Reklama

Močení do pošvy

Návštěvník (Po, 26. 4. 2021 - 18:04)

To není chytré ani trochu, nevěděl jsem , že někdo s tak nízkým IQ umí psát na klávesnici.

Milena (Po, 26. 4. 2021 - 15:04)

Užívám si to

Miloš (Po, 26. 4. 2021 - 15:04)

Seru ji do huby 24/7

Karel (Pá, 1. 1. 2021 - 19:01)

Uplně v pohodě, já seru přítelkyni do vaginy a pak jí šukám přes to hovno, a někdy jí udělám hovno do pusy a ona ho spolkne, no prostě při tom mám orgasmus až stříkám. :) nádhera, kdyžtak kdyby někdo chtěl ozvěte se mi šukám rád :) pak sem napíšu email :)

pet (Út, 29. 9. 2020 - 19:09)

Za mě to nemá chybu, po předchozím prolití vodou. Vypiju v krátké době cca 2litry a pak to jde dobre a víckrát.

Steve (Út, 24. 9. 2019 - 20:09)

Fuj, zvedá se mi žaludek ....

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

Tak koukám, že vám vaše partnerka slouží jako WC, když do ní chčijete jako do záchodové mísy.

tu48rista (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

Koukam samej pruderni clovicek hmhm ja mzastavam nazor ze proti chuti ...........

Steve (Út, 13. 8. 2019 - 14:08)

Fakt čuňata ... K tomu se nic víc říct nedá. Ženské pohlavní orgány jsou určeny k jiným záměrům - močení dovnitř to rozhodně není. Může leda chytit něco šerednýho, nějakou infekci.

Jarka (St, 14. 8. 2019 - 06:08)

Moč zdravého muže je nezávadná, přesto s tebou souhlasím. Jako by sex nenabízel spoustu jiných možností jak si přivodit slasti.

Pepe (Út, 29. 9. 2020 - 00:09)

Kdyz si všimnete, steve se na predchozi strance zajímal jak se to dělá,že jemu to nejde.. asi mu to pořád nejde tak závidí :-D

Cid (Út, 13. 8. 2019 - 10:08)

Občas ženu pěkně náplním. Musím, ale nejdříve vypít tři hodně studená pivka a nejít na WC. Je pravda že nejdříve zasunu ocas stopořený,ale pak jako trošinku polevím,fakt trochu a pak již čůrání do buchtičky.Pustím to tam jak hlásící dělo a ženu to rozvášní neskutečně!!! Nebo i klidně postupně uvolňuji,když nespěcháme. Má ráda průplach své buchtičky.

Steve (St, 20. 9. 2017 - 00:09)

Mě taky né ... Tam se to zablokuje a přepne na režim výron semene.

Onder (Út, 19. 9. 2017 - 23:09)

Jak to dokážete? Mě, když se postaví, tak nemohu čůrat.

Zako (Pá, 15. 9. 2017 - 12:09)

My si s partnerkou velice rádi užíváme společného pissu ve vaně. Já močím nejen na ní, ale velice rád i do pochvy. Ona se vždy při tom nádherně udělá a já to vždy z ní pak vylížu i se svým semenem. Jeden čas měla problémy s kvasinkami a po tom co ji pravidelně vyplachuji pochvu moji močí má pokoj.

Pepe (Čt, 14. 9. 2017 - 14:09)

Já té svoji chčiju do piči často a rád. I jí se to líbí a chčije u toho taky. Pak si ve vaně v těch chcankách zařádíme. Je to super pocit, možná někdy přidáme i scatt.

Max (Čt, 14. 9. 2017 - 07:09)

Je to super zážitek. Také mi chvilku trvalo, než jsem se to naučil. Dnes je to už v pohodě. Vlezeme si se ženou do vany, ona na mě vyšpulí tu nádhernou prdelku a já jí zasunu do pochvy a uvolním se. Při každém přírazu do ní vpustím dávku moče a postupně ji plním. Po chvilce už je na maximum natlakovaná a moč vytéká van a někdy k ní přidá žena i svojí. Vždy se takto nádherně udělá a dokonce přestala mít problémy a výtoky.

centrální mozek (St, 13. 9. 2017 - 19:09)

Chciju do huby chlapovi hned potom co ošukat jeho ženu

Radix (So, 30. 6. 2018 - 17:06)

-> steveAno, presne tohle provozujeme s manzelkou. Teda curam jenom ja. Kdyz to delame v posteli, tak si vezmu kondom, coz stejne musim, protoze vystriknout do ni nemuzu, nebere HA. Muzu se pak se ztoporenym penisem uvolnit jako bych chtel "pustit

steve (Čt, 21. 6. 2018 - 14:06)

Pročítám tuto zajímavou diskuzi a také trocha přispěji. My tuto praxi praktikujeme rádi a často. Je pravda, že mi to chvilku trvalo, než jsem přišel na to jak ve stopořeném stavu močit, ale jde to. Děláme to jak to jen jde a mé manželce se to velice libí. Říká, že ten pocit maximálního naplnění je úžasný. A já mám zase pocit její plnost a při výstřiku do plné pochvy moči je to naprosto dokonalé. Často k tomu i ona přidá svojí moč a ve chvíli kdy ho vyndavám vše obrovským proudem vyteče. Kdo nezkusí nemůže ohodnotit. Nejčastěji praktikujeme ve vaně, ale někdy i v přírodě nebo pak holt to musím vytřít. Zkuste a uvidíte.

Reklama

Přidat komentář