Reklama

alkoholismus

Ogar (Po, 28. 1. 2019 - 15:01)

A vy všeci ostatni, keřy se něbojiče – liga džeprem napočina a medajla može čekaž aji na Vas, každy ma šancu! Bo aji Vy možeče vyhrač prvši ceny, kerymi su: za třeči misto bezplatna třiměsični odmašťovačka na Olomucke, za druhe misto zadarmo antabus na cely rok a za prvši plac na bedně o padesat procent levnějši kremačka v Ostravě! A tuž ešče raz třyrazy hip hip hura všeckym, keřy zbytečně něpřemyšlaju a idu do teho na plny ceres!

Návštěvník (Po, 14. 1. 2019 - 16:01)

Spelunka

Tony (Po, 28. 1. 2019 - 22:01)

To slovo znám z Bible, když ježíš vtrhl do chrámu a udělal tam vyrvál, tak tehdejším nábožníkům vyčetl, že udělali z domu jeho Otce PELEŠ LOTROVSKOU - latinsky SPELUNCA LATRONUM, v současné češtině se slovo špeluňka používá pro pohostinské zařízení té nejposlednější kategorie, pro knajpu, putyku (v Brně palušu).

Adam M. (Po, 14. 1. 2019 - 16:01)

Miluju pivo v mé oblíbené Špeluňce :-))))) https://www.restu.cz/la-spelunka/

Ivan (Čt, 3. 1. 2019 - 17:01)

Jsem notor.Vím to! Co ale dělat mám? Vypadám na 75 a není mi ještě 60. Nemám dech.Nemám srdíčko zdravé a mám závislost jak bejk. Už to nějak doklepu. Nemám vůli přestat, bez piva ani ránu (denně musím 8 piv minimálně).

sardanapal* (Čt, 3. 1. 2019 - 17:01)

Jasný fake příspěvek . 8 hrnků by byla jen svačinka ... Pisatel , nejspíš neví vočem chlastání jest ...

Martin (Út, 13. 8. 2019 - 08:08)

Ale jdi, i menší počet piv pravidelně může u někoho způsobit zdravotní problémy a závislost. To, že někdo chlastá ještě větší superligu neznamená, že někdo může mít problém třeba při půl litru vína denně.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Opravdový alkoholik v posledním tažení se vrací z hospody a vidí sedmičku 12% červeného vína a okamžitě ji schová a začne upíjet. Nebo si doma nechává litr vodky a vrací se z hospody po dení dávce 6 velkých panáků vesnicky servírovaných štamgastovi a daných až po okraj a 6 velkých piv a pak doma urazí tu litr vodky a přizabije se cestou ze schodů zavřít dveře.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

A protože alkohol spaluje glukozu a alkoholik nejí, pozná se to i podle fyziognomie, je vyhublí až na kost, převažující pivař může mít malý pupek.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

I liga pralesní je liga, a pak že to není fotbal, je to stejná hra. Kdo vydrží déle se silami vyhrává, kdo padne je vystřídán dalším hráčem. Když mně ta Gábina v létě tak chutná a volá na mne všude!

Tony (Čt, 27. 12. 2018 - 19:12)

Minipivovarů se to netýká. Kdyby minipivovar vařil patoky, tak brzo zkrachuje.

skákavec (Čt, 27. 12. 2018 - 17:12)

Je vidět, že máš s léčením zkušenosti.

Návštěvník (Pá, 28. 12. 2018 - 23:12)

a?

sdfg (Čt, 27. 12. 2018 - 14:12)

Fáze náhledu je rozhodující....pak už realizace je věcí vůle a stylu práce jednotlivce.
U někoho fáze náhledu trvá dlouho u jiného briskně.
S několika vracejícími se recidivami se počítá jaksi nevyhnutelně přes veškerou maximální snahu..nepít, nedá se to vydržet tzv. z jedné vody načisto do od fáze náhledu po smrt bez kapky alkoholu,ale o to taky nejde, jde o celkové zkvalitnění života. Nicméně každý beuhlídání abstinence je pro alkoholika riziko,potíž a začíný znova, takže to je další práce na jeho hrb a je v jeho zájmu usilovat o nulovou recidívu a 100% abstinenci.
První rok se dochází s antabusem na intezivní setkání s lékařem, dále je kontakt volnější.

Návštěvník (So, 15. 12. 2018 - 19:12)

www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/91737/rozhodnuto-zeman-chlasta-vic-nez-chlastal-havel-dostal-diplom-a-na-hrade-se-chlastalo-az-do-rana.html

sdfg (So, 15. 12. 2018 - 11:12)

Uvažoval jsem o tom, jak je možné, že to pivo není to co bylo dří.
No, je to prosté.Pivo bylo dobré i špatné a každé mělo jinou chuť.Bylo to jako s vínem,ale ne s tím zase globalizovaným v řetězcích, to je to samé jako dnešní pvio z tanku do cisterna a z cisterny do tanku a předtím v bazénu.
Dřív se proces výroby piva hodně lišil, jak který sládek pečlivě obracel slad, jak ho dlouho vařil, jak zastavil proces kvašení dle svého "kumštu", prostě každá várka každá den co dělal, bylo jeho dílo a musel mít postřeh,šikovnost,pečlivost a tedy nebýt nějaká labilní osaba, co to nezvládne.
NEJSEM asi daleko od pravdy, že dnes je výroba piva chemie,kterou řídí jak v továrně počítače a chemické analyzátory.

Tony (So, 15. 12. 2018 - 19:12)

Také tehdy záleželo na várce. Ne každá várka se povedla.

sdfg (So, 15. 12. 2018 - 18:12)

Já bych např, do Staropramenu na exkurzy už ani jít nechtěl, výstav piv to je jak chemickotechnologický proces, to z čeho to kvasí patrně vůbec nepoznalo chmel a ke pouze ochuceno jako nejlevnější rum,jakousi rumovou chemickou esencí, podobně jako dříve třeba citrokola, kofola atd.,náhražky koly.Je to zcela něco jiného ne poctivé pivo z mikropivovarů.

Tony (So, 15. 12. 2018 - 19:12)

To štymuje. Já jsem pivo kvůli nálezu kyseliny močové už skoro přestal lepat a tak o nic nepřicházím. Takové patoky co současné velké pivovary vaří.

luci (Čt, 27. 12. 2018 - 18:12)

Těm co ty pivovary patří jde o kvantitu , ne o kvalitu. Oni to pivo nechtějí pít , ale prodávat.

Reklama

Přidat komentář