Reklama

Tahání za tanga

Jana (Pá, 9. 8. 2019 - 17:08)

Tyjo, tak mě to pověšení přijde už moc. Nebo jako nevim, co nosíš za kalhotky. Já nosím jen tanga, často i stringy a za ně to teda bolí fakt hodně. Jinak ale souhlasim, normální zářez se mi prostě vždycky trochu líbí. Teď už jsem ve věku kdy mi ho nikdo moc nedělá, ale na základce to bylo pořád. Tobě pořád zářez někdo dělá?

Hanka (Pá, 9. 8. 2019 - 21:08)

Kalhotky nenosím nosím jenom G-string tanga a miluji všelijaký někdy si i sama dám schválně tanga nahotu ať jdou vidět a kluci ve třídě z toho mají taky srandu

Verča (St, 14. 8. 2019 - 10:08)

Já si je teda nahoru schválně nedávám, to mi přijde trapný. Ale nosím často bokovky a z nich tanga občas vykouknou, s tím se nic nenadělá. Kluci toho pak samozřejmě vždycky využijou a vytáhnou mi je. Vzhledem k tomu, že jsem dost malá a lehká tak mě za ně často i zvednou. Jako bolí to a někdy se mi tanga roztrhnou, ale nijak hrozně ki to nevadí, beru to jako srandu.

Návštěvník (So, 24. 8. 2019 - 16:08)

Co je na tom trapný? Aspoň máme na co koukat. Který vypatlanec vymyslel, že je to špatné???

Hanka (Ne, 25. 8. 2019 - 20:08)

Paní verča je ten vypatlanec no a někdy si všimnu že to nějací ubožáčci i fotí ale mi to je jedno

Hanka (Čt, 15. 8. 2019 - 18:08)

Jenom trochu pozvednu ať jdou vidět ne úplně nahoru

Návštěvník (So, 24. 8. 2019 - 16:08)

Souhlas, vždyť je to pěkné prádélko, tak proč se nepochlubit.

Jitka (Ne, 21. 7. 2019 - 00:07)

U nás ve třídě bylo jen 5 kluků a 21 holek a tak jsme měly docela klid a spíš jsme si je v 8 a 9 třídě opečovávaly. Za tanga tahali taky, ale spíš tak škádlivě. Každý kluk seděl s nějakou holkou s kterou se dal do kupy a chodili spolu. Bylo to takové jiné, než v ostatních třídách.

Nelča (St, 17. 7. 2019 - 03:07)

Je mi 15 let tak já vám taky povím svůj příběh hned jak jsem se dostala z plenek tak mi máma koupila kalhotky i jedny tanga ale já jsem chtěla nositbjen ty tanga protože mi více vyhovovali takže už i ve školce jsem je měla no a jednou když mi bylo 8 let jsme jeli s mím 13ti letým bráchou (Mirkem) za 15ti letým bratrancem (Martinem) a za tetou a strejdou no a Mirek s Martinem hráli na počítači a já je otravovala a Mirek mi řekl ať jdu za rodičma a já mu řekla že chcu být s nima tak oni si pak něco pošeptali a Mirek mi řekl že si zahrajeme hru a já souhlasila Martin vytáhl pravé pouta Mirek mi pořádně zavázal šňůru u tepláků připoutali mi ruce a dali mě že ať si lehnu na břicho potom mi Mirek povytáhl tanga vzal mi jednu nohu skrčil jí a tanga přes ně přehodil a potom mi vzal i druhou nohu a přetáhl jí přes ty tanga a jelikož rodiče se strejdou a tetou byly na zahradě tqk mě neslyšeli jak řvu protože jsem měla zářez k tomu zablokované nohy a připoutané ruce ale po chvilce se mi to i začalo líbit a dokonce jsem v té poloze i usnula a když potom vlezli rodiče do pokoje že už jdeme domů tak první mě odtamtud osvobodili a pak řekli co to má znamenat ale já řekla že to byla sranda a asi to vzali jako srandu a mezitím mi dal mi Mirek jen pár klasických zářezů a jednou dokonce i prasky ale rodiče se tomu taky smějou a jednou mi to máma taky udělala ale ne tak silně jako Mirek
Ale zlom byl v páté tŕídě kdy jsem před celou třídou odvyprávěla tento příběh a že nenosím nic jiného než tanga jsem taky řekla a to dokonce i před učitelkou jsem všechno řekla
A taky jsem byla ještě jediná co nosí tanga ze všech 5.tříd no a hned ten den co jsem to řekla za mnou přišli 3 kluci jeden mi chytl ruce druhý mě držel v pase ať neuteču a třetí my povytáhl tanga tak že jsem byla až ve vzduchu a potom i praskly přetáhli mi zbytek přes horní část těla a nechali si je no a tak se to stávalo jenom mi ale já se nedokázala nijak bránit protože jsem byla nejmenší a nejslabší z naší třídy ale máma to brala taky jako srandu a já taky takže mi jich musela více i nakupovat a nějak v 7.třídě si zbytek holek nakoupili tanga takže už jsem nebylá jediná oběť a když jsme byli s pár holkama venku z naší třídy tak jsme potkali i bandu kluků z naší třídy tak jsme byli k s nimi venku a oni nás zavedli do menšího lesa a my že co tady mě si hned chytli řekli ty jsi náš favorit a pověsili na pěknou větev a mezitím co mi provlékali přes tu větev ty tanga tak kamarádky utekli a já tam trpěla ale brala jsem to jako srandu i když trochu bolestivou ale mi se to líbilo potom už konečně praskly a já spadla asi z půlmetrové výšky ale byl tam ještě jeden kluk a on mi řekl že jdem za nim a pak už jsem zavolala kámoškám kde jsou a kluci je pochytali a taky všem 4 utrhli tanga no a pak už k večeru jsme šli domů a potom už se asi měsíc nic nedělo a potom už bylo vysvědčení a asi všechny holky měli tanga a v naší tŕídě 12kluků a 12holek a každý kluk si vzal 1 holku a roztrhl jí tanga a nechal si je jako zakončení 7.třídy ale já měla moje nejkvalitnější CK a nejdražší a byla jsem hloupá a myslela si že když měsíc nic nebylo tak už ani nebude no a pak jsem s tím klukem i začala chodit a i když jsme se líbali tak mi vzal tanga a tahal mi je nahoru a i s kámoškama si děláme zářezy ale já jsem z nich nejmenší a nejslabší takže já jsem většinou oběť a nevadí mi to a teď byla 8.třída no a bylo to skoro stejné jako ta 7.třída až na to že máma mi řekla že už koupila nejméně 1000 nových tang

Mirek (So, 20. 7. 2019 - 00:07)

Nelo si mě zmínila jenom na to začátku jak jsme byli mladí a jen pár klasických zářezů? Vždyť skoro pokaždé jak jsme se hádali tak z hádky si vyšla s roztrženýma tangama a jednou jak si mi hodila o zem ten ovladač tak jsem tě i pověsil na věšák a byla si tam tak dlouho dokud nepraskly nebo jak si mi plivla na nohu tak jsem ti udělal takový zářez že jsem ťe za tanga držel až ve vzduchu tak tohle jsou jen pár klasických zářezů?

Nelča (Út, 23. 7. 2019 - 20:07)

No dobrá přiznávám nechtěla jsem to tu tak vypisovat ale to že si mi vytáhnul tanga až na ramena za to že jsem napsala jen pár klasických no příště radši budu všechno psát

Nelča (St, 17. 7. 2019 - 03:07)

Omylel jsem dala uložit tak tady to dokončím tak ať si peníze našetřím na nové sama no tak jsem řekla kluků ať mi nějaké dají nebo aspoň peníze na ně a nakoupili mi jich celou krabici od bot a ostatním dali míň protože já jsem dostávala nejvíc zářezů
Vím že můj příběh je dost dlouhý a kdo to dočetl tak se asi hodně nudíte co? XD

Jenda (St, 17. 7. 2019 - 17:07)

Proč omylem, dobré to bylo. Taky jsme takhle holky zlobili a sbírali roztrhaná tanga a počítali, kdo jich má víc. To byly časy, už mám po střední, ale aspoň mě to připomnělo základku.

Nelča (Čt, 18. 7. 2019 - 00:07)

Můžu se zeptat jak jste jim dělali zářez nejradši jakože jestli jenom normálně popadnout tanga a vytáhnout je co nejvíc aby praskly nebo jste radši holky vzali a pověsili na něco a zkoušeli jste také někdy holku položit na zem a přetáhnout ty tanga až přes nohy aby se z toho nemohla vytáhnout

Jenda (Čt, 18. 7. 2019 - 07:07)

Jak kdy a podle možností. V šatně se pověsili za háčky a čekalo se, kdy se utrhnou a nebo tahali až se utrhli. Některá ale hodně držela a ne a ne se utrhnout. Jinak jsme holkám nikdy náhradní nekupovali, byl to jejich boj. Nebylo by to tak skvělé, když jsme nějaká ulovili. Byla tam jedna taková namyšlená, ta si kupovala ta lepší a vždycky se hodně naštvala. Byla si i stěžovat, ale tím si moc nepomohla, spíš to ještě zhoršila a víc jsme se na ni zaměřili. Za blbost se musí trpět.

Nelča (Čt, 18. 7. 2019 - 10:07)

No já za nima jednou taky přišla že mi roztrhly taky jedny drahé že chcu ať mi aspoň trochu přispějou ale místo toho mě vzali a pověsili mě a smáli se tam jak plnou váhou sjíždím lehce dolů ale já jich měla pár elastických a to špatně praskalo takže jeden z nich jak jsem vysela tak mi ještě zatáhl zan nohy dolů aby praskly no bolest šílená

Kristina (So, 20. 7. 2019 - 17:07)

Ahoj tohle znám bohužel ze základky taky moc dobře. Zářez mi kluci dělali skoro pořád, dost často tahali až se tanga roztrhly. Věšení za ně a přetahování až k hlavě bylo taky dost běžný. Bolest to byla šílená a škoda byla i těch tang. Párkrát jsem takhle taky přišla i o drahý a značkový tanga. Pamatuju si, že mi párkrát roztrhli CK a Pink tanga, to jsem měla fakt zlost. Pak mě jednou pověsili za string tanga VS který to samozřejmě nevydržely a ruply. Od tý doby jsem si znáčková tanga do školy nikdy nevzala.

Sandra (So, 20. 7. 2019 - 20:07)

Taky jsem si kupovala luxusní značková string tanga. Většinou staly od 500 Kč a výš do cca 1700, CK, Pink, EA a pod. Teď si řeknete: aha, nějaká dcera zbohatlíka. Ano pravda, ale nikdy jsem se nad nikoho nevyvyšovala a vychodila běžnou základku, protože jsem si postavila hlavu, že jinam chodit nebudu. Kamarádila jsem se normálně s každým, pokud nebyl pitomec a nenapadal mě kvůli oblečení a postavení. A že se jich pár našlo a občas to skončilo rvačkou. V 7 třídě jsem tedy chodila tajně cvičit bojová umění, takže každý dostal co si zasloužil a měla jsem celkem klid. Taky mě tahali za tanga a rozervali je, prostě jsem to brala, jako každá holka. Sice měli strach, aby nedostali nakládačku, ale v tomhle jsem je nechávala, ať si zatahají, když je to baví. A vím, že když si nějaká holka koupila ta dražší a luxusnější tanga, která ji potom roztrhli, tak z toho byla špatná a naštvaná. Chápu to, jenže to s tím taháním bylo dost divoké a někdy kluci neznali mezí. Já jim za to zase stahovala kalhoty se spoďáry, takže všichni viděli, jakého ho mají. Kluci se báli bránit, protože věděli, jak by to dopadlo. V 8 jich to na mě zkusilo 5 najednou, nedopadli dobře a do konce základky jsem měla klid. Jo, měla jsem pár poznámek, že se peru a byli ve škole i rodiče, ale ten kdo to žaloval měl smůlu, protože si začal a já se jen bránila. Potom jsem si to s ním vyřídila mimo školu a už ho nikdy nenapadlo žalovat. Měli ty modřiny a monokly doma nějak okecat a ne to napráskat, potom dostaly přídavek a bylo. Nejsem žádný bezdůvodný rváč, ale měli mě nechat na pokoji, já taky do nikoho nešila. Tak tolik před 5 lety ze základky, roztrhaná tanga a další kolem toho.

Bára (So, 22. 6. 2019 - 17:06)

Zářez zná asi každej. Je to klasika. Doma si ho s bráchou a mámou taky deláváme. Když někomu vykouknou spodky, někdo z nás za ně chytí a vytáhne. Přijde mi to jako běžná sranda, i přes to že to bolí a zvlášť tanga se hold občas roztrhnou. Třeba mámě jsem takhle párkrát tanga roztrhla, ona mně taky, ale nijak to neřešíme.

Radek N. (Ne, 2. 6. 2019 - 16:06)

Taky jsem za ně holky tahal, ale jen tak s citem pro zábavu, ne jako někteří magoři. Jednu holku jsem takhle rád škádlil a začali jsme spolu chodit na konci 8 a celou 9. Na ni mě nesměl nikdo sáhnout, takže měla klid.

Reklama

Přidat komentář