Reklama

Porovnávání penisů

Autor diskuse
terr

Ahoj, chtěla jsem se zeptat kluků/mužů, zda si někdy s někým vzájemně porovnávali penisy. Můj manžel přišel nadšený s tím, že ho má většího než jeho kamarád, protože je porovnali ve sprchách. Je to normální?

un (Čt, 8. 8. 2019 - 19:08)

Ale odhaduji, že my se spolužákem jsme je mohli mít tlusté tak něco okolo 2 cm a dvanáctiletý kamarád asi tak centimetr.

Návštěvník (Čt, 8. 8. 2019 - 19:08)

Tak tlouštku jsme tehdy neměřili.

luci (Čt, 8. 8. 2019 - 19:08)

A to je chyba , vždycky není potřeba aby byl dlouhý , ale pokud je ve vagině těsně je dráždění klitorisu silné . A většina žen je dráždivá právě tam .

un (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

V těch našich letech tenkrát nám tohle bylo jaksi úplně jedno, neboli ukradené... O sexu jsme tehdy jen slyšeli nebo max. četli....

P. (Ne, 28. 7. 2019 - 09:07)

Docela běžně jsme si je ve škole pomerovaly. Prvně snad někdy kolem 11 let ale nejvíce mezi 13-14 rokem. A to jak v klidu, tak postavený pindoury a treba jeden kluk mel za ukol vzit pravitko a premerit je ostanim, pak nekdo zmeril jeho. A kdyz se nasel obcas nekdo kdo nechtěl, tak se proste pridrzel a stahly se mu spodary. A snad taky pokaždé to bylo na satne a bud po telaku nebo po pracovkach, když jsme se prevlekaly a nebyly u toho holky.

Štěpán (Ne, 28. 7. 2019 - 04:07)

Je mi 16 a mám ho největšího ze třídy 26 cm dlouhý a 6 cm široký

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2019 - 09:06)

S kamarádama jsme si ptáky poměřovali.Neměl jsem nejmenšího a to se mně líbilo.

Tony (So, 25. 5. 2019 - 23:05)

To bylo k dotazu zakladatelky vlákna.

Tony (So, 25. 5. 2019 - 23:05)

V tom případě je poněkud slabomyslný. Já jsem narazil na několik šejdířských fór, kde nabízejí zázračné prostředky ke zvětšení penisu. K čemu to je, jenom k tahání lováků ze zakomplexovaných kluků a chlapů, kteří se domnívají, že ho mají malého.

Admin serveru www.sexus.cz takové věci maže, že u něho se jedná o nepovolenou a nepřípustnou reklamu, která s realitou nemá nic společného. Napsal mi, že tito šejdíři by byli schopni i svou vlastní babičku nechat vyškvařit na sádlo, hlavně, aby jim z toho něco káplo.

luci (So, 25. 5. 2019 - 23:05)

Normální to je , nic za tím nehledej . Prostě má radost , že mu narost nic víc.

Quido (So, 25. 5. 2019 - 23:05)

To jsi teda nefalšovaná optimistka. To já kdybych vyváděl takové 3,14-oviny, tak má partnerka bude ta poslední, které se s tím budu svěřovat.

Quido (So, 25. 5. 2019 - 15:05)

Nikdo není stoprocentně heterosexuální ani homosexuální. I muži, kteří běžně vykazují výrazné hterosexuální sklony a jsou schopni kvalitního heterosexuálního partnerského i rodinného života, mohou někdy nalézt příjemný krátkodobý rozmar v tom, klást dolní stranu svého ztopořeného penisu proti jeho obdobné straně u svého kamaráda, sportovního druha, kolegy či nahodilé mužské známosti někde ve sprchách či šatně, za účelem žertovného vzájemného porovnání délky, šířky, objemu či tvaru těchto mužských orgánů.

Luděk (Čt, 25. 6. 2020 - 11:06)

Tak to víš málo dnes normální ´ženatý borec má i přítele znám hodně takového soužítí včetně mě,zlatokopky příživnice se dnes každý dá pozor a raději si zamrdá s chlapem,doba se změnila,u arabů je to normál že má chlapa bokem.

Quido (So, 25. 5. 2019 - 17:05)

Nicméně otázkou je i to, proč měl tvůj manžel potřebu se s tebou o takové zážitky, ať již skutečné nebo vymyšlené, vůbec dělit. Je to jen obyčejný trouba? Chce, abys žárlila na chlapy, a víc si ho hleděla? Nebo chce - i podobnými kecy, podobně jako třeba i jinak - dokonce zakrýt nějaký svůj poměr s jinou ženou? Nebo snad ještě nějaké jiné důvody? Nad tím vším se ale budeš muset zamyslet ty sama.

prdel (Ne, 25. 10. 2020 - 21:10)

Quido, těžko uvěřit tomu že by manželka měla žárlit na to, že si poměřovali bublifuky. Skutečnost že ho má manžel většího neznamená nic, tedy proč žárlit jako na koho? Jsi Zase si napsal blbinu, jako vždy tvé příspěvky stojí za h. , zakrýt poměr s jinou ženou to už je nad moje chápání. Porstě jsi trouba .

rip (So, 25. 5. 2019 - 13:05)

Jako kluci jsme si ptáky taky poměřovali.

Olda (Út, 2. 2. 2021 - 18:02)

No jasně, my taky. Ale před dvěma roky byl syn ve třetí třídě a kluci si tam na záchodech vzájemně koukali do slipů. Kdo nechtěl sám, toho svlékli násilím. No, co tak asi mohli vidět? Zmačkané houžvičky ve slipech! Ale paní učitelka s ředitelkou z toho udělaly takřka sexuální aféru. Tak museli rodičové doma hochy poučit, bylo tam 16 maminek a my 3 tatínkové. Já to s klukem i s ženou probral s úsměvem, ale chudáci ti kluci, u kterých to řešila máma!

Martin (Út, 2. 2. 2021 - 21:02)

V,6 třídě to už bylo zajímavější, první chlupy a porovnání velikosti

Martin (Út, 2. 2. 2021 - 21:02)

V,6 třídě to už bylo zajímavější, první chlupy a porovnání velikosti

Návštěvník (Pá, 12. 4. 2019 - 02:04)

My jsme je porovnávali po tělocviku. :D

Reklama

Přidat komentář