Reklama

Výprask před diváky

Ľubica (Út, 6. 8. 2019 - 12:08)

Môj muž dostane erekciu vždy, keď ma vypláca. U nás je to jeden zo zaručených spôsobov.

luci (Ne, 11. 8. 2019 - 01:08)

Není sám , takových je víc .

Ľubica (Po, 12. 8. 2019 - 12:08)

Tomu celkom verím. Väčšinou je to ale výhoda, no niekedy je to trochu otravné.

Zuzana (Pá, 16. 8. 2019 - 07:08)

Mě manžel dává na holou rákoskou :) :) někdy je to dost boelstivé

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 13:08)

Rákosku by som asi nevydržala. Úplne mi to stačí rukou alebo maximálne vareškou. Väčšinou dostanem rukou na holý zadok, to manžela tak vzruší, že nasleduje sex a niekedy usúdi že môj zadok je málo červený a dostanem ešte prídavok.

Zuzka (Ne, 18. 8. 2019 - 08:08)

no, tak ruka a vařecha u nás bývá taky. Nicméně rákoska je ve větší oblibě. Teda můj zadek ji tolik rád nemá.

Lenka (St, 31. 7. 2019 - 06:07)

Tak to já pravidelně dostávala rovnou ve škole od učitelky. Místo poznámky jsem vždy slízla výprask na holou. V kabinetu se ohnout přej kraj stolu a už to jelo....

Věra (Čt, 1. 8. 2019 - 12:08)

A stalo se ti, že tě někdo viděl při výprasku? Já jsem taky párkrát takhle byla v kabinetu, bylo to za kouření v škole a naštěstí ne na holou ale jenom přes kalhotky. Jednou třídní zapomněla zamknout a vletěl tam kluk o ročník níže s pomůckami. Třídní ho sice hned vyhodila no i tak mě zahlédl. Měl ze mne pak legraci až do konce školního roku.

ZDENĚK 62 (Út, 6. 8. 2019 - 06:08)

Já jsem táké byl několikrát bit v kabinetu.Po vyučování jsem šel za paní učitelkou pro žákovskou knížku.Měl jsem čas se rozhodnout,jestli poznámku za což by doma byl výprask a měl bych zaracha nebo dostat na zadek bez poznámky.Tak moc na výběr nebylo.Většinou tam nikdo nebyl,tak to proběhlo bez problému,stáhnul kalhoty,vystrčil holý zadek a dostal rákoskou.Jednou se mi stalo,když jsem byl už připravený na výprask a měl už jsem stážené kalhoty a vystrčený zadek připravený na výprask vešla do kabinetu slečna učitelka,která nás měla na výtvarku.Slečna učitelka si vzala pomůcky a při odchodu se jen koukla jak dostávám na zadek.Styděl jem se víc,než ,když jsem dostal doma výprask před kamarádkou.Byla u nás na návštěvě,zrovna když jsem ten den dostal dvě čtyřky a pětku ve škole.Dostal jsem řemenem před ní a jejíma rodičema.Jinak jsem většinou byl bit bez diváků.

Lenka (Čt, 1. 8. 2019 - 13:08)

:) :) joj, tak aspoň jsi neměla holou prdel :) no ve škole se mi to nestalo, že by mě někdo viděl, jak dostávám na holou. Doma ale jo, kolikrát mě mamina dala na holou před návštěvou nebo kámoškou...

Věra (Čt, 1. 8. 2019 - 13:08)

No dostat před návštěvou na holou teda není nic moc. Tedy pokud ti nebyli tři roky, to by se ještě dalo.
Já jsem doma moc často bita nebyla a když tak to bylo vždy beze svědků. Teď mám ale kluka, kterému se to líbí a čas od času mi naplácá. A sní o tom, naplácat mi před někým dalším. Já si to ale neumím dost dobře představit a zatím každého, koho mi navrhl, jsem odmítla.

Lenka (Pá, 2. 8. 2019 - 07:08)

no 3 roky mi fakt nebyly :) Dostávala jsem doma až do matury a vždy na holou, takže nic moc.

J (Čt, 1. 8. 2019 - 14:08)

Mně bys taky odmítla? Rád bych se díval.

Věra (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Vůbec tě neznám. I když jak teď nad tím přemýšlím, tak nevím co by bylo horší nebo lepší. Dostat před nějakým známým nebo rodinou nebo někým neznámým, koho už v životě nepotkám. Sama nevím.

Grůt (So, 27. 7. 2019 - 15:07)

Jinak vím, jak je to nepříjemné. Sám sem dostal na holou před spolužákem, když pro mě ráno přišel, aby jsme šli společně do školy. A to mi bylo nějakých 13 let..

ZDENĚK (So, 27. 7. 2019 - 09:07)

Pamatuji si,to mi bylo asi devět let jsem dostal výprask vodítkem.Štípalo to daleko víc než výprask řemenem.Mamka neměla po ruce pásek ani vařečku a vodítko zrovna viselo na věšáku.Nikdy jsem při výprasku nekřičel tolik jako při tomto výprasku.Měl jsem zadek pěkně pruhováný no pěkný jelita.Druhý den jsem měl očkování proti tetanu.Nechtěl jsem stáhnout trenky protože jsem se styděl.Nakonec jsem musel.Sestříčka si toho všimla a dodala zadeček měl hody co jsi provedl,rákoska nebo pásek.Mamka řekla no jen se pochlub,byl jsem červený jak rak.Mezitím co mi píchla injekci tak jí mamka všechno vypravěla co jsem provedl a čím jsem byl bit

Grůt (So, 27. 7. 2019 - 13:07)

Za co to bylo, jestli můžete prozradit, takový vyprask? Zajímavé očkování proti tetanu v 9 letech? Většinou se provádí mezi 5-6 rokem a pak mezi 14-15 rokem, co si já pamatuji u sebe. To jste musel byt po urazu ne? Ale to se zas dava hnedka, kdyz se neco stane..

Tomáš (St, 24. 7. 2019 - 08:07)

Nechcete jen kecat bludy a zažít opravdu výprask.Rád bych se chtěl seznámit s holkou co jí láká reálnéj výprask.Napiš na [email protected]

Zuzka (Po, 22. 7. 2019 - 07:07)

Bohužel měla jsem na sobě pyžamové kalhoty proto otec neviděl co mi způsobil.Je to paradox,ale kdybych dostala na holou možná by mi neudělal takový jelita.Nejsem sice moc pro výprasky ale vím,že občas musí být.U Malých dětí je lepší dát výprask rukou na holý zadeček a u větších třeba i páskem ale s citem.

Klára (Po, 22. 7. 2019 - 07:07)

Ahoja, tak šňůru od žehličky znám moc dobře a musím potvrdit, že je to ta nejhorší věc, se kterou jsem kdy dostala. Mamka mi vždy dávala klasických pětadvacet vařechou na holou, což zrovna taky nebyla žádný med a zadek byl rudo modrej. Nicméně jednoho dne přišla, když jsem měla dostat a řekla, že vařecha je už málo. V ruce měla šňůru od žehličky....no od té doby můj zadek a stehna poznali už jenom tuhle šňůru. Ty jelita byly děsné.

Reklama

Přidat komentář