Reklama

Líbí se mi sešmajdané tenisky.

Autor diskuse
Mike

Ahoj, líbí se mi když má někdo sešmajdané tenisky na patách směrem dovnitř, kotníky vbočené k sobě, nohy mírně do x a špičky vtačí k sobě, prostě tak trochu nenormálně :-) Když nahodou  někoho s takovýma botama  a nožkama potkám, musím na něj koukat a  rád bych se v jeho botách prošel. Já sám je taky tak mírně mám. :-)

Dany (Pá, 2. 8. 2019 - 21:08)

Tak si tu dovolenou pěkně užij a přeju ti hodně hezkých jetých botek k pokoukání na super lidech. Kdyžtak sem nějakej zážitek písni.
Měj se chlape -;)

Mike (Út, 6. 8. 2019 - 22:08)

Tak jsem potkal pár kluků, no spíše děcek, dospěláci smajdají asi málo. :-(

Lev (Út, 23. 7. 2019 - 16:07)

Mě se to líbí na holkach. Během školní docházky sem to nevydrz a udělal se na šatně spoluzacce do tenisky - conversky, co je měla pěkně seslapane.

Mike (Út, 23. 7. 2019 - 20:07)

Je další, super :-)
No mně se to líbí na všech lidičkách, je to prostě něco extra co má málo kdo a to je nádhera.

Lev (St, 24. 7. 2019 - 20:07)

Mě se líbí jen dívčí boty a čím menší velikost tim lepší. Už od puberty do nich rád onanuji, když je příležitost.

Mike (Čt, 25. 7. 2019 - 08:07)

Já je rád zkouším vzít na sebe, čím menší a sesnajdanější, tím víc vzrušující jsou.

Dany (Čt, 25. 7. 2019 - 21:07)

A nosíš je běžně nebo si je jen rád zkoušíš ? Malý prostor v botě
tě bere teda nejvíc ?

Mike (Čt, 25. 7. 2019 - 22:07)

Jó, rád je i nosím, vzhledem ke svý velikosti je mám fakt malý, nosim je úplně na volno, v podstatě nezávazný, tak bych z větších vapadával :-)

Dany (Čt, 25. 7. 2019 - 23:07)

A z tvýho pohledu pokud vidíš nějakou neobvyklost např. to co jsem psal
o sobě jdu v pantoflích a lezou mi prsty ven, hodnotíš to hned, že jsem
já na to prostě ujetej ? Chápeš jak to myslím, člověk co má zkušenost
s jinou nebo podobnou úchylkou to může hodnotit podle sebe.

Mike (Čt, 25. 7. 2019 - 23:07)

Chápu každýho člověka s úchylkou, ale asi bych nepoznal, když by šel někdo s prstama ven z pantoflí, že je na to ujetej, a asi by mně to nenapadlo do tý chvíle, nez jsi o tom napsal.

Dany (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

Asi máš pravdu spíš to většina bere jako běžný opotřebení obuvi
a proto mi prsty sjíždí dopředu a nic víc. Osobně co jsi psal ty tak
by mě to taky nenapadlo a doteď bych to bral jen jako hodně jetý botky.
Je na tobě vzhledem k tvé postavě vidět, že nosíš menší tenisky než
je pro většinu lidí obvyklý ?

Mike (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

Myslím, že to není moc vidět znal jsem člověka co měl 190 a nosil 41 botky, to bylo úplně nádherný. Ja mám 183 a nosím 42, tak to asi vypadá celkem normálně. Ale nelíbí se mi když má malej člověk boty jak Chaplin, tkaničky stažený úplně k sobě co to střih bot dovolí a špičky ohnutý nahoru jak má krátký chodidlo a bota se ohýbá úplně jinde než by byl standardně palec. :-)

Dany (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

Co většinou nosíš za oblečení ke kotníkovým teniskám ?
Já všeobecně preferuji sportovnější styl, trička, mikiny, džíny tepláky ;-)
Tkaničky stažený úplně k sobě je hrůza, nádherný jsou krásně roztažený
jak to má být.

Mike (Pá, 26. 7. 2019 - 21:07)

Jo tak to jsem na tom stejně, taky mam rad sk8 styl, barevný oblečení, mikiny s kapuci, trika, džíny i úzký plátěný gatě, hlavně dlouhý nohavice, aby nad botou byly takový ty hezký faldy, bílý ponožky spíš střední výšky. Boty a zbytek oblečení aby byl barevně sladěnej. :-)

Dany (Pá, 26. 7. 2019 - 22:07)

JJ, super :-) A mikiny jen s kapucí ty jsou nej ! Ponožky nosím taky bílý. Nedovedu si představit, že bych musel chodit v jiných hadrech. Kšiltovky nosíš ? Já docela jo.

Mike (Pá, 26. 7. 2019 - 22:07)

Ted v těch vedrech teda v dlouhejch gatích nevydržím, tak nosím triko a kratasy, koupáky od Matixu, Meatfly a pod.

Dany (Pá, 26. 7. 2019 - 23:07)

U mě kšiltovky v poho, vlasy na ježka nebo nějaký menší číro. Kraťasy a trika teď nosím taky, naboso v pantoflích. Nejradši mám Adidas Adilette a v tomto
stylu i jiný značky.

Mike (Pá, 26. 7. 2019 - 22:07)

Kdyztak napiš na
sk8ak-mikezavinacvolny.cz
Můžem pokecat a třeba i naše outfity okouknout.

Mike (Pá, 26. 7. 2019 - 22:07)

Mám velký kudrnaty háro, tak mně kšiltovka tak moc nejde, ale obcas ji nosím.

Mike (Ne, 21. 7. 2019 - 21:07)

No trošku mně štvou dnešní tenisky s tou "falešnou" podrážkou, kde je jen 5 mm (možná ani né tolik) síla materiálu podešve a zbytek jen mřížka, prošlape se spodek nejdříve v místech té mřížky a vnitřní výstelka se propadá do těch dutin v mřížce. Zase se ale hezky sešmajdávají, jak se ta mřížka pod váhou nohy deformuje. Takových bot s touhle podrážkou mám málo, většinu modelů mám s plnou podrážkou, kde při prodření té hlavní podešve tolik vlhko nevadí.
Miluju adidas Forum mid. :-)
Pokud bys chtěl pokecat více osobněji, použij e-mail, je někde výše v komentech. ;-)

Reklama

Přidat komentář