dojíždět a kdo bude s dětmi, když budeš v práci?

Miluna (Út, 13. 8. 2019 - 14:08)

No já budu využívat občas tu ubytovnu dokuď nebudu mít papíry s autem,jinak to nejde.Zítra musim vstávat ve 3h ráno protože sem zjistila že jinak bych nestíhala a musim jet busem.No s dětma bude Sergej když bude doma a když nebude tak budou u babičky.A jak je u tebe? Zavařila si?

Miluna (Út, 13. 8. 2019 - 13:08)

Tak mě vzali.Oni maji volný místa celkem tři.I když ten třetí je sálovej sanitář ale měla sem možnost oddělení Internu nebo oddělení Následné péče tak jsme se domluvili na Internu.Sice sami říkali že je to oboje náročnější oddělení.A sice to mam zase trochu dál bohužel od Písku ale musim to nějak zvládnout.Hlavně že mam práci.Nevim jakej bude znat rozdíl Chirurgie od Interny.A tady se dělaji jen dvanáctky a má to svoje výhody že bývaji služby průměrně 3-4 týdně a nebo si můžu vybrat služby krátký a dlouhý týden.To prý jak se domluvim se staniční sestrou,tak nevim co spíš domluvit.Mam nastoupit zítra na denní od 6-18h a takhle to dělaji pořad,denní od 6-18 a noční od 18-6h.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 12:08)

Aleši já tě chápu.Nechceš být úplně osamělej bez ženský ale na normální si netroufáš.Ale s feťačkama to taky nebudeš mít jednoduchý,jak vidíš.K tobě by se hodila nějaká nornální subinka.A Miluno tak jak ti to dopadlo?

Miluna (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

Ne Lallo,teprve na tu pracovní schůzku zítra pujdu.A jestli mi řeknou hned výsledek a nebo budu muset pár dní počkat to sama taky nevim.

Miluno (Po, 12. 8. 2019 - 15:08)

Jak to vypadá s tou práci?

Miluna (Po, 12. 8. 2019 - 17:08)

Zítra tam akorát jedu se zeptat.

Reklama

Přidat komentář