Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Simona (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Asi vím, Pavlínko, co to tvoje prádélko čeká a taky i tebe. Aspoň já to tak dělám. Hned na to chuť není ale tak po půlhodince si svoje kalhotky nebo tričko přiložím na obličej, na ústa a na nos. A myslím na dívky ze škol, které jsem ten den viděla. Na jejich nohy a rozkroky.

Zuzča (Čt, 11. 7. 2019 - 05:07)

Taky to tak dělám. Už chvilku po uspokojení si, většinou kalhotky do kterých jsem vytekla, přikládám na nos, dýchám svůj sekret a toto mě zase šíleně vzruší. Pak si je vložím do úst a začnu sekret vycucávat. Buď si jím pak potřu obličej, nebo přidám do nějakého nápoje a tak. Skoro pokaždý to takto využiju. Jsem pak tak vzrušená, že stačí chvilka dalšího uspokojování a do minutky zase vyteču.

Pavlína (Út, 9. 7. 2019 - 00:07)

Tak kdybys i ležel vedle mě, tak bys ani nevěděl že si to dělám. Poštěváčka si dráždím spíš jemně, abych si to užívala a aby to co nejdýl trvalo. Ale ke konci taky už jedu na fest. Taky tím ukazovákem kmitám, těsně před začátkem vyvrcholení. To už bys poznal, že se se mnou něco děje.

Pavel (Po, 8. 7. 2019 - 07:07)

Chtěl jsem se zeptat holek, jestli je pro ně lepší ( pcitově), když masturbují před močením nebo po vymočení? Nebo v tom není rozdíl?

Pavlína (Po, 8. 7. 2019 - 10:07)

Mám vcelku tichej orgasmus, akorát při vyvrcholení to dýchání. Ale i to se snažím tlumit, protože spím v pokoji s o hodně mladší ségrou. Myslím však, že více si masturbaci užiju, když až po ní jdu na malou.

Pavel (Po, 8. 7. 2019 - 12:07)

Já v puberte sem mel taky pokoj se segrou jen teda v 10 letech ztoho asi ani clovek nic mit nemuze ... já zacal asi ve 13 segra co vim tak take ...

Návštěvník (Út, 30. 7. 2019 - 20:07)

Kolik je tobě a kolik ségře? Viděl jsi ji při tom nebo ona tebe??

Pavlína (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

Jak jsem psala, dělám to potichu a nikdy jsem při tom nekřičela, nesténala, aby to bylo slyšet na kilometr daleko. Co neovládnu, to je to dýchání při nástupu prvních stahů. To si dávám bacha, aby mě ségra nezaslechla. Teprve bude mít deset. Dnes ale odjela na tábor, pak bude u babičky, takže víc než měsíc mám pokojíček pro sebe. A pěkně si to budu užívat.

Návštěvník (Út, 30. 7. 2019 - 20:07)

A myslíš, že ona to ještě nezná??

Pavlína (St, 31. 7. 2019 - 08:07)

Vím, že si to už tak půl roku dělá. Prostě poznám, že se vedle mě v její posteli něco děje. A ráno, když si prohlídnu její kalhotky, tak je to jasný. Ani nevím proč, ale zatím jsem nechtěla aby mě při tom slyšela.

Návštěvník (Út, 6. 8. 2019 - 02:08)

A ona se před tebou nestydí??

Pavlína (Út, 6. 8. 2019 - 05:08)

Ségra je můj úplnej opak. Na svůj věk je až moc vyspělá a v hlavě má už jenom ten sex. Myslím, nebo spíš vím, že chce abych ji při tom slyšela. Prostě poznám to po ní. Až mě to i láká. Dělat si to a vědět, že mě poslouchá.

Návštěvník (Út, 6. 8. 2019 - 07:08)

Bude mít deset a je tak vyspělá? Myslíš fyzicky, nebo rozumově? Jak to myslíš, že má v hlavě jen sex?

Pavlína (Út, 6. 8. 2019 - 07:08)

Rozumově. Je velice pěkná, chodí do tanečňáku, vystupuje s mažoretkama. Když je někdy v těch souborech slyším, jak se ty holky baví, tak mi připadá, jako by měly už bezmála třináct.

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 00:08)

A fyzicky je taky už vyspělá, nebo ještě dítě?? O čem se můžou holky v jejím věku bavit???

Pavlína (St, 7. 8. 2019 - 04:08)

Baví se hlavně o klukách. Jakej kterej je, kterou má rád a nemá rád apod. A šíleně to řeší. Samozřejmě jsou tam i o něco starší holky, ty už řeší vztahy, sex, místo aby si hlavně ty mladší hrály s panenkama.

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

A fyzicky je taky vyspělá na svůj věk, nebo ještě dítě?

Pavlína (Čt, 8. 8. 2019 - 03:08)

Samozřejmě je pořád ještě dítě, ale jakési takové zkušenější. V tom věku, 10 až 11 už některé dívky znají všechno.

Návštěvník (Pá, 9. 8. 2019 - 01:08)

Takže nemá žádné známky dospívání, kromě zkušeností?

Pavlína (Pá, 9. 8. 2019 - 07:08)

To jo. Za posledních pár měsíců se vytáhla, jsou na ní již znatelná prsa a jak si všímám, tak i její boky dostávají pomalu tvar jaký mají holky mít - malinko se jí už rozšiřují. A zatímco učitelky hlavně na ZUŠ si ji chválí, tak doma stačí když po ní něco mamka chce, a už odmlouvá a je zle. Typická začínající puberťačka. Taky jsem taková byla a ještě trochu jsem.

Reklama

Přidat komentář