3378 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
mik (anonym)
Odpověď na Je to skvělý pocit, jen mám
V posteli je snadna technicka pomoc da se prosteradlo na nej igelit a na to druhe postradlo a pak to mokre s igelitem stahnes . pomuze nekdy i vetsi sava osuska , nevim jestli to zadrzujes do krajnosti a pak ti to proste samo pretece ( to je asi nejsilnejsi pocit pak ) nebo to pustis schvalne ani nevim jakou mas vydrz ,male mnozstvi treba i dziny zvladnout pochopitelne pri silne vydrzi to pak je durch a do louze a az do bot kdyz se to nekde stane ,snaha ale byla vzdycky to nekam dojit a uzit si to naplno ..nekdo to proste nepochopi .je to uchylka .ale tak nejak celkem prirozena ,kdyz masturbujes a chce se ti u toho tak to finale je hezci .tak proc ne ve dvou ,,je to hodne pestre a kazdy to vnima trosku jinak hodne se da o tom popovidat anonyme na chatu a kdyz pak chces a je duvera tak jde pak prozit i vic Curani ,pocurani se nevzrusuje jen muze ,ale i zeny
10. Červenec 2019 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Ženské a ty jejich čůrací potřeby jsou pro chlapa těžko pochopitelné. Moje přítelkyně je přesně ten typ, co každou chvíli povídá o tom jak musí čůrat, ale nikde venku se nevyčůrá, protože se stydí. Dokonce třeba jdeme kolem hospody a já jí říkám ať si tam zajde, když se jí chce a ona za chvíli vyleze, že jsou tam hnusný hajzly a že to radši udrží domů a pak otravuje, že už to nemůže vydržet. Už jsem to bral jako její folklór, ale byli jsme na výletě a šli jsme na oběd a pak na prohlídku zámku, čož je pro mě docela otrava. bylo horko, k obědu jsem si dal nealko a záviděl jí jak vypila 2 malá piva, na ní výkon. Prohlídka zámku trvala asi 3/4 hodiny a zase otravovala jak se jí chce čůrat. Já už to nebral vážně ale ona šla za kastelánkou, jestli se nemůže vrátit, ta jí řekla, že to nejde a že tam záchody nikde nejsou, že jedině zase v té restauraci. Fakt je, že se dost kroutila, ale za chvíli byl konec prohlídky a bylo to přes park kousek k té hospodě. Řekla že to už nevydrží, tak já na to ať jde někam za keřík v parku. To prý nejde, protože jsou venku lidi a na trávníky se nesmí. Tak jsem vyrazil k hospodě protože i mě to pito plnilo měchýř. Za chvíli jsem se otočil, protože za mnou nešla a myslel jsem, že si opravdu odskočila, byly tam takové upravené velké keře. Jenže ona stála na cestě, od rozkroku až dolů mokré kalhoty, bulela a obcházeli jí a očumovali lidi, kteří šli k zámku. Tak jsem jí popadl za ruku a táhl jí k autu až na parkoviště asi kilák v těch pochcaných kalhotech, které byly ještě světlé, aby to bylo líp vidět. Nechápu, že si radši uřízla takovou ostudu, než aby to pustila za keřem. Nakonec řekla, že je blbá, že měla mít sukni, tak jsem si myslel, že řekne, že by si tam v parku v sukni sedla ale ona dodala, nebyl by to takový trapas. Pochopíte, že se radši počůrá, protože se stydí jít venku?
12. Červenec 2019 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Silva (anonym)
Odpověď na Ženské a ty jejich čůrací
Ano já ji chápu, a dopadla jsem na veřejnosti úplně stejně.
12. Červenec 2019 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra G. (anonym)
Odpověď na Kamarádka je puritánská kunda
Jsou prázdniny a chci s tím mým klukem vyrazit někam ven pod stan a beru sebou kamarádku. Třeba ji to naučím, že to není nic špatného. Už jsem se s tím mým klukem domluvila co a jak a zkusíme ji zatáhnout do hrátek. Jen do ní musíme dostat dost pití a to nemyslím ji opít, to by do toho šla a vše by jí bylo jedno. Snad ji vydráždím aby to pustila a ten můj ho do ní musí ve správný čas zasunout a ošukat ji a uvidíme, jestli se ji to nakonec bude líbit. Ovšem záleží na tom, jestli se dá a půjde do toho. Občas jsme spolu blbly, tak to snad půjde. Obětuji se a toho svého ji půjčím, on je samozřejmě celý nadržený už zeď. Ale aspoň nebudu od kamarádky poslouchat ty kecy o čuňatech a podobně, jestli se to ovšem povede. A potom mě odkopne a bude s ní, tak doufám že ne. Jinak s tou postelí to není tak jednoduché, není mi ještě 18 a nevydělávám si a bydlím u rodičů. Takže to pustit do ní, to by už asi nedali. Pochcaná trička mikiny a džíny s legínama, to jim je jedno, ale postel by byla asi moc, to až asi jednou ve svém.
12. Červenec 2019 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka. (anonym)
Odpověď na Ženské a ty jejich čůrací
Ta moje taky nadává na záchody a kdo ví co tam nacvičuje za polohy. Prý by si tam nikdy nesedla. Kolikrát radši zaleze za křoví. Nebo jde se mnou na pánské a to jsem zjistil, že odklopí prkénko a vyleze nahoru, sedne na bobek a je to. Do džín to už taky párkrát pustila, jen tak pro radost - prý. Protože je to neslušné u velké holky, tak ať se všichni podívají a mají o čem drbat. Jako ostudu to nebereme i když je už velká dospělá a neměla by to dělat, je to přece možné jen u malých dětí. A co, mě se to líbí a aspoň vím, že nemám žádnou stydlivku.
13. Červenec 2019 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
mik (anonym)
Odpověď na Ano já ji chápu, a dopadla
Rozebiral jsem tohle s vice holkama i starsima zenama ,nekdo to ma tak ze bude drziet i kdyz tusi ze se pak pocura , nekdo bude sice drzet ,ale kdyz uz to bude neresitelne tak stud prekona ,jak moc se kdo stydi to je ruzne ,nekdo se stydi i jen rict natoz curat takove se spis pocuraji pak Do toho vseho pak pusobi i urcite vzruseni s te situace ,taky u kazdeho jinak ,ale jsou takove co se jim to i libi
14. Červenec 2019 - 3:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Tak to ovšem chápu a musím ocenit tvé kvality Petro, mě už je naštěstí přes 30 a s oblibou si k podobným hrátkám zvu mladé děvky k sobě domů, kdykoli se naskytne příležitost. Jsi odvážná s tou kamarádkou, ona málokterá holka tohle zvládne, myslím nezarlit a vyjít z té trojky v pohodě, za tohle před tebou smekám. Samozřejmě se není co divit, že je ten tvůj už tak nažhavený, vždyť proboha co může být víc než mrdat dvě mladé rozkošné nadržené a zechcané čubky, pěkně ho rozmazluješ Peťulo, přeji ti, ať vám to výjde podle plánu a dál rozvíjej svůj chcací talent, sám holky jako ty vyhledavám hojně, ale já už jsem zkušený prasák na vyšším levelu, jak jde asi vypozorovat i z mého nicku, rád si užiju i s pokakanou holkou, jedu prostě no limit! Život se má žít a když mrdat tak pořádně, bez zábran a bez hranic. scatgirllover@seznam.cz pro všechny ženy, co by chtěli pokecat či víc.
14. Červenec 2019 - 6:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Odpověď na Tak to ovšem chápu a musím
Tak to u nás piss hrátky provozuje omezeně jedna v širém okolí co vím a dál nezajde. A než se se mnou jedna holka rozešla, tak ta si u toho občas učůrla asi jen vzrušením, jinak nic, jedno velké NIC. Kák bych asi nedal, ale čůrání je v poho.
14. Červenec 2019 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra G. (anonym)
Odpověď na Tak to ovšem chápu a musím
Jsem asi po rodičích, tak víc odvazová. Sestra je o rok a dva měsíce mladší a je to dítě z lesa. Prý to na ně přišlo v lese na houbách a bylo to, ani to nečekali. Jednou bez ochrany a bylo. Bráchovi je něco přes 10. Toho na pár dní zavezou o prázdninách k babičce a je klid. Se sestrou si rozumím skvěle. Když u nás přespávala kamarádka, tak to bylo taky v pohodě a i když kamarádka vlezla ke mě do postele, tak nic nikdy nepráskla. A když vezou rodiče bráchu k babičce, tak tam jsou přes noc a to ke mě přijde ten můj kluk a spí se mnou v posteli a když to spolu děláme tak taky nikdy nic neřekla i když to děláme i před ní. A jsme před ní nazí skoro dva dny, než se rodiče vrátí. Ten můj si na ni už zvyknul a ona taky už před ním je nahá a občas ho provokuje, až mu z toho stojí. Sranda, jak to nedokáže ovládat. To brácha by to hned vyprdelil. Teď ji sice bohužel budu muset vzít sebou na chatu, jak jedu s tím svým, ale naštěstí se to s ní dá vydržet v pohodě. Kdo by se nám staral o jídlo, když si chci s tím mým užívat. A proč s námi jede? Přemluvil nás obě ten můj kluk, aby se tam o nás někdo staral a ona ráda vypadne z domu. Sice jsem z toho nadšená nebyla, ale nakonec jsem souhlasila. Ona hrozně ráda chodí na tůry a po zámcích, tak stejně bude asi přes den pryč. Tak jsem zvědavá, jak si to užijeme. Mamce se to moc nelíbilo a táta s úsměvem prohlásil, ať toho mýho kluka neuženem k infarktu. Moc vtipné. Zítra ráno vyrážíme a sbohem rychlé připojení a kdo ví, jak to tam bude. Tak asi až za týden.
14. Červenec 2019 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter1 (anonym)
Tak ti Petro přeji ať se vše vydaří a hezky si spolu užijete. Vše co popisuješ je naprosto přirozené a myslím, že je jen otázkou času, kdy vás začne píchat obě :)) navíc má segra sexuální vychovu i s názornou ukázkou zdarma :) Abychom zůstaly u tématu, chčiješ po tom svým i před ní? To by bylo asi super, mě bejvalka jednou pochcala před kamarádem když jsem to nečekal, bylo to docela super, ležel sem na posteli kecal se svým kamaradem, ona z ničeho nic přišla, stoupla si rozkročmo nademně a aniž bych cokoli tušil tak po mě začla brutálně chcát a smála se tomu, nevěděl sem jak se mám zachovat, tak jsme se nakonec smáli všichni tři, nakonec jsme ji i s kamaradem na střídačku oba pěkně vymrdali a dokonce se u toho natáčeli na telefony, takový jeden starší zážitek. I podle tvého psaného proijevu vidím že jsi mladá, skvělá a chytrá holka. :) Myslím, že to dotáhneš daleko a pěkně klukům pleteš hlavy. Hlavně toho tvého umíš dělat šťastným. Mě osobně jsi velmi sympatická, mám moc rád takové otevřené lidi. Ono je to i rajcovní šukat, když se někdo jiný dívá. Já jsem třeba takhle píchal na veřejnosti svou ex před jejím mladším bráchou, kupodivu mě za to nezabil ale naopak moc se mu to líbilo a jen to posílilo naše přátelské vztahy. Asi potřeboval vidět že jeho sestru nezanedbávám a umím šukat dobře :D :D taky jsme si nikdy s ničím hlavu nelámali a když byla chuť a ta byla dost často, těžko bych našel v paměti místo nebo situaci kdy jsme nešukali :D její rodiče třeba spali ve vedlejší místnosti která byla průchozí a bez dveří a my vedle píchali jak smyslů zbavení, mám na to moc hezké vzpomínky, taky jsem ji zakazoval chodit na záchod, takže jsem si celou noc dopřával její chcaní na mě, bylo to úžasné, každé ráno se probouzet vedle milované dívky na pořádně prochcaný posteli, která se každý den převlékala a matrace sme davali sušit ven na sluníčko, nikomu to nebylo divné a nebo možná i jo, ale nikdo nic neříkal. Protoi si tak úžasná, že máš ráda čůrání a dopřáváš to i tomu svému, jak už jsem psal tady několikrát...co může být víc než být pochcán krásnou holkou, zbožňuju počůraný holky, ze zástupu krasavic, kdybych si měl mezi nima vybrat, vybral bych si tu celou pochcanou :))) ale to jsem celej já, takže počůrávání zdar a pořádně si to užijte :), pak nezapomeň dát vědět jak jste si spolu užívali, u rajcovního příspěvku mladých krásných lidí s radostí pohoním :)))
16. Červenec 2019 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Vy mě tady oba děláte chutě. Bohužel s tou mojí přítelkyní to není možné, to by mě dala. V tomhle je moc konzervativní. Mám sen ji zkusit s kamarády udělat dobře, proč ne, možností je dost, tři by měla zvládnout. Jenže na to nikdy nepřistoupí. Nechápu ji, proč není trochu víc uvolněná. Jo je skvělá, ale dala jasně najevo že jen my dva a tím to končí, žádné experimenty. O narozeninách se o to kamarádi pokoušeli a bylo zle. Mohla mít pěkné narozeniny. Já nevyznávám žárlivost, když jde o sex, tak si to má každý užít a když jsem u toho, tak o nic přece nejde. Někdo nemusí souhlasit, ale to je jeho problém. Něco jiného je zanášet cíleně a tajně a nebo aby ji udělal dítě někdo jiný s kterým se tajně schází, to bych nesnesl. Tak si to užívejte, dokud to jde. A ty Petro se neboj k tomu pustit i sestru, přece ji nenecháš chudinku jen mlsně koukat a ten tvůj bude rád a skvěla si to užije. To já můžu jen snít, jak bych to dělal i trochu víc odvazově. Nebo ji vyměnit, jenže najít nějakou normální je snad nemožné.
16. Červenec 2019 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
E.B. (anonym)
Odpověď na Ženské a ty jejich čůrací
Já úplně chápu Honzovu přítelkyni, že se styděla stáhnout kalhoty v zámeckém parku. Jak už jsem tady psala, mě se po porodu co je už 8 let, několikrát stalo, že jsem nestačila dojít na záchod, protože jsem se strašně styděla, že by mě někdo viděl při močení. Měla jsem takové období, že na mně přišlo nucení a po chvíli to ustoupilo, jenže se to zase opakovalo a to silněji a silněji. Přitom jsem věřila jsem že to trochu zas povolí a já někam dojdu. Bohužel to taky někdy nevyšlo. Třeba jsem jela s kočárkem z pískoviště, přeci nenechám před hospodou kočárek abych si šla ulevit, a před domem jsem se počůrala. Nikde nikdo a já si taky mohla vedle kočárku sednout na bobek. Jenom jednou to ale bylo před lidmi, kdy jsem to nevydržela ve frontě před WC u benzínky. Musím uznat, že mít sukni je při tom štěstí v neštěstí. Jenom hlavně nemít kozačky, ale to bych se taky opakovala. Dva roky mám díky cvičení už v suchu.
17. Červenec 2019 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka. (anonym)
Odpověď na Já úplně chápu Honzovu
Tak kdyby zalezla za keře. Jinak to chce brát v klidu a pohodě. Já vím, kupa vás na to odpoví jak to nejde, ale co v tu chvíli naděláte. My chlapy taky stojíme u stromu a nebo na kraji silnice a nic se v tu chvíli nedá dělat. Bohužel kdo má problémy, tak je na tom bit. Jeden můj známý má taky problémy a každou cca půl hodinu se musí stavět na kraji cesty a už běží ke stromu. A pokud to ženská pustí, vždyť je to pěkné, ale bohužel jen pro někoho. Já osobně bych z toho žádný problém nedělal, buď bych kolem mlčky prošel a nebo ještě pochválil, záleželo by, kdo by to byl. Takže v klidu a čumily a rýpaly ignorovat.
18. Červenec 2019 - 7:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra G. (anonym)
Odpověď na Tak ti Petro přeji ať se vše
Jen v rychlosti, tam na chatě je špatný signál a teď jsme si vyšli na procházku a našla jsem lepší místo. Vše je skvělé a užíváme si to co to jde. Jo čůrám po tom mém i před ní, na tom nic není a on mi to vrací. A děláme to před ní, máme tady jednu velkou postel a přece ji nebudeme vyhánět ven před chatu. Včera mě vzal na ramena, abych dostala ze střechy balónek a tak jsem využila příležitost a pustila to. Moc se mu to líbilo. Takhle vzal i sestru a tak jsem ji přesvědčila, ať to taky udělá. Zaučujeme ji, už si mu i sama sedla na klín a pustila to, až se mu z toho postavil. To překvápko, když to nečekáš je nejlepší. To se za mě připlížil a začal mě čůrat do kapuce u mikiny. Myslíš, že je mám nechat, aby si spolu zašukali a nebránit jim v tom? Jako holku mě to moc nebere, ale sestra by měla možnost se přiučit co a jak dělat. Když mu seděla na klíně a jemu tak pěkně stál, tak toho ale nevyužil. Musela bych je k tomu asi trochu pošťouchnout, ten můj má zřejmě obavy jak bych reagovala a sestra zase bere že je se mnou. Vždyť je to zábava a o nic nejde, zkusím to večer nějak nastrojit, jestli bude chtít a obě nás zvládne. Tak už vyrážíme dál, odesílám, než to vypadne.
18. Červenec 2019 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Přesně tak je to zábava a o nic nejde, posílí se tím sesterské vazby, však jde jen o občasný úlet který ty sama schválíš, pokud budeš svýho takto rozmazlovat tak se nemusíš bát že by ti nebyl věrnej, naopak jen tak zpevníš váš vztah. Není nad to užít si prcačku ve třech a vzájemně po sobě chcát, prostě Božía lze tak strávit hodně času :) Moc vám fandím Škoda že já nikdy neměl holku se segrou vždy jen s brachou nebo tak, taky by mě lákala představa užívat si s oběma, ikdyž bych třeba chodil jen s jednou :) Jak zpívá No Name tu písničku ty a tvoja sestra, ikdyž je neposlouchám tak to je vlastně o tomhle taky :) https://motherless.com/733C138 Uplně tě vidím jak si to užíváš když po tobě ten tvůj chčije kdykoli a kdekoli. Jste zlatí všichni tři a užívejte co to jde, já mít tu možnost hned bych do toho vletěl s váma :D
19. Červenec 2019 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Vláďa (anonym)
Já chodil s holkou a asi tak po dvou měsících jsem zjistil, že má ségru a to dvojče k nerozeznání od sebe, nechtěla mě to říct. Tak jsem si říkal, jestli se někdy i neprohodili. Někdy jsme šli ve třech do kina a nebo po zábavách a jednou i na výlet. Dobré bylo, jak každý koukal. Nejhorší bylo, jak je hned rozeznat, která je která. Když jsem si dával pozor, tak jsem zjistil, že se fakt na rande občas prohodí a nakonec to přiznaly. Přestal jsem to řešit, jen jsem jim na rovinu řekl, ať si přestanou dělat blázny a řeknou která přišla, jestli se mnou chtějí chodit obě, tak v pohodě, ale bez toho blbnutí a tajností. Šukal jsem obě samostatně nebo i v trojce. Teď s tou jednou už máme vlastní byt a čekáme dítě. Ta druhá se taky usadila a má přítele. Když se sejdeme tak na to rádi vzpomínáme. To byly časy které se už nevrátí. Stejně si ale nejsem jistý, jestli žiju s tou, co jsem se poprvé seznámil a nebo s tou druhou. To nechtějí přiznat a tak to už nechávám být.
19. Červenec 2019 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra G. (anonym)
Odpověď na Přesně tak je to zábava a o
Jsem na místě s lepším signálem. Tak se mi večer v posteli, když jsem s tím mým šukala, podařilo, aby ošukal sestru. Jelikož leží vedle nás, tak jsem dala jeho ruku na její zadek a pošeptala mu, aby to dělal i s ní a neležela tam jak kus dřeva. Sice byl náznak proti, ale jak už byl rozjetý a sestra z nás vzrušená, tak to šlo celkem bez velkého odporu. Já z jedné strany a sestra z druhé. Po chvíli dráždění do ní zasunul a nastříkal to dokonce do ní, protože jsem byla namáčknutá na něj zezadu. Má zakázanou ochranu a vždycky to musí nastříkat do mě, má tři možnosti kam a teď mu přibyla moje sestra. Ano, jsme obě zabezpečené, sestře jsem prášek podstrčila a je zaškolená. Užívali jsme si dlouho do noci. Druhý den, jsem dělala schválně, jako že nic a oni oba taky i když po sobě tak koukali a na mě co jako bude. Tak to zbylo nakonec na mě a prohlásila jsem, že jestli s tím bude souhlasit on a sestra, tak že bude jeho milenka. A pokud s tím oba souhlasí, ať to stvrdí pořádným počůráním se navzájem a šukáním. Tak se do toho pustili, a když jsem toho svého kluka viděla, tak jsem to nevydržela a začala si to dělat prsty až jsem si roztrhla legíny, počůrala se a udělala. Vše je ale stvrzeno a teď má dvě na sex, tak doufám, že ho budeme mít "na věky" a že nezdrhne za jinou. V pátek a dnes jsme mu obě daly zabrat v trojce i samostatně, ale podle radosti v očích je moc šťastný a spokojený. Máme dohodu, že s kteroukoliv kdykoliv a kdekoliv, stejně jako kdyby měl tajně další, ale s tím, že se nemusím nervovat a vím že je se sestrou. Doufám, že mě neodkopne a nebude s ní, to by zase nebylo dobré. To ukáže čas a setra si aspoň taky užije krás sexu. Ještě jsem takhle chtěla s kamarádkou, abych měla klid od těch keců s tím čůráním, ale teď si nejsem moc jistá. Mám nebo ne? Jinak ta trojka se sestrou, no je to sestra, takže pro mě to moc zážitek není a nedovedu si moc představit, že bych ji nějak sama dělala dobře i když v trojce se tomu moc neubráním. Spíš mě láká, kdyby ten můj kluk přivedl kamaráda. Zkusit by se to mohlo, jestli to zvládne a když jsem mu naservírovala sestru, tak by mohl souhlasit. Nechci se moc omezovat v tomhle věku, na to je manželství a důchod. I když si to manželství nedovedu představit. Ráda bych s ním vydržela co nejdéle, nebo na věky, protože je skvělý a moc si rozumíme a proto ta odměna sestra. Ale moc mě vzrušuje představa, jak mě to dělá i jeho kamarád, když na to dostaneme chuť a tomu mému to nevadí a přidá se. Tak, a už z toho mám vlhko v rozkroku. Je čas na cestu zpět na chatu, abych si to nemusela dělat sama, pokud to vydržím a dojdu.
20. Červenec 2019 - 17:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Petro ty jsi prostě božská, pokaždé mě něčím mile překvapíš, tak třeba to že jsi proti kondomům, v tom jsme oba stejní, v životě bych si ho nevzal, měl jsem ho jednou a naposledy ve svém životě a i to je moc a samozřejmě mě i tesi, že jsi rada vystříkaná a doprejes to i segře. tak jsem rád že se vám vše skvěle podařilo a myslím že to on i sestra určitě ocení, rozhodně je ráda že ji taky opichá a nemusí tam chudinka jen ležet a koukat po vás. Na tvém místě bych se rozhodně nebál že by tě tvůj opustil, to mi přijde jako sci-fi když má vše co si jen může přát. Teď si jen budete užívat všichni 3 a bude to pořádná jízda. :D no a když to čtu dál tak bych zatraceně bral tu roli kamaráda :D :D to bych se vyřadil jak za mlada hehe. S tou kámoškou ti nevím jestli ji k tomu prizvat, záleží na tom jak dobře ji znáš, aby třeba nezareagovala špatně a pak někde něco nevyžvanila a nerozbila tím vaše přátelství. Jinak kdyby jste chtěli fajn kamaráda, tak se hlásím do služby scatgirllover@seznam.cz, můžu v lecčem pomoct nebo tak, cítím se tím být i zavázán, když jsem byl mladší a potřeboval pomoc nebo milenecký azyl, vždy mi starší lidi pomáhali a tak teď by měla být zas řada na mě :D Vy jste hotoví andílci, kdybyste měli jakkýkoli nápad s radostí vám pomůžu jej zrealizovat. Nic bych za to samozřejmě nechtěl, ale kdybyste mě za odměnu pochcali, tak bych byl moc rád ;D. Jsi senzacni, ostatní holky by si z tebe měli brát příklad Peťulo, všichni 3 jste úžasní moji andílci, hlavně buďte obě pokud možno stále pochcané, to je základ totiž, být pořádně mokré i trochu jinak :p
22. Červenec 2019 - 6:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Nasdílím zde svou oblíbenou povídku, třeba i pro inspiraci Petro, snad se taky bude líbit (takovou holku bych chtěl) :)....Počůrávací orgie. Ahoj Jsem ani né 30-ti letá holka ,která ze všeho nejvíc miluje počůrávání a nejvíce do postele. Tedy bed wetting. Počůrávám se do kalhotek od nějakých 14 ti let, kdy mě to začlo vzrušovat a já objevila tehdy na internetu sadu indexovaných povídek, které jsem četla každý den. Ukázalo se, že ze všeho nejvíc miluju ten pocit horka, když mi po zadečku stékají horké proudy čůráni a rozlevá se mi pod zadkem horké jezírko. Poslední dva roky čůrám do postele téměř každou noc a když nemůžu, tak alespoň 3x týdně. Momentálně jsem ve fázi, kdy před spaním vypiju schválně 2 litry pití už v době kdy mám plný močák a jdu si lehnout. Pak opakovaně čůrám když se vzbudím v noci i ráno. Postel mám promáčenou tak, že mé bílé prostěradlo je již prakticky žluté, matrace celá čvachtá a je to hodně silně cítít čůráním. Oblíbila jsem si, že mám jedny kalhotky na noční počůráváni a ty peru maximálně jednou do měsíce. Miluju jak jsou žluté, promáčené a jak jsou cítít chcankama. Každý večer si je natáhnu na sebe, se čvachtnutím lehnu do postele, přikryju se a užívám si tu slast mokra a tepla když pustím nový příval. Už jsem jednou měla možnost poznat kluka kterému se to také líbí. Tak jsem ho vzala k sobě. Když viděl tu spoušt a v ložnici cítil čůrání, zjístil, že to není taková elegance jako v porno videu, ale že ve skutečnosti je bed wetter holka mokrá až na vlasech a cítit to je taky dost. Zvlášt když jsem celou noc pod peřinou a pak pod ní čichnu, to je síla. Nicméně lehl si semnou do té postele a nakonec si to i užíval. Tu noc jsem to pustila plným proudem nejméně 3x. Vzbudil se úplně mokrý, já také, hladil mně po mokrých pramenech vlasů, po mokrých zádech a hlavně durch promočeném zadečku. Nicméně se mu to posléze později už tak nelíbilo a bohužel si našel jinou slečnu. Nejspíše suchého provedení :D. Počůráváni jsem vylepšila tak, že přes den, místo na záchod chodím čůrat do postele. Čapnu si nad mokrou matraci a pouštím to plnými doušky do postele. Nedávno jsem popíjela s kamarádkou která o mem fetiši ví a já ji navrhla, zda by si to nechtěla zkusit být hoooodně dirty holka. Nakonec že jo. Vzala si z postele moje nejméně 20x prochcané bílé kalhotky a natáhla si je na sebe a lehla si v nich do té mokré postele. Byla úplně nadšená tak jsem ji řekla at to přes ty kalhotky pustí pod sebe. Začla s hlasitým crčením chcát a byla unešena tím, jaký to je slastný a zvrhlý pocit. Pak si 10 minut v té posteli hověla vrtěla se a užívala si mokro. Nakonec vstala ale chtěla si ty mé kalhotky nechat po zbytek večera, prý ji krásné dráždí kundičku. Dala jsem pod ni v obyváku v křesle tři ručníky a na nich si sedla. Skoro pořád se hladila po těch kalhotkách. Kalhotky byly cítit docela dost, vydržela v nich hodinu, pak si je vyslíkla hodila do louže v posteli a šla se osprchovat. Řikala mi, že jsem čuně, ale že ji to docela vzrušilo, takže mě chápe. Super bylo, že jsme do 4 do rána chodily spolu čůrat do mojí postele, což pro mě byla novinka ale líbilo se mi to. Mě pak vzrušovalo, že ležím v posteli do které čůrala moje BFF, bylo to zvláštní a byla jsem nadržená pokaždé jak jsem si to uvědomila. A to jsem celá já, sčunatělá holka která si užívá svůj fetiš.
22. Červenec 2019 - 6:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra G. (anonym)
Tak jsme doma z chaty. Brácha je ještě u babičky a rodiče chodí do práce, tak je pohoda. Do neděla u nás bude ten už náš kluk spát a potom jede se svojí rodinou na dovču. Radost z toho nemá, ale musí to nějak vydržet. Když se rodiče dozvěděli, že šuká nás obě, tak to sice s poznámkami, ale museli překousnout. S tou kamarádkou máš asi pravdu, ještě to budu zvažovat. Než ten náš kluk odjede, tak bych to chtěla zkusit nějak udělat s tím jeho kamarádem. Nějaký nápad? Přece nás někdo musí těch skoro 14 dní pěkně opečovávat. Strkat si tam uměláka a nebo vibrátor se mi moc nechce, není nad to, když to do mě pěkně nastříká, proto nemám kondomy ráda, je to takové o ničem. Sestře se to taky zalíbilo a má to radši v sobě než u něho v gumě. *********** To čůrání v té povídce, kdyby to byla pravda, tak to bych nedala. Sice v tom vydržím podle situace i den, ale večer se musím pořádně umýt a do postele jdu pěkně voňavá a čistá. Do postele bych to asi nedala, možná, až budeme bydlet někde sami, tak bych to zkusila. ale teď ne.
23. Červenec 2019 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Tak to klobouček dolů, to jsem nečekal, že se tím rodičům sveříš, ale zase když už se tak stalo alespoň máš čistý stůl a svědomí. Té role kámoše bych se s radostí zhostil, ale asi jsem už starší a možná daleko (Olomoucko) no hlavně to pak záleží na domluvě, jestli to tomu svému navrhnes a jak se k tomu postaví nebo jestli chceš kámoše na tajňáka a neříct mu to, nicméně když si mu dala ségru asi by to mohl oplatit. Pak je jen otázka jak na tom kámoš je, jestli suka taky tak dobře, jakou má vybavicku, zkušenosti, nikdy nevíš třeba by tě to s ním nebavilo nebo taky naopak bavilo až moc. To je takové to tajemno. Ale vycítil jsem z toho že spíš toužíš i po tom aby tě někdo píchal před ním a on třeba sestru nebo i oba naráz tebe? Rozhodně si teď ve věku kdy se nejvíc experimentuje a si nejvíc rozjetá, hlavně to chce do všeho vstupovat s rozvahou a cílem si to maximálně užít a hlavně nikdy nelitovat. Nezbedo, za rok mi tu budeš psát jak sis to užila i se ségrou někde na swingers párty ne? No ale proč ne, uč se, poznávej a hlavně užívej a čůrání především, jsi zlatá!
23. Červenec 2019 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
No kdybyste časem chtěli tak i já mívám dobré nápady, zaplatil bych třeba všem dovolenou někde kdekoli a mohla by to být neskutečná jízda hehe, já se rád obklopuju mladejma lidma okolo 20ti, mají v sobě ještě tu jiskru která časem vyprchá, nedávno jsem měl v posteli 17ku a je to fakt úplně něco jiného než třeba 30ka, jo mladý prdelky jsou holt mladý prdelky, probouzí ve mě divocha :D
23. Červenec 2019 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka. (anonym)
Odpověď na Tak jsme doma z chaty. Brácha
A od čeho máš sestru. Ať ho naláká a jestli ten kamarád není blb, tak vás začne protahovat obě. Moc času nemáš a začni co nejdříve, dokud tam máš toho vašeho současného kluka. Pokud mu to dobře vysvětlíte, tak to snad vezme, byl by hloupý, kdyby ne. Lepší vědět, kdo se o vás stará, než být celou dobu v nejistotě. Tak šup, šup, ať už je u vás v posteli a nejlíp, kdyby u vás přespával, tak si můžete užívat na plno, pokud ho rodiče nevyhodí, ale vypadá to že asi ne, podle toho co píšeš.
23. Červenec 2019 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
mik (anonym)
Tak koukam ze se to tu zvrhlo zase v same virtualni nesmysly a blbosti ,, i sexuolog Radim Uzel uznava ze curani mezi partnery je castejsi nez by se mohlo zda a ja sam mam zkusenost ze jsem holky i starsi zeny na to nasel ale ne takove nesmysly co tu ted jsou od Scattera a Petry G . tak doufam ze se to brzy vrati k normalnim nehodam nebo treba i k nejkym zazitkum co se prozit daji ,hodne holek i statrsich zen potvrzuje ze kdyz se jim chce pri masturbaci curat ze je to pak hezci a intenzivnejsi je plno holek co chodi na posledni chvili a vlastne si s tou plnosti pohravaji , jsou takove co se jim i to pocurani se libi ,ale ono se da rozeznat kdy to je skutecnost nebo nejaky virtualni pribeh
25. Červenec 2019 - 3:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka. (anonym)
Odpověď na Tak koukam ze se to tu zvrhlo
Tak koukám, že se probudil nějaký cenzor a určovatel toho co se má psát. Doba sociku se vrací!!! Tak moc jsme je odsud hnali na východ, až se nám sem zase vrátili z druhé strany ze západu. Jen tak dál, ať je "líp" !!! Co nejvíc zakazovat a nařizovat !!
25. Červenec 2019 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Ne asi, názory nějakého arcipitomce jsou nám pěkně u zadku :)
26. Červenec 2019 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra G. (anonym)
Odpověď na Tak koukam ze se to tu zvrhlo
Proč virtuální, ty chytráku? Prostě se ten můj kluk díval na porno, kde tohle dělali a zakoukala jsem se s ním a potom jsme to začali zkoušet a nejen to. A ono je to fakt hodně vzrušující a líp se udělám a ten můj ho má potom fakt jako kámen, dělá mu to moc dobře, když ucítí to moje teplé mokro. A chodím s ním už dost dlouho na to, abychom spolu mohli dělat všechno možné, když není proti. A rozhodně mi nevadí, když to bude dělat s jinou, jen nasbírá zkušenosti. A že se sestra přidala a co jako má být? Tak ať si užívá taky, není už malé dítě a bude připravená. A jestli chci, aby mě to dělal i jeho kamarád? Co je na tom? Proč to nezkusit? Jsem snad ve věku, kdy si to můžu dovolit, až mi bude 80, tak mi to už bude na prd. Proč si neužít pořádnou jízdu? Podívej se, co dělá kupa vysokoškoláků. Na vejšku sice nepůjdu, ale proč bych měla být jako nějaká jeptiška v klášteře? Takové názory a předsudky hrozně miluji. Jak je vidět, tak lepší je sem nic nepsat, protože se vyrojí kupa chytráků, která bude kritizovat.
27. Červenec 2019 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Já mám třeba kamarádku co má jen 7 tříd základky, na školu jebala vždy, protože už oid mlada moc dobře věděla že jí bude k ničemu byla a je totiž nadpozemsky krásná a získá si jakéhokoli muže na kterého si jen ukáže. Samozřejmě včetně mě, je o dost mladší a raději si to rozdá s kluky v jejím věku, čemuž rozumím, ale i tak mi to nezabrání v tom ji platonicky milovat a podváděl bych s ní jakkoukoli ženu :))) rád ji rozmazluji dárky světových top m´dních značek a doplňků jen proto, abych ji měl před očima, směl si na ni sáhnout nebo snad čas od času i něco víc, je to totíž Bohyně na pozemském světě a udělal bych pro ni cokoli. Myslím, že zvlášť u žen je vzdělání až to nejmenší co potřebují, pokud teda nejsou moc ošklivé nebo jinak handicapované, vše je jen o tom, aby si ženy našli dostatečně zajištěného muže a mohou se klidně po zbytek života jen flákat a užívat si. já osobně bych to přál všem hezkým a milým ženám, jsou tu především pro potěšení mužů, i 80 letý stařec se bude rád koukat na 20ku v bikinách, třeba. Proto i tady Petrušku chválím bo má skvělý přistup, je ač mladá tak velmi rozumná, umí kluka uspokojit a především si zajistit jeho věrnost a uzamknout si jeho srdce a péro jen pro sebe, jelikož muž, který dostane vše po čem touží nemá potřebu a ani ho nenapadne aby hledal náhradní uspokojení jinde, jednoduše nemá k tomu důvod tak proč by to dělal. Škoda že Petro nemáš i starší sestru :D :D kdyby byla taky tak perfektní jako ty hned bych se jí začal dvořit :) Ostatně nač si všímat hejtů a názorů zdejších puritánů, je rok 2019 a čas už nikdy nepůjde zpátky, rok od roku budou lidé víc otevření všemu, co ještě před pár lety bylo považováno za zakázané ovoce a časem se posunou hranice zase o něco dál. O tom to je, takhle to má nastavený každý člověk od přírody, aby se učil, poznávala získával zkušenosti. Bambula co se bude bát vyzkoušet tohle nebo támhleto bude stát vždycky až na druhé, ale spíš třetí nebo páté koleji.
27. Červenec 2019 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra G. (anonym)
Odpověď na Já mám třeba kamarádku co má
Máš asi pravdu, to zjistím časem, jak to je. Starší sestru fakt nemám, ten můj (náš) kluk má 13 letého bráchu, takže zatím na nic, ale později to přijde, už se těším na zaučování. Sestra přišla v pátek domů s tím mým klukem a šel s nimi i jeho kamarád. Řekla mi, že už má vše domluvené a není v tom žádný problém. To jsem sama koukala, jak se mění a je víc odvážná, před měsícem by to nedala. Ještě jsem to s nimi probrala, aby se to náhodou nezvrhlo do nějakých žárlivých scén. Ten můj kluk už dávno ví, že jsem dost otevřená všemu a takovou mě i bere a mnohokrát prohlašoval, že je se mnou šťastný a nechtěl by mě opustit a ztratit. Je krásně zamilovaný a já do něj taky a jsem moc ráda, jak bere vše v klidu a v pohodě. Užili jsme si dlouhou krásnou noc ve čtyřech a spali až do oběda. Výkon celkem ušel, však ho za 14 dní vycvičíme. Toho jeho kamaráda jsme představili u oběda. Rodiče samozřejmě slyšeli naše výkony. Už rezignovali, jen byl komentář, ať nemáme dítě, že máme ještě čas. Oba kluci u nás zůstali i další noc a v pondělí ten můj odjíždí a ten jeho kamarád zůstane, aby nás udržoval v kondici. Tomu mému jsem řekla, že si to nemusí dělat sám, ale těch 14 dní ať si užívá taky s nějakou. Přece na něj nebudu přísná, aby chudák trpěl. Bude to test naší soudržnosti, jestli jsme si určeni a nepodlehne tam nějaké jiné a mě neodkopne. Je mi jedno, jestli tam bude do nějakých holek stříkat jak divý, to chápu a beru bez problémů, je to jen sex. Tak uvidím jak to dopadne, ale nerada bych ho ztratila po tak dlouhé známosti. Jo, jsem dost odvázaná, jak to o mě říkají, a co má být. Vlastně kdybych byla nějaká puťka, tak nemám co psát a ani o těchto stránkách nevím. Tak zase může nějaký chytrák rýpat.
28. Červenec 2019 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Kubajs (anonym)
A už jste zkusili i kakání? to zas máme rádi mi s partnerkou, čůrání taky, ale líbí se mi když mě ona pokadí nebo se posereme navzájem, pořádně to rozjedeme, pomažeme po sobě a pak si to rozdáváme. taky jsme to napřed viděli v pornu, jednou opilí to vyzkoušeli a nějak nás to chytlo a teď si to užíváme často, rozhodně stojí za vyzkoušení, doporučuju!
1. Srpen 2019 - 5:54

Stránky

Přidat komentář