Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (St, 14. 8. 2019 - 09:08)

Jahoda si dal panáka a Hrr na ně na komunisty, zapomněl, že teď se zas bojuje proti nacistům...

Shabbatot-Jahoda (St, 14. 8. 2019 - 10:08)

No tak já Jahoda narozdíl od 85 procent čínské veřejnost 2$ na den nemám.O víkendu jsem si,jak jsem zde slíbil zahrál v. sousední dědině na heligon v dechové kapele a vymlaskl svých 8 birek a to je 25 x 8 rovná se dvasta Kč + grilované sele za 70 Kč a to je již 300 Kč, tudíž jsem průměrnou životní úroveň 85 procent čínské veřejnosti jenom na žrádle a pivě překročil as 6x....9 pivo jsem si již nedal,to bych byl již nažraty,ale kapka slivovice byla

Rakato (St, 14. 8. 2019 - 13:08)

Kdyby ses uskromnil, uživil bys šest Číňanů. Ale proč bys to dělal? Neměli se přemnožit.

Shabbatot-Jahoda (St, 14. 8. 2019 - 14:08)

Správně! Co bych živil 6 rákosníků, když si mohu dát 6 birek a nažrat se vepřového grilovaného selete

Franta (St, 14. 8. 2019 - 10:08)

To si teda žijete nad průměr i české kotliny. Zřejmě máte z komunismu vysoký důchod.

Shabbatot-Jahoda (St, 14. 8. 2019 - 11:08)

Co mě vykas, vždy jsme si tykali ty vole to za 1 a za 2 do důchodu v mém případě cesta ještě daleká,jednak budu mít vbrzku 50. a pokud se půjde v 65 +,tak se ho možná ani nedožiju,jsem proto rád,že jsme v NATO a EU. a životní úroveň 8,5 Číňanů z 10 mě nehrozí ani náhodou,ale třeba v Africe se máj ještě hůř,to Čína je v tomto případě ještě Amerika

??? (St, 14. 8. 2019 - 12:08)

No vidíš - kdyby tady byli komunisti šel bys v 60. Tak co pořád proti nim máš?

ShabbaTot-Jahoda (St, 14. 8. 2019 - 18:08)

v 60-tce jít do důchodu by se ¨mě moc líbilo..jednak bych byl ještě dosti mlád na stařecké nemoce a pak bych si mohl konečně odpočinout....a né makat od nevidím do nevidím v fabrika na 3 směny,nu...nebude mě dopřáno,.to bych musel být Babiš a brát na dotacích přes milijardu...kdyby ta Bureš máča nechala na mém kontě as 50 milionů....jednak by o tom vůbec nevěděla a jednak by mě to udělalo moc vekou radost....

Rakato (St, 14. 8. 2019 - 18:08)

Raději začni šetřit na důchod, jinak skončíš jako většina důchodců s nahým zadkem a nenávistí ke kapitalismu. Na druhou stranu, důchodců je už dnes tolik, že jsou velkou politickou silou a proto jim vládnoucí strany přidávají důchodu, aby věděli, koho volit.

ShabbaTot-Jahoda (St, 14. 8. 2019 - 18:08)

velkou radost..ale já ji mám i tak..koupil jsem si mobila a ten má 48 MILIONŮ MEGAPIXLŮ.....jsem přes focení a ten mobil je super....myslím si proto,že já jahoda tím,že mám čistý štít,svědomí a trestní rejstřík mám mnohem větší radost ze života jak nějací StB agenti,prognostici co porušují ústavu a tvrdí,že se jezdí do Činy,která nyní haraší na hranicích Honkongu armádou.....a učí se jezdit do Číny,jak stabilizovat společnost.....jo,jo....u nás se říká-hlady šilhám- a v Číně se neříká nic,tam se jedná a proto se tam v moči mladých chlapců vaří vejce,aby nebyl hlad a prý se jedná o velikou delikatesu....kdové co v tom je...já jahoda si m yslím,že náš pan prezident Zeman několik těch močákových vejcat zblajzl ,byl z toho v rauši a pak mlel páté přes deváté........

Rakato (St, 14. 8. 2019 - 18:08)

Pokud se neživíš výrobou plakátů, je těch 45 megapixelů moc, to nikde neuložíš a nevyužiješ. A trochu se ovládej, 48 mil megapixelů nikdo nemá.

Shabbatot-Jahoda (Čt, 15. 8. 2019 - 06:08)

Ale já vím o čem píši,je to mobil od Xiaomi Redmi 7 a byl v akci za 5700 Kč

Jedovatej (Čt, 15. 8. 2019 - 04:08)

Jasně, že 45 megapixelů je naprosto nesmyslnejch, ledaže by Jahodovej plánoval vyblejsknout orla bělohlavýho a vytisknout vobrovskej plakát, aby byl vidět i při tom náramným zvětšení každičkej detail - třeba je inspirovanej Cimrmanem a tím namalovaným mořem v pražský uličce...

Shabbatot-Jahoda (Čt, 15. 8. 2019 - 06:08)

48 Megapixelů.....a to je již taková síla, že si mohu vyfotit super hrdinů , vojáka,chlapce v zeleném z US_ Army , zvětšit si ho v nadživotní velikostí a ta fotka bude pořád dobrá

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 16:08)

Učiň tak, Shabbatot-Jahodo, na stěnu si připevni fotografii super hrdiny, vojáka v zeleném z US Army v nadživotní velikosti, pak ale budeš mít plné ruce práce. Jednou rukou budeš nalévat do ústního otvoru své oblíbené bírko, druhou rukou pak budeš před tou fotografií dozajista onanovat.

Návštěvník (St, 14. 8. 2019 - 09:08)

Komunisté připomínají realitu, je ostudou, že např. velký český kotel, poslední fáze II.WW v Evropě,nemilosrdná vzodr nacistů, kteří se drze stáhli na naše území, jakoby to byl nějaký jejich Lebensraum, nemá na české wikipedii ani tag. Přitom každý den při tom umíralo okolo 2000 USSR vojáků, to byly jakta.

Návštěvník (St, 14. 8. 2019 - 09:08)

Musíte mít v kapitalismu jinou mentalitu. Řeknu příklad. Stál jsem před hospodou a chtěl si vykouřit malobora červený a už jsem měl na konci krabky a k tomu plzýnku a chci si zapálit cigaretu a ptám se mladých asi evropanů, ti mi obratem zapálí a pak mne chtějí stáhnout o cigaretu.Samozřejmě, že jsem jim nedal, oni bohatí Evropané, já chudý středoevropský indián a stejně by mě skásli. To je přesně přístup Franci,Holandska,Britů, prostě kolonistů. Třeba toto nastartovat a vše je v klidu.

Rakato (St, 14. 8. 2019 - 13:08)

Za službičku hned natažená ruka pro odměnu? To je ten pravý zlatý kapitalismus, který bohužel pomalu mizí. Narazil jsi na hochy ryzího kapitalistického charakteru a vůbec se nedivím, že mezi tebou a jimi nedošlo k souznění. Asi nebudeš ten pravý socan, protože i Hamáček říká, že potřebným se má pomáhat. Podle mě tím myslel, že i cigaretou.

Jedovatej (St, 14. 8. 2019 - 05:08)

Z NP: "Deutsche Umwelthilfe (DUH), státem spolufinancovaná německá nezisková organizace pečující o životní prostředí, požaduje, aby byli tři politici vzati do donucovací vazby. Podle DUH mají být uvězněni premiér zemské vlády Bádenska-Württemberska Kretschmann, ministr vnitra Strobl a prezident správního okrsku města Stuttgartu Reimer, protože neprosazují dost rychle zákazy provozu dieselových motorů. Cílem donucovací vazby je podle německé Wikipedie „zlomit vůli toho, kdo je uvězněn“. (https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/nemecko-kdyz-politikum-neziskovka-preroste-pres-hlavu.A190812_171447_p_zahranici_wag) ----- Dobrý, ne? Neziskovej póvl požaduje uvalení vazby na politiky, který se nechovaj podle jeho zvrácenejch představ? A nechtěl by je ten póvl postavit rovnou ke zdi? --- Vo šíleným německým nápadu, plánovaný uhlíkový dani, jsem tady už psal, moc hezky se vo ní zmiňuje pan Jégl: "Plán na uhlíkovou daň, který předložila vládě ministryně životního prostředí, sociální demokratka Svenja Schulzová, by měl dalekosáhlé důsledky nejen v Německu, ale také v Česku, 17. spolkové zemi zakousnuté mezi Bavorskem a Saskem." (https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/nemecko-zdanime-vas-az-zezelenate.A190812_171206_p_zahranici_wag) ----- Aby ne, když by cena motorovejch paliv vzrostla až o hezkejch 15 korun...

Rakato (St, 14. 8. 2019 - 13:08)

Když už se Němci začínají chovat nerozumně, je to konec Evropy. Začalo to sebezákazem atomových elektráren, pokračuje to limity pro auta, které nikdo nebyl schopen dodržet, a teď to pokračuje zákazem nafťáků, který je na spadnutí. Takže - pokud jde o elektřinu, Němci ji budou muset v době špiček kupovat v zahraničí, protože jejich větrníky a solární články na špičky nemají. Pokud jde o auta, náhradu vidí Německo v elektromobilech, ale protože výroba a likvidace autobaterií je mimořádně neekologická, Německo zase asi problém přesune do zahraničí, odkud bude baterky kupovat.

Reklama

Přidat komentář