Reklama

Kněz a žena ...

Josef (Ne, 8. 9. 2019 - 11:09)

přeji hezkou neděli. Nevzdal jsem to, jen tu bylo dlouho klidno a teď jsem ještě v lázních.
Je tu dost živo poslední dobou.

Andrea (Ne, 8. 9. 2019 - 19:09)

Pěkný nedělní večer, vítam Vás zpět otče Josefe :-)) Užijte si lázní, přeji úspěšnou léčbu a zase potom, prosím, něco duchovního napište.

Helena (Ne, 8. 9. 2019 - 11:09)

Kde je zivo v laznich ?

Steve (St, 14. 8. 2019 - 15:08)

To je jasný že tu samozřejmě žádní nepíší ... Nejspíš byl nepravý i ten Josef. (Někdo se za něj vydával)

Andrea (Pá, 16. 8. 2019 - 23:08)

Stopro byl pravý. Četla jsem s ním rozhovor, kde říkal, že píše do diskuse Kněz a žena. Třeba nám ještě něco napíše..

Andrea (St, 14. 8. 2019 - 00:08)

Já jsem byla hrozně zamilovaná do kněze, sedli jsme si povahově, ale ukončila jsem veškerý kontakt, protože to bylo pro mě velké pokušení a trápila jsem se. A bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat. Já moc nevěřím na přátelství mezi mužem a ženou, vždy je tam aspoň z jedné strany fyzická přitažlivost.

Daisy (Po, 12. 8. 2019 - 23:08)

Luci, vy máte nějakou zkušenost s kněžími?

luci (Út, 13. 8. 2019 - 09:08)

Mám a proto vím , že jsou to většinou normální lidé s lidskými potřebami.

Helena (Pá, 9. 8. 2019 - 17:08)

Muj nazor na kneze je takovy ze na zensky nemaji cas jak jsou vytizeni mse,zpovedi,pohrby,krtiny,svatby....atd... jsou radi kdyz maji cas na sebe a odpocinou si nekdy I od otravnych lidi ....

luci (So, 10. 8. 2019 - 00:08)

Na jídlo , pití a sex si každý čas najde . Jsou to jen církevní úředníci , správci farností , klášterů , diecézí , biskupství . A čas mají zrovna tak jako ti státní.

Steve (Čt, 8. 8. 2019 - 17:08)

Je to kvůli 1.) Dědictví 2.) Kvůli šizení církevní službě na úkor dětí.

Viděl jsem jak se NE-věnoval šéf Mormon bohoslužbě X jeho děti v sousedním pokoji.

Poté jsem si hned uvědomil jak je důležité, aby se hodnostář nevěnoval rodině, ale plně se věnoval církevním službám. Ač je to proti přírodě, tak jsem PRO aby církevní hodnostář neměl ženu ani děti.

O ten holý sex ani tak nejde jako takový ...

luci (Čt, 8. 8. 2019 - 17:08)

Faráři mívali hospodyně a určitě ne jen kvůli vaření , praní , zašívání . Dejme tomu , že by je rodinné starosti odváděly od liturgických povinností , ale sex na závadu službě boží přece není. A pokud provozují sex se zralými ženami , tak nic proti , na čele při modlitbě se jim sperma nevypotí.

Daisy (Čt, 8. 8. 2019 - 17:08)

Souhlasím.. Taky mi to příjde nepřirozené.

Daisy (Čt, 8. 8. 2019 - 00:08)

Snad někdy aspoň zdobrovolní celibát a všem se uleví.

luci (Čt, 8. 8. 2019 - 12:08)

Celibát všechny církve nemají , ale nenažraná papežská kurie katolické církve to , ne z náboženských důvodů , což tvrdí a zdůvodňují jakousi duchovní i fyzickou čistotou jej nařizuje pouze z důvodů materiálních . Sex je přece součástí života a jeho potlačování , jak jsme svědky vede k fatálnímu selhání některých kněží a to na všech stupních svěcení papeže nevyjímaje.

Daisy (Čt, 8. 8. 2019 - 00:08)

Musí to být pro kněze hrozné pokušení a pro ženy zase zakázané ovoce, které je láká. Nicméně, by si oba měli nechat zajít chuť.. Oba by byli nakonec nešťastní.

Steve (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

Akorát jim takové pomáhají k velkému hříchu ... Slib je slib, to se nesmí porušovat. Pokud chce, at' skončí raději definitivně s kněžstvím.

luci (St, 7. 8. 2019 - 23:08)

Nejen kněží porušují sliby a pokud svým chováním nebudí pohoršení , tak je menší zlo když mají sex se zralou ženou , než prznit děti .

Steve (Út, 6. 8. 2019 - 17:08)

Je třeba hledat jinde v jiných vodách ...

luci (St, 7. 8. 2019 - 00:08)

Jenomže některé ženy jsou na kněze přímo umanuté a potřeba kněze je opravdu silná . Řekla bych , že je to kněžství a sakrální objekty pro ně jakýmsi fetišem .

Reklama

Přidat komentář