Reklama

Nahá před ženou

Návštěvník (St, 3. 2. 2021 - 07:02)

Jestli tobě je šest let,tak to je moc,ale až budeš chodit do školy,tak tam tě aspoň naučí psát po tvrdých souhlaskách tvrdé y

Anjelik (Čt, 4. 2. 2021 - 01:02)

Nie len to.

Pavla (St, 3. 2. 2021 - 05:02)

Byla jsem se svim klukem unich doma.Milovali se a pak jsem sla unich do sprchy.Pak jsem vylezla a chtela jit do pokoje.Jak jsem vylezla primo proti dvedim stala ma budouci tchine.Ona oblecena a ja upne naha.Celou si me prohlidla.Ja jsem rychle vbehla do pokoje a zacla se oblekat.Klukovy jsem rekla ze tuma mamu.Kdyz jsem se oblekla,rozlocila jsem se a rychle vypadla.U sebe doma jsem na to myslela co se stalo a trosku me to i vzrusilko.Ze me vydela upne nahou jina zena.

MP (Út, 2. 2. 2021 - 00:02)

MP, Mravnostní patrola. Anjelik je náš. Ten vám to nandá všem.

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 03:01)

Abé. Aj toto je tvoj hriech.

Lída 25 let (Ne, 31. 1. 2021 - 00:01)

Asi před 2-3 roky jsme projížděli přes hranice jednoho státu, a celníci se rozhodli naše auto zkontrolovat. Následovala i prohlídka. Byla tam nějaká slečna v podobném věku jako jsem já a tu prohlídku si vzala na starost. Měli tam takovou větší kabinku. Tam se mnou šla i ta slečna a řekla mi ať se svléknu do spodního prádla. Pak mi zkontrolovali oblečení a pak mi řekla ať si sundám podprsenku (měla jsem na sobě zrovna tento set tang a podprsenky Calvin Klein (https://www.zalando.cz/calvin-klein-underwear-modern-high-leg-tanga-kalhotkyslipy-grey-heather-c1181r043-c11.html)) tu podprsenku vzala a rozstříhla ji na půl aby zjistila zda není nic uvnitř. Pak jsem si musela stáhnout i kalhotky, a pak mi ta slečna koukala mezi půlky jestli tam něco nemám a na pipinu, to už jsem to nevydržela a udělala jsem se ji přímo do ruky, ona začala něco řvát, Pak mě (nahou) odvedla do nějaký vedlejší studené místnosti, tam mě spoutala a natáhla mi ty kalhotky, po 30 min tam byla znova ta slečna a já tam spoutaná seděla na zemi jen v kalhotkách, ke mě přišla a přes ty kalhotky mě udělala a pak mi těmi kalhotkami začala pusu něco typu to máš za to. Po hodině ty kalhotky zase vzala udělala mě a zase mi to strčila do pusy. A l závěru, asi po 4 hodinách zase přišla, znova mě udělala do mých kalhotek ale tentokrát řekla že mám jít, oblékla jsem se, podprdu vyhodili. Pak jsem si chtěla převléct ty udělaný kalhotky ale zjistila jsem že mi tam sebrali všechno spodní prádlo. Super.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 10:08)

Volím prd

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 21:08)

Zažila jsem různé věci a myslím že se dnes všichni zúčastnění za to možná i stydí. Jsou fotky i videa ale každý už má svůj život a tam to jako by nebylo.Jen se setkáme očima a víc nic

luci (Po, 12. 8. 2019 - 22:08)

Souhlasím , ale trvám na tom , že se má zkusit všechno . Život se má prožít , ne přežít . Jak říkal jeden můj dnes už zesnulý kolega: život je prd sem tam nějakej mrd a pak přijde smrt. A užívat života se musí , dokud na to člověk má fyzicky , psychicky , materiálně a dokud o něho někdo stojí . Staré báby , divadla ohraná už nikoho nezajímají . A s tím studem , živím se poctivě nikoho jsem neokradla , neudala a nikomu vědomě neublížila .

hanz (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Nemáš důvod se stydět. Je to tvoje věc ikdyž trochu neobvyklá. Máš prostě ráda sex s experimenty.Rád bych tě viděl někdy v akci a líbí se mi tvoje slova. Musíme si užívat sex dokud to jde.

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

Tak když tě prcají čokli tak věřím ze už tě nic překvapí.Já mám taky ráda sex ale tohle si nějak neumím představit. Jako že bych se s někým seznámila a pak mu řekla že občas taky sousedův Alan?Nevěřím

luci (Po, 12. 8. 2019 - 20:08)

Věřit nemusíš , nikdo tě nenutí , ale že se zábava někdy zvrhne je fakt.

Návštěvník (Čt, 8. 8. 2019 - 23:08)

Luci,moc nás tady nehoupej a myslím že jsi chlap.Máš slovník muže.

Steve (Pá, 9. 8. 2019 - 10:08)

:-D chlípnej chlap. Jj.

Mirka (Čt, 8. 8. 2019 - 10:08)

Když jsem se před rokem zamilovala do Honzi netušila jsem co mě čeká. Asi po třech měsících mi řekl že by mě ráda poznala jeho teta. Byla jsem ráda že to není hned matka a tak jsem souhlasila. Domluvili jsme se na sobotu osm ráno. Adresu jsem znala a tak jsem jela autem. Honza tam už byl. Když jsem přijela tak nás jen letmo představil a ze si musí dojít něco zařídit k sousedovi a odešel. Teta řekla že je to fajn a ze si me může aspoň pořádně v klidu prohlédnout. Zasmala jsem se tomu roztahla jsem ruce a asi třikrát se na místě otočila. Teta uznale pokyvala hlavou. No dobrý ale takhle toho moc nevidím. Svlékni se. Nechapavě jsem vykulila oči. Cože ? Svlékni se ! Snad se nestydiš ? ! Dělej ! Nebo ti mám pomoct ?! V ruce se jí objevil jezdecký bičík. Vrhla jsem se ke dveřím a vzala za kliku. Bylo zamčeno. Teta se rozesmala a já dostala strach.

Mirka (Čt, 8. 8. 2019 - 11:08)

Tak dělej nebo uvidíš co s tím bičíkem dokážu ! Řekla přísně teta a já se raději začala svlekat. Když jsem už měla jen podprsenku a kalhotky na chvilku jsem zavahala. Opravdu musím do naha ? Teta jen kývla hlavou a placla se bycikem do dlaně. Rozepla jsem podprdu a stáhla si kalhotky. Teta me několikrát obešla. Pohladila prsa i zadek a řekla . No celkem slušný materiál . Klekni si , roztahni nohy a dej hlavu na zem. Poslechla jsem. Jednak jsem se trochu bala ale zároveň jsem byla vzrušená. Teta mi přejížděla byčíkem po zádech a zadku. A já cítila jak vlhnu.

Mirka (Čt, 8. 8. 2019 - 16:08)

Teta si toho po chvilce všimla taky. Položila bičík a zajela mi rukou mezi nohy. Ale , ale , co to tady máme ?! Hraješ si na stydlivku a mas úplně mokrou píču . Zcervenala jsem ale moje kundicka se rosila ještě víc. Priznej se cubicko ze se ti to líbí. Ano špitla jsem. Nahlas a celou větou ! Ano líbí. Řekla jsem celou větou ! Zarvala teta a svihla me bičíkem přes půlky. To uz mi z čuryny kapalo. Ano líbí se mi před Vámi klečet nahá Paní. To vidím ty cubko nadrzena. Chtěla by sis zašukat ? Ano Paní. Tak pojď ! Vzala me za vlasy a táhla za sebou. Odemkla zamčené dveře a otevřela. Tam klecel úplně nahý Honza. Ruce mel za hlavou , na bradavkach kolíčky a pero mu pěkně trcelo. Teta me otočila a řekla mu aby me osukal. Na nic nečekal a vrazil mi ho tam. Během par vteřin jsme se oba dva udělali. Teta se smála a nám bylo trapně ale krásně. Už se tesim na další návštěvu.

Mirka (Čt, 8. 8. 2019 - 16:08)

Teta si toho po chvilce všimla taky. Položila bičík a zajela mi rukou mezi nohy. Ale , ale , co to tady máme ?! Hraješ si na stydlivku a mas úplně mokrou píču . Zcervenala jsem ale moje kundicka se rosila ještě víc. Priznej se cubicko ze se ti to líbí. Ano špitla jsem. Nahlas a celou větou ! Ano líbí. Řekla jsem celou větou ! Zarvala teta a svihla me bičíkem přes půlky. To uz mi z čuryny kapalo. Ano líbí se mi před Vámi klečet nahá Paní. To vidím ty cubko nadrzena. Chtěla by sis zašukat ? Ano Paní. Tak pojď ! Vzala me za vlasy a táhla za sebou. Odemkla zamčené dveře a otevřela. Tam klecel úplně nahý Honza. Ruce mel za hlavou , na bradavkach kolíčky a pero mu pěkně trcelo. Teta me otočila a řekla mu aby me osukal. Na nic nečekal a vrazil mi ho tam. Během par vteřin jsme se oba dva udělali. Teta se smála a nám bylo trapně ale krásně. Už se tesim na další návštěvu.

Mirka (Čt, 8. 8. 2019 - 16:08)

Teta si toho po chvilce všimla taky. Položila bičík a zajela mi rukou mezi nohy. Ale , ale , co to tady máme ?! Hraješ si na stydlivku a mas úplně mokrou píču . Zcervenala jsem ale moje kundicka se rosila ještě víc. Priznej se cubicko ze se ti to líbí. Ano špitla jsem. Nahlas a celou větou ! Ano líbí. Řekla jsem celou větou ! Zarvala teta a svihla me bičíkem přes půlky. To uz mi z čuryny kapalo. Ano líbí se mi před Vámi klečet nahá Paní. To vidím ty cubko nadrzena. Chtěla by sis zašukat ? Ano Paní. Tak pojď ! Vzala me za vlasy a táhla za sebou. Odemkla zamčené dveře a otevřela. Tam klecel úplně nahý Honza. Ruce mel za hlavou , na bradavkach kolíčky a pero mu pěkně trcelo. Teta me otočila a řekla mu aby me osukal. Na nic nečekal a vrazil mi ho tam. Během par vteřin jsme se oba dva udělali. Teta se smála a nám bylo trapně ale krásně. Už se tesim na další návštěvu.

Josífek (Čt, 8. 8. 2019 - 01:08)

Kundu zrychtovanou od dalmatina to víme už všichni.A kozy ?To budou dvě utrápený nudle který pevně visí dolů.......

Reklama

Přidat komentář